آثار ویدیویی محرمفایل ویدیوییکودکمحرممخاطبیننوجواننوع محتواویدیو کلیپ محرم

کلیپ مداحی نوجوانان و انیمیشن محرم – محرم کودک

کلیپ مداحی نوجوانان و انیمیشن محرم

کلیپ مداحی نوجوانان و انیمیشن محرم مجموعه ای از چند کلیپ در مورد روایتی از محرم و نوحه برای نوجوانان است. که شما گرامیان می توانید از آنها در مکان های مختلف استفاده نمایید.

کلیپ مداحی نوجوانان و انیمیشن محرم – حضرت قاسم علیه السلام

شب است. در تاریکی در دشت قدم میزنند. در انتظار نبرد مانده اند یا رفته اند؟!  مرگ را چگونه می پنداری؟ صدایش گرم و دلنواز است. مرگ را چگونه می پنداری؟ شیرین تر از عسل… شب است و سکوت در دشت ترک می خورد و می شکند. به کربلا آمده ایم دشت کربلا. فردا نزدیک است.

روز است عاشوراست و کربلا … دشت، نه دشت که جنگلی از آدم که از سویی به سویی می روند و او بیزار از چنین ماندنی، شوق رفتن در چشمانش می درخشد. آری قاسم وقت رفتن است ،قهرمانان را برگزیده اند. کاش می شد چنان باشی پاک و وارسته مردانی کوچک که بزرگ مردان تاریخند و عشق مادرانه چه زیباست.

تنها نگاه حرف می زند… و همیشه خداحافظی سخت ترین کارهاست، مگر بدانی به سرزمین بهتری خواهی شتافت و تیغ برنده شمشیر در دستان کودک نوید عشق و ایثار است….


کلیپ مداحی نوجوانان و انیمیشن محرم – کلیپ با کاروان حسین میرود جانم

با کاروان حسین می رود جانم / تا کربلای حسین / نوحه می خوانم نوحه می خوانم / در کربلا شور و غوغایی به پاست / عزای فرزند رسول خداست / جانم فدای اون آقای خوبی / که سرش مهتابه روی نیزه هاست / دل می بره از آسمون / لباش که قرآن می خونه / هر کی میره به کربلاش / می خواد کنارش بمونه ….


کلیپ مداحی نوجوانان و انیمیشن محرم – کلیپ صحرای عشق

صحرا پر از لاله و شقایق ها / چشم تمام غنچه ها تر بود / هنگامه قیام کربلا / صحرای عشق عرصه محشر بود / تویی حسین ، امام نور و یقین/ لبریز عطر تمام خوبی ها / که حادث چشم انتظار تو بود یک روز سرخ به نام عاشورا / گل نیلوفرت در حسرت آب / ز تیر کین شده سیراب جانش / الهی …..


کلیپ مداحی نوجوانان و انیمیشن محرم – کلیپ به تو از دور سلام

 


کلیپ مداحی نوجوانان و انیمیشن محرم – کلیپ سفر اربعین


دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا