برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط
فیلتر توسط
موجود بودن
قیمت
  • ‎10,800 تومان - ‎80,000 تومان

مناسبت
جنس

پارچه مشکی

فیلتر توسط

قیمت و خرید انواع پارچه مشکی محرم برای هیئت و حسینیه

پارچه مشکی هیئت

هر سال با فرا رسیدن محرم و دهه فاطمیه، عزاداری‌های زیادی در مساجد، هیئت‌ها و حسینیه‌ها برپا می‌شود و پارچه مشکی جزو مهم‌ترین اقلامی است که باید در این شرایط تهیه کنید. در ادامه بیشتر در خصوص جنس‌های مختلف پارچه مشکی و ویژگی‌های هر کدام توضیح می‌دهیم.

جنس‌ پارچه مشکی مخصوص ماه محرم و دهه فاطمیه

پارچه‌ مشکی برای ایام عزداری بیشتر در سه جنس ساتن، فلامنت و نانو به بازار عرضه می‌شود که در این بخش از مطلب به بیان ویژگی‌های هر یک می‌پردازیم.

پارچه مشکی ساتن

پارچه‌های ساتن در مقایسه با دو جنس فلامنت و نانو قیمت کمتری دارند، به‌این دلیل که این نوع پارچه بسیار نرم است و ایستایی مناسبی ندارد.

پارچه مشکی فلامنت

پارچه‌ مشکی فلامنت جزو پارچه‌های مرغوب و باکیفیت به‌حساب می‌آید. این نوع پارچه جنس نرم و لطیفی دارد و در برابر سایش، آبرفت و رنگ‌دهی مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهد.

پارچه مشکی نانو

معمولا برای پوشش دیوارهای مجالس در هیئت‌ها، مساجد و دیگر مجالس مذهبی از پارچه مشکی نانو استفاده می‌کنند. این نوع پارچه در برابر آب و لک شدن مقاوم است و در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی‌دهد.

قیمت پارچه مشکی برای محرم و دور مجلس

قیمت پارچه‌های مشکی تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می‌شود. برای مثال جنس و متراژ پارچه دو فاکتور مهم در تعیین قیمت نهایی پارچه به حساب می‌آیند.

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب نیمه شعبان

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود