فهرست مطالب ، برنامه‌ها و فعالیت ‌های فاطمیه

بسم الله الرحمن الرحیم 

صلی الله علیک یا اباصالح المهدی

فعالیت های فاطمیه

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند: «ان الله لیغضب لغضب فاطمه ویرضی لرضاها; بی شک خداوند با خشم فاطمه علیها السلام به خشم می آید و با خشنودی او خشنود می شود.»

یا رسول الله! کدام مصیبت،دختر عزیزت را تسلیم گوییم؟ آتش بر در خانه یا شکستن پهلو؟ کبودی چشم و بازو یا دفن مخفیانه را ؟ یا امیرالمؤمنین علیه السلام از یاد نمی برم روزی که درخانه شکست و جسارت ها به خانمت شد و در هنگام دفن بر کبودی بازو و پهلوی خونین اشک ریختید.

یا بقیه الله! در این مصیبت عظیم به شما پناه می آوریم و همراه اجداد طاهرینتان کنار در سوخته به عزای مادرت سیاه پوشیم و برای همیشه اشک می ریزیم و برای ظهورتان دعا می کنیم تا بیایید و از قاتلان مادرتان انتقام بگیرید.

اکنون که هزارو چندین سال از شهادت دخت نبی اکرم صلی الله علیه و آله می گذرد و هر مسلمانی که این وقایع را می شنوند با خود می پرسد چرا حرمت تنها دختر و یادگار پیامبر صلی الله علیه و آله شکسته شد برای چه شبانه به خاک سپرده شد و قبرش مخفی ماند؟

بر همین اساس گروه خدمتگزاران برای شما بزرگواران مطالبی در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها تهیه و در این فهرست جمع آوری کرده تا بتوانید از آنها در ایام فاطمیه برای تبلیغ نام و یاد حضرت استفاده نمایید تا صدای فریاد مظلومیت فاطمی را به گوش همگان برسانیم.

متن سخنرانی و مقاله فاطمیه

اسرار فدک – سخنرانی فاطمیه

در سلسله مطالب اسرار فدک که برگرفته از کتاب اسرار فدک آقای انصاری است به بررسی موضوعات مختلف درباره؛ غصب فدک و ماجراهای آن پرداخته شده است.

اهمیت فاطمیه و محرم برای شیعه  

در مقاله اهمیت فاطمیه و محرم برای شیعه به این موضوع اشاره دارد که فاطمیه از نظر اعتقادی مولفه اصلی هویت تشیع بوده است؛ اما وسعت اجرای آن با محرم قابل‌ مقایسه نیست.

بیعت با ابوبکر – سخنرانی فاطمیه

متن سخنرانی بیعت با ابوبکر شامل مستنداتی از خاصه و عامه، که برای ثابت کردن هجوم به خانه حضرت زهرا سلام الله علیها می توان استفاده نمود.

چگونگی ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

در این متن به خلاصه ی از چگونگی ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و شرح اسرار و راز های تولد بانوی دو عالم، و اعتکاف چهل روزه پیامبر صلی الله علیه و آله پرداخته شده است.

حمله به خانه وحی – سخنرانی فاطمیه

توجیهات در مورد حمله به خانه وحی این موضوع را بازتاب میدهد که، گاهی اوقات برای کمرنگ نمودن وقایعی که اتفاق افتاده میتوان توجیهاتی دست و پا کرد.

خطبه آن حضرت برای زنان مهاجر و انصار

خطبه آن حضرت برای زنان مهاجر و انصار (بررسی بخشی از خطبه حضرت زهرا سلام ‌الله‌ علیها) در مقاله خطبه آن حضرت برای زنان مهاجر و انصار علاوه بر بیان روایت و

دوران کودکی حضرت زهرا سلام الله علیها

شاید برایتان سوال پیش بیاید که دوران کودکی مادرمان چگونه گذشت؟ در این مقاله به مرور دوران کودکی حضرت زهرا سلام الله علیها الگوی صبر و پایداری پرداخته ایم.

سخنرانی غصب فدک – سخنرانی فاطمیه

اینکه انگیزه غاصبان از غصب فدک چه بود و چه ظلم هایی که در پی این موضوع بر خاندان پیامبر شد موضوعی است که در این مقاله با عنوان سخنرانی غصب فدک برای شما به صورت خلاصه شرح می دهیم.

سرگذشت فدک

در ابتدای مقاله به توصیف فدک پرداخته شده است و در ادامه سرگذشت فدک پس از پیامبر بزرگوار اسلام را به طور خلاصه شرح داده ایم.

شفاعت حضرت زهرا سلام الله علیها

از مقامات حضرت زهرا علیهاالسلام شفاعت در قیامت است. در این مقاله در مورد شفاعت حضرت زهرا سلام الله علیها و مقام ایشان در دنیا و آخرت مطالبی بیان شده است.

عدم بیعت با خلفا

بررسی عدم بیعت با خلفا بر اساس شواهد قطعی تاریخی که هیچ بیعتی صورت نگرفته است و بنی ‌هاشم و شیعیان امیرالمؤمنین علی‌ علیه‌السلام از بیعت با خلیفه اول امتناع داشتند و اصل عدم بیعت آنها غضب فاطمه زهرا علیها‌السلام به خلیفه اول و دوم بود.

فاطمیه هویت شیعه

فاطمیه هویت شیعه بیان میکندکه: اگر حضرت زهرا و خطبه هدایتگرش نبود امروز اثری از اسلام ناب محمدی نبود در حقیقت عظمت امروز شیعه از تلاش‌های مادرمان فاطمه زهراست. 

متن مجری فاطمیه

خانه امن الهی – متن مجری فاطمیه

در این مقاله قرار است در رابطه با خانه وحی خانه امن الهی جایی که اهل عالم بتوانند با رجوع به آن گمشده های خود را پیدا کنند صحبت کنیم.

متن مجری غصب فدک – متن مجری فاطمیه

مقاله ای با موضوع ماجرای غصب فدک و نیز ماجرای آتش زدن به خانه حضرت زهرا سلام الله علیها برای مراسمات شما بزرگواران با عنوان متن مجری غصب فدک آماده کرده ایم.

معرفی کتاب فاطمیه

کتابهاى مربوط به بحث علمى فدک

شامل 233 کتابهاى مربوط به بحث علمى فدک ، خطابه حضرت زهرا سلام الله علیها، به زبان های فارسی، عربی، ترکی، اردو، فرانسوی جمع آوری شده است.

کتاب بوی بهشت – معرفی کتاب فاطمیه

کتاب بوی بهشت ، سومین جلد از مجموعه هدایت گران با عنوان بوی بهشت در سه فصل به چاپ رسیده است.این جلد به بخش‌هایی از زندگی حضرت فاطمه زهراعلیهاالسلام اختصاص دارد.

کتاب تیشه های اشک – معرفی کتاب فاطمیه

کتاب تیشه های اشک مجموعه ای از اشعارآئینی و مداحی برای ایام فاطمیه، شامل یازده بخش می باشد. که هر بخش با یک عنوان و به ماجرای بعد از شهادت حضرت اشاره کرده است.

کتاب جنه العاصمه – معرفی کتاب فاطمیه

کتاب جنه العاصمه کتابی به زبان فارسی، درباره زندگانی حضرت فاطمه زهرا اثر سید محمدحسن میرجهانی است. این کتاب در ۱۷ فصل به تاریخ و فضائل حضرت زهرا پرداخته است.

کتاب خزان یاس – معرفی کتاب فاطمیه

کتاب خزان یاس رویکرد کلامی با استناد به نقل های تاریخیِ برگرفته از میراث مکتوب شیعه و تبیین بینش شیعی در تعریف شهادت با ارائه شواهد از منابع اهل سنّت است.

کتاب فدک در فراز و نشیب

کتاب فدک در فراز و نشیب ، ترجمه یکی از آثار آیت الله سیّد علی حسینی میلانی که درباره همه توطئه ها، حقایق اسلام و سخنان دُرَرْبار پیامبر خدا صلّی الله علیه و آله..

کتاب مصائب فاطمی – معرفی کتاب فاطمیه

کتاب مصائب فاطمی برگرفته از کتاب “کامل الزیارات ” ابن قولویه است. در این کتاب، روایت حاکی از مصائب حضرت زهرا و به قتل رسیدن حضرت محسن علیه السلام را اورده است.

متن تاک شو فاطمیه

تاک شو الگو – تاک شو فاطمیه

در مقاله تاک شو الگو به رواج الگوهای مختلف در سنین مختلف اشاره شده است. حضرت زهرا سلام الله علیها الگویی برای همه‌ی انسان‌هاست.

تاک شو میراث – تاک شو فاطمیه

سناریو تاک شو میراث درباره میراث ارزشمند پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله است که این میراث با ایستادگی حضرت زهرا سلام الله علیها حفظ شده و امروز در دست ماست.

راه کسب رضایت خداوند

در مقاله رضایت خدا بیان میکنیم که جلب رضایت خدا در گرو جلب رضایت حضرت فاطمه بانوی بزرگوارمان و جلب رضایت این بانوی گرانقدر یاد امام زمان و همراهی ایشان است.

متن ادبی و دکلمه فاطمیه

تو می گریستی – متن ادبی فاطمیه

تلاش ما بر این خواهد بود تا در این نوشته کوتاه با عنوان متن ادبی تو می گریستی علل گریستن این بانوی آسمانی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را مشخص کنیم.

چادر خاکی مادر – متن ادبی فاطمیه

متن چادر خاکی مادر متن ادبی است که در آن شرح حال حضرت زهرا سلام الله علیها در کوچه های بنی هاشم را بیان میکند. که شما می توانید در فضای مجازی نشر دهید.

متن شعر ، سرود فاطمیه

شعر فاطمیه کودکان

شعر فاطمیه کودکان شامل چندین شعر در مورد حضرت زهرا و ایام فاطمیه،که می توانید از این شعرها در مکان های مختلف استفاده کنید تا کودکان با این ایام بیشتر آشنا شوند.

مجموعه اشعار فاطمیه

مجموعه اشعار فاطمیه شامل شعرها و دوبیتی هایی است که می شود در فضای مجازی و یا مکان های مختلف از آنها استفاده نمود.

متن نمایشنامه فاطمیه

نمایشنامه زیر همین سقف – نمایشنامه فاطمیه

 حمله به خانه وحی پس از رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله و مخالفت با امیرالمومنین علیه السلام که منجر به خلافت رسیدن ابوبکر شد را با بر‌داشتی آزاد از ماجرای درد آور سقیفه‌ ی‌ بنی ساعده در نمایشنامه زیر همین سقف بازگو شده است.

متن مسابقه و نظرسنجی فاطمیه

مسابقه از میان شعله ها

گروه خدمتگزاران به منظور ارتقای علمی شما بزرگواران، مسابقه ی از میان شعله ها را از منابع مختلف در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها و ایام فاطمیه طراحی کرده است.

مسابقه فریاد مظلومیت فاطمی

مسابقه فریاد مظلومیت فاطمی حاوی پانزده سوال میباشد. برای آشنای بیشتر متن زیر را مطالعه نمایید. (به مناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها)

مسابقه یاس کبود فاطمیه

مسابقه یاس کبود حاوی بیست و نه سوال میباشد. درباره ی بانوی بهشت حضرت زهرا سلام الله علیها برای شما از کتب مختلف طراحی کرده ایم.

نمایشگاه فاطمیه

 نمایشگاه حامی غریب – نمایشگاه غرفه ای فاطمیه

در نمایشگاه حامی غریب به بررسی قطره ای کوچک از اقیانوس بی کران فضایل حضرت زهرا سلام الله علیها، بررسی دوران کوتاه زندگی ایشان پس از رسول خدا و در انتها سعی کردیم حال و هوایی از خانه امیرالمومنین علیه السلام را برای شما ترسیم کنیم.

برگزاری عزاداری فاطمیه

آداب عزاداری فاطمیه

ایام سوگواری و عزاداری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها روزهای حرمت نهادن به مقام و جایگاه دردانه رسول الله صلی الله علیه و آله است. شایسته است که آداب عزاداری فاطمیه رعایت شود تا هم خدا از مسلمانان راضی باشد و هم حرمت بی بی فاطمه زهرا سلام الله علیها حفظ شود.

برنامه پیشنهادی کودک فاطمیه

برنامه پیشنهادی کودک فاطمیه : این پست دارای 3 متن سخنرانی و برگه نوسی برای حضرت فاطمه علیهاالسلام ، 3 دکلمه بسیار زیبا و کاغذ دیواری مخصوص ایام فاطمیه است.

تبلیغ فاطمیه

در مقاله تبلیغ فاطمیه راهکارهایی برای انجام خدمت در فاطمیه برای شما جمع آوری شده است که می توانید به آنها رجوع و برای فاطمیه تبلیغ کنید و خدمتگزار فاطمیه باشید.

تعظیم شعائر فاطمی در فضای مجازی

تعظیم شعائر فاطمی در فضای مجازی را می توان در همه ی مکان ها و مخصوصا فضای مجازی به صورت پستهایی از خطبه ی فدک، تصاویری برای پروفایل، یا کلیپ هایی در همین رابطه تهیه و منتشر کرد.

طرح درس کودک و نوجوان فاطمیه

طرح درس کودک و نوجوان فاطمیه مقاله ای با موضوع ایام فاطمیه و حضرت زهراعلیهاالسلام برای آموزش و یادگیری کودکان و نوجوانان برای شما بزرگواران جمع آوری شده است.

طرح و ایده مراسم فاطمیه

در مقاله طرح و ایده مراسم فاطمیه ایده های متفاوتی را برای برگزاری مراسم فاطمیه برای شما بزرگواران پیشنهاد کرده ایم.

ﻫﻤﺎﯾﺶ ایستگاه صلواتی

ﻫﻤﺎﯾﺶ ایستگاه صلواتی در خیابان ها می توانید با برپایی ایستگاه صلواتی و اجرای برنامه هایی با موضوعات فاطمی این ایام را به دیگران یاداوری کنید.

تصویر پروفایل و تصویر زمینه فاطمیه

تصویر پروفایل فاطمیه

تصاویر موجود در مقاله تصویر پروفایل فاطمیه توسط گروه خدمتگزاران طراحی شده و هرکس می تواند به راحتی در کانال خود منتشر نماید.

بنر ، طرح گرافیکی و اینفوگرافی فاطمیه

برچسب بطری آب فاطمیه

برچسب بطری آب فاطمیه با عنوان آب مهریه ی مادر پهلو شکسته، یک برچسب مذهبی برای تبلیغ یاد و نام حضرت زهرا بهترین تبلیغ در هیات مذهبی و یا مکان های مختلف است.

بروشور فاطمیه

وقایع اتفاق افتاده از زمان حضور پیامبر تا شهادت حضرت فاطمه علیهماالسلام به صورت کاملا خلاصه در بروشور فاطمیه برای شما بزرگواران طراحی شده است.

بیلبورد تبلیغاتی مذهبی

بیلبورد تبلیغاتی مذهبی – بیلبوردهای شهری ویژه ایام فاطمیه، نیمه شعبان، غدیر و محرم  در مقاله بیلبورد تبلیغاتی مذهبی به اطلاع شما می رسانم که فایل طراحی بیلبوردهای فوق توسط بانیان بزرگوار

تابلو مصور فاطمیه 95

متن ارائه تابلو مصور فاطمیه 95 به روش محاوره ای برای مکان هایی مثل دانشگاه و نسل جوان بوده که کمی از اهل بیت علیهم السلام و محبت آنان فاصله گرفته اند.

تابلو مصور فاطمیه 97

دو مینو عنوان تابلو مصور فاطمیه 97 است. که با مسائل ساده بیان می کند چگونه می توان جلوی اتفاقات بزرگ را گرفت. شامل 8 تابلو با توضیحات مختصر است.

تصاویر گرافیکی فاطمیه / پوستر فاطمیه

در مقاله تصاویر گرافیکی فاطمیه و پوستر فاطمیه چندین تصویر گرافیکی با کیفیت بالا برای تبلیغ یاد و نام ایام فاطمیه و حضرت زهرا سلام الله علیها جمع آورده شده است.

تصویر نوشته فاطمیه – فاطمیه کودک

تصویر نوشته فاطمیه شامل تصاویری زیبا همراه با روایت در مورد حضرت زهرا سلام الله علیهاست تا شما بزرگواران برای رساندن مفهوم فاطمیه و ایام شهادت حضرت فاطمه علیهاالسلام به کودکان از آنها استفاده نمایید.

رنگ آمیزی فاطمیه – فاطمیه کودکان

رنگ آمیزی فاطمیه با موضوعات شهادت، سخنان، تسبیحات، و مناجات حضرت زهرا سلام الله علیها طراحی شده و برای سرگرمی،یادگیری کودکان تا با این موضوعات بیشتر آشنا شوند.

کاربرگ طرح صراط – [رنگ آمیزی + شعر]

کاربرگ طرح صراط آشنایی با بانوی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها ست که شامل رنگ آمیزی، شعر برای سنین کودک و نوجوان ویژه ایام فاطمیه می باشد.

بروشور و کارت دعوت فاطمیه

بروشور فاطمیه

وقایع اتفاق افتاده از زمان حضور پیامبر تا شهادت حضرت فاطمه علیهماالسلام به صورت کاملا خلاصه در بروشور فاطمیه برای شما بزرگواران طراحی شده است.

سرود و دکلمه فاطمیه

مجموعه نوای فاطمیه

مجموعه نوای فاطمیه گلچینی از نواهای فاطمیه به همراه بخش کوتاهی از متن برای شما بزرگواران جمع آوری شده است.

نماهنگ فاطمیه 

گروه خدمتگزاران برای کمک به برپایی ایستگاه های صلواتی شما دوستداران مادرمان فاطمه زهرا سلام الله علیها چندین نماهنگ فاطمیه آماده کرده است. 

سخنرانی صوتی فاطمیه

مجموعه اشکواره فاطمیه

مجموعه اشکواره فاطمیه شامل چندین سخنرانی کوتاه در مورد حضرت زهرا سلام الله علیها ست که توسط گروه خدمتگزاران برای شما بزرگواران جمع آوری شده است.

ادعیه و زیارات فاطمیه

حدیث کساء

در هر محفلى که شیعیان و علاقه مندان ما حدیث کساء را بخوانند، رحمت الهى بر آنان نازل،فرشتگان براى آن ها استغفار، اندوهِ غم زدگان برطرف و حاجات روا خواهد شد.

خطبه آن حضرت برای زنان مهاجر و انصار

خطبه آن حضرت برای زنان مهاجر و انصار (بررسی بخشی از خطبه حضرت زهرا سلام ‌الله‌ علیها) در مقاله خطبه آن حضرت برای زنان مهاجر و انصار علاوه بر بیان روایت و

خطبه فدک به زبان ترکی

گروه خدمتگزاران خطبه فدک به زبان ترکی برای شما گرامیان آماده کرده است. می توانید برای نشر در فضای مجازی و یا مکان های مختلف استفاده نمایید.

خطبه فدک به زبان عربی

گروه خدمتگزاران خطبه فدک به زبان عربی برای شما گرامیان آماده کرده است. می توانید برای نشر در فضای مجازی و یا مکان های مختلف استفاده نمایید.

خطبه فدک به زبان فرانسه

گروه خدمتگزاران خطبه فدک به زبان فرانسه برای شما گرامیان آماده کرده است. می توانید برای نشر در فضای مجازی و یا مکان های مختلف استفاده نمایید.

خطبه فدکیه همراه با ترجمه

خطبه فدکیه حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها شامل متن و ترجمه انگلیسی و فارسی به همراه فایل صوتی و فایل های متنی برای دانلود می باشد.

زیر صدا فاطمیه

مجموعه زیر صدا مذهبی

در مجموعه زیر صدا ، مجموعه ای از زیرصدا و Vocal کوتاه و بلند، حماسی و احساسی در اختیار خدمتگزاران امام عصر(علیه السلام) قرار گرفته است.

صوت تذکری فاطمیه

غریب و طرید (یاقوت 130)

در یاقوت 130 : غریب و طرید از غربت و تنهایی کسی میگوییم که تمامی کائنات، آسمانها و زمین و زمان به خاطر او برپاست.

ویدیو کلیپ فاطمیه

مجموعه کلیپ فاطمیه

مجموعه کلیپ فاطمیه شامل چندین کلیپ در مورد فاطمیه است. می توانید در مجالس و یا ایستگاه های صلواتی برای تبلیغ یاد و نام حضرت زهراعلیهاالسلام استفاده نمایید.

ویژه برنامه کنتراست

ویژه برنامه کنتراست که گویای وقایع قبل از رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله تا شهادت بانوی بزرگوارمان حضرت زهرا سلام الله علیهاست به صورت گفتگو جهت درک بهتر ماجرا تولید شده است.

ویدیو محتوایی فاطمیه

تیزر تلویزیون شهری

در مقاله تیزر تلویزیون شهری این امکان برای شما بزرگواران ایجاد شده که این تیزرها را به راحتی دانلود و برای تبلیغ چهار مناسبت بزرگ مذهبی از آنها استفاده نمایید.

صد ثانیه تفکر

آن زمان که مادرمان فاطمه زهرا برای بیدار کردن ما از خواب غفلت تلاش کردند اگر صد ثانیه تفکر می کردیم به فتنه های آخرالزمان دچار نمیشدیم و غیبت طولانی نمیشد

همایش بانوی روز محشر 1 – 1396

همایش بانوی روز محشر 1396 به همه کسانی که دغدغه دفاع از مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها را دارند و میخواهند برای تبلیغ این ایام قدمی بردارند کمک یار خواهد بود.

همایش بانوی روز محشر 2 – 1397

همایش بانوی روز محشر 1397 به همه کسانی که دغدغه دفاع از مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها را دارند و میخواهند برای تبلیغ این ایام قدمی بردارند کمک یار خواهد بود.

همایش بانوی روز محشر 3 – 1398

همایش بانوی روز محشر 1398 مطالبی درباره اهمیت ایام فاطمیه و نحوه تبلیغ و جذب مخاطب توسط اساتید برجسته برای شرکت کنندگان بصورت کارگاه بیان می شود.

همایش بانوی روز محشر 4 – 1399

همایش بانوی روز محشر 1399 مطالبی درباره اهمیت ایام فاطمیه و نحوه تبلیغ و جذب مخاطب توسط اساتید برجسته برای شرکت کنندگان بصورت کارگاه بیان می شود.

همایش بانوی روز محشر 5 – 1400

همایش بانوی روز محشر 1400 به همه کسانی که دغدغه ی کار مذهبی را در ایام فاطمیه دارند و می خواهند قدمی برای احیای آن بردارند توصیه میشود.

ویژه برنامه کنتراست

ویژه برنامه کنتراست که گویای وقایع قبل از رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله تا شهادت بانوی بزرگوارمان حضرت زهرا سلام الله علیهاست به صورت گفتگو جهت درک بهتر ماجرا تولید شده است.

روزشمار فاطمیه

روزشمار ایام فاطمیه شکوه یاس

روزشمار ایام فاطمیه شکوه یاس از 40 روز مانده به روز شهادت بی بی دو عالم قرار میگیرد. کلیه عکس های روزشمار فاطمیه در فایل pdf به صورت زیپ برای دانلود می باشد.

یاقوت فاطمیه

زائر قبر پنهان (یاقوت 112)

ای زائر قبر پنهان ما، عقده وا کن ز دل، به اشک دیده مادر، به بغض غربت حیدر، بیا مهدی ما، سر میکشد آتش به باغ آیینه…

سوم جمادی الثانی (یاقوت73)

و⁣لی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) نگران سوم جمادی الثانی است اگر کسی مجلس ترحیمی برای مادرت بگیرد؛ تا زنده ای فراموشش می‌ کنی؟

غریب و طرید (یاقوت 130)

در یاقوت 130 : غریب و طرید از غربت و تنهایی کسی میگوییم که تمامی کائنات، آسمانها و زمین و زمان به خاطر او برپاست.

او یک خدمتگزار بود فاطمیه

داستان های کوتاه فاطمیه

داستان باغ آسمانی – داستان فاطمیه کودک

داستان باغ آسمانی در رابطه با فرشته آسمانی حورا، که برای آگاه سازی انسان ها، آسمان را رها کرد و به زمین آمد اما در انتها با بی مهری مردم رو به رو شد و آنها را ترک کرد.

داستان حدیث کساء – فاطمیه کودک

داستان حدیث کساء به زبان شعری کودکانه تمام وقایع حدیث کساء را بیان کرده است. که شما بزرگواران می توانید برای کودکان این داستان زیبا را تعریف نمایید.

ماجرا فدک و خطبه فدکیه

ماجرا فدک و خطبه حضرت زهرا سلام الله علیها در مسجد پیامبر صلی الله علیه و آله در سه مقطع دبستان، دبیرستان دوره اول و دوم به صورت داستان تهیه و تنظیم شده است.

پرسش و پاسخ فاطمیه

فدک هدیه یا ارث – پرسش و پاسخ فاطمیه

در مقاله فدک هدیه یا ارث، طبق مستندات و شواهد موجود به بررسی آیا فدک هبه ی پیامبرصلی الله علیه و آله به حضرت زهراسلام الله علیها بود. یا ارث پرداخته ایم .

نور در کلام نور فاطمیه

فضائل فاطمی قرآن و روایت

محصولات فاطمیه خدمتگزاران

 با خرید محصولات فرهنگی در اشاعه ی فرهنگ مهدوی، علوی، حسینی و فاطمی سهیم بشویم. یکی از راه های تبلیغ و رساندن دین خدا و سیره و روش اهل بیت علیهم السلام هدیه دادن است. مخصوصا محصولات فرهنگی – مذهبی که با مناسبت مرتبط خودش نور علی نور می شود.

تلاش گروه خدمتگزاران در چهار مناسبت نیمه شعبان، غدیر، محرم، فاطمیه در رساندن همین پیام است که با تولید محصولات فرهنگی کمک یار شما در این مناسبت های مهم مذهبی می شود. که این محصولات با تخفیف در فروشگاه و سایت خدمتگزارارن به شما ارائه می شود.

محصولات نظیر:
پرچم، قاب، لوازم التحریر، ماگ، پوستر، کتاب، سی دی، هدایای کودک و…. می باشد. راه های ارتباطی شما با ما از طریق کانال تلگرامی و ربات، سایت، و حضور در فروشگاههای دائمی در شهرهای تهران، مشهد.

سی دی و دی وی دی

انواع CD و DVD صوتی و تصویری فاطمیه
سرود، مناجات، سخنرانی، تئاتر و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

گلدان، ساعت و لوازم تزئینی

تابلو، گلدان، ساعت، جاشمعی و کلی محصولات تزئینی با طرح های فاطمیه
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

ملزومات ویژه خودرو

انواع پرچم و آویز و برچسب مخصوص خودرو
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

لوازم التحریر

دفترچه یادداشت، مدادرنگی، خودکار، جامدادی و کلی محصولات لوازم التحریر با طرح های مختلف
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

کتیبه مخمل

کتیبه های مخمل با کیفیت عالی
در اندازه و تعدادهای مختلف / یک تیکه، سه تیکه و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

داستان، بازی و سرگرمی

تنوع بازی و خلاقیت کودکان و نوجوانان
در بخش ها و تنوع های مختلف: کتاب داستان، اسباب بازی، پازل، استوری برد، خمیر بازی، کاردستی، مدل نقاشی، روزنامه دیواری و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

 


دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه

برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر

دکمه بازگشت به بالا