برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط

استکان و نعلبکی مذهبی

فیلتر توسط
‎11,500 تومان
استکان محرمی تک عددی نیم لیوان با چاپ کوره ای  مناسب جهت استفاده در منازل و مجالس اهل البیت علیهم السلام این محصول از جنس شیشه و ساخت بلور کاوه می باشد. ارتفاع آن 7.5 سانتی متر و قطر دهانه آن 5 سانتی متر است این...
‎75,000 تومان
مناسب جهت استفاده در منازل و مجالس اهل البیت علیهم السلام استکان کمرباریک مذهبی بدون دسته ارتفاع این محصول  8 سانتی متر و قطر دهانه آن 5.5 سانتی متر است. جنس استکان شیشه و ساخت ایران بلور کاوه می باشد.
‎75,000 تومان
این محصول از جنس شیشه و ساخت بلور کاوه می باشد. ارتفاع آن 8 سانتی متر و قطر دهانه آن 5.5 سانتی متر است این محصول به صورت شش عددی می باشد. نوع چاپ این استکان ها چاپ کوره ای می باشد و بهتر است هنگام شستشو از مواد شوینده...
‎75,000 تومان
این محصول از جنس شیشه و ساخت بلور کاوه می باشد. ارتفاع آن 8 سانتی متر و قطر دهانه آن 5.5 سانتی متر است این محصول به صورت شش عددی می باشد. نوع چاپ این استکان ها چاپ کوره ای می باشد و بهتر است هنگام شستشو از مواد شوینده...
‎75,000 تومان
این محصول از جنس شیشه و ساخت بلور کاوه می باشد. ارتفاع آن 8 سانتی متر و قطر دهانه آن 5.5 سانتی متر است این محصول به صورت شش عددی می باشد. نوع چاپ این استکان ها چاپ کوره ای می باشد و بهتر است هنگام شستشو از مواد...

استکان نعلبکی مذهبی چیست؟

همان‌طور که می‌دانید مراسم‌های مختلف مانند محرم، اربعین، دهه فاطمیه، نیمه شعبان و عید غدیر در بین مسلمانان جهان به‌ویژه ایرانیان ارزش و جایگاه به‌خصوصی دارد.

یک نذری بین تمام این مراسم‌ها مشترک است و آن چای است که در هر زمان و مکانی در موکب‌ها، مساجد، هیئت‌ها و در سطح شهر، توزیع می‌شود.

در واقع چای روضه اهل بیت با تمام چای‌هایی که در جاهای دیگر می‌نوشید، متفاوت است. شما می‌توانید از استکان و نعلبکی با طرح‌های مذهبی در مجالس اهل بیت استفاده کنید.

جنس استکان نعلبکی مذهبی

استکان نعلبکی‌های مذهبی در چهار جنس استیل، سرامیک، شیشه‌ای و چینی به‌فروش می‌رسند. البته بیشتر در مجالس مذهبی از استکان نعلبکی شیشه‌ای کمر باریک استفاده می‌کنند، چرا که زیبایی بیشتری دارد.

شما می‌توانید بدون وضو به نوشته‌های روی لیوان دست بزنید، چرا که روی لیوان یک لایه دیگر قرار گرفته است.

تکنیک چاپ به‌کار رفته روی استکان نعلبکی مذهبی

تکنیک چاپ نوشته‌های روی لیوان متفاوت است، اما بیشتر نوع کوره‌ای برای استکان نعلبکی‌های مذهبی مناسب به‌شمار می‌رود.

البته دقت داشته باشید در چاپ کوره‌ای هنگام شستشو از مواد شوینده قوی استفاده نکنید تا به نوشته‌های روی لیوان آسیبی وارد نشود.

قیمت استکان نعلبکی مذهبی

معمولا برای نوشته‌های استکان نعلبکی‌های مذهبی شعارهایی مانند صلی الله علیک یا عبدالله بن الحسن، سلام بر حسین مظلوم و یا فاطمه الزهرا را انتخاب می‌کنند. قیمت نیز متغیر است و به تعداد، جنس و تکنیک چاپی بستگی دارد.

حساب کاربری

خانه

وبلاگ محتوا

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب غدیر

مشاهده خدمتگزاران بن

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود