معرفی کتاب فاطمیهآثار نوشتاری و اجرایی فاطمیهبزرگسالفاطمیهفایل تصویریمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوا

کتاب كرامات الفاطمیه – معرفی کتاب فاطمیه

کتاب كرامات الفاطمیه (معجزات فاطمه زهرا سلام الله عليها بعد از شهادت بضميمه سوگنامه فاطمه زهرا سلام الله عليها)

کتاب كرامات الفاطمیه ، برگرفته از داستان های واقعی افرادی که به حضرت زهرا سلام الله علیها در سختی ها و بیماری های صعب العلاج و مشکلات متوسل و متمسک شده اند و نتیجه مثبت عایدشان گردیده و به این سبب نویسنده نام کتاب را کرامات فاطمیه گذاشتند تا دلهای مردم به معرفت دخت نبی اکرم صلی الله علیه و آله روشن و محکم تر گردد و در گرفتاریها متمسک به این بانوی دوسرا گردند.

مشخصات کتاب:

نام کتاب: كرامات الفاطمیة (معجزات فاطمه زهرا سلام الله علیها بعد از شهادت بضمیمه سوگنامه فاطمه زهرا سلام الله علیها)
پدیدآورند: علی میرخلف زاده
ناشر: قم، علی میرخلف زاده

کتاب كرامات الفاطمیه

بخشی از کتاب:

 نماز استغاثه به حضرت زهرا سلام الله علیها
قلبم سیاه شده بود هرچه از آیات قرآن را می خواندم آرام تر می شدم. ولی خوب نمی شدم، محبوبیتی بین مردم داشتم؛ زیرا به مردم تواضع می کردم که مرا دوست بدارند و بیشتر احترامم کنند، به همه سلام می کردم، به خاطر این که آنها را خجالت بدهم، که بعداً آنها سبقت به سلام بگیرند، اگر یکی از مریدان دو زانو در مقابلم نمی نشست، در دل ناراحت می شدم. وقتی وارد مجلس می شدم و مردم به خاطر ورودم صلوات می فرستادند، خوشحال می شدم.

یک روز وارد مجلسی شدم، جمعیت چند هزار نفری که برای دیدن من جمع شده بودند همه از جا برخواستند و صلوات فرستادند و من در ضمن چند کلمه ای برای مردم حرف زدم. گفتم: برادران! شما که این گونه به من اظهار محبّت می کنید، شاید نفس من خوشش بیاید و حال آنکه من لیاقت این همه محبت را ندارم. اینجا معلوم بود که مردم به زبان حال و قال می گفتند: ببین چه آقای خوبی است، چقدر شکسته نفسی می کند. خیلی خوشم آمده بود. ولی وقتی به منزل رفتم و خوب به عمق مطلب فکر کردم، متوجه شدم که خود این شکسته نفسی من به خاطر هوای نفس بوده است….

جهت مطالعه مقالات لینک کتابخانه خدمتگزاران و مطالعه بیشتر در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

لینک کتابخانه خدمتگزاران فهرست فاطمیه

 

image_pdfدانلود PDF این صفحه
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن