برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط
فیلتر توسط
موجود بودن
قیمت
  • ‎0 تومان - ‎1,185,000 تومان

مناسبت اصلی
گروه سنی
رنگ
جنس
تکنیک چاپ
رنگ
Selections

کتیبه و پرچم غدیر

فیلتر توسط
‎45,000 تومان
کتیبه کنار آیفونی غدیر طرح کودکانه جنس پارچه کتیبه از مخمل است بر روی کتیبه عبارت "توقلب ما فقط علی امیره" با خطی زیبا جا نمایی شده نوع چاپ محصول به روش سابلیمیشن است ابعاد این محصول 20*40  سانتی متر
‎45,000 تومان
کتیبه کنار آیفونی غدیر طرح کودکانه زمینه آبی جنس کتیبه: مخمل نوع چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو ابعاد:  20*40 سانتی متر بر روی کتیبه عبارت تو آسمون نوشته غدیر راه بهشته با خطی زیبا جا نمایی شده این محصول یکی از بهترین...
‎35,000 تومان
کتیبه کنار آیفونی غدیر طرح کودکانه  جنس کتیبه: پاناما چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو ابعاد:  20*40 سانتی متر بر روی کتیبه عبارت "تو قلب ما فقط علی امیره" با خطی زیبا جا نمایی شده
‎45,000 تومان
کتیبه کنار آیفونی غدیر طرح کودکانه جنس پارچه کتیبه از مخمل است بر روی کتیبه عبارت من بچه شیعه هستم با خطی زیبا جا نمایی شده نوع چاپ محصول به روش سابلیمیشن است ابعاد این محصول 20*40 سانتی متر این محصول یکی از بهترین...
‎45,000 تومان
کتیبه کنار آیفونی غدیر زمینه بنفش جنس پارچه کتیبه از مخمل است بر روی کتیبه عبارت علی ولی الله با خطی زیبا جا نمایی شده نوع چاپ محصول به روش سابلیمیشن است ابعاد این محصول 20*40 سانتی متر این محصول یکی از بهترین...
‎35,000 تومان
کتیبه کنار آیفونی غدیر طرح گل جنس کتیبه: پاناما نوع چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو ابعاد:  20*40 سانتی متر بر روی کتیبه عبارت یا امیر المومنین با خطی زیبا جا نمایی شده این محصول یکی از بهترین نمونه‌های کتیبه و پرچم عید...
پرچم ساتن ویژه کمپین هر خانه یک پرچم با شعار فقط حیدر امیرالمومنین است (700145)
پیش خرید
جنس: ساتن چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو با شعار " فقط حیدر امیرالمومنین است "  طول پرچم با احتساب جای پرچم 90 و عرض آن 75 است.  به میزان 7 سانتی متر برای جای میله پرچم در هر دو طرف پرچم در نظر گرفته شده است. مناسب جهت...
‎45,000 تومان
کتیبه بدون آویز جهت نصب کنار آیفون منزل جنس: مخمل نوع چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو ابعاد: کوچک 20*40 سانتیمتر عبارت " ما بچه ها می دونیم غدیره راه خدا" به زیبایی روی آن چاپ شده است.
کتیبه مخمل این خانه هم عهد با موعود غدیر است (700493) کتیبه مخمل این خانه هم عهد با موعود غدیر است (700493)
پیش خرید
کتیبه غدیر با شعار این خانه هم عهد با موعود غدیر است جنس کتیبه از پارچه مخمل  است و نوع چاپ کتیبه به روش سابلیمیشن می باشد این محصول یکی از بهترین نمونه‌های کتیبه و پرچم عید غدیر است که در فروشگاه خدمتگزاران عرضه...
‎45,000 تومان
کتیبه بدون آویز جهت نصب کنار آیفون منزل جنس: مخمل نوع چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو ابعاد: کوچک 20*40 سانتیمتر عبارت " ما بچه ها می دونیم غدیره راه خدا" به زیبایی روی آن چاپ شده است.
‎45,000 تومان
کتیبه کنار آیفونی غدیر زمینه سورمه ای جنس پارچه کتیبه از مخمل است بر روی کتیبه عبارت علی ابن ابی طالب با خطی زیبا جا نمایی شده نوع چاپ محصول به روش سابلیمیشن است ابعاد این محصول 20*40 سانتی متر این محصول یکی از بهترین...
‎184,000 تومان
این محصول در ابعاد 95*67.5 سانتی متر می باشد.  جنس این محصول مخمل بوده و نوع چاپ آن سابلیمیشن و قابل شستشو می باشد. این محصول یکی از بهترین نمونه‌های کتیبه و پرچم عید غدیر است که در فروشگاه خدمتگزاران عرضه می‌گردد. 
‎220,000 تومان
جنس کتیبه: مخمل چاپ : سابلیمیشن و قابل شستشو  ابعاد:  65*135 سانتی متر در وسط کتیبه شعار  یا علی من غدیری ام  با خطی زیبا درج شده مناسب جهت استفاده در منازل و مراسمات در ایام غدیر و اعیاد است.
‎45,000 تومان
 مناسب جهت هدیه دادن و نصب در اتاق کودکان جنس این کتبه مخمل و چاپ آن از نوع سابلیمیشن می باشد. این کتیبه دارای ابعاد 20*40 سانتی متر همراه با آویز چوبی مناسب برای نصب کنار آیفون منازل و اتاق کودکان در ایام غدیر می باشد.
مناسب جهت نصب در منزل و مراسم جشن حضرت علی علیه السلام جنس: مخمل عبارت یا امیرالمونین علی علیه السلام با خطی زیبا جا نمایی شده ابعاد: 75*100 سانتیمتر چاپ: سابلیمیشن وقابل شستشو این محصول دارای 5 رنگ قرمز، فیروزه ای  ،...
کتیبه مخمل افقی با شعار السلام علیک یا امیرالمومنین 70*200 (700645) کتیبه مخمل افقی با شعار السلام علیک یا امیرالمومنین 70*200 (700645)
پیش خرید
‎315,000 تومان
جنس : مخمل نوع چاپ : سابلیمیشن و قابل شستشو کتیبه با شعار " السلام علیک یا امیر المومنین" طرح ولایت ابعاد: 70*200 سانتیمتر این کتیبه زیبا در3 رنگ سفید و سبز و آبی عرضه شده است.

خرید اینترنتی انواع پرچم و کتیبه  عید غدیر [60+ مدل متنوع]

در فروشگاه اینترنتی خدمتگزاران امکان سفارش آنلاین انواع کتیبه های مذهبی از جمله کتیبه و پرچم های مناسب برای جشن عید غدیر وجود دارد.

کتیبه و پرچم عید غدیر

عید غدیر بزرگ‌ترین عید اسلامی است که در آن روز مساجد، هیئت‌ها، دیوار خیابان‌ها و مولودی‌ها را با استفاده از کتیبه، پرچم و بیرق تزئین می‌کنند. کتیبه و پرچم غدیر از جمله مهم ترین محصولات غدیر برای برگزاری مراسمات مربوط به آن است. 

عید غدیر

عید غدیر خم بزرگ‌ترین عید شیعیان است، در روز 18 ماه ذی‌الحجه سال دهم هجری، با نازل شدن آیه تبلیغ به فرمان خداوند به پیامبر اکرم (ص)، امام علی (ع) برای جانشینی پیامبر (ص) برگزیده شد و هزاران نفر شاهد این ماجرا بودند. مسلمانان نیز هر سال این روز را جشن می‌گیرند. 

انواع چاپ برای کتیبه و پرچم عید غدیر

برای چاپ کتیبه و پرچم عید غدیر بیشتر رنگ‌های شاد مثل زرد، سبز و آبی را انتخاب می‌کنند. همچنین نوشته‌هایی مانند عید غدیر خم مبارک، فقط حید امیرالمومنین است، علی ولی الله و مواردی این چنینی جزو نوشته‌های محبوب به‌شمار می‌رود.

از انواع تکنیک چاپ کتیبه و پرچم عید غدیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دیجیتال

سابلیمیشن

سیلک

پارچه مناسب برای کتیبه و پرچم غدیر

برای انتخاب پارچه کتیبه و پرچم عید غدیر، گزینه‌های زیادی پیش رویتان قرار دارد که می‌توانید به تناسب کارکرد و هزینه‌ای که مدنظر دارید، یک پارچه مناسب را انتخاب کنید. پارچه‌های ساتن، مخمل و پاناما هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند، به‌طوری که پارچه‌های مخمل بالاترین قیمت و کیفیت را به خود اختصاص می‌دهند.

خرید کتیبه غدیر

برای خرید کتیبه غدیر، شما گزینه‌های زیادی پیش روی خود دارید. این کتیبه‌ها از پارچه‌های گوناگونی چون پاناما، نانو و ساتن تولید می‌شوند که می‌توانید بسته به نیاز خود نوع مناسب را خریداری کنید. مثلاً اگر تمایل به استفاده از کتیبه‌ها در فضای آزاد دارید، بنابراین باید نسبت به خرید کتیبه‌ غدیر مخمل اقدام نمایید. چون این کتیبه‌های ایستایی خوبی دارند. همچنین چاپ روی کتیبه‌ها در انواع مختلفی از جمله چاپ دیجیتال، سیلک و سابلیمیشن بوده که از کیفیت و دوام خوبی برخوردار است. روی پرچم غدیر و کتیبه‌های مخصوص به این روز نوشته‌های گوناگونی از جمله موارد زیر درج شده است.

● این خانه هم عهد با موعود غدیر است

● یا امیرالمومنین

● ما بچه‌ها می‌دونیم غدیره راه خدا

● یا علی من غدیری‌ام

● یک دل دارم یک امیر

● من کنت مولا فهذا علی مولا

● یا علی بن ابیطالب

● اسعدالله ایامکم

● علی مع الحق والحق مع علی

قیمت کتیبه غدیر

یکی از عوامل مهمی که روی قیمت کتیبه‌های موجود در سایت تاثیر دارد، جنس این کتیبه‌ها است. به طور معمول کتیبه‌های مخمل در مقایسه با سایر کتیبه‌ها، از جمله ساتن قیمت بالاتری دارند. البته این قیمت بالاتر تضمین کیفیت بالاتر این محصولات است. سایز کتیبه‌ها نیز عامل دیگری است که می‌تواند روی قیمت کتیبه‌های غدیر تاثیرگذار باشد. هر چقدر سایز کتیبه بزرگتر باشد، طبیعتاً روی قیمت آن نیز اثر افزایشی خواهد داشت. کتیبه‌های کنار آیفونی به دلیل اینکه کوچکترین سایز را در میان کتیبه‌ها دارند، بنابراین قیمت آنها نیز کمتر از سایر کتیبه‌ها است. کیفیت چاپ، گلدوزی و ریشه دوزی دور کتیبه‌ها از دیگر فاکتورهایی است که می‌تواند بر قیمت کتیبه‌ها تاثیر بگذارد.

نکات خرید کتیبه غدیر

● یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید کتیبه غدیر باید به آن توجه کنید، سایز کتیبه‌ها است. بنابراین حتماً پیش از خرید، فضایی که قرار است کتیبه‌ها را در آنجا نصب نمایید، اندازه‌گیری کنید.

● انتخاب قیمت کتیبه‌ها کاملاً بستگی به بودجه شما برای برگزاری جشن عید غدیر دارد. توصیه ما به شما این است که کتیبه‌های با کیفیت که قیمت بیشتری دارند را انتخاب کنید. چون اگرچه در ظاهر هزینه بیشتری پرداخت می‌کنید اما در واقع به نوعی در وجودتان صرفه‌جویی کرده‌اید. چون با خرید کتیبه گران قیمت، از خرید کتیبه برای سال‌های آینده نیز بی‌نیاز می‌شوید.

● کتیبه‌های غدیر در رنگ‌های مختلفی چون سبز و زرد با نوشته‌هایی در مدح امام علی (ع) و این روز عزیز وجود دارند. بهتر است از کتیبه‌های مختلف در سایزها و رنگ بندی‌های گوناگون استفاده کنید تا زیبایی محفل جشن شما دو چندان شود.

● اگر کتیبه‌ها را برای کانون‌های کودکان و نوجوانان و یا مدارس می‌خواهید، بهتر است از رنگ‌های شاد با نوشته‌هایی که با زبان کودکانه است استفاده کنید.

فروش کتیبه غدیر خصوصاً در ایام نزدیک به عید بزرگ غدیر به بالاترین میزان خود در سایت ما می‌رسد‌. مجموعه ما همواره تمام تلاش خود را می‌کند تا نسبت به سایر رقبای خود، کتیبه‌هایی با قیمت اقتصادی و منصفانه را به دست عاشقان ائمه اطهار برساند. برای مشاهده قیمت‌های متنوع کتیبه‌ها می‌توانید به سایت خدمتگزاران مراجعه کنید و با توجه به بودجه و نیاز خود کتیبه مورد نظر را سفارش دهید.

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب غدیر

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود