متن مسابقه و نظرسنجی غدیرآثار گرافیکی غدیرآثار نوشتاری و اجرایی غدیربزرگسالغدیرفایل تصویریمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوا

مسابقه غدیر بهار همدلی – مسابقه غدیر

مسابقه غدیر بهار همدلی – حاوی نوزده سوال

مسابقه غدیر بهار همدلی حاوی نوزده سوال می باشد. همانطور که پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم سفارش کرده اند تا پیام غدیر به گوش همه ی جهانیان برسانیم ما هم مطالبی را از خطبه غدیر و کتاب های مختلف جمع آوری و در قالب مسابقه غدیر بهارهمدلی برای شما بزرگواران طراحی کرده، تا برای پاسخ دادن به سوال مسابقه سراغ خطبه غدیر رفته و متن آن را مطالعه نمایید.

پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم در خطبه غدیر فرمودند: ای مردم! این علی (علیه السلام) است که از همه شما بیشتر مرا یاری کرده، از همه شما به من سزاوارتر و عزیزتر و نزدیکتر است. علی (علیه السلام) بشارت دهنده، علی (علیه السلام) هدایت کننده است .امیرالمؤمنین جز علی (علیه السلام) کسی نیست این لقب بعد از من برای احدی غیر از او حلال نیست.

باید پیام غدیر را به گوش همه ی آدمیان برسانیم چرا كه پیام غدیر تعیین صراط مستقیم تا آخرین روز دنیا ست. و پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند: پس حاضرین به غائبین و پدران به فرزندان برسانند تا روز قیامت.

چون غدیر صراط است با ایمان به غدیر می توان از این صراط گذشت و گرنه لبه شمشیری است كه هر منافق و ملحدی را دو نیمه خواهد ساخت. پس در نقطه غدیر توقفی باید كرد چرا كه غدیر به عنوان عقیده ما اساس دین اسلام و ثمره نبوت پیامبر صلی الله علیه وآله و سلم است.

چون  خطابه غدیر به عنوان آینه تمام نمای ولایت امیرالمؤمنین علیه السلام، بین تمام خطابه های اسلام از ویژگی خاصی برخوردار است. به فرموده امام باقر علیه السلام هیچ حكمی مثل ولایت در غدیر اعلام نشده است.

امیرالمؤمنین علیه السلام روح جهان هستی است در شناسایی ارزش وجودی آن حضرت عقل کم می آورد و قلم ناتوان می ماند او فوق البشر است که این جهان تنگ هرگز نتوانست عظمتش را درک کند و او را در خود جای دهد.

ما مسابقه غدیر بهار همدلی را برای شما از کتب مختلف طراحی کرده تا شما عزیزان با قطره ای از فضیلت ویژگی امیرالمؤمنین علیه السلام آشنا شوید و برای پیدا کردن جواب سؤال مسابقه، کتاب های مربوطه رو مطالعه بفرمایید.

منبع سوالات مسابقه غدیر بهار همدلی

برای مشاهده و مطالعه مقاله خطبه غدیر کلیک نمایید.
برای مشاهده و مطالعه مقاله کتاب یادگار غدیر کلیک نمایید.
برای مشاهده و مطالعه مقاله کتاب پیمان غدیر بیعت با مهدی علیه السلام کلیک نمایید.
برای مشاهده و مطالعه مقاله کارگاه آموزشی شماره 68 کلیک نمایید. 
برای مشاهده و مطالعه کارگاه آموزشی شماره 115 کلیک نمایید.  
برای مشاهده و مطالعه دوره آموزشی تربیت مبلغ غدیر – جلسه ششم کلیک نمایید.

جهت مشاهده تصاویر مسابقه غدیر بهار همدلی در اندازه باکیفیت بر روی تصاویر کلیک کنید.

 

دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا