برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست

جدیدترین محصولات غدیر

پرفروش‌ترین محصولات غدیر

ویژه‌ترین محصولات غدیر

خرید اینترنتی انواع محصولات غدیر [+700 قلم کالا]

به‌مناسبت عید غدیر مراسمات مختلفی در کشور برگزار می شود. از برپایی جشن‌های مختلف گرفته تا ساختن ایستگاه صلواتی. برای برپایی هر کدام از این نمادهای مذهبی نیاز به ابزار و وسیله‌های مخصوصی است. ما در سایت خدمتگزاران این وسایل را در دسته بندی محصولات غدیر قرار داده ایم. در اینجا برخی از محصولات غدیری پرکاربرد را به اختصار معرفی می‌کنیم:

کتیبه و پرچم غدیر:

کتیبه و پرچم غدیر برای نصب روی دیوار هیئت ها و حسینه ها و همچنین تزئین منازل مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با نصب پرچم جلوی درب منزل می توان در جهت بزرگداشت این عید سعید اقدام کرد. 

استکان و نعلبکی مذهبی:

یکی از ثابت ترین سنت ها در ایستگاه‌های صلواتی و جشن های مختلف چای دادن به مهمانان است. با استفاده از استکان های مذهبی که مزین به نام اهل بیت علیهم السلام هستند می تواند حال و هوای جشن ها و مراسمات را متفاوت کرد.

بادکنک غدیر: 

با استفاده از بادکنک های چاپ دار عید غدیر می توانید هم موجب شادی کودکان را فراهم آورده و هم رنگ و بوی غدیری به خانه های خود بدهید. با استفاده از نی و بست می توان این بادکنک ها را به مهمانان یک جشن هدیه یا جایزه داد.

پاکت عید غدیر:

پاکت های مخصوص عید غدیر از محصولات غدیر است. این پاکت ها معمولا برای قرار دادن هدیه یا حتی به عنوان کارت دعوت استفاده می شوند.

پیکسل غدیر: 

پیکسل غدیر یکی از محصولات محبوب غدیر است که می‌توانید برای مراسمات مختلف از آن‌ها استفاده کنید. همچنین می‌توان از آن‌ها به عنوان کادو و هدیه نیز استفاده کرد. 

پوستر رایگان غدیر:

پوستر رایگان غدیر یکی دیگر از محصولات فروشگاه خدمتگزاران است که می‌توانید برای مراسمات و جشن های خود از آن استفاده کنید.

برچسب غدیر: 

برچسب‌ها و لیبل‌های غدیر را می‌توانید برای مراسمات و جشن‌های مختلف استفاده کنید. 

سفره مذهبی: 

از سفره‌های مذهبی نیز می‌توانید برای پذیرایی از مهمانان خود استفاده کنید. این سفره‌ها می‌توانند فضای بهتری به مراسم شما ببخشند. 

پازل غدیر: 

پازل‌های غدیری هم برای افزایش سطح آگاهی و اطلاعات مذهبی افراد و کودکان مناسب است و هم می‌توان از آن‌ها برای کادو و هدیه نیز استفاده کرد. 

پک شکلات عید غدیر: 

پک‌های شکلات عید غدیر نیز از جمله محصولات بسیار کاربردی هستند که می‌توان از آن‌ها برای پذیرایی از مهمانان و مراسمات مختلف استفاده کرد. 

قاب غدیر: 

قاب غدیر نیز از جمله محصولاتی است که می‌توان برای تزئین و بزرگداشت مراسمات غدیر می‌توان از آن استفاده کرد. 

سربند غدیر: 

از سربند غدیر می‌توان برای پوشش یکسان پرسنل مراسم و جشن‌های غدیری و همچنین برای هدیه دادن به مهمانان استفاده کرد. 

شمعدان مذهبی: 

یکی از لوازمی که برای تزیین مراسمات مذهبی و عزاداری به خصوص در ماه محرم و همچنین غدیر به کار می رود شمعدان لاله مذهبی است. این شمعدان ها در رنگ ها و با شعارها و نام اهل بیت علیهم السلام مزین شده اند. 

حساب کاربری

خانه

جمعه پرتخفیف

90٪ تخفیف

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب فاطمیه

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود