آثار صوتی محرمبزرگسالسخنرانی صوتی محرمصوت تذکری محرمفایل صوتیمتنیمحرممخاطبیننوجواننوع محتواویژه محرم خدمتگزارانیاقوت محرم

یاقوت135

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

دعا برای فرج در مجالس عزای سیدالشهدا علیه السلام

یاقوت135
دعای مهربانترین پدر…
پدرجان دعایمان کن…


فایل صوتی سخنرانی یاقوت135

 

مجلسی باشکوه و نورانی…اين مجالس باید ما را برای امام زمان تربیت کنه… دوران دوران مهدی آل محمد است باید از او گفت… فکر امام زمانت باش…

این همه مهم است مجالس ذکر اهل بیت ذکر امام حسین سلام الله علیه، برای این که از توی این مجالس سربازان امام زمان به وجود بیان. این مجالس باید ما را برای امام زمان تربیت کنه. دو ساعت میبینی مجلس وعظ و سخنرانی و روضه و سینه زنیه، دو کلام برای امام زمان حرف نمیزنه. دو کلام دعا نمیکنه برای حضرت.

بله این مجالس خیلی خوبه بالاخره از آتش جهنم نجاتت میده. ولی آیا تو این مجالس کاری کردی که برای اهل بیت اثر داشته باشه؟ خدمت به اهل بیت باشه؟ بزرگترین خدمت این است که ما آماده بشیم برای امام زمان دعا کنیم، برای حضرت بخواهیم.

درد یتیمی ما گر خسته کرده ما را اما فزونتر از طفل قلب پدر بسوزد.در ببین هیئتی هاش او بیشتر غریب است در بین سینه زن هاش از چه دگر بسوزد…….

جهت اطلاع از ادامه متن به فایل صوتی مراجعه کنید.


جهت مشاهده دیگر مقالات یاقوت، و همچنین مطالعه و مشاهده مطالب بیشتر در مورد امام حسین علیه السلام و محرم می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

فهرست محرم    فهرست یاقوت

 

 

image_pdfدانلود PDF این صفحه
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن