برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • ‎10,800 تومان - ‎55,000 تومان

مناسبت
جنس

پارچه مشکی

فیلتر توسط

قیمت و خرید انواع پارچه مشکی محرم برای هیئت و حسینیه

پارچه مشکی هیئت

هر سال با فرا رسیدن محرم و دهه فاطمیه، عزاداری‌های زیادی در مساجد، هیئت‌ها و حسینیه‌ها برپا می‌شود و پارچه مشکی جزو مهم‌ترین اقلامی است که باید در این شرایط تهیه کنید. در ادامه بیشتر در خصوص جنس‌های مختلف پارچه مشکی و ویژگی‌های هر کدام توضیح می‌دهیم.

جنس‌ پارچه مشکی مخصوص ماه محرم و دهه فاطمیه

پارچه‌ مشکی برای ایام عزداری بیشتر در سه جنس ساتن، فلامنت و نانو به بازار عرضه می‌شود که در این بخش از مطلب به بیان ویژگی‌های هر یک می‌پردازیم.

پارچه مشکی ساتن

پارچه‌های ساتن در مقایسه با دو جنس فلامنت و نانو قیمت کمتری دارند، به‌این دلیل که این نوع پارچه بسیار نرم است و ایستایی مناسبی ندارد.

پارچه مشکی فلامنت

پارچه‌ مشکی فلامنت جزو پارچه‌های مرغوب و باکیفیت به‌حساب می‌آید. این نوع پارچه جنس نرم و لطیفی دارد و در برابر سایش، آبرفت و رنگ‌دهی مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهد.

پارچه مشکی نانو

معمولا برای پوشش دیوارهای مجالس در هیئت‌ها، مساجد و دیگر مجالس مذهبی از پارچه مشکی نانو استفاده می‌کنند. این نوع پارچه در برابر آب و لک شدن مقاوم است و در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی‌دهد.

قیمت پارچه مشکی برای محرم و دور مجلس

قیمت پارچه‌های مشکی تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می‌شود. برای مثال جنس و متراژ پارچه دو فاکتور مهم در تعیین قیمت نهایی پارچه به حساب می‌آیند.

حساب کاربری

خانه

جمعه پرتخفیف

۸۰٪ تخفیف

جستجو

محصولات منتخب فاطمیه

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود