فهرست محرم و معرفی کوتاه مطالب، برنامه‌ها و طرح‌های محرم خدمتگزاران

بسم الله الرحمن الرحیم 

صلی الله علیک یا اباصالح المهدی

فهرست محرم
باز این چه شورش است که در خلق عالم است باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است

 با شروع ماه محرم غم و اندوه شیعیان و محبان اهل بیت علیهم السلام، شهرها، رنگ و بوی عاشورایی به خود می‌ گیرند، همه جا به نشانه‌ ی عزاداری، سیاهپوش می‌شوند.

 

خلاصه همه ی امکانات برای حسینی شدن مهیا می شود. در روایت داریم که فرمودند؛ حسین علیه السلام کشتی نجات و چراغ هدایت است. سوار شدن در این کشتی در ماه محرم راحت تر است و هر کسی که بخواهد می تواند سوار شود و خودش را در اقیانوس معرفت امام حسین علیه السلام غرق کند.

 

پس محرم بهترین زمان برای بهره بردن از معرفت سیدالشهدا علیه السلام است. ما برای شما بزرگواران مطالبی را از اقیانوس بی کران امام حسین علیه السلام و کربلا جمع آورده کرده و در فهرستی که پیش روی شماست قرار داده ایم تا بتوانید از آنها در ایام محرم و صفر استفاده نمایید.

 

و به همگان یادآور شوید که بعد از عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام برای فرج آخرین حجت باقی مانده خدا دعا کنند که صاحب مکیال المکارم در کتابش آورده است: این دعا نوعی یاری نمودن آن حضرت است و موید این است که یکی از دوستان صالح من یاد کرد اینکه مولایمان حضرت حجت را در خواب دیده بود پس آن حضرت مضمون چنین مطلبی را فرموده بود که: “من برای مومنی که مصیبت جد شهیدم را یادآور شود سپس برای تعجیل فرج و تایید من دعا نماید دعا می کنم.”

 

یا رب  الحسین  بحق الحسین  اشف صدر الحسین  بظهور الحجة.

 

امام رضا علیه السلام فرموده اند: هرگاه ماه محرم فرا می رسید پدرم (موسی بن جعفر علیه السلام) دیگر خندان دیده نمی شد و غم و افسردگی و اندوه بر او غلبه می یافت تا آنکه ده روز از محرم می گذشت. روز دهم محرم که می شد. آن روز، روز مصیبت و اندوه و گریه پدرم بود.

متن سخنرانی و مقاله محرم

اربعین حسینی رمز جاودانگی

اربعین حسینی رمز جاودانگی شامل سه متن در مورد زیارت جابر عبدالله انصاری و شوق و اشتیاق برای زیارت امام حسین علیه السلام است.

از مدینه تا کربلا

از مدینه تا کربلا همراه با سیدالشهدا علیه السلام همراه شویم و وقایع را روز کربلا دنبال نماییم. که از مدینه تا کربلا چه اتفاقاتی رخ داده است.

امام حسين از دیدگاه دانشمندان غربی

امام حسين از دیدگاه دانشمندان غربی عنوان مقاله ایست که می خواهد بازگو کند که سیدالشهدا علیه السلام بی تردید، از چنان فضایل و كراماتی برخوردار است كه هیچ قلمی را یارای بیان آن نیست.

بزرگداشت ایام محرم

بزرگداشت ایام محرم در کتب مختلف و در روایت هایی که معصومین علیهم السلام بیان فرموده اند عزاداری سیدالشهدا علیه السلام را بر همگان واجب میکند که برای برپایی این مجالس همتی بگماریم.

چهل حدیث در سوگ سیدالشهدا

چهل حدیث در سوگ سیدالشهدا علیه السلام برگرفته از احادیث اهل‌بیت علیهم السلام كه به عزاداری امام حسین علیه السلام می‌ پردازد.

یاری سیدالشهدا علیه السلام

یاری سیدالشهدا علیه السلام در زمان ما یاری سیدالشهدا علیه السلام در هر زمانی امکان پذیر هست همانند جابر بن عبدالله انصاری که بعد از واقعه کربلا برای زیارت امام حسین علیه

معرفی کتاب محرم

کتاب آیینه جمال – معرفی کتاب محرم

کتاب آیینه جمال ؛ نگرشی بر مکارم اخلاق امام حسین علیه السلام به تبیین فضائل اخلاقی حضرت سید الشهداء علیه السلام در قالب داستان و حدیث پرداخته است.

کتاب پدر، عشق و پسر – معرفی کتاب محرم

کتاب پدر، عشق و پسر وقایع عاشورا، از زاویه‌ی اول شخص و از زبان اسب، حضرت علی اکبر روایت می‌ شود و مخاطب راوی در داستان، لیلی بنت ابی‌ مرّه مادر گرامی حضرت است.

کتاب در کربلا چه گذشت – معرفی کتاب محرم

 قتل حضرت اباعبدالله علیه السلام به عربی! کتاب در کربلا چه گذشت را مؤلف محترم آن در مصیبت حضرت سیدالشهداء نوشته و از بهترین و معتبرترین مقاتلی است که تاکنون به رشته تحریر درآمده است.

کتاب رحیل – معرفی کتاب محرم

کتاب رحیل در باب عزاداری حضرت حسین علیه السلام نگاشته شده که در چند مبحث، هدفی واحد را نشانه رفته است که در ادامه میتوانید مطالعه کنید.

کتاب رمز عاشورا – معرفی کتاب محرم

کتاب رمز عاشورا، حاوی متن بازنویسی شده سخنان «سید محمد بنی‌ هاشمی» در طول دو ماه محرم و صفر سال 1342ق در میان جمعی معتقد به مبانی امامت شیعی درباره ماجرای عاشورا و حادثه کربلا می‌ باشد.

کتاب ره توشه اربعین – معرفی کتاب محرم

کتاب ره توشه اربعین شامل چند بخش در مورد فضیلت زیارت سیدالشهدا علیه السلام، تذکرهای ضروری و درس هایی برای گفتگو و انتقال به دیگران و چند توصیه برای سفر اربعین است.

کتاب سلاله اطهر – معرفی کتاب محرم

کتاب سلاله اطهر در دو فصل به شرح و بسط شخصیت والای حضرت علی اکبر علیه السلام پرداخته و با ریزنگری های دقیق نویسنده ی محترم، ابعاد زیبایی تبیین شده است.

کتاب مردم می‌پرسند – معرفی کتاب محرم

کتاب مردم می‌پرسند در مورد دیانت پیامبر (صلی الله علیه و آله) قبل از اسلام و بررسی موضوع ازدواج حضرت خدیجه سلام الله علیها و در مورد جنگ ها و زندگی ایشان پرداخته است.

کتاب هفت شهر عشق – معرفی کتاب محرم

در کتاب هفت شهر عشق همراه با کاروان امام حسین از مدینه به سوی مکه حرکت می کنیم و بعد از آن با حوادث مسیر مکه تا کربلا و حماسه عاشورا از نزدیک آشنا می شویم

متن ادبی و دکلمه محرم

بحر طویل مسلم – متن ادبی محرم

بحر طویل مسلم ماجرای بد عهدی و نامردی کوفیان را بیان کرده است، حال یک مقایسه ای با جامعه امروزی کرده، که نکند امام عصر علیه السلام بیاید و ما هم کوفیان زمانش شویم.

بی تاب اربعین – متن ادبی محرم

بی تاب اربعین مجموعه ای از متون ادبی و تذکر به وجود مقدس امام عصر علیه السلام در زمان اربعین حسینی است که برای شما بزرگواران و همراهان همیشگی خدمتگزاران آماده کرده ایم.

پادکست محرم

پادکست محرم شامل متن های ادبی با موضوعات مختلف و شرح حال اصحاب و یاران سیدالشهدا علیه السلام است.

تخریب سامرا – متن ادبی محرم

تخریب سامرا ، تخریب حرم عسکریین، به انفجارا و تخریب حرم امام هادی و امام حسن عسکری (علیهما السلام) توسط تروریست‎های تکفیری در سال‌ های ۱۳۸۴ و ۱۳۸۶ش اشاره دارد.

شوق زیارت کربلا – متن ادبی محرم

شوق زیارت کربلا در مورد سفر کربلا و حال و هوای آن صحبت کرده است که وقتی سفرت شروع می شود تاب و توانی برایت نمی ماند و وقتی به آنجا رسیدی مدهوش می شوی و جانی دوباره می گیری.

گناه تو چیست – متن ادبی محرم

گناه تو چیست عنوان مقاله ای است که در مورد غم و غربت امام عصر علیه السلام و رحمت و برکتی که به واسطه ی حضرت به ما می رسد به صورت متنی ساده بیان شده است.

مهرورزی – دل نوشته کوتاه

در مقاله مهرورزی به این مطلب پرداخته که حضور در میان زائرین اباعبدلله علیه السلام و از بین رفتن گناهان و آماده شدن برای طلب کردن از خدا، نعمتی است که بی منت به ما داده اند.

متن شعر ، سرود محرم

باز این چه شورش است

محتشم کاشانی از مهمترین شاعران مرثیه‌سرای شیعه است. باز این چه شورش است که در خلق عالم است» معروف‌ترین مرثیه برای شهدای واقعه کربلا در ادبیات فارسی است.

روضه ای به روایت شعر – متن مداحی محرم

روضه ای به روایت شعر ، برای مداحان و ذاکرین اهل بیت علیهم السلام در این ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بسیار قابل استفاده می باشد.

شعر کودکانه محرم

شعر کودکانه محرم برای کودکان و نوجوانان جهت استفاده در ایام محرم و صفر است.

طوفان واژه ها محرم

بعضی ابیات در مصیبت سیدالشهداء علیه السلام هستند که طوفانی در قلب انسان پدید می آورند. مجموعه پست های طوفان واژه محرم به این ابیات می پردازد.

مجموعه اشعار محرم

 مجموعه اشعار محرم شامل چندین شعر در مورد ماه محرم و امام حسین علیه السلام است

متن نمایشنامه محرم

نمایشنامه واقعه کربلا – نمایشنامه محرم

نمایشنامه واقعه کربلا توصیف ماجرای کربلا و سفر جناب مسلم بن عقیل علیه السلام به کوفه و عهدشکنی کوفیان، و تا ماجرای بستن راه بر سیدالشهدا علیه السلام  و شهادت ایشان را بیان کرده است.

متن مسابقه و نظرسنجی محرم

مسابقه احرام محرم

مسابقه احرام محرم ، حاوی ده سوال میباشد.برای آشنای بیشتر با مسابقه احرام محرم متن زیر را مطالعه نمایید. سوال و جواب مسابقه به صورت تصویر طراحی شده است.

مسابقه اشک حسینی محرم

مسابقه اشک حسینی سرمایه شیعه ، حاوی ده سوال می باشد. برای آشنای بیشتر مقاله را مطالعه نمایید.

مسابقه باز این چه شورش محرم

مسابقه باز این چه شورش است حاوی پانزده سوال، برای آشنایی با قطره ای از فضیلت و ویژگی سیدالشهدا علیه السلام می باشد.

مسابقه سرشک عزا

ما برای شما گرامیان از منابع مختلفی که در مورد امام حسین علیه السلام و محرم است. مسابقه سرشک عزا را طراحی کرده ایم تا یادی از محرم و وقایع کربلا کرده باشیم.

نمایشگاه محرم

تابلو مصور اربعین 96

تابلو مصور اربعین 96 شامل نه تابلو که برای تبلیغ شعائر حسینی در مکان های مختلف قابل استفاده می باشد.

تابلو مصور اربعین 97

تابلو مصور اربعین 97 شامل هشت تابلو که برای تبلیغ شعائر حسینی در مکان های مختلف قابل استفاده می باشد.

تابلو مصور اربعین 98

تابلو مصور اربعین 98 شامل هفت تابلو که حدود 7 دقیقه توضیحات آنها به طول می انجامد. که برای تبلیغ شعائر حسینی در مکان های مختلف قابل استفاده می باشد.

نمایشگاه شروع – نمایشگاه محرم

نمایشگاه شروع مجموعه‌ ای از دو گفتار كوتاه، كه نگاهی است عبرت‌آموز به گذشته، و توجهی است برای دریافتن راه خوشبختی در روزگار حاضر است.

نمایشگاه غرفه ای اربعین

نمایشگاه غرفه ای اربعین شامل ۴ غرفه با این عناوین: طرح اجرایی نمایشگاه، غرفه اول راه های یاری، متن سخنرانی، نصرت زبانی حضرت، است

نمایشگاه محرم – محرم کودک

نمایشگاه کودک محرم از ده غرفه تشکیل شده که تصاویر آنها ارسال می شود و داستان کربلا در هر غرفه برای بچه ها تعریف می شود.

برگزاری عزاداری محرم

درسنامه کودک محرم

درسنامه  کودک محرم شامل شش درسنامه  همراه با مسابقه، برای کار با کودک در ایام محرم می باشند.عزاداری به ما می آموزد برای مقدسات دینی باید ارزش زیادی قائل بود.

روضه خانگی محرم در شرایط کرونا

در این مقاله قصد داریم که ویدیویی از برگزاری روضه خانگی محرم در حیاط منزل در شرایط کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی را با شما بزرگواران به اشتراک بگذاریم.

طرح سرگرمی و تربیت کودک – محرم کودک

طرح سرگرمی و تربیت کودک محرم ، برای شما بزرگواران چند پیشنهاد برای اجرای مسابقه مطرح کرده است که شما مربیان و معلمان می توانید از این پیشنهادات در ایام ماه محرم برای کودکان استفاده نمایید.

طرح‌های جامع محرم – محرم کودک

طرح‌های جامع محرم ویژه کودکان شامل داستان، لینک دانلود کلیپ و … به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده است که شما می توانید در ایام محرم در مدارس و مراکز آموزش از آنها استفاده کنید.

فرهنگ اربعین حسینی

فرهنگ اربعین حسینی شامل ایده ها و پیشنهاداتی برای تعظیم شعائر حسینی در اربعین می باشد. که می توانید از این ایده ها برای برگزاری مراسم اربعین حسینی استفاده نمایید.

گفتمان اربعین حسینی

مقاله گفتمان اربعین حسینی شامل 3 کلیپ با اشاره به روایاتی از سیدالشهدا علیه السلام به ما اعلام می کند که چگونه در این روز ها راه سالار شهیدان امام حسین علیه السلام را ادامه دهیم

مجموعه کاردستی محرم – محرم کودک

کاردستی کودک محرم، مجموعه ای از کاردستی هایی ست که مناسب سنین کودک و نوجوان قابل استفاده در مدارس و مراکز آموزشی در ایام ماه محرم است.

محرم و کرونا 

 در این مقاله قصد داریم که ویدیویی با موضوع محرم و کرونا را برای شما به اشتراک بگذاریم تا چگونگی برگزاری مراسم عزاداری را در این ایام به شما نشان دهیم.

مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام

گروه خدمتگزاران این برنامه را جهت عزاداری در این ایام کرونایی برای شما بزرگواران آماده کرده اند. هرشب در مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام با ما  همراه باشید

همایش آنتی ویروس 8 – راهکارهای تبلیغی اربعین

در همایش آنتی ویروس 8 به بررسی راهکارهای تبلیغی اربعین حسینی درشرایط کرونا توسط کارشناس مربوطه پرداخته و همانند آنتی ویروس های قبل راهکارهای بزرگداشت و آمادگی برای خدمتگزاری را بیان کرده است.

تصویر پروفایل و تصویر زمینه محرم

تصاویر پس زمینه محرم

تصاویر پس زمینه محرم را می توانید برای نشر و تبلیغ محرم در فضای مجازی و یا مکان های مختلف استفاده نمایید.

تصویر پروفایل اربعین

با تغییر تصویر پروفایل خود در فضای مجازی به تصویر پروفایل اربعین یاد صاحب عزای اربعین باشید  اربعین حسینی، پشت سر گذاشتن چهل روز پر اندوه برای عزاداران و شیعیان واقعی حضرتش

تصویر پروفایل محرم

با تغییر عکس پروفایل خود در فضای مجازی به تصویر پروفایل محرم یاری کننده صاحب عزای محرم، امام زمان علیه السلام باشید. 

بنر ، طرح گرافیکی و اینفوگرافی محرم

باید برم کربلا

باید برم کربلا شامل شوق نامه هایی برای زیارت امام حسین علیه السلام است که به صورت تصاویری برای شما بزرگواران طراحی شده اند تا بخوانید و نشر دهید.

برچسب ظرف غذای نذری

طرح برچسب ظرف غذا ویژه چهار مناسبت (نیمه شعبان، غدیر، مباهله، محرم، فاطمیه) هر برچسب غذا تذکری زیبا در رابطه با دعا برای ظهور امام زمان علیه السلام است.

روضه مجسم محرم

روضه مجسم محرم شامل چهارده تصویر به همراه دو بیتی از روضه شب اول محرم تا روز عاشوراست.

طوفان واژه ها محرم

بعضی ابیات در مصیبت سیدالشهداء علیه السلام هستند که طوفانی در قلب انسان پدید می آورند. مجموعه پست های طوفان واژه محرم به این ابیات می پردازد.

نقاشی محرم

تصاویری از وقایع محرم در قالب نقاشی محرم برای تعظیم شعائر حسینی برای شما گرامیان در نظر گرفته شده است.

سرود و دکلمه محرم

مجموعه نوای اربعین

مجموعه نوای اربعین شامل چندین نوا است که توسط گروه خدمتگزاران برای شما بزرگواران جمع آوری شده، تا در ایام عزاداری اربعین و اربعین حسینی  از آنها در مکان های مختلف استفاده نمایید.

مجموعه نوای محرم

مجموعه نوای محرم شامل چندین نوای محرمی است که  توسط گروه خدمتگزاران برای شما بزرگواران جمع آوری شده، تا در ایام عزاداری محرم از آنها در مکان های مختلف استفاده نمایید.

نوای پیشواز خدمتگزاران

مقاله نوای پیشواز خدمتگزاران پیرو درخواست های مکرر برای دریافت فایل نوای انتظار تلفن دفتر خدمتگزاران برای شما بزرگواران آماده شده است.

سخنرانی صوتی محرم

سوگواره اربعین

سوگواره اربعین درباره زیارت امام حسین علیه السلام و شوق زیارت مردمان صحبت کرده است که چگونه با داشتن محبت حضرت در دلشان از جان خود گذشتند.

مجموعه اشکواره محرم

مجموعه اشکواره محرم ، شامل بیست و هشت فایل سخنرانی در مورد امام حسین علیه السلام، که فضیلت زیارت و برگزاری مجالس حضرت را بیان کرده است.

مجموعه سخنرانی محرم

سخنرانی محرم  شامل 24 فایل صوتی برای شما خدمتگزاران جمع اوری شده تا بتوانید از آنها در مکان های مختلف استفاده نمایید.

ادعیه و زیارات محرم

دعای عرفه

دعای عرفه ، دعایی که امام حسین علیه السلام در روز عرفه (۹ ذی‌ الحجه) در صحرای عرفات خوانده است.

زیارت اربعین

اربعین، چهلمین روز شهادت امام حسین علیه السلام است که جان خود و یارانش را فدای دین کرد.. متن و صوت زیارت اربعین که در این روز مستحب است،

زیارت عاشورا

 امام صادق علیه السلام فرموده: هرکس بوسیله خواندن زیارت عاشورا ، جدم حسین علیه السلام را زیارت کند (چه از راه دور یا نزدیک) به خدا قسم خداوند هر حاجت مادی و معنوی داشته باشد به او می دهد.

زیر صدا محرم

مجموعه زیر صدا مذهبی

در مجموعه زیر صدا ، مجموعه ای از زیرصدا و Vocal کوتاه و بلند، حماسی و احساسی در اختیار خدمتگزاران امام عصر(علیه السلام) قرار گرفته است.

صوت تذکری محرم

سوگواره اربعین

سوگواره اربعین درباره زیارت امام حسین علیه السلام و شوق زیارت مردمان صحبت کرده است که چگونه با داشتن محبت حضرت در دلشان از جان خود گذشتند.

ویدیو کلیپ محرم

مجموعه کلیپ های محرم

مجموعه کلیپ های محرم شامل چندین کلیپ نوا و 10 کلیپ سخنرانی، مناسب ایام محرم و عزاداری برای شما بزرگواران جمع آوری شده تا بتوانید از آنها در مکان های مختلف استفاده نمایید.

روزشمار محرم

روزشمار محرم

روزشمار محرم از اول محرم تا بیستم ماه صفر را شرح می دهد و بیان کننده تمام اتفاقات افتاده و به وجود آمدن این واقعه دردناک است. انشالله که برای شما بزرگواران مفید باشد.

یاقوت غدیر

 پیامبر مهربانی ها (یاقوت 51)

پیامبر مهربانی ها (پیامبری که منادی رحمت و مهربانی بود) قطره هایی از دریای رحمت و عطوفت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله پیامبر مهربانی ها کسی که فاتح قلب‌ها با

اربعین زمینه ساز ظهور (یاقوت 42)

سخنرانی کوتاهی در رابطه با پیاده روی اربعین زمینه ساز ظهور امام زمان علیه السلام است. اربعین یک پدیده معطوف به ظهور که عاشورا را به آخرالزمان متصل می کند.

از عاشورا تا اربعین ( یاقوت 108 )

از عاشورا تا اربعین سخنرانی کوتاهی با موضوع از عاشورا تا اربعین به قصد فرج امام عصر (علیه السلام)  به  اباعبدالحسین (علیه السلام ) توسل می‌کنیم.

حقوق برادران دینی (یاقوت 46)

هر مسلمانی در برابر برادران دینی خود 70 حقوق و وظایف دارد امام صادق عليه السلام جز ٧ حق از آن ها را نفرموده اند. در مقاله حقوق برادران دینی به اين هفت مورد اشاره شده است.

دلنوشته برای امام زمانم (یاقوت 44)

این مقاله حاوی دلنوشته ای بسیار زیبا و کوتاه به زبانی ساده از یک منتظر با عنوان دلنوشته برای امام زمانم است.( دعا برای فرج امام زمان علیه السلام )

زائرین اربعین (یاقوت 49)

مقاله داستان کوتاهی از زبان یکی از زائرین اربعین در رابطه با شور اشتیاق و عشق زائرین حسینی به سیالشهدا علیه السلام است.

زمینه ساز ظهور (یاقوت 137)

در یاقوت 137 به دعا در مورد ظهور امام زمان علیه السلام در پیاده روی اربعین اشاره کرده است که زمینه ساز ظهور باشید.

کرم اهل بیت علیهم السلام (یاقوت 26)

محتوای سخنرانی عنوان میکند که با یاد امام زمان علیه السلام ادامه دهنده ی بذل کرم اهل بیت علیهم السلام باشید و یاد امام زمان را همواره زنده نگهدارید.

ما را ببخش یا صاحب الزمان (یاقوت 74)

ما را ببخش یا صاحب الزمان به خاطر لحظه هایی که به یاد تو نبوده ایم! مولای من، چیز زیادی از تو و چشمت نمی خواهیم منت سرمان بگذار و یک لحظه نگاهمان کن.

ملاک همه ایمان (یاقوت 131)

ملاک همه ایمان این مقاله پیرامون روایت های کوتاه در رابطه با یاران و دلدادگان اهل بیت علیهم السلام است که نتیجه ی هر بخش به امام عصر علیه السلام مربوط میشود.

او یک خدمتگزار بود محرم

روایت عمرو بن حمق – او یک خدمتگزار بود شماره 29

این روایت درباره یار وفادار عمرو بن حمق است. یار و همراه رسول خدا صلی الله علیه و آله بود و بعد در بیعت با امیرالمومنین علیه السلام پیشگام بود و با دلباختگی، قلبش را خانه‌ ی امام زمانش کرده بود.

داستان های کوتاه محرم

داستان زهیربن قین – داستان محرم

داستان زهیربن قین درمورد مردی که ته دلش عاشق امام حسین علیه السلام بود. همین باعث رستگاری او شد وقتی با سیدالشهدا علیه السلام دیدار کرد.

داستان کارت اقامت – داستان محرم

داستان کارت اقامت بیان گر عشق و محبت است که شخص از خطرات و اتفاقات هراسی ندارد و دلش را به دریای محبت و معرفت امام حسین علیه السلام می زند و برای دیدار ایشان سر از پا نمی شناسند. در این داستان به موضوع زیارت کربلا پرداخته است.

قصه بچه‌های کربلا

قصه بچه‌های کربلا داستان کوتاهی در رابطه با شب دهم محرم که برای کودکان آماده شده است کاروان به کربلا رسید.

پرسش و پاسخ محرم

سوگواره محرم

نجوا – سوگواره محرم

مجموعه ای که پیش رو دارید نجوا هایی در مورد ماه محرم و عزاداری سیدالشهدا علیه السلام است.

آیینه داران آفتاب محرم

اشکواره محرم

مجموعه اشکواره محرم

مجموعه اشکواره محرم ، شامل بیست و هشت فایل سخنرانی در مورد امام حسین علیه السلام، که فضیلت زیارت و برگزاری مجالس حضرت را بیان کرده است.

محصولات محرم خدمتگزاران

با خرید محصولات فرهنگی در اشاعه ی فرهنگ نبوی و علوی سهیم بشویم. یکی از راه های تبلیغ و رساندن پیام محرم می تواند هدیه دادن محصولات فرهنگی باشد. که باعث یادآوری و تذکر آن پیام مهم می شود. تلاش خدمتگزاران محرم در رساندن پیام محرم محصولاتی است که در فروشگاه با تخفیف به شما بزرگواران ارائه می شود.

محصولات نظیر:
پرچم، قاب، لوازم التحریر، ماگ، پوستر، کتاب، سی دی، هدایای کودک و…. می باشد. راه های ارتباطی شما با ما از طریق کانال تلگرامی و ربات، سایت، و حضور در فروشگاههای دائمی در شهرهای تهران، مشهد.

سی دی و دی وی دی

انواع CD و DVD صوتی و تصویری غدیر
سرود، مناجات، سخنرانی، تئاتر و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

گلدان، ساعت و لوازم تزئینی

تابلو، گلدان، ساعت، جاشمعی و کلی محصولات تزئینی با طراح های غدیر
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

ملزومات ویژه خودرو

انواع پرچم و آویز و برچسب مخصوص خودرو
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

لوازم التحریر

دفترچه یادداشت، مدادرنگی، خودکار، جامدادی و کلی محصولات لوازم التحریر با طرح های غدیر
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

کتیبه مخمل

کتیبه های مخمل با کیفیت عالی
در اندازه و تعدادهای مختلف / یک تیکه، سه تیکه و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

داستان، بازی و سرگرمی

تنوع بازی و خلاقیت کودکان و نوجوانان
در بخش ها و تنوع های مختلف: کتاب داستان، اسباب بازی، پازل، استوری برد، خمیر بازی، کاردستی، مدل نقاشی، روزنامه دیواری و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

خبرنامه خدمتگزاران
دریافت اخبار مجموعه فرهنگی خدمتگزاران
دریافت هدایا و تخفیف‌های ویژه خدمات خدمتگزاران
دریافت راهکارها و محتواهای کاربردی و مفید برای مناسبت‌های نیمه‌شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه

جهت عضویت در خبرنامه، فرم زیر را تکمیل نمایید.

 


دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه

برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر

دکمه بازگشت به بالا