فهرست مطالب ، برنامه‌ها و فعالیت ‌های فاطمیه

فهرست فاطمیه و معرفی کوتاه مطالب ، برنامه‌ها و فعالیت ‌های فاطمیه خدمتگزاران

برای مشاهده هر مقاله روی آنها کلیک نمایید.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند: «ان الله لیغضب لغضب فاطمة ویرضی لرضاها; بی شک خداوند با خشم فاطمه علیها السلام به خشم می آید و با خشنودی او خشنود می شود.»

یا رسول الله! کدام مصیبت،دختر عزیزت را تسلیم گوییم؟ آتش بر در خانه یا شکستن پهلو؟ کبودی چشم و بازو یا دفن مخفیانه را ؟ یا امیرالمؤمنین علیه السلام از یاد نمی برم روزی که درخانه شکست و جسارت ها به خانمت شد و در هنگام دفن بر کبودی بازو و پهلوی خونین اشک ریختید.

یا بقیه الله! در این مصیبت عظیم به شما پناه می آوریم و همراه اجداد طاهرینتان کنار در سوخته به عزای مادرت سیاه پوشیم و برای همیشه اشک می ریزیم و برای ظهورتان دعا می کنیم تا بیایید و از قاتلان مادرتان انتقام بگیرید.

اکنون که هزارو چندین سال از شهادت دخت نبی اکرم صلی الله علیه و آله می گذرد و هر مسلمانی که این وقایع را می شنوند با خود می پرسد چرا حرمت تنها دختر و یادگار پیامبر صلی الله علیه و آله شکسته شد برای چه شبانه به خاک سپرده شد و قبرش مخفی ماند؟

بر همین اساس گروه خدمتگزاران برای شما بزرگواران مطالبی در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها تهیه و در این فهرست جمع آوری کرده تا بتوانید از آنها در ایام فاطمیه برای تبلیغ نام و یاد حضرت استفاده نمایید تا صدای فریاد مظلومیت فاطمی را به گوش همگان برسانیم.


آثار نوشتاری و اجرایی فاطمیه

متن نمایشنامه فاطمیه

نمایشنامه مرهمی دگر باید : ماجرای فدک و غصب آن و تجدید بیعت زنان مدینه به راهنمایی سلمی دختری که محب و مدافع امیرالمومنین بود را به تصویر میکشد.(برای مشاهده نمایشنامه کلیک نمایید)
نمایشنامه راز دل دوک : نمایشی درباره مصیبت های رخ داده برای حضرت فاطمه سلام الله علیها و خانواده بزرگوارشان از زبان دوک و خدمتگزاران آن حضرت بیان شده است.
نمایشنامه زیر همین سقف : حمله به خانه وحی پس از رحلت پیامبر و مخالفت با امیرالمومنین که منجر به خلافت رسیدن ابوبکر شد را  برای شما بزرگواران آماده کرده ایم.
نمایشنامه خلاصه ای از خطبه فدک : نمایشنامه ای صوتی با موضوع گفت و گوی حضرت زهرا با ابوبکر در مورد فدک غصب شده توسط خلیفه وقت،که پیامبر به بانوی دوعالم هبه کردند،است.
نمایشنامه دین فروشی : در مورد شکستن عهد غدیرخم و ظلم و ستمی که بعد از شهادت رسول الله با امیرالمومنین و حضرت زهرا ، در قالب یک نمایشنامه مناسب ایام فاطمیه است.
نمایشنامه عیادت خلفا از حضرت فاطمه سلام الله علیها : موضوع نمایشنامه در رابطه با عیادت عمر و ابوبکر از ﺣﻀﺮﺕ ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻭ ﻋﺬﺭ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺑﺎ هدف ﺟﻠﺐ ﺭﺿﺎﯾﺖ مادرمان است.

 

 

نمایشگاه غرفه ای فاطمیه

شامل غرفه هایی است که به شرح وقایع از زندگی تا شهادت حضرت صدیقه طاهره میپردازد.

نمایشگاه غرفه ای فاطمیه راه نجات: مقاله حاوی عکس فیلم فایل صوتی می باشد.(برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
نمایشگاه غرفه ای گذرگاه فاطمی: شامل 6 غرفه است که به شرح وقایع از غدیر تاشهادت  صدیقه طاهره میپردازد.
نمایشگاه غرفه ای جایگاه ائمه : شامل سه متن با عنوان های راهنمای مراسم، متن ارائه غرفه ها، متن اطلاعات گوینده، همراه با صوت می باشد. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید).
نمایشگاه غرفه ای دوست
: شامل پنج غرفه می باشد که موضوعات آن در مورد تولد انسان و ورودش به جهان هستی و نیازهای آن، و  انتخاب دوست و شرایط دوستی کردن است.

نمایشگاه شفاعت حضرت زهرا : شامل چهار غرفه: زندگی، مرگ، قیامت و رحمت پروردگار است که با مرگ زندگی دنیایی انسان خاتمه پیدا می کند و زندگی آخرتی او شروع می شود.
نمایشگاه آشنایی و شناخت حضرت زهرا علیهاالسلام : این غرفه 3 روزه همراه با ساخت کاردستی و برگزاری عزاداری را به معلمان و والدین عزیز پیشنهاد میکنیم.
نمایشگاه سدی از جنس نور : شامل 5 بخش مجزاست که در واقع عنوان سدّی از جنس نور تداعی کننده ی مقاومت ویژه آن حضرت زهرا در برابر دشمنان امام زمان و دفاع از ایشان است.
نمایشگاه حامی غریب : موارد رو به رو را بررسی میکند: 1- فضایل حضرت زهرا 2- بررسی دوران کوتاه زندگی ایشان پس از رسول خدا و در انتها 3- ماجرای پس از رحلت پیامبر

معرفی کتاب فاطمیه

یکی از مفیدترین کارها در زمان اوقات فراغت خواندن کتاب است با مطالعه کتاب های مختلف می توانید تجربه ها و درس های بزرگی را بیاموزید با مطالعه کتاب های مذهبی با یک تیر دو نشان زده اید. اگر شما تمایل دارید با کتب مذهبی مخصوصا کتبی که در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها و، وقایع از ولادت تا شهادت ایشان بیشتر آشنا شوید، کتاب های زیر را مطالعه نمایید.

کتاب حقایق پنهان: با استناد به برخی متون شیعه و اهل تسنن، تحریفات اسناد فاطمیه را بررسی می نماید. (برای مشاهده و مطالعه کتاب کلیک نمایید)
کتاب هجوم اوّل به روایت یعقوبی
: به بررسی هجوم و نخست به ارائه مطالبی درباره یعقوبی و کتابِ تاریخش پرداخته است.
کتاب تازیانه بر وحی
: چگونگی تحریف واقعه ی درگذشت حضرت محسن علیه السلام را توسط نویسندگان اهل سنت بازگو می کند.
کتاب شعله های همیشه : گامی بسوی احیاگری فرهنگ فاطمیه نویسنده علی لباف.

كتاب اسرار فدك: بعنوان ادامه ى راه مدافعان هميشه بيدار فاطمه سلام الله علیها.
کتاب هجوم اوّل به روایت یعقوبی
: بررسی هجوم و نخست به ارائه مطالبی درباره یعقوبی و کتابِ تاریخش پرداخته است.
کتاب دانشنامه شهادت حضرت زهرا
سلام الله علیها : به اهتمام علی لباف با هدف تحکیم باورهای تاریخی نسل جوان شیعه و رد افرادی که شهادت حضرت را افسانه و غیر قابل اثبات می‌دانند.
کتاب رسالت و امامت : مجموعه حاضر بیانات مرجع و فقیهی است راستین (آیت الله وحید خراسانی) است.
کتاب حضرت فاطمه از ولادت تا شهادت : ترجمه‌ ی کتاب ارزشمند: «فاطمة الزهرا من المهد الی اللحد» می باشد.
کتاب ⁣پاسخ به چند شبهه فاطمی : به تبیین برخی از زوایای تاریخی مبهم از زندگانی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و پاسخ به 9 شبهه و ایراد تاریخی در این زمینه می‌پردازد.
کتاب دفتر خاطرات فضه : دفتری از خاطرات تنها کنیز خانه حضرت زهرا ⁣علیها السّلام که لحظه به لحظه زندگی‌اش توأم با عطر اهل بیت علیهم السّلام بود.
کتاب خزان یاس : رویکرد کلامی با استناد به نقل های تاریخیِ برگرفته از میراث مکتوب شیعه و تبیین بینش شیعی در تعریف شهادت با ارائه شواهد از منابع اهل سنّت برگرفته شده است. (برای مشاهده و مطالعه کتاب کلیک نمایید)
کتاب قبر مادرم کجاست ؟: جزو نادر کتاب هایی است که تحقیقی عمیق و مستند را در قالب داستان و بسیار شیرین و روان بیان کرده.
کتاب مظلومی گمشده در سقیفه : در پنچ جلد در مورد حوادث و اتفاقاتی که بعد از رحلت رسول خدا صلی الله علیه و آله برای خاندان ایشان به وقوع پیوسته را شرح داده است.
کتاب محسن بن فاطمه سلام الله علیها : آن گوهر دریای ولایت که شهره ی ملکوتیان و محبوب آسمانیان است و شهیدی که هدایت، به حقیقت، یکی از ثمرات وجودیش است.
كتابهاى مربوط به بحث علمى فدک : معرفی 233 کتاب در مورد فدک به زبان های مختلف.
کتاب دانشنامه روابط سیاسی حضرت علی با خلفا : به بررسی پاره ای از وقایع پس از شهادت پیامبر اسلام ص و روابط أمیرالمؤمنین علیه السّلام با خلفا می پردازد.
کتاب ⁣شهادت مادرم زهرا افسانه نیست: واقعه مضروب شدن و به شهادت رسیدن حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را از منابع معتبر اهل سنت نقل نموده است.
کتاب تیشه های اشك: مجموعه ای از اشعارآئینی و مداحی برای ایام فاطمیه، شامل یازده بخش می باشد.
کتاب شرح فرازهایی از خطبه حضرت زهرا علیها السلام:مجموعه سخنرانی های آیه الله فقیه امامی در شرح فرازهایی از خطبه.
کتاب زندگانی حضرت زهرا سلام الله علیها: ترجمه جلد چهل و سوم از کتاب بحارالانوار است بر شرح گوشه‌هایی از زندگانی و فضایل فاطمة الزهراء.
کتاب کرامات الفاطمیه : نگاهی گذرا به حوادث و رویداد ها از رحلت پیامبر تا هجوم به خانه حضرت فاطمه علیهم السلام می باشد. (برای مشاهده و مطالعه کتاب کلیک نمایید)
کتاب و اما الجدار: مروری گذرا بر مصائب فرزندان پیامبر صلی الله علیه و آله بخصوص صدیقه ی طاهره علیهاالسلام تنها دختر آن حضرت می باشد.
کتاب رنجها و فریادهای حضرت فاطمه سلام الله علیها: نمونه هایی از فضائل زندگی برترین بانوی دو جهان حضرت زهرای اطهر سلام الله علیها است.
کتاب کشتی پهلو گرفته: در 14 فصل به بیان وقایع تاریخی پس از رحلت رسول اکرم صلی الله علیه و آله به زبان شاهدان آن در سایه پیوستگی وقایع پرداخته است.
کتاب مصائب فاطمی : برگرفته از کتاب “کامل الزیارات ” ابن قولویه است. در این کتاب، روایت حاکی از مصائب حضرت زهرا و به قتل رسیدن حضرت محسن علیه السلام را اورده است.
کتاب جنة العاصمة : کتابی به زبان فارسی، درباره زندگانی حضرت فاطمه زهرا اثر سید محمدحسن میرجهانی است. این کتاب در ۱۷ فصل به تاریخ و فضائل حضرت زهرا پرداخته است.
کتاب ⁣⁣⁣⁣مادرمان چه گفت ؟! : با موضوع نقد و تفسیر خطبه فدک حضرت فاطمه‌ زهرا به قلم محمدباقر انصاری است. هدف نگارش گزینش فرازهای مهم و اساسی از خطبه است.
کتاب شرح شکوه یاس جلد 1 : تلاش شده تا بخشی از دریای بی کران مفاهیم جملات توحیدی خطبه فدک توضیح داده شود.
کتاب شرح شکوه یاس جلد 2 : این کتاب در 3 جلد به چاپ رسیده که در کتاب ⁣⁣شرحی بر شکوه یاس جلد 2 ، دو بخش از خطبه ی شریف فدک، یعنی قرآن و احکام، شرح داده می شود.
کتاب ⁣⁣شرحی بر شکوه یاس جلد 3 : توضیح کلی بخش های خطبه فدك حضرت زهرا است که با قلم استاد گرانقدر حاج آقای حسینی به رشته تحریر در آمده است.
کتاب مکارم اخلاق حضرت زهرا سلام الله علیها : نوشته مرحوم شیخ احمد رحمانی همدانی رحمه الله علیه می باشد که مشتمل بر خصوصیات اخلاقی حضرت زهرا می باشد.
کتاب بانوی من زهرا سلام الله علیها: تألیف دکتر نادر فضلی شامل صفات، ویژگی ‌ها و زندگینامه حضرت فاطمه سلام الله علیها از زبان خودشان و به نقل از کنیز و همدم ایشان فضه می‌ باشد.
کتاب یاس در آتش : مجموعه ای است گردآمده از اعترافات تاریخ نگاران و حدیث پردازان اهل سنت که بالاتفاق از یک واقعیت تلخ تاریخی پرده برداشته اند.
کتاب از رحلت رسول خدا تا شهادت حضرت زهرا : تقویم حوادث مربوط به اوایل سال 11 هجری قمری یعنی آخرین ماههای حضور پیامبر تا شهادت حضرت صدیقه طاهره را ورق می زند.
کتاب کوثر معجزه پیغمبر : با عنایت به سوره مبارکه کوثر و تفسیر آیاتش در یکی از جلسات توسط آیت الله ضیاء آبادی ایراد شده که پس از پیاده سازی و بازنویسی به صورت کنونی تنظیم شده است.

می توانید لیست کامل کتاب ها را در کتابخانه خدمتگزاران مشاهده نمایید.

متن مسابقه فاطمیه

درباره حضرت زهرا سلام الله از کتب و منابع مختلف مسابقه هایی طراحی شده تا از آنها در فضای مجازی و مکان های مختلف استفاده نمایید.

مسابقه یاس کبود فاطمیه : مسابقه یاس کبود حاوی بیست و نه سوال میباشد.
مسابقه مهر مادری
: مسابقه مهر مادری حاوی سیزده سوال میباشد.
مسابقه فریاد مظلومیت فاطمی
: مسابقه فریاد مظلومیت فاطمی حاوی پانزده سوال میباشد.
مسابقه از میان شعله ها: گروه خدمتگزاران به منظور ارتقای علمی شما بزرگواران، مسابقه ی از میان شعله ها را از منابع مختلفی که در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها  طراحی کرده است. (برای مشاهده مسابقه کلیک نمایید).
مسابقه خط سرخ فاطمی : برای شما بزرگواران مسابقه خط سرخ فاطمی را از منابع مختلفی که در مورد حضرت زهرا سلام الله عليهاست، طراحی کرده ایم.

عزاداری کودک و نوجوان

در این مجموعه طرح هایی با محوریت فاطمیه با عناوین: کلیپ، شعر، کاردستی، رنگ آمیزی، برای رده سنی کودک و نوجوان جمع آوری شده تا شما بزرگواران از آنها در ایام فاطمیه در مدارس و مراسم های خود استفاده نمایید.

فیلم و صوت به زبان کودکانه : شامل 4 فایل صوتی و 12 کلیپ تصویری در رابطه با فاطمیه برای کودکان دلبندتان جهت آشنایی آنها با موضوع و اتفاقات فاطمیه می باشد. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
قصه فاطمیه برای کودک: مقاله قصه ها و نوحه های فاطمیه از زبان کودکان به صورت فایل های صوتی و تصویری تقدیم شما بزرگواران.
روزنامه دیواری کودک فاطمیه به همراه طرح رنگ آمیزی
: باموضوعات شهادت،سخنان،تسبیحات،و مناجات حضرت زهرا سلام الله علیها طراحی شده است تا کودکان با این موضوعات بیشتر آشنا شوند.
متن کودک فاطمیه : متن کودک فاطمیه مجموعه ای از داستان، بازی و سرگرمی، جدول برای آموزش ویادگیری کودکان با موضوع ایام فاطمیه و حضرت زهرا سلام الله علیها.
سوگواره فاطمی برای کودکان : راهکارهای چگونگی برگزاری سوگواره فاطمی برای کودکان با هدف آموزش و یادگیری کودکان و نوجوانان، در رابطه با حضرت فاطمه سلام الله علیها و مراسم فاطمیه.
شعر فاطمیه کودکان : شامل چندین شعر در مورد حضرت زهرا و ایام فاطمیه،که می توانید از این شعرها در مکان های مختلف استفاده کنید تا کودکان با این ایام بیشتر آشنا شوند.
طرح درس کودک و نوجوان فاطمیه : مقاله ای با موضوع ایام فاطمیه و حضرت زهرا سلام الله علیها برای شما بزرگواران جمع آوری شده تا بتوانید در مدارس و مراکز آموزشی برای آموزش و یادگیری کودکان و نوجوانان استفاده نمایید.
سخنرانی معرفی فاطمه زهرا سلام الله علیها : این سخنرانی برای معرفی فاطمه زهرا سلام الله علیها و ایام جانگداز فاطمیه به زبانی ساده برای کودکان و نوجوانان آماده شده است.
نمایشگاه آشنایی و شناخت حضرت زهرا علیهاالسلام : این غرفه 3 روزه همراه با ساخت کاردستی و برگزاری عزاداری را به معلمان و والدین عزیز پیشنهاد میکنیم.

متن شعر و روضه فاطمیه

مجموعه اشعار فاطمیه: مجموعه ای از اشعار فاطمیه شامل شعرها و دو بیتی ها. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)

برگزاری مراسم فاطمیه

برنامه پیشنهادی کودک فاطمیه : چند متن سخنرانی برای کودکان جهت اجرا. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
توشه ی فردا : مجموعه ای از برنامه های متفاوتی در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها ست که شامل سخنرانی، دکلمه، و سرود می باشد.
ایستگاه صلواتی : در خیابان ها می توانید با برپایی ایستگاه صلواتی و اجرای برنامه هایی با موضوعات فاطمی این ایام را به دیگران یاداوری کنید.
تعظیم شعائر فاطمی در فضای مجازی
:می توان در همه ی مکان ها و مخصوصا فضای مجازی به صورت پستهایی از خطبه ی فدک،تصاویری برای پروفایل،یا کلیپ هایی در همین رابطه تهیه و منتشر کرد.
هماﯾﺶ اﯾﺪه ﭘﺮدازی ﻣﺤﺼﻮﻻت ﻓﺎﻃﻤیه : با 75ایده اعم از اجرای تئاتر،هدیه دادن، نشر خطبه فدک،پوستر و… با هدف القای پیام فاطمیه.
تبلیغ فاطمیه : راهکارهایی برای انجام خدمت در فاطمیه برای شما جمع آوری شده است که می توانید به آنها رجوع کنید برای فاطمیه تبلیغ کنید و خدمتگزار فاطمیه باشید.
طرح و ایده مراسم فاطمیه : در این مقاله ایده های متفاوتی را برای برگزاری مراسم فاطمیه برای شما بزرگواران پیشنهاد کرده ایم.
سوگواره فاطمی برای کودکان : راهکارهای چگونگی برگزاری سوگواره فاطمی برای کودکان با هدف آموزش و یادگیری کودکان و نوجوانان، در رابطه با حضرت فاطمه سلام الله علیها
همایش آنلاین آنتی ویروس 9 : در ابتدا به بازگویی وقایع اتفاق افتاده توسط کارشناس مربوطه پرداخته و راهکارهای بزرگداشت فاطمیه و آمادگی برای خدمتگزاری را بیان کرده است.
طرح درس کودک و نوجوان فاطمیه : مقاله ای با موضوع ایام فاطمیه و حضرت زهرا سلام الله علیها برای شما بزرگواران جمع آوری شده تا بتوانید در مدارس و مراکز آموزشی برای آموزش و یادگیری کودکان و نوجوانان استفاده نمایید.
آداب عزاداری فاطمیه : شایسته است که آداب عزاداری فاطمیه رعایت شود تا هم خدا از مسلمانان راضی باشد و هم حرمت بی بی فاطمه زهرا حفظ شود. (شرح آداب عزاداری در مکان ها مختلف)

متن مجری فاطمیه

متن مجری پناه بودن مادر : در این مقاله به توصیف جایگاه مادر و مادر تمام عالمحضرت فاطمه سلام الله علیها پرداخته  ایم.
متن مجری خانه امن الهی : در این مقاله قرار است در رابطه با خانه وحی خانه امن الهی جایی که اهل عالم بتوانند با رجوع به آن گمشده های خود را پیدا کنند صحبت کنیم.
متن مجری اشک یاس : با ایده گرفتن و محوریت حدیث ثقلین تهیه شده است.
ایثار و از خودگذشتگی حضرت زهرا سلام الله علیها : با مثال هایی از زندگی روزمره و اشاره به اطرافمان از ایثار و از خودگذشتگی حضرت زهرا سلام الله علیها دختر پیامبر بزرگوارمان گفتگو خواهیم کرد.
متن مجری حقیقت سوخته : به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت جانگداز حضرت فاطمه متنی برای مجری مراسم عزاداری شما آماده کرده ایم.
 متن مجری غصب فدک : ماجرای غصب فدک و نیز ماجرای آتش زدن به خانه حضرت زهرا سلام الله علیها برای مراسمات شما بزرگواران آماده کرده ایم.

 

متن ادبی و دکلمه فاطمیه

در این مجموعه چندین متون با موضوعات فاطمیه برای سنین مختلف جمع آوری شده است.

متن درد و دل فاطمیه : به همراه ویدیو نوحه مناسب ایام فاطمیه. (برای مشاهده متن کلیک نمایید)
متون علمی و تحقیقی فاطمیه
: شامل چندین متون علمی مناسب سخنرانی،تاکشو،مناسبت میزها برای استفاده شما بزرگواران.
متن نور در کلام نور
: شامل چندین متن از سخنان حضرت زهرای مرضيه سلام الله علیهاست که از منابع مختلف برای شما بزرگواران.
متن چادر خاکی مادر
: شرح حال حضرت زهرا سلام الله علیها در کوچه های بنی هاشم را بیان میکند.
کوچکترین شهید آل طه : بخشی از احوالات حضرت فاطمه سلام الله علیها هنگام از دست دادن فرزندش کوتاه نقل شده است.
تو می گریستی : تلاش ما بر این خواهد بود تا در این نوشته کوتاه  علل گریستن این بانوی آسمانی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را مشخص کنیم.
بانویی از جنس یاس : در این مقاله به توصیف بانوی دوعالم حضرت فاطمه سلام الله علیها پرداخته ایم.

متن سخنرانی و مقاله فاطمیه

در این مجموعه سخنرانی به فضیلت و کرامات حضرت فاطمه علیهم السلام در عناوین مختلف پرداخته است.

سخنرانی فاطمه عطیه الهی : توضیحات کوتاهی در رابطه با فاطمه عطیه ناشناخته الهی و فایل تصویری سخنرانی آیت الله خراسانی. (برای مشاهده متن سخنرانی کلیک نمایید)
سخنرانی افسوس که قدر او را نشناختیم : توضیحات آقای دکتر مومنی در رابطه با فاطمیه به صورت کلیپ در شش قسمت برای شما بزرگواران تهیه شده است .
سخنرانی صدای فدک فاطمی : شش فایل توضیح پیرامون اتفاق غصب فدک حضرت زهرا سلام الله علیها و سپس دفاع ایشان از غدیر، امیرالمومنین علیه السلام و فدک که حق ایشان بود.
مجموعه تحریفات فاطمیه : تحریف و حذف سخن ابوبکر در اعتراف به حمله به خانه وحی.
سخنرانی مستندات شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها : شامل سه مقاله با این عناوین می باشد: 1.آتش زدن خانه وحی 2. غاصبان حق خاندان پیامبر صلی الله علیه  3.چندین روایت برای اثبات شهادت صدیقه طاهره..
سخنرانی تهدید به آتش زدن خانه وحی : سخنرانی تهدید به آتش زدن خانه وحی ، واقعه هجوم به خانه حضرت زهرا سلام الله علیها و تهدید به آتش زدن خانهاین بانوی بزرگوار است.
توجیهات درمورد حمله به خانه وحی :  این موضوع را بازتاب میدهد که ، گاهی اوقات برای کمرنگ نمودن وقایعی که اتفاق افتاده میتوان توجیهاتی دست و پا کرد.
سخنرانی پیروی و پیشوایی اهل بیت : خداوند متعال پیروی و پیشوایی اهل بیت علیهم السلام را قرار داده که ملت را نظم بدهد تا ملت هم سو و هم جهت بوده و پراکنده نشوند.
سخنرانی کلام ما را به اهلش برسانید : عنوان مقاله ای است که در مورد فدک، اعطایی رسول خدا صلی الله علیه  به حضرت زهرا سلام الله علیها پرداخته است.
جایگاه و منزلت فاطمه زهرا در پیشگاه خدا و پیامبر: مجموعه ای از داستان،بازی و سرگرمی،جدول برای آموزش ویادگیری کودکان با موضوع ایام فاطمیه و حضرت زهرا سلام الله علیها برای شما بزرگواران جمع آوری شده.
بیدارگری حضرت فاطمه سلام الله علیها (خلاصه اندوه مهر): عنوان مقاله ای است که در مورد درد و اندوه و غربت و صبر و گذشت ایشان صحبت می کند.
زندگینامه حضرت فاطمه سلام الله علیها : در این متن به خلاصه ای از زندگینامه حضرت فاطمه پرداخته است. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
شگفتی آسمان از رفتار امت با حضرت فاطمه سلام الله علیها: کسانی که خدا آسمان و زمین و ماه و خورشید و کل خلقت را به خاطر وجود آنها آفرید. اگر پنج تن نبودند خداوند چیزی را نمی آفرید.
شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها : این مقاله حاوی پنج مقاله درباره چگونگی شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیهاست. ما شیعیان چند واقعه مهم تاریخی داریم که همیشه باید احیاگر آنها باشیم.
ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها : چگونگی ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها
شفاعت حضرت فاطمه سلام الله علیها : شفاعت حضرت فاطمه سلام الله علیها در روز قیامت برای گنهکاران، بدون حساب نیست؛ بلکه متوقف بر شرایطی (از جمله ایمان) است که در همین دنیا باید به دست آورد.
نصرت الهی در سیره حضرت فاطمه سلام الله علیها : نصرت الهی در سیره حضرت فاطمه سلام الله علیها و در کتاب های لغت ، به معنی یاری رساندن نیز اطلاق شده است.
وحدت اسلامی و فاطمیه : وحدت اسلامی و فاطمیه، موضوعی است که در روزگار ما اگر کسی سخنی از وحدت به میان آورد اولین پرسش مخاطبان از فواید و ضرورت وحدت خواهد بود.
آن سوتر از بی مهری فاطمه سلام الله علیها : بیانگر موضوعاتی است که می خواهد نشان دهد با اینکه همگان می دانستند فاطمه سلام الله علیها کیست، ولی افسوس که قدر او را نشناختند.
ارادت به حضرت فاطمه سلام الله علیها : ما برای شما راهکار هایی را برای بیان ارادت به حضرت فاطمه سلام الله علیها آورده ایم. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
سخنرانی توجیهات حمله به خانه وحی : به چند سند اهل تسنن اشاره دارد که اين موضوع رو روشن می کند که این وقایع را نمی توانند نادیده بگیرند.
سخنرانی معرفی فاطمه زهرا سلام الله علیها : این سخنرانی برای معرفی فاطمه زهرا سلام الله علیها و ایام جانگداز فاطمیه به زبانی ساده برای کودکان و نوجوانان آماده شده است.
گزیده سخنان حضرت فاطمه علیهاالسلام: در این مقاله  33 مورد منتخب از سخنان گهربار حضرت زهرا سلام الله علیها انتخاب شده است.
دوران کودکی حضرت زهرا سلام الله علیها: در این مقاله به مرور دوران کودکی حضرت زهرا سلام الله علیها الگوی صبر و پایداری پرداخته ایم.
دو هدیه مخصوص حضرت زهرا سلام الله علیها : در این مقاله به بررسی دو هدیه مخصوص حضرت زهرا سلام الله علیها از طرف پدرشان پرداخته ایم.
نجات از شقاوت : آثار تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها
 از سقیفه تا عاشورا : در این مقاله با برگشت به سال‌های قبل از عاشورا و وقایع سقیفه ظلم های وارد شده به اهل بیت علیهم السلام را بررسی می کنیم.
اهمیت فاطمیه و محرم برای شیعه : به این موضوع اشاره دارد که فاطمیه از نظر اعتقادی مولفه اصلی هویت تشیع بوده است؛ اما وسعت اجرای آن با محرم قابل‌ مقایسه نیست.
چگونگی ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها : خلاصه ای از چگونگی ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و شرح اسرار و راز های تولد بانوی دو عالم، و اعتکاف چهل روزه پیامبر صلی الله علیه و آله پرداخته شده است.
سخنرانی معرفت حضرت زهرا سلام الله علیها : می خواهیم گوشه ای از معرفت بانویی که خدای متعال رضایت خود را در گرو رضایت او قرار داده است را شرح دهیم.
شفاعت حضرت زهرا سلام الله علیها : در این مقاله در مورد شفاعت حضرت زهرا سلام الله علیها و مقام ایشان در دنیا و آخرت مطالبی بیان شده است.
فاطمیه هویت شیعه : بیان میکندکه: اگر حضرت زهرا و خطبه هدایتگرش نبود امروز اثری از اسلام ناب محمدی نبود در حقیقت عظمت امروز شیعه از تلاش‌های مادرمان فاطمه زهراست.
عدم بیعت با خلفا : بررسی عدم بیعت با خلفا بر اساس شواهد قطعی تاریخی که هیچ بیعتی صورت نگرفته است و بنی ‌هاشم و شیعیان امیرالمؤمنین حضرت علی از بیعت با خلیفه اول امتناع داشتند.
سخنرانی اسامی حضرت فاطمه سلام الله علیها : در ابتدای مقاله مروری بر اسامی حضرت فاطمه سخنران به شرح علت نامیده شدن دخت گرامی پیامبر به فاطمه و در ادامه به چگونگی شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه پرداخته است.
سخنراني علت نامگذاری آن حضرت به زهرا : ابتدا سخنران به دلایل و علت نامگذاری آن حضرت به زهرا  و در ادامه به بررسی رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله و عهد شکنی اصحاب ایشان پرداخته است.
محدثه بودن حضرت زهرا سلام الله علیها : در این سخنرانی به شرح علت و دلیل لقب محدثه بودن حضرت زهرا سلام الله علیها و در ادامه به چگونگی بیعت اجباری امیرالمومنین علیه السلام پرداخته است.
سخنراني راضیه و مرضیه بودن حضرت زهرا سلام الله علیها : در ادامه مجلس قبل سخنران در ابتدا به شرح علت و دلیل راضیه و مرضیه بودن حضرت زهرا سلام الله علیها و در ادامه به چگونگی واقعه فدک و غصب فدک پرداخته است.
سخنراني عصمت حضرت زهرا سلام الله علیها : در  این جلسه به عصمت حضرت زهرا سلام الله علیها پرداخته است و شرح اینکه بعد از اتفاقات و ظلم های وارد شده به ایشان، حضرت زهرا علیهاالسلام از دو خلیفه ی به ناحق ناراضی بودند.
سرگذشت فدک : در ابتداد به توصیف فدک پرداخته شده است و در ادامه سرگذشت فدک پس از پیامبر را به طور خلاصه شرح داده ایم.
 حضرت فاطمه از منظر پیامبر صلی الله علیه وآله : توصیف جایگاه والای حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از لسان مبارك پیامبر بزرگوارمان است.
خطبه آن حضرت برای زنان مهاجر و انصار : علاوه بر بیان روایت فرمایشات حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها را که در جمع زنان مهاجر و انصار ایراد فرموده بودند قرائت کردیم
سخنرانی غصب فدک : اینکه انگیزه غاصبان از غصب فدک چه بود و چه ظلم هایی که در پی این موضوع بر خاندان پیامبر شد موضوعی است. 

تاکشو فاطمیه

تاک شو میراث : درباره میراث ارزشمند پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله است که این میراث با ایستادگی حضرت زهرا سلام الله علیها حفظ شده و امروز در دست ماست.
تاکشو رضایت خدا : در این مقاله بیان می کنیم که جلب رضایت خدا در گرو جلب رضایت حضرت فاطمه  سلام الله علیها بانوی بزرگوارمان و جلب رضایت این بانوی گرانقدر یاد امام زمان علیه اسلام و همراهی ایشان است.
تاک شو الگو : در این مقاله به رواج الگوهای مختلف در سنین مختلف اشاره شده است. الگو ها در حوزه های مختلف در زندگی امروز ما نقش بسیار پررنگی را ایفا می کنند.


آثار صوتی فاطمیه

آثار صوتی فاطمیه

مجموعه ای از نواها و صوت های بی کلام و با کلام ویژه مناسبت فاطمیه برای شما تهیه شده است تا از آنها در مراسمات و نمایشنامه های خود استفاده نمایید.

مجموعه نوای فاطمیه: گلچینی از نواهای فاطمیه به همراه بخش کوتاهی از متن. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
مجموعه اشکواره فاطمیه: مجموعه اشکواره فاطمیه شامل 60 سخرانی در رابطه با حضرت فاطمه سلام الله علیها. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
نماهنگ فاطمیه : ویژه ایستگاه های صلواتی

ادعیه و زیارات فاطمیه

خطبه فدکیه: شامل متن و ترجمه به همراه فایل صوتی و فایل های متنی و پاورپوینت جهت توضیح خطبه ، محل و غصب فدک می باشد. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
زيارتنامه حضرت فاطمه سلام الله علیها: زيارتنامه حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها را به مناسبت ایام فاطمیه  و سوگواری این بانوی بزرگوار اسلام به همراه ترجمه ، برای شما عزیزان آماده کرده ایم.
صلوات خاصه حضرت زهرا سلام الله عليها : به همراه متن و فایل صوتی برای شما بزرگواران در این مقاله جمع آوری شده تا در ایام فاطمیه در مراسم های خود استفاده نمایید.
ختم خطبه فدک (همراه با شرح خطابه فدک): ختم خطبه فدک در دوازده بخش شامل شرح، متن، فایل صوتی خطابه فدک در دسترس شما بزرگواران قرار گرفته است. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
ختم خطبه فدک بخش اول (همراه با شرح خطابه فدک) : در این بخش به این قسمت اشاره دارد از عبد الله بن حسن كه: وقتى ابوبكر و عمر براى منع حضرت زهرا عليها السّلام از فدك، همدست شدند.
ختم خطبه فدک بخش دوم (همراه با شرح خطابه فدک) : در این بخش حضرت فاطمه عليها السلام در مورد اسلام، قرآن و حلال و حرام و شجاعت و دلاوری امیرالمومنین علیه السلام فرموده اند.
ختم خطبه فدک بخش سوم (همراه با شرح خطابه فدک) : در این بخش حضرت زهرا سلام الله علیها به ظلم و ستم و پیمان شکستن بعد از رسول خدا صلی الله علیه و آله اشاره می فرمایند.
ختم خطبه فدک بخش چهارم (همراه با شرح خطابه فدک) : در این بخش حضرت فاطمه عليها السّلام گروه انصار را مخاطب قرار داده است.
ختم خطبه فدک بخش پنجم (همراه با شرح خطابه فدک) : این بخش پاسخ ابوبكر عبد الله بن عثمان پس از سخنان فاطمه عليها السّلام در آن جمع است.
حدیث کساء: «در هر محفلى که شیعیان و علاقه مندان ما این حدیث را بخوانند، رحمت الهى بر آنان نازل مى شود، فرشتگان براى آنها استغفار مى کنند، اندوهِ غم زدگان برطرف مى شود و حاجات روا خواهد شد». (برای مشاهده مقاله کلیک کنید)
خطبه فدک به زبان فارسی(برای مطالعه کلیک نمایید)
خطبه فدک به زبان ترکی (Fadak’ın Vaazı)
خطبه فدک به زبان انگلیسی (Khetabe Fadak)
خطبه فدک به زبان عربی (خطبة فدک)
خطبه فدک به زبان فرانسه (Sermon de Fadak)

 


آثار گرافیکی فاطمیه

این تصاویر ویژه فاطمیه برای انتشار در فضای مجازی توسط تیم خدمتگزاران طراحی شده، که شما بزرگوران می توانید در ایام فاطمیه از آنها در فضای مجازی استفاده نمایید.

تصاویر گرافیکی فاطمیه

با تغییر عکس پروفایل خود پیام رسان ایام مظلومیت و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به کل دنیا باشید.

تصویر پروفایل فاطمیه: به حرمت ایام عزای بانوی دو سرا در فضای مجازی و مکان های مختلف نشر دهید و پیام رسان ایام مظلومیت و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به کل دنیا باشید.(برای مشاهده مقاله کلیک نمایید) 

بنر، طرح گرافیکی و اینفوگرافی فاطمیه

بروشور فاطمیه : وقایع اتفاق افتاده از زمان حضور پیامبر تا شهادت حضرت فاطمه به صورت کاملا خلاصه در 3 بروشور فاطمیه با طراحی های متفاوت. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
تصاویر گرافیکی فاطمیه / پوستر فاطمیه: حاوی 128 تصویر گرافیکی با کیفیت برای فاطمیه
برچسب بطری آب فاطمیه : با عنوان آب مهریه ی مادر پهلو شکسته، برای تبلیغ یاد و نام حضرت زهرا سلام الله علیها در ایام فاطمیه 

آثار ویدیویی فاطمیه

نماهنگ فاطمیه : دارای 48 کلیپ تصویری در رابطه با فاطمیه : سخنرانی ، نماهنگ و در جستجوی حقیقت.
فیلم و صوت به زبان کودکانه : شامل 4 فایل صوتی و 12 کلیپ تصویری در رابطه با فاطمیه برای کودکان دلبندتان جهت آشنایی آنها با موضوع و اتفاقات فاطمیه می باشد.
همایش بانوی روز محشر : همایش بانوی روز محشر به همه کسانی که دغدغه دفاع از مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها را دارند توصیه می شود. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
تیزر تلویزیون شهری فاطمیه : در این مقاله برخی از تیزر هایی که در این فضاها می توانید پخش کنید جهت دانلود برای شما قرار داده ایم.
ویژه برنامه کنتراست : گویای وقایع قبل از رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله تا شهادت بانوی بزرگوارمان حضرت زهرا سلام الله علیهاست به صورت گفتگو جهت درک بهتر ماجرا تولید شده است.
سخنرانی افسوس که قدر او را نشناختیم : توضیحات آقای دکتر مومنی در رابطه با فاطمیه به صورت کلیپ در شش قسمت برای شما بزرگواران تهیه شده است .
صد ثانیه تفکر : در مجموعه کلیپ صد ثانیه تفکر به تحلیل و بررسی آن اتفاقات جبران ناپذیر پرداخته شده است.


ویژه خدمتگزاران فاطمیه

پرسش و پاسخ فاطمیه

چرا حضرت زهرا در را باز کرد ؟
فدک ارث حضرت فاطمه سلام الله علیها
اولین ملحق از اهل‌بیت به پیامبر صلی الله علیه و آله
خواستگاری امام علی از دختر ابوجهل
بیعت امام علی با خلیفه اول (بیعت اجباری)
بیعت اجباری با خلیفه ی اول
تهدید به آتش زدن خانه فاطمه سلام الله علیها
در چوبی خانه های مدینه
دفاع حضرت زهرا علیهاالسلام از اهل خانه در برابر مهاجمین
صبر در برابر مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها (علت دفاع نکردن حضرت علی از حضرت فاطمه علیهماالسلام)
هجوم به خانه حضرت زهرا سلام الله علیها در خطبه فدک
پس نگرفتن فدک (عدم اقدام حضرت علی علیه السلام برای گرفتن فدک در ایام خلافت)
دفن حضرت فاطمه سلام‌ الله علیها و دلیل شرکت نکردن خلیفه اول و دوم در مراسم تشییع
ماجرای فدک و اعطای آن به حضرت زهرا سلام الله علیها
چگونگی شهادت حضرت زهرا از زبان امیرالمومنین علیهماالسلام
شهادت حضرت فاطمه در منابع اهل سنت (اثبات با شواهد موجود)
بیعت امام علی با ابوبکر (کشف حقیقت موضوع با بررسی دو کتاب صحیح بخاری و صحیح مسلم)

همکاری امام علی با خلفاء (ادعای شرکت امیرالمؤمنین علیه السلام در جنگهای ابوبکر به عنوان فرمانده)
امام علی و جنگ های خلفا (فرماندهی جنگ یا مشورت های خلفا با امیر مؤمنان علیه السلام)
وقایع بعد از رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله (ماجرای شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها از علمای اهل سنت)
علت سکوت امام علی علیه السلام (چرا امیرالمومنین از خانه خود دفاع نکرد)
فدک هدیه یا ارث (فدک ارث حضرت زهرا سلام الله علیها)
ظلم به حضرت زهرا علیهاالسلام ( وای بر کسانی که به فاطمه سلام الله علیها ظلم کنند )
شرط رضایت حضرت محمد صلی الله علیه و آله رضایت حضرت فاطمه سلام الله علیها

فضائل فاطمی قرآن و روایت

شناخت حضرت زهرا سلام الله علیها با تأمل در قرآن و سخنان معصومین علیهماالسلام محقق می شود که در مقالات فضائل فاطمی قرآن اشاره کرده ایم.

روایات قرآنی برای شناخت حضرت زهرا سلام الله علیها : تلاش ما بر این است که در مجموعه مقالاتی با عنوان فضائل فاطمی قرآن به بیان فضائل حضرت زهرا سلام الله علیها بپردازیم.
مناقب حضرت زهرا سلام الله علیها
: تلاش ما بر این است که در مجموعه مقالاتی با عنوان فضائل فاطمی قرآن به بیان فضائل حضرت زهرا سلام الله علیها بپردازیم.

داستان های فاطمیه

بحر طویل شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها : اثر گرانقدر استاد غلامرضا سازگار است که در مورد وقایع شهادت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها و هتک حرمت خاندان رسالت است. (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)
داستان جفای بی پایان :داستانی کوتاه از زبان زائریست که به باب جبرئیل رفته و با محدودیت های حاضر در آنجا یاد آور جفا در حق حضرت علی علیه السلام و امامان بعد از ایشان است.
داستان ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها : مقدمات تولد آن بانوی بزرگوار که در احادیث بیان شده است را در این مقاله به اشتراک گذاشته ایم.
داستان مدرسه ای برای همیشه : شرح حال یک ماجرای واقعی است که با غضب آن هزاران دانش آموز را سرگردان کردند.
داستان مظلومیت فدک : بیانگر گم شدن حق و حقیقت در روز روشن است. که با توجه به اسناد و مدارکی که موجود بود باز حق را نادیده گرفتند و ملک را غصب کردند.
داستان یک اتفاق ساده : شرح حال زندگی ماست که هزارو چندین ساله دستمان را از دست آخرین یادگار حضرت زهرا سلام الله عليها کشیده ایم و انتظار داریم که زندگیمان گلستان و رو براه باشد.
داستان بهای دین : از زبان مادری در مورد ظلم خلفا، مظلومیت های حضرت زهرا سلام الله علیها با سبک و سیاق جدید است. برای مطالعه داستان بهای دین به مقاله مراجعه کنید.
داستان دفاع : حاوی توصیه‌هایی به والدین برای پاسخ دادن به سوالات کودکان و نوجوانان در مورد ایام فاطمیه است.
داستان باغ آسمانی : در رابطه با فرشته آسمانی حورا، که برای آگاه سازی انسان ها، آسمان را رها کرد و به زمین آمد اما در انتها با بی مهری مردم رو به رو شد و آنها را ترک کرد.
داستان لحظات آخر عمر حضرت زهرا سلام الله علیها : شهادت حضرت فاطمه و ناراحتی حضرت زهرا از ابوبکر و لحظات آخر عمر حضرت زهرا و خبر شهادت حضرت زهرا به امیرالمومنین از زبان اسماء بنت عمیس .

روزشمار فاطمیه

مطالب وقایع فاطمیه را به صورت روزشمار آماده شده تا شما بزرگواران در ایام فاطمیه از آنها در فضای مجازی و یا مکان های مختلف استفاده نمایید و یادآور بزرگترین مصیبت آل الله علیهم السلام شوید.

روزشمار فاطمیه : روز شمار شکوه یاس شامل چهل فراز از خطبه فدک حضرت زهرا سلام الله علیهاست که به صورت روزشمار طراحی شده است. (برای مشاهده روزشمار فاطمیه کلیک نمایید)
روزشمار شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها (روزشمار فاطمیه 99)
روزشمار شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها (روزشمار فاطمیه 97)

روزشمار شهادت ام ابیها سلام الله علیها (روزشمار فاطمیه 96)
روزشمار شهادت بانوی دو عالم (روزشمار فاطمیه 95)
روز شمار خط سرخ فاطمی 

مقالات او یک خدمتگزار بود

آنان که در کتاب خدا صالحین خوانده شدند، یا حجت خدا هستند یا مخلصین در خدمتگزاری به حجت خدا.
فهرست مقالات او یک خدمتگزار بود: (برای مشاهده مقاله کلیک نمایید)

یاقوت

مقالات یاقوت پیرامون روایت های کوتاه در رابطه با یاران و دلدادگان اهل بیت علیهم السلام است که نتیجه ی هر بخش به امام عصر علیه السلام مربوط می شود.

فهرست مقالات یاقوت: (برای مشاهده یاقوت ها کلیک نمایید)


محصولات فاطمیه خدمتگزاران

  با خرید محصولات فرهنگی در اشاعه ی فرهنگ مهدوی، علوی، حسینی و فاطمی سهیم بشویم. یکی از راه های تبلیغ و رساندن دین خدا و سیره و روش اهل بیت علیهم السلام هدیه دادن است. مخصوصا محصولات فرهنگی – مذهبی که با مناسبت مرتبط خودش نور علی نور می شود.

تلاش گروه خدمتگزاران در چهار مناسبت نیمه شعبان، غدیر، محرم، فاطمیه در رساندن همین پیام است که با تولید محصولات فرهنگی کمک یار شما در این مناسبت های مهم مذهبی می شود. که این محصولات با تخفیف در فروشگاه و سایت خدمتگزارارن به شما ارائه می شود.

محصولات نظیر:
پرچم، قاب، لوازم التحریر، ماگ، پوستر، کتاب، سی دی، هدایای کودک و….می باشد.

راه های ارتباطی شما با ما از طریق کانال تلگرامی و ربات، سایت، و حضور در فروشگاه های دائمی در شهرهای تهران، مشهد.

نام محصول: پوستر تابلو اعلانات فاطمیه با عنوان «مادرانه»

توضیحات: سایز پوستر 50*70 سانتی متر ، ویرایش 97

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

مجموعه فعالیت های فاطمیه

نام محصول: پوستر راهکارهای فاطمیه

توضیحات: پوستر 45*50 سانتی متر ( ویرایش 96 ، ویرایش 97 ، ویرایش 98 )

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

مجموعه فعالیت های فاطمیه

 

نام محصول: نمایشگاه تابلو مصور فاطمیه با 10 تابلو

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

مجموعه فعالیت های فاطمیه

نام محصول: پازل فومی دورو کودک فاطمیه

توضیحات: این محصول دارای دو طرح در دوطرف و در ابعاد 20*20 سانتی متر با جنس فوم می باشد.

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

مجموعه فعالیت های فاطمیه

نام محصول: خطبه فدک «فریاد روشن فاطمی»
توضیحات: متن کامل خطبه فدک همراه با ترجمه روان در ابعاد 12*17 سانتی متر

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

مجموعه فعالیت های فاطمیه

نام محصول: استوری برد ماجراهای درخت نخل و باغ پرخاطره

توضیحات: نام این محصول در فضای بین المللی” ⁣storyboard” میباشد. هدف از تولید این محصول آشناسازی کودکان با یکی از مفاهیم تاریخی اسلام به روش خلاقانه و مفید است.
برخی از مفاهیم موجود محصول:
الف)جایگاه وشأن اهل البیت علیهم السلام مخصوصا حضرت زهرا سلام الله علیها
ب)شناخت ظالمان و ظلمی که در حق حضرت زهرا سلام الله علیها شده ج)انتظار ظهور امام زمان علیه السلام به عنوان منجی بشریت و منتقم اهل البیت علیهم السلام

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

مجموعه فعالیت های فاطمیه

نام محصول: مجموعه کتیبه های نانو طرح “فاطمیه”

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

نام محصول: مجموعه کتیبه های نانو طرح “فاطمیه”

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

نام محصول: ست نمکدان استیل با پایه چوبی طرح ای گل یاس گل نرگس تو می آید

توضیحات: ست نمک پاش و فلفل پاش با شعار ای گل یاس گل نرگس تو می آید، دارای جعبه اختصاصی است. جنس لوله های نمک پاش و فلفل پاش از استیل ضد زنگ و پایه ی آن از جنس چوب گردو می باشد.

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

نام محصول: انواع قمقمه طرح شفاف و مات فاطمیه

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

نام محصول: انواع قاب چوبی با چاپ مستقیم روی شیشه و تابلوی نفیس گلدوزی مخمل باطرح فاطمیه

توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی


خبرنامه خدمتگزاران
دریافت اخبار مجموعه فرهنگی خدمتگزاران
دریافت هدایا و تخفیف‌های ویژه خدمات خدمتگزاران
دریافت راهکارها و محتواهای کاربردی و مفید برای مناسبت‌های نیمه‌شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه

جهت عضویت در خبرنامه، فرم زیر را تکمیل نمایید.

دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران
دکمه بازگشت به بالا