مجموعه فعالیت های محرم

معرفی مجموعه فعالیت های محرم خدمتگزاران

جهت دسترسی به هر مطلب روی آن کلیک کنید.

باز این چه شورش است که در خلق عالم است. باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است

امام رضا علیه السلام فرموده اند: هرگاه ماه محرم فرا می رسید پدرم (موسی بن جعفر علیه السلام) دیگر خندان دیده نمیشد و غم و افسردگی و اندوه بر او غلبه می یافت تا آنکه ده روز از محرم می گذشت. روز دهم محرم که میشد.آن روز، روز مصیبت و اندوه و گریه پدرم بود.
با شروع ماه محرم غم و اندوه شیعیان و محبان اهل بیت علیهم السلام، شهرها، رنگ و بوی عاشورایی به خود می‌گیرند، همه جا به نشانه‌ی عزاداری، سیاهپوش می‌شوند.

خلاصه همه ی امکانات برای حسینی شدن مهیا میشود. در روایت داریم که فرمودند؛ حسین علیه السلام کشتی نجات و چراغ هدایت است. سوار شدن در این کشتی در ماه محرم راحت تر است و هرکسی که بخواهد می تواند سوار شود و خودش را در اقیانوس معرفت امام حسین علیه السلام غرق کند. پس محرم بهترین زمان برای بهره بردن از معرفت سیدالشهدا علیه السلام است. ما برای شما بزرگواران مطالبی را از اقیانوس بی کران امام حسین علیه السلام و کربلا جمع آورده کرده و در فهرستی که پیش روی شماست قرارداده ایم تا بتوانید از آنها در ایام محرم و صفر استفاده نمایید.

و به همگان یادآور شوید که بعد از عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام برای فرج آخرین حجت باقی مانده خدا دعا کنند که صاحب مکیال المکارم در کتابش آورده است: این دعا نوعی یاری نمودن آن حضرت است و موید این است که یکی از دوستان صالح من یاد کرد اینکه مولایمان حضرت حجت را در خواب دیده بود پس آن حضرت مضمون چنین مطلبی را فرموده بود که: “من برای مومنی که مصیبت جد شهیدم را یادآور شود سپس برای تعجیل فرج و تایید من دعا نماید دعا می کنم.”
یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهور الحجة.
مجموعه فعالیت های محرم

روزشمار
مطالب وقایع محرم را به صورت روزشمار آماده شده تا شما بزرگواران در ایام محرم و صفر از آنها در فضای مجازی و یا مکان های مختلف استفاده نمایید و یادآور بزرگترین مصیبت آل الله علیهم السلام شوید.
روزشمار محرم : از اول محرم تا بیستم ماه صفر را شرح میدهد و بیان کننده تمام اتفاقات افتاده و به وجود آمدن این واقعه دردناک است.
با کاروان حسینی – روز شمار وقایع محرم : در این مقاله وقایعی که در دهه اول محرم اتفاق افتاده را توضیح داده است.
روزشمار اربعین حسینی : برآنیم در روزشمار اربعین روزانه با ارائه ی یک فضیلت از فضائل زیارت اباعبدالله الحسین علیه السلام، خدمتگزار خدمتگزاران حضرتش باشیم.
روزشمار ره توشه اربعین : شامل ۱۷ فایل صوتی سخنرانی در مورد فضیلت زیارت اربعین و کربلاست.

 

 

مسابقه محرم
سوال هایی از منابع مختلف در مورد ویژگی فضیلت سیدالشهدا علیه السلام به صورت مسابقه ی طراحی شده تا با مطالعه کتابها با حضرت بیشتر آشنا شوید.
مسابقه اشک حسینی محرم : حاوی ده سوال میباشد.
مسابقه باز این چه شورش محرم : حاوی پانزده سوال میباشد.

 

تصاویر گرافیکی محرم
این تصاویر ویژه محرم برای انتشار در فضای مجازی توسط تیم خدمتگزاران طراحی شده، که شما بزرگوران می توانید در ایام محرم از آنها در فضای مجازی استفاده نمایید.

تصویر پروفایل باز این چه شورش محرم
تصویر پروفایل ندای آمدنت محرم
تصویر پروفایل چشم ها را باید شست محرم 
تصویر پروفایل درمسیر کرب و بلا اربعین 
تصویر پروفایل عزاداری سیدالشهداء محرم 
تصاویر محرم
پوستر اربعین به سوی ظهور

 

معرفی کتاب محرم
یکی از مفیدترین کارها در زمان اوقات فراغت خواندن کتاب است با مطالعه کتاب های مختلف می توانید تجربه ها و درس های بزرگی را بیاموزید با مطالعه کتابهای مذهبی با یک تیر دو نشان زده اید. اگر شما تمایل دارید با کتب مذهبی مخصوصا کتبی که در مورد واقعه عاشورا است بیشتر آشنا شوید، کتابهای زیر را مطالعه نمایید.
کتاب خاک بهشت : مشتمل بر ترجمه و توضیح احادیث و روایاتی در باب اهمیت و احترام حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) و تربت آن حضرت است.
کتاب تحلیل و بررسی انگیزه حرکت سیدالشهدا :
کتاب عزاداری رمز محبت : کتابی است که در دو جلد پیرامون وجود مقدس سید الشهداء سلام الله علیه توسط محقق سخت کوش، حجت الاسلام و المسلمین صدری به رشته تحریر در آمده است.
کتاب بازخوانی برخی زوایای عاشورا : مجموعه‌ای برگرفته از دو دهه منابر حضرت آیه الله شیخ محمدرضا جعفری محرم.
کتاب اشک روان بر امیر کاروان : شرح و ترجمه كتاب خصائص الحسینیه از جمله آثار گرانقدر و پر ارزش علامه شیخ جعفر شوشتری است.
کتاب گزارش لحظه به لحظه از شهادت امام رضا : با تمام جزئیات شهادت آن حضرت را در قالب داستان همراه با پیشگویی‌های پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و ائمه هدی علیهم السلام بیان کرده است.
کتاب گزارش لحظه به لحظه از شهادت امام مجتبی :
کتاب مردم می‌پرسند : در مورد دیانت پیامبر(صلی الله علیه و آله) قبل از اسلام و بررسی موضوع ازدواج حضرت خدیجه سلام الله علیها و در مورد جنگها و زندگی ایشان پرداخته است.
کتاب آفتاب در حجاب : روایتی است از زندگی حضرت زینب سلام الله علیها. از کودکی تا عاشورا تا اسارت و تا وفات.
کتاب پدر، عشق و پسر : عشق و پسر وقایع عاشورا، از زاویه‌ی اول شخص و از زبان اسب، حضرت علی اکبر علیه السلام، «عقاب» روایت می‌شود.
کتاب رمز عاشورا  : حاوی متن بازنویسی شدة سخنان «سیدمحمد بنی‌هاشمی».
کتاب اقامه عزا در سوگ سیدالشهدا : چگونگی برپایی عزا در مصائب حضرت و برپایی مجالس و آثار و ثواب گریه بر امام حسین علیه السلام پرداخته است.
کتاب ناگفته هایی از حقایق عاشورا : معرفی اجمالی آن را پیش رو دارید، این حادثه را از سه جهت مورد كنكاش و بررسى قرار داده است.
کتاب هفت شهر عشق : همراه با کاروان امام حسین علیه السلام از مدینه به سوی مکه حرکت می کنیم و بعد از آن با حوادث مسیر مکه تا کربلا و حماسه عاشورا از نزدیک آشنا می شویم.
کتاب اشک حسینی، سرمایه شیعه : در مورد خواص اشک بر سیدالشهدا علیه السلام و آثار و نتایجی که از برپایی عزا و ریختن اشک برای آن حضرت ایجاد می شود.
کتاب باید برم کربلا : مجموعه‌ای از ۱۱۰ حدیث زیبا و کوتاه با ترجمه روان است که ابعاد متفاوتی از زیارت سید الشهداء (علیه السلام) را بیان کرده و سعی شده هر حدیث حاوی نکته تازه‌ای باشد.
کتاب دو چشم ناتمام: سومین کتاب از مجموعه آثار «قهرمانان کوچک کربلا» است که در قالبی ادبى ـ داستانى و با استناد به منابع معتبر تاریخى، به ترسیم بخشی از واقعه عظیم عاشورا می‌پردازد.
کتاب در آیینه عاشورا :شناساندن هرچه بیشتر ریشه‏ هاى انقلاب حسینى و انگیزه‏ هاى مخالفان آن پرداخته است.
کتاب بانک جامع عزاداری : این کتاب مفید و جامع تمامی موضوع های مرتبط با ماه محرم را در خود گنجانیده است.
کتاب نقش ائمه در احیای دین : جلد شانزدهم به موضوع «نهضت کربلا و نقش امام حسین علیه السلام در احیای دین» می پردازد.
کتاب از دیار حبیب  : رمانی است کوتاه که گوشه هایی از زندگی حبیب بن مظاهر یار سالخورده ی حضرت سیدالشهدا (عليه السلام) را به تصویر می کشد.
کتاب پرتوی از عظمت امام حسین ع : به قلم حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی‌ مدظله العالی، در483 صفحه نگاشته شده است.
کتاب 173 حدیث از امام حسین علیه السلام : شامل 173 حدیث ازسیدالشهدا علیه السلام می باشد، که گروه تحقیقات قائمیه آن را جمع آوری کرده و در دسترس همگان قرار داده است.
کتاب زندگانی حضرت امام حسین ع : به قلم شیخ عباس قمی در یازده بخش از زمان ولادت سیدالشهدا علیه السلام آغاز میشود و بعد به واقعه کربلا می پردازد.

 

 

نمایشنامه محرم  ( مجموعه فعالیت های محرم )
چند نمایشنامه با موضوعات مختلف در مورد واقعه عاشورا و شهادت امام حسین(علیه  السلام) از منابع مختلف جمع آوری شده، که شما بزرگواران می توانید از آنها در مراسمات محرم استفاده نمایید.
نمایشنامه واقعه کربلا : توصیف و چگونگی ماجرای کربلا و کیفیت سفر جناب مسلم بن عقیل علیه السلام  تا شهادت امام حسین (علیه  السلام)
نمایشنامه حضرت رقیه : بررسی ماجرای بعد واقعه کربلا و کیفیت چگونگی شهادت نازدانه سیدالشهدا علیه السلام را بیان کرده است.
نمایشنامه عاشورا
: نمایشنامه عاشورا ،واقعه دردناک عاشورا را شرح می دهد. داستان پشت کردن مردم و اتفاقات آن روز خوفناک را به تصویر میکشد.

 

متن ادبی محرم
در این مجموعه چندین متون با موضوعات محرم برای سنین مختلف جمع آوری شده است.
فضیلت اشک بر امام حسین : ائمه علیهم السلام فرموده اند هر که در مرثیه حسین (علیه السّلام) شعری بگوید و بگرید و بگریاند، حق تعالی او را بیامرزد و بهشت را برای او واجب می‎گرداند.
شوق زیارت کربلا : در مورد سفر کربلا و حال و هوای آن صحبت کرده است که وقتی سفرت شروع میشود تاب و توانی برایت نمی ماند و وقتی به آنجا رسیدی مدهوش میشوی و جانی دوباره میگیری.
گناه تو چیست : در مورد غم و غربت امام عصر علیه السلام و رحمت و برکتی که به واسطه ای حضرت به ما می رسد به صورت متنی ساده بیان شده است.
متن ادبی زینب بانوی عظمت و ادب
تخریب سامرا : تخریب حرم عسکریین، به انفجارا و تخریب حرم امام هادی و امام حسن عسکری (علیهما السلام) توسط تروریست‎های تکفیری در سال‌های ۱۳۸۴ و ۱۳۸۶ش اشاره دارد.
مجموعه اشعار محرم : تیم خدمتگزاران برای شما بزرگواران این اشعار را جمع آوری کرده تا بتوانید از آنها در فضای مجازی و یا در مراسم های خود برای احیای ایام محرم استفاده نمایید.
طوفان واژه محرم : بعضی ابیات در مصیبت سیدالشهداء علیه السلام هستند که طوفانی در قلب انسان پدید می آورند.
مجموعه رنگ زیارت : از مقدس‌ترین و با فضیلت‌ترین زیارت‌هایی که در فرهنگ دینی و روایات اسلامی بیان شده است.

 

پرسش و پاسخ محرم

ارتباط با معصومین و آمرزش گناهان : پاسخ سوال چگونه گریه و قطره اشکی بر امام حسین علیه السلام موجب آمرزش گناهان می شود؟
اصول توبه و طلب آمرزش از خدا : پاسخ چگونه گریه و قطره اشکی بر امام حسین علیه السلام موجب آمرزش گناهان می شود؟
قطره اشک و آمرزش گناهان : پاسخ چگونه گریه و قطره اشکی بر امام حسین علیه السلام موجب آمرزش گناهان می شود؟
لبیک به چه معناست؟ : لبیک یا حسین، به چه معناست؟ وهابیون میگویند “لبیک” مختص خداست و نباید جز برای الله متعال به کار رود!!!
افراد نفرین شده در زیارت عاشورا  :
منتظران واقعی چه کسانی هستند؟ :
چرا باید به پیشواز ماه محرم برویم؟ :
دشمنی با ایرانیان : پاسخ این نقل از اباعبدالله علیه السلام به معنای دشمنی با ایرانیان است؟

 

عزاداری کودک و نوجوان
در این مجموعه طرح هایی با محوریت محرم و کربلا با عناوین:کلیپ،شعر،کاردستی،رنگ آمیزی،برای رده سنی کودک و نوجوان جمع آوری شده تا شما بزرگواران ازآنها در ایام محرم در مدارس و مراسم های خود استفاده نمایید.
کلیپ مداحی نوجوانان و انیمیشن محرم : مجموعه ای از 3 کلیپ با موضوع محرم است که یکی از کلیپ ها روایتی از محرم و دو کلیپ دیگر نوحه برای نوجوانان است .
شعر کودکانه با مضمون محرم :
مناسبت دهه آخر صفر – نقاشی کودک محرم : جمع آوری نقاشی های دهه آخر صفر برای شما، تا بتوانید با این تصاویر ایت واقعه را هر روز را برای کودکان و نوجوانان بیان کنید.
درسنامه کودک محرم : شامل شش درسنامه  همراه با مسابقه، برای کار با کودک در ایام محرم می باشند.
مجموعه کاردستی کودک محرم : مجموعه ای از کاردستی هایی ست که مناسب سنین کودک و نوجوان قابل استفاده در مدارس و مراکز آموزشی در ایام ماه محرم است.
رنگ آمیزی کودک محرم : شامل بیست و نه تصویر، که مورد استفاده در ایام محرم برای کودکان است.
طرح سرگرمی و تربیت کودک محرم : برای شما بزرگواران چند پیشنهاد برای اجرای مسابقه همراه با روش سیره تربیتی نبوی مطرح کرده است که شما مربیان و معلمان می توانید از این پیشنهادات استفاده کنید.
طرح‌های جامع محرم ویژه کودکان : شامل داستان، لینک دانلود کلیپ و … به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده است که شما می توانید در ایام محرم در مدارس و مراکز آموزش از آنها استفاده کنید.

 

نواهای محرم
مجموعه ای از نواها و صوت های بی کلام و با کلام ویژه مناسبت محرم برای شما تهیه شده است تا از آنها در مراسمات و نمایشنامه های خود استفاده نمایید.

نوا و سخنرانی محرم : شامل سخنرانی کوتاه و نواهای محرم است.
مجموعه اشکواره محرم : شامل بیست و هشت فایل سخنرانی در مورد امام حسین علیه السلام، که فضیلت زیارت و برگزاری مجالس حضرت را بیان کرده است.
معرفت به سید الشهدا – گفتگوی محرم : عنوان نشریه ای  قابل تدریس مناسب برای سنین راهنمایی و دبیرستان است.
نوای محرم کودک : نوای محرم کودک شامل چهار نوا در رابطه با ایام محرم و سوگواری امام حسین علیه السلام مناسب سنین کودک و نوجوان است.
آوای استودیویی اربعین
: آوای استودیویی اربعین جهت استفاده خدمتگزاران امام عصر ع و زائرین اباعبدالله ع مجموعه ی 65 آوای استودیویی مناسب ایام اربعین حسینی تقدیم می شود.
نوای شوق و شور
: نوای شوق شامل ۱۳ فایل صوتی با عناوین نوا،ادعیه،سخنرانی برای شما خدمتگزاران جمع اوری شده است.

 

 

نمایشگاه غرفه ای محرم
این نمایشگاه با موضوع داستان کربلا برای کودکان طراحی شده تا آنها با وقایع کربلا و عاشورا بیشتر آشنا شوند.
نمایشگاه غرفه ای کودک محرم : از ده غرفه تشکیل شده که تصاویر آن ها ارسال می شود و داستان کربلا در هر غرفه برای بچه ها تعریف می شود.

 

اینفوگرافی محرم
در این مقاله دلاوری و رشادت بعضی از اصحاب سیدالشهدا علیه السلام را به صورت اینفوگرافی بیان کرده است.
واقعه روز عاشورا : خلاصه زندگی نامه بعضی از اصحاب و اینکه چگونه به سپاه امام حسین علیه السلام گرویدند را توضیح داده است.

 

 سخنرانی محرم ( مجموعه فعالیت های محرم )
در این مجموعه سخنرانی به فضیلت و کرامات سیدالشهدا علیه السلام در عناوین مختلف پرداخته است.

بزرگداشت ایام محرم : در کتب مختلف و در روایت هایی که معصومین علیهم السلام بیان فرموده اند عزاداری سیدالشهدا علیه السلام را بر همگان واجب میکند.
اشک بر مصیبت سیدالشهدا : متن سخنرانی در مورد ماه محرم است.موضوع بحث، گریه بر امام حسین علیه السلام که پاک کننده ی گناهان است.
انعکاس دو جمله از قرآن – استقبال خدمتگزاری محرم : موضوع بیانات آیت الله العظمی وحید خراسانی در آستانه محرم ۱۴۳۸قمری در درس خارج فقه است.
امام حسین از دیدگاه دانشمندان غربی : می خواهد بازگو کند که سیدالشهدا علیه السلام بی تردید، از چنان فضایل و كراماتی برخوردار است كه هیچ قلمی را یارای بیان آن نیست.
آداب حضور در مجالس عزاداری سیدالشهدا : آداب حضور در مجالس عزاداری سیدالشهدا علیه السلام ، حرمت ها، حد و حدودی دارند.
چهل حدیث در سوگ سیدالشهدا : برگرفته از احادیث اهل‌بیت علیهم السلام كه به عزاداری امام حسین علیه السلام می‌پردازد را مرور می‌كنیم.

 

مراسمات تبلیغی محرم ( مجموعه فعالیت های محرم )
مراسم بزرگداشت عاشورا در کشورهای جهان بی‌تردید، یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخ اسلام است.

مراسم بزرگداشت عاشورا در کشورهای جهان : طریقه اجرای مراسمات در کشور های مختلف.

 

داستان های محرم
مجموعه ای از داستان های کوتاه در رابطه با محرم و کربلا و اصحاب امام حسین علیه السلام در اینجا جمع آورده شده است.

قصه بچه‌های کربلا – داستان کوتاه در رابطه با شب دهم محرم : داستان کوتاهی در رابطه با شب دهم محرم که برای کودکان آماده شده است کاروان به کربلا رسید.
داستان زهیربن قین   : مردی که ته دلش عاشق امام حسین بود.(مناسب 4سال به بالا).
داستان حربن یزید : مردی که شجاعت داشت معذرت‌خواهی کند! (مناسب 4سال به بالا).
داستان حبیب بن مظاهر : مردی که چشم امید امام حسین به او بود.(مناسب 4سال به بالا).
داستان جناب مسلم بن عقیل : مردی که گوش به فرمان امام حسین بود (مناسب 7سال به بالا).
حضرت ام‌البنین  : زنی که به خانواده پیامبر خیلی احترام می‌ گذاشت(مناسب 6 تا 12 سال).
قهرمان نجات آدمها : خلاصه ای از قهرمانی امام حسین علیه السلام در کربلا را بیان کرده است. (مناسب 9سال به بالا).
اسوه صبر و ایثار حضرت زینب
: خلاصه ای از زندگی ایشان و ماجرای کربلا را بیان کرده است. (مناسب 9 سال به بالا).
داستان کارت اقامت :
فهرست مقالات آینه داران آفتاب : روایاتی درمورد یاران سیدالشهدا علیهم‌السلام می باشد .

 

 

مترو فرکانس محرم
مجموعه ای که پیش رو دارید نجواهایی در مورد ماه محرم و عزاداری سیدالشهدا علیه السلام است.
نجوا 1 – سوگواره محرم
نجوا 2 – سوگواره محرم
نجوا 3 – سوگواره محرم
نجوا 4 – سوگواره محرم
نجوا 5 – سوگواره محرم
نجوا 6 – سوگواره محرم
نجوا 7 – سوگواره محرم
نجوا 8 – سوگواره محرم

 

طرح پیشنهادی محرم

طرح قدم هایم را نذر آمدنت میکنم : هر زائری می تواند  طرح را روی کاغذ در ابعاد A4 یا A5 پرینت کند و در صورت امکان لمینت هم بشود و با سنجاق پشت کوله خودش یا سایر زائرین نصب نماید.

 

فهرست مقالات او یک خدمتگزار بود
فهرست مقالات او یک خدمتگزار بود روایاتی درمورد یاران ائمه اطهار علیهم‌السلام می باشد .
فهرست مقالات او یک خدمتگزار بود

 


محصولات محرم خدمتگزاران

 با خرید محصولات فرهنگی در اشاعه ی فرهنگ مهدوی، علوی، حسینی و فاطمی سهیم بشویم. یکی از راه های تبلیغ و رساندن دین خدا و سیره و روش اهل بیت علیهم السلام هدیه دادن است. مخصوصا محصولات فرهنگی-مذهبی که با مناسبت مرتبط خودش نور علی نور میشود. تلاش گروه خدمتگزاران در چهارمناسبت نیمه شعبان، غدیر، محرم، فاطمیه در رساندن همین پیام است که با تولید محصولات فرهنگی کمک یار شما در این مناسبت های مهم مذهبی میشود که این محصولات با تخفیف در فروشگاه و سایت خدمتگزارارن به شما ارائه میشود.

محصولات نظیر:
پرچم، قاب، لوازم التحریر، ماگ، پوستر، کتاب، سی دی، هدایای کودک و….می باشد.راه های ارتباطی شما با ما از طریق کانال تلگرامی و ربات، سایت، و حضور در فروشگاههای دائمی در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان.

محصول شماره 1 :

کتیبه مخمل سه عددی
قیمت: با احتساب 20% تخفیف 208،000 تومان
توضیحات : منقش به نام های اباعبدالله علیه السلام(رنگ مشکی) 65*140 و حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و بانو زینب کبری
مجموعه فعالیت های محرم
💻 خرید از سایت
📱 خرید از تلگرام

محصول شماره 2 :

کتاب تاریخ و سیره حضرت ام البنین سلام الله علیها
قیمت: 9,000 تومان
مجموعه فعالیت های محرم
💻 خرید از سایت
📱 خرید از تلگرام

محصول شماره 3 :

⁣نمایشگاه تابلو مصور اربعین
قیمت: 490,000 تومان
توضیحات : نسخه 2 با 8 تابلو
مجموعه فعالیت های محرم
💻 خرید از سایت
📱 خرید از تلگرام

محصول شماره 4 :

دی وی دی تئاتر رستگاری در گرای 61 درجه
قیمت: 1,200 تومان
مجموعه فعالیت های محرم
💻 خرید از سایت
📱 خرید از تلگرام

محصول شماره 5 :

وزنامه اربعین با عنوان محبوب ترین روز تاریخ
قیمت: 500 تومان
توضیحات: در ابعاد A4
مجموعه فعالیت های محرم
💻 خرید از سایت
📱 خرید از تلگرام

محصول شماره 6 :

کتابچه آهنربایی حسینیان کوچک
قیمت: 24,000 تومان
توضیحات:
حسینیان كوچك، كتابچه اى آهنربایی در ابعاد٢٠ در ٢٠ است كه داراى ٢٩ قطعه آهنربایی و دو کارت داستان و جعبه است.
این كتابچه با هدف آشنایی كودكان با تعظیم شعائر حسینى تهیه گشته و دارای دو صحنه ى سیاهى زدن به حسینیه و پخت آش نذرى است.
در این كتابچه، كودك در قالب بازی می آموزد كه می‌تواند همچون شخصیت های كوچك بازی پا به پای بزرگترها براى امام حسین(علیه السلام) خدمت كند.
این بازی مناسب سن ٣-٨ سال میباشد.
مجموعه فعالیت های محرم
💻 خرید از سایت
📱 خرید از تلگرام
💻 کانال فروشگاه اینترنتی خدمتگزاران
⁣☎️ارتباط با ما و پاسخگویی به سوالات

محصول شماره 7 :

شاسی رومیزی”السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
قیمت: ⁣⁣3،400تومان
ابعاد: 11*24 سانتی متر
مجموعه فعالیت های محرم
💻 خرید از سایت
📱 خرید از تلگرام

محصول شماره 8 :

کارت دعوت یالثارات الحسین همراه با پاکت
قیمت: 300 تومان
مجموعه فعالیت های محرم
💻 خرید از سایت
📱 خرید از تلگرام

 


لینک کانال ها و پشتیبانان خدمتگزاران در تلگرام

  1. مشاوره و پاسخ به درخواست های شما
  2. تجربیات محرم خود را به آی دی مقابل ارسال کنید
  3. دعوت دوستان و آشنایان عرب زبان یا انگلیسی زبان به کانال های تخصصی زبان عربی و انگلیسی خدمتگزاران با دریافت لینک از آی دی
دستیار خدمتگزاران محرم
فروشگاه خرید پرچم و کتیبه، کتاب، سی دی، هدایای کودک و سایر محصولات ویژه محرم
حضور در نمایشگاه های محصولات خدمتگزاران در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان و مشاوره و دریافت محصولات
فروشگاه خدمتگزاران
برپایی نمایشگاه کتاب به صورت امانی در محرم نمایشگاه های سیار خدمتگزاران
کانال اتاق محرم جهت انتقال تجربیات خود به دیگران و استفاده از تجربیات دیگران اتاق فکر محرم
رادیو خدمتگزاران با محتوای انگیزشی و آموزشی رادیو خدمتگزاران
اجرای طرح تابلو مصور محرم با کمک کانال تابلو مصور

عضویت در خبرنامه ایمیلی خدمتگزاران

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن