مجموعه فعالیت های فاطمیه

معرفی مجموعه فعالیت های فاطمیه خدمتگزاران

جهت دسترسی به  مطالب مجموعه فعالیت های فاطمیه روی آنها کلیک کنید.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:
«ان الله لیغضب لغضب فاطمة ویرضی لرضاها; بی شک خداوند با خشم فاطمه علیها السلام به خشم می آید و با خشنودی او خشنود می شود.»

یا رسول الله! کدام مصیبت،دختر عزیزت را تسلیم گوییم؟ آتش بر در خانه یا شکستن پهلو؟ کبودی چشم و بازو یا دفن مخفیانه را ؟
یا امیرالمؤمنین علیه السلام از یاد نمی برم روزی که درخانه شکست و جسارت ها به خانمت شد و در هنگام دفن بر کبودی بازو و پهلوی خونین اشک ریختید. یا بقیه الله!در این مصیبت عظیم به شما پناه می آوریم و همراه اجداد طاهرینتان کنار در سوخته به عزای مادرت سیاهپوشیم و برای همیشه اشک می ریزیم و برای ظهورتان دعا میکنیم تا بیایید و از قاتلان مادرتان انتقام بگیرید.

اکنون که هزارو چندین سال از شهادت دخت نبی اکرم صلی الله علیه و آله می گذرد و هر مسلمانی که این وقایع را می شنوند با خود می پرسد چرا حرمت تنها دختر و یادگارپیامبر صلی الله علیه وآله شکسته شد برای چه شبانه به خاک سپرده شد و قبرش مخفی ماند؟ بر همین اساس گروه خدمتگزاران برای شما بزرگواران مطالبی در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها تهیه و در این فهرست جمع آوری کرده تا بتوانید از آنها در ایام فاطمیه برای تبلیغ نام و یاد حضرت استفاده نمایید تا صدای فریاد مظلومیت فاطمی را به گوش همگان برسانیم.

روزشمار فاطمیه :
دراین پست روزشمار فاطمیه از ۴۰ روز مانده به روز شهادت بی بی دو عالم سلام الله علیها قرار میگیرد.
روزشمار فاطمیه : روز شمار شکوه یاس شامل چهل فراز از خطبه فدک حضرت زهرا سلام الله علیهاست که به صورت روزشمار طراحی شده.

مجموعه مقالات برنامه پیشنهادی ویژه فاطمیه
این مقالات شامل نمایشگاه های غرفه ای برنامه های نمایشی ، وتوضیحات کامل راجع به برگزاری مراسم های پیشنهادی و روش اجرای آنهاست.
برنامه پیشنهادی کودک فاطمیه : چند متن سخنرانی برای کودکان جهت اجرا.
توشه ی فردا : مجموعه ای از برنامه های متفاوتی در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها ست که شامل سخنرانی، دکلمه، و سرود می باشد.
مراسم غرفه ای فاطمیه راه نجات : مقاله حاوی عکس فیلم فایل صوتی می باشد.
نمایشگاه غرفه ای از جنس نور : شامل غرفه ها، عکس ها، متن خوش آمد گویی، صوت ها و… مربوط به یک برنامه کاملا ویژه برای فاطمیه است.
نمایشگاه غرفه ای گذرگاه فاطمی: شامل 6 غرفه است که به شرح وقایع از غدیر تاشهادت  صدیقه طاهره میپردازد.
نمایشگاه غرفه ای جایگاه ائمه : شامل سه متن با عنوان های راهنمای مراسم، متن ارائه غرفه ها، متن اطلاعات گوینده، همراه با صوت می باشد.
مراسم غرفه ای دوست
: شامل پنج غرفه می باشد که موضوعات آن در مورد تولد انسان و ورودش به جهان هستی و نیازهای آن، و  انتخاب دوست و شرایط دوستی کردن و شناخت دوست خوب و در غرفه آخر شفاعت حضرت زهرا سلام الله علیها صحبت کرده است.

تصاویرگرافیکی فاطمیه
برای استفاده در فضای مجازی جهت تبلیغ فاطمیه توسط تیم طراحان خدمتگزاران برای شما طراحی شده تا بتوانید از آنها استفاده نمایید.
تصویر پروفایل یا فاطمه الزهرا فاطمیه 1394
تصویر پروفایل مصطفی یک لاله فاطمیه ۱۳۹۵
تصویر پروفایل غیرت زهرا فاطمیه 1396
تصویر پروفایل شیعه فاطمیه 1397
تصاویر گرافیکی ویژه فاطمیه

بروشور فاطمیه : وقایع اتفاق افتاده از زمان حضور پیامبر تا شهادت حضرت فاطمه به صورت کاملا خلاصه در 3 بروشور فاطمیه با طراحی های متفاوت.
طرح بنرخطبه فدک فاطمیه : فایلموجود  7  بنر به اندازه استند زده شده، و برای مکانهای عمومی و ایستگاههای صلواتی قابل اجرا می باشد.

مجموعه طوفان فکری فاطمیه
این مجموعه ﺧﻼﺻﻪ ﮔﺰارش ﻫﻤﺎﯾﺶ های  طوفان فکری فاطمیه است که شامل نظرات و پیشنهادات و ایده پردازی هاست.
ایستگاه صلواتی : در خیابان ها می توانید با برپایی ایستگاه صلواتی و اجرای برنامه هایی با موضوعات فاطمی این ایام را به دیگران یاداوری کنید.
تعظیم شعائر فاطمی در فضای مجازی
:می توان در همه ی مکان ها و مخصوصا فضای مجازی به صورت پستهایی از خطبه ی فدک،تصاویری برای پروفایل،یا کلیپ هایی در همین رابطه تهیه و منتشر کرد.
هﻤﺎﯾﺶ اﯾﺪه ﭘﺮدازی ﻣﺤﺼﻮﻻت ﻓﺎﻃﻤیه : با 75ایده اعم از اجرای تئاتر،هدیه دادن، نشر خطبه فدک،پوستر و… با هدف القای پیام فاطمیه.

متون مرتبط با فاطمیه
این متون برای سنین مختلف جهت مراسمات فاطمیه جمع آوری شده است
متن ادبی فاطمیه
: شامل هجده داستان با عناوین مختلف در مورد وقایع شهادت و ماجرای فدک حضرت زهرا سلام الله علیها است.
متن درد و دل فاطمیه
: به همراه ویدیو نوحه مناسب ایام فاطمیه.
متون علمی و تحقیقی فاطمیه
: شامل چندین متون علمی مناسب سخنرانی،تاکشو،مناسبت میزها برای استفاده شما بزرگواران.
متن مجری مراسم فاطمیه : در ۲ شماره برای مجری برنامه فاطمیه در نظر گرفته شده است.
زيارتنامه حضرت فاطمه : زيارتنامه حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها را به مناسبت ایام فاطمیه  و سوگواری این بانوی بزرگوار اسلام به همراه ترجمه ، برای شما عزیزان آماده کرده ایم.
صلوات خاصه حضرت زهرا سلام الله عليها : به همراه متن و فایل صوتی برای شما بزرگواران در این مقاله جمع آوری شده تا در ایام فاطمیه در مراسم های خود استفاده نمایید.
متن نور در کلام نور : شامل چندین متن از سخنان حضرت زهرای مرضيه سلام الله علیهاست که از منابع مختلف برای شما بزرگواران.
متن چادر خاکی مادر : شرح حال حضرت زهرا سلام الله علیها در کوچه های بنی هاشم را بیان میکند.
خطبه فدکیه :شامل متن و ترجمه به همراه فایل صوتی و فایل های متنی و پاورپوینت جهت توضیح خطبه ، محل و غصب فدک میباشد.

 

سخنرانی فاطمیه
شامل هشت سخنرانی در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها،ماجرای شهادت و فدک می باشد.
سخنرانی فاطمه عطیه الهی : توضیحات کوتاهی در رابطه با فاطمه عطیه ناشناخته الهی و فایل تصویری سخنرانی آیت الله خراسانی.

سخنرانی افسوس که قدر او را نشناختیم : توضیحات آقای دکتر مومنی در رابطه با فاطمیه به صورت کلیپ در شش قسمت برای شما بزرگواران تهیه شده است .
صدای فدک فاطمی : شش فایل توضیح پیرامون اتفاق غصب فدک حضرت زهرا سلام الله علیها و سپس دفاع ایشان از غدیر، امیرالمومنین علیه السلام و فدک که حق ایشان بود.
مجموعه تحریفات فاطمیه : تحریف و حذف سخن ابوبکر در اعتراف به حمله به خانه وحی.
سخنرانی مستندات شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها:شامل سه مقاله با این عناوین می باشد: 1.آتش زدن خانه وحی 2. غاصبان حق خاندان پیامبر صلی الله علیه  3.چندین روایت برای اثبات شهادت صدیقه طاهره..
سخنرانی تهدید به آتش زدن خانه وحی : سخنرانی تهدید به آتش زدن خانه وحی ، واقعه هجوم به خانه حضرت زهرا سلام الله علیها و تهدید به آتش زدن خانهاین بانوی بزرگوار است .
توجیهات درمورد حمله به خانه وحی :  این موضوع را بازتاب میدهد که ، گاهی اوقات برای کمرنگ نمودن وقایعی که اتفاق افتاده میتوان توجیهاتی دست و پا کرد.
سخنرانی معرفی خطبه فدك : در مورد خطبه حضرت زهرا س که در مسجد برای مردم ایراد نمودند صحبت کرده، که چگونه از نبود پیامبر ص سوء استفاده کرده و واقعه ی غدیرخم را نادیده گرفتند
متن سخنرانی پیروی و پیشوایی اهل بیت :خداوند متعال پیروی و پیشوایی اهل بیت علیهم السلام را قرار داده که ملت را نظم بدهد تا ملت هم سو و هم جهت بوده و پراکنده نشوند.
متن سخنرانی کلام ما را به اهلش برسانید : عنوان مقاله ای است که در مورد فدک، اعطایی رسول خدا صلی الله علیه  به حضرت زهرا سلام الله علیها پرداخته است.

 نمایشنامه فاطمیه

مجموعه نمایشنامه فاطمیه : این مقاله شما 5 نمایشنامه مرتبط با فاطمیه

 کلیپ های فاطمیه
شامل دو کلیپ برای بزرگسالان و کودکان برای شما جمع آوری شده است.

نماهنگ فاطمیه : دارای 48 کلیپ تصویری در رابطه با فاطمیه : سخنرانی ، نماهنگ و در جستجوی حقیقت.
فیلم و صوت به زبان کودکانه : شامل 4 فایل صوتی و 12 کلیپ تصویری در رابطه با فاطمیه برای کودکان دلبندتان جهت آشنایی آنها با موضوع و اتفاقات فاطمیه می باشد.

 مجموعه مقالات فاطمیه
شامل چندین متن درباره تولد حضرت زهرا تا شهادتشان جمع آوری شده تا شما بزرگواران بتوانید در مراسم های خود از آنها استفاده نمایید.
جایگاه و منزلت فاطمه زهرا در پیشگاه خدا و پیامبر : مجموعه ای از داستان،بازی و سرگرمی،جدول برای آموزش ویادگیری کودکان با موضوع ایام فاطمیه و حضرت زهرا سلام الله علیها برای شما بزرگواران جمع آوری شده.
بیدارگری حضرت فاطمه سلام الله علیها (خلاصه اندوه مهر) :
زندگینامه حضرت فاطمه سلام الله علیها : در این متن به خلاصه ای از زندگینامه حضرت فاطمه پرداخته است.
شگفتی آسمان از رفتار امت با حضرت فاطمه سلام الله علیها :
شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها : این مقاله حاوی پنج مقاله درباره چگونگی شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیهاست. ما شیعیان چند واقعه مهم تاریخی داریم که همیشه باید احیاگر آنها باشیم.
ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها : چگونگی ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها
شفاعت حضرت فاطمه سلام الله علیها : شفاعت حضرت فاطمه سلام الله علیها در روز قیامت برای گنهکاران، بدون حساب نیست؛ بلکه متوقف بر شرایطی (از جمله ایمان) است که در همین دنیا باید به دست آورد.
نصرت الهی در سیره حضرت فاطمه سلام الله علیها : نصرت الهی در سیره حضرت فاطمه سلام الله علیها و در کتاب های لغت ، به معنی یاری رساندن نیز اطلاق شده است.
وحدت اسلامی و فاطمیه : وحدت اسلامی و فاطمیه، موضوعی است که در روزگار ما اگر کسی سخنی از وحدت به میان آورد اولین پرسش مخاطبان از فواید و ضرورت وحدت خواهد بود.
آن سوتر از بی مهری فاطمه سلام الله علیها : بیانگر موضوعاتی است که می خواهد نشان دهد با اینکه همگان می دانستند فاطمه سلام الله علیها کیست، ولی افسوس که قدر او را نشناختند.

مقالات کودک فاطمیه
شامل قصه، نوحه، رنگ آمیزی، داستان، سرگرمی برای کودکان طراحی شده است.
قصه فاطمیه برای کودک : مقاله قصه ها و نوحه های فاطمیه از زبان کودکان به صورت فایل های صوتی و تصویری تقدیم شما بزرگواران.
روزنامه دیواری کودک فاطمیه به همراه طرح رنگ آمیزی
: با موضوعات شهادت،سخنان،تسبیحات،و مناجات حضرت زهرا سلام الله علیها طراحی شده است تا کودکان با این موضوعات بیشتر آشنا شوند.
متن کودک فاطمیه : متن کودک فاطمیه مجموعه ای از داستان، بازی و سرگرمی، جدول برای آموزش ویادگیری کودکان با موضوع ایام فاطمیه و حضرت زهرا سلام الله علیها.

 اشعار فاطمیه
مجموعه ای از اشعار و دو بیتی، نوحه مناسب ایام فاطمیه.
مجموعه اشعار فاطمیه
: مجموعه ای از اشعار فاطمیه شامل شعرها و دوبیتی ها

اویک خدمتگزار بود
آنان که در کتاب خدا صالحین خوانده شدند، یا حجت خدا هستند یا مخلصین در خدمتگزاری به حجت خدا.
او یک خدمتگزار بود

  نواهای فاطمیه
مجموعه ای از نواها،سرود،اشکواره فاطمیه در این مقاله جمع آوری شده است تا از آنها در مکان های مختلف استفاده نمایید.
مجموعه نواهای استودیویی فاطمیه : گلچینی از نواهای استودیویی فاطمیه به همراه بخش کوتاهی از متن.
همخوانی فاطمیه : مجموعه ای از چند سرود به همراه قسمت کوتاهی از متن.
مجموعه اشکواره فاطمیه : مجموعه اشکواره فاطمیه شامل 60 سخرانی در رابطه با حضرت فاطمه سلام الله علیها.

 

مسابقات فاطمیه
درباره حضرت زهرا سلام الله از کتب و منابع مختلف مسابقه هایی طراحی شده تا از آنها در فضای مجازی و مکان های مختلف استفاده نمایید.
مسابقه یاس کبود فاطمیه : مسابقه یاس کبود حاوی بیست و نه سوال میباشد.
مسابقه مهر مادری
: مسابقه مهر مادری حاوی سیزده سوال میباشد.
مسابقه فریاد مظلومیت فاطمی
: مسابقه فریاد مظلومیت فاطمی حاوی پانزده سوال میباشد.

معرفی کتاب فاطمیه
یکی از مفیدترین کارها در زمان اوقات فراغت خواندن کتاب است با مطالعه کتاب های مختلف می توانید تجربه ها و درس های بزرگی را بیاموزید با مطالعه کتابهای مذهبی با یک تیر دو نشان زده اید. اگر شما تمایل دارید با کتب مذهبی مخصوصا کتبی که در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها و ، وقایع از ولادت تا شهادت ایشان بیشتر آشنا شوید، کتابهای زیر را مطالعه نمایید.
کتاب حقایق پنهان : با استناد به برخی متون شیعه و اهل تسنن، تحریفات اسناد فاطمیه را بررسی می نماید.
کتاب هجوم اوّل به روایت یعقوبی
: به بررسی هجوم و نخست به ارائه مطالبی درباره یعقوبی و کتابِ تاریخش پرداخته است.
کتاب تازیانه بر وحی
: چگونگی تحریف واقعه ی درگذشت حضرت محسن علیه السلام را توسط نویسندگان اهل سنت بازگو می کند.
کتاب شعله های همیشه : گامی بسوی احیاگری فرهنگ فاطمیه نویسنده علی لباف.

كتاب اسرار فدك : بعنوان ادامه ى راه مدافعان هميشه بيدار فاطمه سلام الله علیها.
کتاب هجوم اوّل به روایت یعقوبی
: بررسی هجوم و نخست به ارائه مطالبی درباره یعقوبی و کتابِ تاریخش پرداخته است.
کتاب دانشنامه شهادت حضرت زهرا
سلام الله علیها : به اهتمام علی لباف با هدف تحکیم باورهای تاریخی نسل جوان شیعه و رد افرادی که شهادت حضرت را افسانه و غیر قابل اثبات می‌دانند.
کتاب رسالت و امامت : مجموعه حاضر بیانات مرجع و فقیهی است راستین ( آیت الله خراسانی) است.
کتاب حضرت فاطمه از ولادت تا شهادت : ترجمه‌ی کتاب ارزشمند: «فاطمة الزهرا من المهد الی اللحد» می باشد.
کتاب ⁣پاسخ به چند شبهه فاطمی : به تبیین برخی از زوایای تاریخی مبهم از زندگانی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و پاسخ به 9 شبهه و ایراد تاریخی در این زمینه می‌پردازد.
کتاب دفتر خاطرات فضه : دفتری از خاطرات تنها کنیز خانه حضرت زهرا ⁣علیها السّلام که لحظه به لحظه زندگی‌اش توأم با عطر اهل بیت علیهم السّلام بود.
کتاب خزان یاس : رویکرد کلامی با استناد به نقل های تاریخیِ برگرفته از میراث مکتوب شیعه و تبیین بینش شیعی در تعریف شهادت با ارائه شواهد از منابع اهل سنّت برگرفته شده است.
کتاب قبر مادرم کجاست ؟ : جزو نادر کتاب هایی است که تحقیقی عمیق و مستند را در قالب داستان و بسیار شیرین و روان بیان کرده.
کتاب مظلومی گمشده در سقیفه : در پنچ جلد در مورد حوادث و اتفاقاتی که بعد از رحلت رسول خدا صلی الله علیه و آله برای خاندان ایشان به وقوع پیوسته را شرح داده است.
کتاب محسن بن فاطمه سلام الله علیها : آن گوهر دریای ولایت که شهره ی ملکوتیان و محبوب آسمانیان است و شهیدی که هدایت، به حقیقت، یکی از ثمرات وجودیش است.
كتابهاى مربوط به بحث علمى فدک : معرفی 233 کتاب در مورد فدک به زبان های مختلف.
کتاب دانشنامه روابط سیاسی حضرت علی با خلفا : به بررسی پاره ای از وقایع پس از شهادت پیامبر اسلام ص و روابط أمیرالمؤمنین علیه السّلام با خلفا می پردازد.
کتاب ⁣شهادت مادرم زهرا افسانه نیست : واقعه مضروب شدن و به شهادت رسیدن حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را از منابع معتبر اهل سنت نقل نموده است.
کتاب تیشه های اشك : مجموعه ای از اشعارآئینی و مداحی برای ایام فاطمیه، شامل یازده بخش می باشد.
کتاب شرح فرازهایی از خطبه حضرت زهرا علیها السلام :مجموعه سخنرانی های آیه الله فقیه امامی در شرح فرازهایی از خطبه.
کتاب زندگانی حضرت زهرا سلام الله علیها : ترجمه جلد چهل و سوم از کتاب بحارالانوار است بر شرح گوشه‌هایی از زندگانی و فضایل فاطمة الزهراء.
کتاب کرامات الفاطمیه : نگاهی گذرا به حوادث و رویداد ها از رحلت پیامبر تا هجوم به خانه حضرت فاطمه علیهم السلام می باشد.

 


محصولات فاطمیه خدمتگزاران

با خرید محصولات فرهنگی در اشاعه ی فرهنگ مهدوی، علوی،حسینی و فاطمی سهیم بشویم.یکی از راه های تبلیغ و رساندن دین خدا و سیره و روش اهل بیت علیهم السلام هدیه دادن است.مخصوصا محصولات فرهنگی-مذهبی که با مناسبت مرتبط خودش نور علی نور میشود. تلاش گروه خدمتگزاران در چهارمناسبت نیمه شعبان،غدیر،محرم،فاطمیه در رساندن همین پیام است که با تولید محصولات فرهنگی کمک یار شما در این مناسبت های مهم مذهبی میشود. که این محصولات با تخفیف در فروشگاه و سایت خدمتگزارارن به شما ارائه میشود.

محصولات نظیر:
پرچم، قاب، لوازم التحریر، ماگ، پوستر، کتاب، سی دی، هدایای کودک و….می باشد.راه های ارتباطی شما با ما از طریق کانال تلگرامی و ربات، سایت، و حضور در فروشگاههای دائمی در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان.

 • محصول شماره 1 :
پوستر تابلو اعلانات فاطمیه با عنوان «مادرانه»
سایز پوستر : 50*70 سانتی متر
نسخه : ویرایش 97
قیمت : با احتساب 10% تخفیف 1,800 تومان 
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خریداینترنتی خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 2 :
پوستر راهکارهای فاطمیه
سایز پوستر : 45*50 سانتی متر
نسخه : ویرایش 96 ، ویرایش 97 ، ویرایش 98
قیمت : ویرایش96 (4,500 تومان)
ویرایش 97 (با احتساب 5% تخفیف 5,700 تومان)
ویرایش 98 7.000 تومان
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خرید اینترنتی ویرایش 98
خرید اینترنتی ویرایش97
خرید اینترنتی ویرایش 96
خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 3 :
سی دی صوتی میراثی برای ایرانیان
قیمت 4,900 تومان
نسخه دمو سی دی صوتی میراثی برای ایرانیان
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خریداینترنتی خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 4
نمایشگاه تابلو مصور فاطمیه با 10 تابلو
نسخه : سوم
قیمت : 600,000 تومان
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خریداینترنتی خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 5 :
پازل فومی دورو کودک فاطمیه
قیمت : 5.000 تومان
توضیحات : این محصول دارای دو طرح در دوطرف و در ابعاد 20*20 سانتی متر با جنس فوم می باشد.
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خریداینترنتی خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 6 :
خطبه فدک «فریاد روشن فاطمی»
نسخه : ویرایش 97
قیمت : 5.000 تومان
توضیحات: متن کامل خطبه فدک همراه با ترجمه روان در ابعاد 12*17 سانتی متر
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خریداینترنتی خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 7 :
قطعه ای از روزنامه تحت تعقیب
قیمت :  با احتساب 8% تخفیف 2.300 تومان
توضیحات: روزنامه تمام رنگی چهارصفحه ای در ابعاد A3 اگر تمایل دارید یکی از پرونده های جنایی که در تاریخ ثبت شده و هنوز هیچ دادستانی حاضر به پیگیری آن نشده را بشناسید به شما پیشنهاد میکنیم روزنامه تحت تعقیب را بخوانید تا بسیاری از حقایق صدر اسلام برایتان روشن شود.
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خریداینترنتی خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 8 :
استوری برد ماجراهای درخت نخل و باغ پرخاطره
قیمت : با احتساب 13% تخفیف 43.500 تومان
توضیحات : نام این محصول در فضای بین المللی” ⁣storyboard” میباشد. هدف از تولید این محصول آشناسازی کودکان با یکی از مفاهیم تاریخی اسلام به روش خلاقانه و مفید است.
برخی از مفاهیم موجود محصول:
الف)جایگاه وشأن اهل البیت علیهم السلام مخصوصا حضرت زهرا سلام الله علیها
ب)شناخت ظالمان و ظلمی که در حق حضرت زهرا سلام الله علیها شده ج)انتظار ظهور امام زمان علیه السلام به عنوان منجی بشریت و منتقم اهل البیت علیهم السلام
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خرید اینترنتی خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 9 :
کتاب داستان کودک همراه با برچسب با عنوان «با کی دوست باشم»
نسخه : ویرایش 97
قیمت : با 34% تخفیف 8,000 تومان
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خریداینترنتی خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 10 :
ویژه نامه تبلیغی فاطمیه با عنوان «سنگ و آیینه»
سایز : A4
قیمت: 2.500 تومان
مجموعه فعالیت های فاطمیه
خریداینترنتی خرید از طریق تلگرام
 • محصول شماره 11 :
کتیبه مخمل سه عددی منقش با نام های «السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها»
قیمت : با احتساب 20% تخفیف 208.000 تومان

توضیحات : 65*140و السلام علیک محسن بن علی در دوطرف

مجموعه فعالیت های فاطمیه
خریداینترنتی خرید از طریق تلگرام

لینک کانال ها و پشتیبانان خدمتگزاران در تلگرام

 1. مشاوره و پاسخ به درخواست های شما 
 2. تجربیات فاطمیه خود را به آی دی مقابل ارسال کنید 
 3. دعوت دوستان و آشنایان عرب زبان یا انگلیسی زبان به کانال های تخصصی زبان عربی و انگلیسی خدمتگزاران با دریافت لینک از آی دی
دستیار خدمتگزاران فاطمیه
 1. فروشگاه  خرید پرچم و کتیبه، خطبه فدک، کتاب، سی دی، هدایای کودک و سایر محصولات ویژه فاطمیه
 2. حضور در نمایشگاه های محصولات خدمتگزاران در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان و مشاوره و دریافت محصولات
فروشگاه خدمتگزاران
برپایی نمایشگاه کتاب به صورت امانی در مجلس فاطمیه نمایشگاه های سیار خدمتگزاران
کانال اتاق فکر فاطمیه جهت انتقال تجربیات خود به دیگران و استفاده از تجربیات دیگران اتاق فکر فاطمیه
رادیو خدمتگزاران با محتوای انگیزشی و آموزشی رادیو خدمتگزاران
اجرای طرح تابلو مصور فاطمیه با کمک کانال تابلو مصور

عضویت در خبرنامه ایمیلی خدمتگزاران

برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران
دکمه بازگشت به بالا