فهرست غدیر و معرفی کوتاه مطالب، برنامه‌ها و طرح‌های غدیر خدمتگزاران

بسم الله الرحمن الرحیم 

صلی الله علیک یا اباصالح المهدی

فهرست مطالب ، برنامه‌ها و فعالیت ‌های غدیر - ghadir jpg fehrest

على‏ حبه‏ جُنَه

قسیم النار و الجَنه

وصی المصطفى حقا

امام الانس و الجَنه

غدیر عصاره و نتیجه خلقت و چکیده ی تمام ادیان الهی و خلاصه مکتب وحی است. غدیر اعتقاد ماست و فقط یک واقعه تاریخی نیست. غدیر نه فراموش شدنی است نه کهنه شدنی! پس در نقطه غدیر توقفی باید کرد چرا که تکلیف دنیا و آخرت را تعیین می کند.

 

در قرآن و روایات به اهمیت غدیر اشاره شده است. در سوره مائده آیه 67 خدای متعال می فرماید: ای پیامبر رسالتت را ابلاغ کن و رسول خدا صلی الله علیه و آله در حدیث ثقلین فرمودند: قرآن و اهل بیت علیهم السلام دو ثقل هستند که از هم جدا شدنی نیستند.

 

غدیر صراط است با تکیه بر غدیر راه مؤمن و منافق مشخص می شود چون در آن انتخاب و انتصاب ولی خدا از جانب خدا معرفی می شود. تکلیف بشر بعد از پیامبر صلی الله علیه و آله تا قیامت معلوم شده است. که زمین هر آن و هر لحظه از وجود و حضور ولی خدا خالی نیست. به امید روزی که با ظهور صاحب غدیر حضرت بقیه الله ارواحنا الفدا – تحقیق عملی “مَنْ‏ کُنْتُ‏ مَوْلَاهُ فَعَلِیٌّ مَوْلَاه‏” به تماشا بنشینیم و کنار شمع وجودش معنای “اللَّهُمَّ وَالِ مَنْ وَالاه‏” را از عمق جان احساس کنیم و با یاری او به حیات طیبه برسیم.

 

با توجه به گستردگی مطالب و کتابهایی که در مورد امیرالمؤمنین علیه السلام و غدیر است در این فهرست قطره ای از اقیانوس بیکران را جمع آوری کرده و در اختیار شما خدمتگزاران امام عصر علیه السلام قرار داده ایم تا بتوانید از آنها در ایام غدیر و تبلیغ پیام غدیر استفاده نمایید.

 

آب دریا را اگر نتوان کشیدپس به قدر تشنگی باید چشید

دسترسی سریع به بخش‌های فهرست غدیر

متن سخنرانی و مقاله غدیر

اهمیت خطبه غدیر – سخنرانی غدیر

مطالبی در اهمیت خطبه غدیر در احادیث و روایات به صورت متنی ساده و روان است که می توانید در ایام عید غدیر در مراسم های مختلف برای تبلیغ غدیر استفاده نمایید.

برترین عید امت – سخنرانی غدیر

در مقاله برترین عید امت درباره ماجرای غدیر و اینکه پیام غدیر را پیامبر صلی الله علیه و آله فرمودند به گوش همگان برسانید مطالبی را بیان کرده است.

سخنرانی پدر امت – سخنرانی غدیر

سخنرانی پدر امت درباره نقش پدر، سرپرست، ولی در زندگی و جامعه صحبت کرده است که بدون پدر زندگی کردن چه مشکلاتی را برای فرد به وجود می آورد.

سخنرانی پیام غدیر

این مقاله به طور کلی به توصیف اجمالی خطبه غدیر پیامبر صلی الله علیه و آله می پردازد.

سخنرانی غدیر رمز وحدت

مقاله سخنرانی غدیر رمز وحدت با توجه به حفظ وحدت و پرهیز از تفرقه افکنی یکی از مهم ترین ارکان حیات جامعه ی اسلامی در دنیای امروز است.

سخنرانی کرونیزه غدیر – سخنرانی غدیر

از آنجایی که امسال به دلیل شیوع کرونا امکان برگزاری جشن عید غدیر نیست ما برای شما سخنرانی کرونیزه غدیر را برای برگزاری جشن غدیر آنلاین آماده کرده ایم.

سخنرانی مدرسه غدیر

مطالب سخنرانی مدرسه غدیر از اولین روز تبلیغ رسالت پیامبر صلی الله علیه و آله تا شرح واقعه غدیرخم پرداخته است.

سخنرانی یادم رفت – سخنرانی غدیر

در این سخنرانی یادم رفت ابتدا به توضیح مختصری از فراموشی های روزمرگی پرداخته، سپس اینکه چطور واقعه غدیر و سخنان پیامبر را به فراموشی سپردند و بیعت شکستند.

شرح واقعه مباهله

در مقاله شرح واقعه مباهله علاوه بر شرح روایت اتفاق افتاده ما به تعریف معنای لغوی واژه مباهله پرداخته  ایم.(ماجرای عظیم مباهله بین پیامبر و مسیحیان نجران)

فراتر از تاریخ – طرح سخنرانی غدیر

بر آن شدیم تا در طرح فراتر از تاریخ ، تنها بعضی از مواضع معرفی علی ابن ابیطالب علیه السلام را، توسط اشرف خلائق یعنی رسول خدا صلّی الله علیه و آله بیان کنیم.

فضائل غیر قابل انکار مباهله

در مقاله فضائل غیر قابل انکار اما کتمان شده‌ کوشیده‌ایم به یکی از مناقب کتمان شده آل البیت، یعنی واقعه مباهله بپردازیم؛ رخدادی که مهم و غیر قابل تردید است.

فضیلت امیرالمؤمنین در قرآن

هر روز یک آیه در ختم قرآن همراه با ذکرفضیلت امیرالمؤمنین در قرآن به همراه تصویر برای شما بزرگواران. ( هنگام ختم قرآن هر دعایی را می‎توان خواند. )

قطره ای از دریا – سخنرانی غدیر

اجر و ثواب های خیره کننده ای که در کتب شیعه و سنی راجع به ذکر فضایل امام علی گفته شده است، ترغیب مان کرد تا در مقاله ی قطره ای از دریا از ایشان بگوئیم .

معرفی امامان – سخنرانی غدیر

در متن معرفی امامان ، به بررسی حق و رسولان الهی پرداخته است که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله از طریق خدا حق را به ما معرفی کرده اند که آن ها امامان علیهم السلام هستند.

ولایت پذیری – متن سخنرانی غدیر

متن سخنرانی ولایت پذیری در مورد ولی و سرپرست است و با توجه به سخنان پیامبر صلی الله علیه و آله در روز غدیر ولی و سرپرست امت را مشخص کرده اند.

متن مجری غدیر

متن مجری غدیر برای نوجوانان

متن مجری غدیر برای نوجوانان شامل برنامه های قرآن، متن معرفی غدیر، مسابقه، سرود، سخنرانی، مداحی و قرعه کشی و سرود پایانی می باشد.

معرفی کتاب غدیر

کتاب آیات غدیر – معرفی کتاب غدیر

در کتاب آیات غدیر آیه تبلیغ؛ آیه اکمال و آیه سأل سائل درباره ولایت امیرالمؤمنین مورد بررسی قرار گرفته و در پایان هر بخش به شبهات پیرامون هر آیه پاسخ داده شده.

کتاب اسرار مباهله – معرفی کتاب غدیر

کتاب اسرار مباهله ، ماجرای عظیم مباهله بین پیامبر صلی‌ الله‌ علیه‌ و‌ آله و مسیحیان نجران و تاریخ هزار و چهارصد ساله آن به قلم محمد رضا انصاری است.

کتاب امیر مهر – معرفی کتاب غدیر

مولف کتاب امیر مهر این اثر را با هدف جذب افکار و توجه اهل عبادت، علم و عموم به رشته تحریر درآورده است تا سخنان و شرح ادعیه ائمه در عصر حاضر مغفول نماند.

کتاب خبر بزرگ – معرفی کتاب غدیر

کتاب خبر بزرگ درباره واقعه غدیر خم به زبان کودکانه با تصاویر جذاب طراحی شده است شما می توانید از این کتاب برای رساندن پیام غدیر به کودکان استفاده نمایید.

کتاب دریا در غدیر – معرفی کتاب غدیر

کتاب دریا در غدیر، مجموعه ای از اشعار سهیل که با شعر، واقعه غدیر را بیان کرده.جوانان میتوانند با مطالعه فرهنگ و آموزه های غدیر را بسیار شیرین و شیوا درک کنند.

کتاب روی دست آسمان – معرفی کتاب غدیر

کتاب روی دست آسمان قصد دارد تصویری واضح از غدیرخم در ذهن خوانندگان ایجاد کند و آنها را با حوادث سال آخر زندگانی پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) آشنا سازد.

کتاب سفیر غدیر – معرفی کتاب غدیر

کتاب سفیر غدیر بر اساس منابع شیعه و سنی است. بخشی از کتاب درباره‌ی صلاحیت حضرت علی به نقل از سعد بن وقاص و سفارش‌های پیامبر در روز غدیر به مردم.

کتاب شبهای پیشاور – معرفی کتاب غدیر

کتاب شبهای پیشاور با مضمون ده شب مناظره یک مبلّغ شیعی مشهور به نام سلطان الواعظین شیرازی، با دو نفر از عالمان حنفی مذهب اهل سنت افغانستان است.(کتاب صوتی)

کتاب فرهنگ غدیر – معرفی کتاب غدیر

نویسنده در کتاب فرهنگ غدیر به معرفی واقعه غدیر و موضوعات مرتبط با آن مانند امامت، ولایت، امام علی علیه السّلام و اهل بیت علیه السّلام پرداخته است.

کتاب فروغ ولایت – معرفی کتاب غدیر

کتاب فروغ ولایت به قلم حضرت آیت الله جعفر سبحانی تبریزی، از جمله آثاری است که به بررسی تاریخ زندگی پر ماجرا و پر فراز و نشیب امام علی می پردازد.

کتاب قصه ی غدیر – معرفی کتاب غدیر

کتاب قصه ی غدیر  توسط  جناب آقای نادر فضلی تهیه و تنظیم شده است در این کتاب ابتداء واقعه غدیر خم را آورده و در انتها اشاره ای به سقیفه شده است.

کتاب ما و غدیر – معرفی کتاب غدیر

کتاب ما و غدیر به شکل نامه ی سر گشاده در قالب دو نامه ؛ خطاب به دوستدارِ گمنام امیر المؤمنین است، با قلمی بسیار قوی، تأثیر گذار و زیبا استاد معاونیان است.

کتاب یادگار غدیر – معرفی کتاب غدیر

کتاب یادگار غدیر در صدد بیان میراث ماندگار پیامبر در تمامی اعصار و ترسیم حیات غیر در حال حاضر می باشد. در ادامه به معرفی عترت پیامبر و برتری های ائمه می پردازد.

متن تاک شو غدیر

به داشته هایت فکر کن – تاک شو غدیر

تاکشو به داشته هایت فکر کن اشاره میکند به نعمت ویژه الهی، نعمتی که نه تنها یک پشتوانه و دارایی استثنائی است، بلکه موجب افزایش دارایی های مادی و معنوی میشود.

تاک شو عید غدیر

آیا تا به حال برایتان این سوال پیش آمده که بزرگترین عید خدا، چرا عید غدیرخم نامگذاری شده است؟ تاک شو عید غدیر به این موضوع پرداخته.

تاک شو نزدیک تر از من – تاک شو غدیر

تاکشو نزدیک تر از من دارای 3 بخش است که هر بخش درمورد موضوعات مختلفی از جمله وفای به عهد ، سعادت دنیا و آخرت و پدر بزرگوارمان امام عصر علیه السلام است .

تاکشو راه سعادت – تاکشو غدیر

تاک شو راه سعادتبیان میکند که ایمان به خدا فقط این نیست که فقط بدونیم خدایی هم هست بلکه ایمان به خدا اینه که بدونیم خدایی داریم.

متن ادبی و دکلمه غدیر

دکلمه ابلاغ رسالت – دکلمه غدیر

دکلمه ابلاغ رسالت ، سخنان پر مهر حضرت محمد صلی الله علیه و آله را هنگام جانشینی حضرت علی بر مردم  و رفتار مردم پس از پیامبر با حضرت علی علیه السلام  را شرح میدهد.

دکلمه تکمیل دین – دکلمه غدیر

تکمیل دین (رستاخیز ولایت) دکلمه تکمیل دین متنی زیبا برگرفته از کتاب غدیر در روایت قلم از محمد انصاری، که در مورد واقعه غدیر و یادگار غدیر متن های را به صورت

دکلمه چشمه غدیر – دکلمه غدیر

دکلمه چشمه غدیر در مورد ماجرای غدیر و اینکه اگر غدیر معرفی نمیشد؛ انسان؛ سرگشته و حیران چونان ستوران راه از چاه باز نمی‌شناخت.

دکلمه حجه الوداع – دکلمه غدیر

دکلمه حجه الوداع درباره واقعه غدیر و جانشینی پیامبر صلی الله علیه و آله به صورت متنی زیبا، برای استفاده در جشن های غدیر است.

دکلمه غدیریه – دکلمه غدیر

دکلمه غدیریه اثر طبع؛ محمد ناصری به نقل از کتاب «آن جا که بال فرشته می سوزد» در انتشارات ولایت به چاپ رسیده است. 

دکلمه نسیم غدیر – دکلمه غدیر

دکلمه نسیم غدیر متنی زیبا برگرفته از کتاب جرعه‌ای از جام ولا به قلم جواد نعیمی، که ماجرای غدیر را به صورت نثری زیبا بیان کرده است.

عهدی با وارث غدیر

مقاله عهدی با وارث غدیر مقاله ای که در آن پیمان می بندیم با او که از نظر ها غایب است.

متن شعر ، سرود غدیر

مجموعه اشعار غدیر

مجموعه اشعار غدیر ، شامل چندین شعر از شاعران و عاشقان اهل بیت علیهم السلام که توسط تیم خدمتگزاران جمع آوری شده است.

مجموعه شعر مباهله

مجموعه شعر مباهله ، شامل چندین شعر از شاعران و عاشقان اهل بیت توسط تیم خدمتگزاران جمع آوری شده است.

متن نمایشنامه غدیر

متن نقالی غدیر – نمایشنامه غدیر

متن نقالی غدیر به صورت سه نفره انجام می شود. بهتر است تصاویری مرتبط با این موضوع هم طراحی شود و روی پارچه و یا به صورت بنر پشت سر اجرا کننده ها نصب شده باشد.

نمایشنامه رویا – نمایشنامه غدیر

نمایشنامه رویا ، نشان دهنده ی محبت بی حد و اندازه ای ست، که بیان میکند اگر یک قدم به سمت حق که امیرالمؤمنین است برداری حضرت هزار قدم برایت برمی دارد

نمایشنامه عهد غدیر – نمایشنامه غدیر

نمایشنامه عهد غدیر (پیمان غدیر؛ پیمانی با رسول خدا صلی الله علیه و آله) نمایشنامه عهد غدیر در مورد ماجرای غدیر و پیمان غدیر است که پیامبر صلی الله علیه و آله

نمایشنامه غدیر خم

نمایشنامه غدیر خم در ابتدا قسمتی از کودکی امیرالمونین و چگونگی رسیدن به مقام جانشینی ایشان را نشان می دهد و در انتها پیام رسول اکرم را یادآور می شود.

متن مسابقه و نظرسنجی غدیر

پاورپوینت مسابقه غدیر

پاورپوینت مسابقه غدیر ، یک مسابقه حاوی چند سؤال پیرامون غدیر در قالب پاورپوینت است که شما بزرگواران می توانید در جشن های غدیر برای تبلیغ غدیر از آن استفاده نمایید.

جورچین های آنلاین غدیر – عید غدیر کودک

جورچین های آنلاین غدیر دو نوع اند با  3 مدل آسان، دشوار و بسیار دشوار که شما بزرگواران می توانید از آنها برای سرگرم کردن و یادگیری مطالب غدیر به کودکان استفاده نمایید.

غدیر عید آسمانی (مسابقه و سرگرمی)

غدیر عید آسمانی ، مقاله ای که در آن بروشور ، مسابقه و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان عزیز طراحی شده که در جشن های غدیر می توانید از آن استفاده نمایید.

مجموعه مسابقات غدیر برای نوجوانان

مجموعه مسابقات غدیر برای نوجوانان، شامل 4 مسابقه برای رده سنی مختلف در مورد غدیر و امیرالمومنین که به عنوان یادگیری و سرگرمی برای نوجوانان است

مسابقه امیر غدیر

مسابقه امیر غدیر را طراحی کرده ایم تا به بهانه ی یادی از غدیرخم بتوانیم با هم قطره ای از دریای اعتقادات شیعه را مرور کنیم.

مسابقه پازل غدیر (مناسب نوجوانان)

مسابقه پازل غدیر (فضائل امیرالمومنین علیه السلام) مسابقه پازل غدیر به این صورت طراحی شده که پاسخ هر سوال داخل یک پازل قرار دارد که با پیدا کردن هر  کلمه پاس سوال

مسابقه جدول عید غدیر

مسابقه جدول عید غدیر بمنظور شناخت بخشی از واقعه بزرگ تاریخی واقعه غدیر طراحی کرده ایم.

مسابقه جدول عید ولایت

مسابقه جدول عید ولایت جدولی با موضوع عید غدیر و ولایت امیرالمومنین است که ابتدا سوالات را از مخاطبان پرسیده سپس پاسخ ها درون جدول نمایان می شود.

مسابقه خطبه غدیر

مسابقه خطبه غدیر (شامل 3 سری سوال تستی  از خطابه غدیر) مسابقه خطبه غدیر شامل 3 سری سوال تستی از خطابه غدیر است که میتوانید از آن در برنامه هایتان استفاده کنید.

مسابقه خطبه غدیر – عید غدیر کودک

 مسابقه خطبه غدیر برای آشنایی با بسیاری از حقایق و ناگفته های غدیر و مطالعه و یادگیری بسیار راحت تر و جذاب تر خطبه غدیر برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است.

مسابقه روز شمار غدیر

مسابقه روز شمار غدیر شامل بیست و سه سوال از وقایع آخرین سفر حج پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله، طول این سفر بیست و سه روز است که به غدیر ختم می گردد.

مسابقه عید ولایت

مسابقه عید ولایت ، عنوان مسابقه ایست که از بخش های مختلف خطبه غدیر سوالات متفاوتی به صورت پاورپوینت برای شما خدمتگزاران امام عصر آماده کرده ایم.

مسابقه غدیر ، عید آسمانی

مسابقه غدیر ، عید آسمانی با سوالاتی از آیات علوی و منابع مختلفی از غدیر برای شما بزرگواران تهیه شده است.

مسابقه غدیر برترین عید

پاورپوینت مسابقه غدیر برترین عید جدولی با موضوع عید غدیر و ولایت امیرالمومنین علیه السلام که به زیبایی طراحی شده است.

مسابقه غدیر بهار همدلی – مسابقه غدیر

ما مطالبی را از خطبه غدیر و کتابهای مختلف در قالب مسابقه برای شما آماده کرده ایم تا برای پاسخ دادن به سوال مسابقه غدیر بهار همدلی خطبه غدیر را مطالعه نمایید.

مسابقه غدیر تا بی نهایت

مسابقه غدیر تا بی نهایت حاوی پانزده سوال از کتب مختلف در مورد فضیلت امیرالمؤمنین علیه السلام می باشد.

مسابقه غدیر تا مباهله

مسابقه غدیر تا مباهله حاوی بیست و پنج سوال از کتب مختلف برای آشنایی بیشتر با فضیلت ویژگی امیرالمؤمنین علیه السلام است.

مسابقه فلش غدیر

مسابقه فلش غدیر شامل دوازده سوال به همراه جواب می باشد و مدت زمان پاسخ به هر سوال بیست ثانیه است.

مسابقه وارث غدیر

مسابقه وارث غدیر شامل هجده سوال است که پاسخ هر سوال را در جدول وارد کنید تا رمز جدول مشخص شود.

متن کارت دعوت غدیر

طرح کارت دعوت غدیر

طرح کارت دعوت غدیر برای دعوت کردن از دوستان و آشنایان خود در جشن های غدیر است که شما بزرگواران می توانید از آن استفاده نمایید.(مناسب برای جشن های کودک و نوجوان)

متن کارت دعوت غدیر

متن کارت دعوت با محوریت غدیر ، شامل 26 متن و شعر با موضوع غدیر برای استفاده ی شما بزرگواران در جشن های عید غدیر است.

جشن میز غدیر

متن میز جشن غدیر دو امدادی

متن میز جشن غدیر دو امدادی بیان می کند که اگر این دو چیز یعنی قرآن و فردی از نسل پیامبر همیشه در دستان شما باشد هیچ وقت به گمراهی و ضلالت نخواهید افتاد.

متن میز آدرس جشن غدیر

متن میز آدرس بیان کننده این موضوع است که : خدا برای اینکه من و شما بتونیم راه درست رو پیدا کنیم و به سعادت و خوشبختی برسیم کسانی رو در دسترس ما قرار داده است.

معرفی سبک میزهای گفتگو غدیر

یکی از سبکهای  مورد استفاده در مناسبتهای مختلف ، سبک اجرای میزهای گفتگوست که درمقاله معرفی سبک میزهای گفتگو غدیر چگونگی اجرای میز گفتگو را شرح داده ایم.

نمایشگاه غدیر

غدیر بهار هم عهدی

مقاله غدیر بهار هم عهدی  برای خدمتگزاران غدیر تهیه شده تا جهت برگزاری جشن های خود تنها نباشند.

نمایشگاه بزرگ با زلال غدیر

نمایشگاه بزرگ با زلال غدیر شامل چند غرفه است و بازگو می کند که: غدیر مساله ای صرفا تاریخی نیست که بگوئیم این واقعه برای 1400 سال پیش است.

برگزاری جشن غدیر

انگیزش خدمتگزاری غدیر

در انگیزش خدمتگزاری غدیر، می خواهیم خدمت مولای زمانمان عرضه داریم، ما غدیر را از یاد نبرده ایم و برای احیای آن می کوشیم. 

ایده های برگزاری جشن

مقاله ایده های برگزاری جشن شامل ویس هایی از ایده هایی مخاطبین جهت برگزاری مراسم جشن ، تبلیغات و همچنین اطلاع رسانی و ماندگاری در ذهن هاست .

پیشنهاد تبلیغ غدیر

پیشنهاد تبلیغ غدیر عنوان مقاله ای ست که شما را در نحوه ی برگزاری جشن های غدیر در مکان های مختلف یاری می کند

تلویزیون خانگی غدیر – عید غدیر کودک

قصد داریم که از کودکان و نوجوانانتان بخواهید برای تبلیغ غدیر یک برنامه کوتاه با عنوان تلویزیون خانگی غدیر بسازند و واقعه غدیر رو در این برنامه بازگو کنند.

راهکارهای نشر خطبه غدیر

علاوه بر راهکارهای نشر خطبه غدیر در مکان های مختلف بیان میکند که جهت تبلیغ غدیر فرد باید خطابه غدیر را بخواند و بر ماجرای واقعه تاریخی غدیر کاملاً مسلط باشد.

راهنمای اجرای مراسم مباهله

مقاله ی راهنمای اجرای مراسم مباهله برای شما بزرگواران آماده شده تا بتوانید با برپایی این مراسم بزرگترین فضیلت امیرالمؤمنین علیه السلام در قرآن را تبلیغ کنید.

غدیر بهار هم عهدی

مقاله غدیر بهار هم عهدی  برای خدمتگزاران غدیر تهیه شده تا جهت برگزاری جشن های خود تنها نباشند.

کاردستی واقعه غدیر – عید غدیر کودک

با کمک ایده کاردستی واقعه غدیر ، ماجرای غدیر رو به زبان کودکانه برای بچه هامون تعریف می کنیم و می تونیم لحظات خوشی رو برای اونا و خودمون ایجاد کنیم.

کرونا و غدیر – ابلاغ و تبلیغ غدیر

مقاله کرونا و غدیر به 41 راهکار برای تبلیغ و برگزاری جشن عید غدیر پرداخته که می توانید از آنها برای برگزاری مراسم های غدیر در این روزهای کرونایی استفاده نمایید.

یک قدم تا غدیر 

یک قدم تا غدیر می تواند مسابقه ای باشد برای عرض ارادتی بیشتر به ساحت مقدس امیرالمومنین علیه السلام، تا غدیر را در دل ها زنده نگه داریم. 

تصویر پروفایل و تصویر زمینه غدیر

تصاویر پس زمینه غدیر

تصاویر پس زمینه غدیر (مناسب تصویر پس زمینه و پروفایل) تصاویر پس زمینه غدیر را می توانید برای نشر و تبلیغ غدیر در فضای مجازی و یا مکان های مختلف استفاده نمایید.

تصویر پروفایل غدیر

تصویر پروفایل غدیر توسط تیم طراحان خدمتگزاران برای شما بزرگواران طراحی شده تا با تغییر تصویر پروفایل خود به این تصاویر، احیاگر غدیر باشیم.

تصویر پروفایل مباهله

تصویر پروفایل مباهله را می توانید در ایام مباهله در فضای مجازی نشر دهید. تا همگان با این واقعه عظیم بیشتر آشنا شوند و فضیلت اهل بیت علیهم السلام را بشناسند.

بنر ، طرح گرافیکی و اینفوگرافی غدیر

اینفوگرافی غدیر

اینفوگرافی غدیر شامل ده تصویر با موضوعات واقعه غدیر، چگونگی ولادت، فضائل امیرالمومنین علیه السلام است.

بیلبورد تبلیغاتی مذهبی

بیلبورد تبلیغاتی مذهبی – بیلبوردهای شهری ویژه ایام فاطمیه، نیمه شعبان، غدیر و محرم  در مقاله بیلبورد تبلیغاتی مذهبی به اطلاع شما می رسانم که فایل طراحی بیلبوردهای فوق توسط بانیان بزرگوار

پوستر رایگان غدیر

برای عمل به وصیت رسول خدا ، غدیر و ولایت امیرالمومنین علیه السلام را تبلیغ کنیم، ما برای شما یک پوستر رایگان غدیر در طرح های مختلف طراحی کرده ایم.

تابلو مصور غدیر 94

تابلو مصور غدیر 94 تابلو مصور غدیر 94    تابلو مصور غدیر 94 – در قرن بیست و یک جای شما خالی برای مشاهده تصویر در اندازه کامل روی تصویر کلیک نمایید.

تابلو مصور غدیر 95

تابلو مصور غدیر 95 تابلو مصور غدیر 95    تابلو مصور غدیر 95 – قرآن برای مشاهده تصویر در اندازه کامل روی تصویر کلیک نمایید. تابلو مصور غدیر 95 – مثل یک

تابلو مصور غدیر 96

تابلو مصور غدیر 96 تابلو مصور غدیر 96    تابلو مصور غدیر 96 سری اول تابلو مصور غدیر 96 – باز غم به دوش کشیدن بس است برای مشاهده تصویر در اندازه

تابلو مصور غدیر 97

تابلو مصور غدیر 97 تابلو مصور غدیر 97    تابلو مصور غدیر 97 – یادش بخیر قدیما برای مشاهده تصویر در اندازه کامل روی تصویر کلیک نمایید. تابلو مصور غدیر 97 –

روزنامه دیواری غدیر

روزنامه دیواری غدیر حاوی 4 فایل تصویری می باشد که با استناد به منابع اهل سنت واقعه غدیر خم را با ساختار گرافیکی در قالب روزنامه دیواری ارائه نموده است.

کارت ایوان نجف

کارت ایوان نجف عجب صفایی دارد را با کیفیت در اختیار خدمتگزاران امام عصر قرار دادیم تا بتوانید از آن در تبلیغ یاد و نام امیرالمومنین و غدیر استفاده نمایید.

نقاشی های مناسبتی استاد حسن روح الامین

نقاشی های مناسبتی استاد حسن روح الامین مصاحبه با اقای روح الامین دیوارنگاره( نقاشی دیجیتال) حسن روح‌الامین با موضوع – فوق ایدیهم برای مشاهده تصویر روی تصویر کلیک نمایید. برای دانلود تصویر

بروشور و کارت دعوت غدیر

بروشور نیمه شعبان

بروشور نیمه شعبان در اولین گام به  آشنایی با امام زمان علیه السلام می پردازد و از القابی رخ می نماید که هریک از آنها به تنهایی برای افتخار و بالیدن بس است.

طرح کارت و پوستر نیمه شعبان

طرح کارت و پوستر نیمه شعبان ، حاوی سی و چهار طرح د رمورد نیمه شعبان است که شما بزرگواران در ایام تولد امام عصر علیه السلام می توانید ازآنها استفاده کنید.

سرود و دکلمه غدیر

عید غدیر عید سیدها

عید غدیر عید سیدها (رسمه که عید غدیرو میگن که عید سید است) رسمه که عید غدیرو میگن که عید سید است رسمه که عید غدیرو میگن که عید سیداست زیارت گل

کاروان شادی غدیر

پیشنهاد برگزاری جشن عید غدیر با عنوان کاروان شادی غدیر برای ایام کرونایی، کافیست چند باند رو روی یک ماشین نصب کنید و در هر محله فقط 8 دقیقه توقف داشته باشید.

مجموعه نوای غدیر

مجموعه نوای غدیر به همراه قسمتی از متن و لینک دانلود برای شما بزرگواران جمع آوری شده است.

مجموعه نوای مباهله

مجموعه نوای مباهله شامل نواهای باکلام مناسب برای استفاده در مناسبت های مباهله می باشد که توسط تیم خدمتگزاران برای شما بزرگواران جمع آوری شده است.

سخنرانی صوتی غدیر

قطره ای از دریا – سخنرانی غدیر

اجر و ثواب های خیره کننده ای که در کتب شیعه و سنی راجع به ذکر فضایل امام علی گفته شده است، ترغیب مان کرد تا در مقاله ی قطره ای از دریا از ایشان بگوئیم .

ادعیه و زیارات غدیر

ختم خطبه غدیر بخش دوم ( همراه با شرح خطابه غدیر )

در ختم خطبه غدیر بخش دوم به این قسمت از خطبه اشاره دارد که پیامبر صلی الله علیه و آله فرمودند: که خدای متعال بر من وحی فرمود که؛  اگر آنچه بر من نازل فرموده ابلاغ نکنم، رسالتش را انجام نداده‌ ام.

خطبه متقین

خطبه متقین ، از خطبه‌های مشهور امیر مؤمنان علیه السلام که بنا به درخواست یکی از شیعیان به نام هَمّام ایراد شده است و از این رو، به خطبه همام نیز مشهور است.

دعای مباهله

خواندن دعای مباهله یکی از اعمال روز مباهله می‌ باشد که شبیه به دعای سحر ماه رمضان است

زیارت امین الله

زیارت امین الله ، متن کامل زیارت  و ترجمه به همراه کلیپ تصویری قرائت زیارت است.جهت دانلود کلیپ به لینک دانلود مراجعه کنید.

زیارت غدیریه امام هادی علیه السلام

زیارت غدیریه به سند های معتبر از حضرت هادی نقل‌ شده است که با آن زیارت امیرالمومنین را در روز غدیر در سالی که معتصم آن حضرت را طلبیده بود زیارت کردند

صوت خطبه غدیر

صوت خطبه غدیر ، به شما کمک میکند تا دقیق و روان خطبه را مطالعه نمایید. چون هر بخش خطبه به صورت جداگانه در یک فایل آمده است.

نرم افزار خطبه غدیر

نرم افزار خطبه غدیر ، در بردارنده متن کامل خطبه غدیر و ترجمه آن به زبان‌ های مختلف به همراه قرائت فارسی و عربی است.

زیر صدا غدیر

مجموعه زیر صدا مذهبی

در مجموعه زیر صدا ، مجموعه ای از زیرصدا و Vocal کوتاه و بلند، حماسی و احساسی در اختیار خدمتگزاران امام عصر(علیه السلام) قرار گرفته است.

صوت تذکری غدیر

ویدیو کلیپ غدیر

داستان بزرگ مرد تاریخ – عید غدیر کودک

این نمایشنامه روایت زندگی بزرگ مرد تاریخ امیرالمومنین علیه السلام و خلاصه ای از واقعه غدیر  مناسب رده سنی کودک و نوجوانان با عنوان  داستان بزرگ مرد تاریخ است.

مجموعه کلیپ های غدیر

مجموعه کلیپ های غدیر شامل 10 کلیپ  در رابطه با عید غدیر است بعضی کلیپ ها مولودی و برخی سخنرانی و داستانی از غدیر است .

‌ویدیو کلیپ مسیحا

‌ویدیو کلیپ مسیحا کاری از گروه فرهنگی نوای یاس با همراهی گروه هم‌خوانی مشکات به مناسبت بزرگداشت واقعه مباهله تقدیم‌ به‌ پنج‌ تن‌ آل‌عبا علیهم‌ السلام است.

ویدیو محتوایی غدیر

به زندگیت معنا بده

به زندگیت معنا بده : هدف از طراحی این تگ لاین توسعه ذهنی مخاطب و عمق بخشی به اندیشه های او در حوزه فعالیت های مذهبی است.

تیزر تلویزیون شهری

در مقاله تیزر تلویزیون شهری این امکان برای شما بزرگواران ایجاد شده که این تیزرها را به راحتی دانلود و برای تبلیغ چهار مناسبت بزرگ مذهبی از آنها استفاده نمایید.

روزشمار غدیر

حدیث نبوی – روز شمار غدیر

روز شمار غدیر شامل احادیث نبوی در مورد امیرالمومنین علیه السلام است که هر روز شمار یک حدیث نبوی به همراه ویدیو استوری برای استفاده در فضای مجازی می باشد.

روزشمار خطبه غدیر

با روزشمار خطبه غدیر ، فرازهایی از خطبه غدیر در ذکر فضایل بی نظیر یعسوب الدین، مولای آسمان و زمین حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام است.

روزشمار عید غدیر (عید ولایت)

روزشمار عید غدیر یک مجموعه با طراحی چشم نواز که شامل 60 طرح گرافیکی روز شمار عید ولایت می‌باشد. تا روز عید غدیر با روز شمار غدیر همراه باشید.

روزشمار غدیر – فرازی از خطبه غدیر

روزشمار غدیر شامل 41 تصویر است که هر تصویر دارای فرازی از خطبه غدیر و یک پیشنهاد تبلیغاتی برای عید غدیر می‌باشد. تا روز عید غدیر با روزشمار غدیر همراه باشید.

روزشمار مباهله

مجموعه روزشمار مباهله شامل روایت هایی از واقعه مباهله در قالب تصویری زیبا طراحی شده، که بزرگترین فضیلت امیرالمومنین علیه السلام در قرآن را بیان کرده است.

یاقوت غدیر

پناه بی پناهان عالم ( یاقوت 127 )

در مقاله پناه بی پناهان عالم به این موضوع اشاره میشود که امام زمان فریادرس بی پناهان و پناه بی کسان است. او گشاینده سختی ها و برطرف کننده اندوه ها و بلاها است. 

میراث دار انبیاء ( یاقوت 102 )

هم شباهت به انبیای گذشته دارد و هم میراث دار انبیاء است امام زمان علیه السلام او که نامش همچون پیامبر اسلام  محمد و کنیه‌اش ابوالقاسم است.

وظیفه ابلاغ حجت خداوند (یاقوت 48)

وظیفه ابلاغ حجت خداوند با سخنرانی دکتر دولتی بیان میکند ما باید ولی خدا را به دیگران معرفی کنیم، امر مهمی که پیامبر در خطبه غدیر به آن اشاره فرموده اند.

وظیفه ابلاغی هر مؤمن (یاقوت 23)

درمقاله وظیفه ابلاغی هر مؤمن به بیانی رسا و شیوا به معرفی امام زمان به اطرافیان، و خصوصاً به خانواده از دستورات پیامبر در غدیر است .

او یک خدمتگزار بود غدیر

داستان های کوتاه غدیر

 داستان شکست همدلی – داستان کودک غدیر

داستان شکست همدلی ، بیان کند در امور کارها باید فردی به عنوان مدیر و مدبر انتخاب شود که صلاحیت کافی داشته باشد تا بتواند به درستی گروه یا حتی جامعه را بچرخاند.

بلندترین داستان غدیر

روایت بلندترین داستان غدیر کامل ‌ترین بیان از واقعه‌ی غدیر از زبان حذیفه یکی از یاران نزدیک پیامبر و راویان حدیث غدیراست.

داستان بیماری پدر – داستان غدیر

داستان بیماری پدر دقیقا همانند ماجرای غدیر است که با معرفی امیرالمؤمنین به عنوان جانشین پیامبر بعضی از افراد مخالفت کردند و خلافت را غصب کردند.  

داستان توکل – داستان غدیر

داستان توکل ،بیانگر اعتماد ما نسبت به خدای متعال است و اینکه من چقدر در زندگی تسلیم امر خدا هستم و تمام نعمتی که به من رسیده از جانب خداست

داستان نگرانی – داستان غدیر

داستان نگرانی می خواهد بیان کند وقتی کارهایت را به دیگری می خواهی بسپاری نگرانی از اینکه آیا او کارهایت را درست انجام میدهد یا نه؟(شرح انتخاب جانشین با صلاحبت)

محصولات غدیر خدمتگزاران

با خرید محصولات فرهنگی در اشاعه ی فرهنگ نبوی و علوی سهیم بشویم. یکی از راه های تبلیغ و رساندن پیام غدیر که در خطبه غدیر به آن تأکید شده، می تواند هدیه دادن محصولات فرهنگی باشد. که باعث یادآوری و تذکر آن پیام مهم می شود. تلاش خدمتگزاران غدیر در رساندن پیام غدیر محصولاتی است که در فروشگاه با تخفیف به شما بزرگواران ارائه می شود.

محصولات نظیر:
پرچم، قاب، لوازم التحریر، ماگ، پوستر، کتاب، سی دی، هدایای کودک و…. می باشد. راه های ارتباطی شما با ما از طریق کانال تلگرامی و ربات، سایت و پیچ اینستاگرام فروشگاه 

سی دی و دی وی دی

انواع CD و DVD صوتی و تصویری غدیر
سرود، مناجات، سخنرانی، تئاتر و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

گلدان، ساعت و لوازم تزئینی

تابلو، گلدان، ساعت، جاشمعی و کلی محصولات تزئینی با طراح های غدیر
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

ملزومات ویژه خودرو

انواع پرچم و آویز و برچسب مخصوص خودرو
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

لوازم التحریر

دفترچه یادداشت، مدادرنگی، خودکار، جامدادی و کلی محصولات لوازم التحریر با طرح های غدیر
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

کتیبه های مخمل

کتیبه های مخمل با کیفیت عالی
در اندازه و تعدادهای مختلف / یک تیکه، سه تیکه و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

داستان، بازی و سرگرمی

تنوع بازی و خلاقیت کودکان و نوجوانان
در بخش ها و تنوع های مختلف: کتاب داستان، اسباب بازی، پازل، استوری برد، خمیر بازی، کاردستی، مدل نقاشی، روزنامه دیواری و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

 


دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه

برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر

دکمه بازگشت به بالا