فهرست نیمه شعبان و معرفی کوتاه مطالب، برنامه‌ها و طرح‌های نیمه شعبان خدمتگزاران

بسم الله الرحمن الرحیم 

صلی الله علیک یا اباصالح المهدی

 

فهرست نیمه شعبان

 

 

سلام!

به صفحه جعبه ابزار نیمه شعبان خدمتگزاران خوش آمدید.

پیش از هر سخنی باید خدا را شکر کنیم که به شما و ما لطف کرده است و توفیق خدمت به امام زمانمان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را نصیب ما کرده است.

تلاش کردیم در این صفحه مسیر خدمت را برای شما که دغدغه یاری امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف دارید آسان کنیم.

اینجا شما مطالب گوناگونی خواهید یافت اعم از مطالب علمی و ادبی، شعر و نمایشنامه، متن اجرا و تاکشو، فایل­های صوتی، تصویری و گرافیکی و مطالبی کاربردی برای کودکان که می‌­توانید از آن­‌ها در حوزه­های مختلف اعم از تولید محتوا و اجرای جشن و برنامه (حتی در فضای مجازی) بهره ببرید.

خوشحالیم که هم­قدم شما در انجام یک کار بزرگ هستیم. امیدواریم که همواره در مسیر یاری امام زمان عجل الله فرجه موفق باشید. حتماً ما را از نظراتتان بهره­مند کنید و در لحظات خوش خدمت ما را هم از دعای خیرتان بهره­مند سازید.

دسترسی سریع به بخش‌های فهرست نیمه شعبان

متن سخنرانی و مقاله نیمه شعبان

آفتاب در نگاه خورشید

احادیثی در مورد دوران غیبت، انتظار، و خصوصیات امام زمان علیه السلام، درآفتاب در نگاه خورشید به صورت یادداشت های کوتاه جمع آوری شده است.

چشم به راه مهدی علیه السلام

مجموعه ی چشم به راه مهدی متن هایی از کتاب ارزشمند مکیال المکارم، در مورد آثار و فوائد دعا برای فرج امام عصر، که به طور خلاصه در این مقاله جمع آوری شده است.

سخنرانی آسایش – سخنرانی نیمه شعبان

در مقاله سخنرانی آسایش قصد داریم این نکته را بیان کنیم که آسایش و آرامش برای مومن در این است که همواره وجود خدا را احساس کنند چرا که ذکر خدا آسایش است.

سیمای امام زمان علیه السلام

سیمای امام زمان علیه السلام، آیات و احادیث به دوران عصر غیبت و نحوه بهره مندی از امام زمان علیه السلام و حتی ظهور ایشان اشاره کرده است.

یک دنیا یک پدر – سخنرانی نیمه شعبان

تکالیف منتظران در مقاله یک دنیا یک پدر از کتب مختلفی در رابطه با امام زمان جمع آوری شده تا شاید با خواندن آنها بتوانیم تذکری در وجود خودمان در رابطه با امام حی و زنده ایجاد نماییم.

متن مجری نیمه شعبان

متن مجری انتظار – متن مجری نیمه شعبان

این مقاله حاوی متن های کوتاه با سوال می باشد که با عنوان متن مجری انتظار برای شما خدمتگزاران امام عصر جمع آوردی شده تا مورد استفاده شما در مناسبتها قرار گیرد.

متن مجری نیمه شعبان بود

این مقاله متنی زیبا در مورد امام عصر علیه السلام است. متن مجری نیمه شعبان را می توان در جشن ها و مناسبت های ولادت منجی عالم بشریت استفاده کرد.

معرفی کتاب نیمه شعبان

منابع شناخت مهدی موعود

در منابع شناخت مهدی موعود چندین کتاب در مورد امام عصر علیه السلام معرفی شده است که می توانید از آنها برای شناخت بیشتر حضرت استفاده نمایید.

متن تاک شو نیمه شعبان

تاک شو امتحان – تاک شو نیمه شعبان

آیا دلیل همه ی مشکلات و سختی ها خودمان هستیم ؟اینجا خوبه که با یکی دیگه از سنت های خدا و قوانین این نقشه در متن تاکشو امتحان نیمه شعبان آشنا بشیم

تاک شو دعا – تاک شو نیمه شعبان

در تاک شو دعا به بحث صدازدن و مدد خواستن در حل مشکلات از خالق خود اشاره میکنیم. تاکشو دعا نیمه شعبان را می توان در جشن های ولادت امام عصر اجرا کرد. 

تاک شو غیبت – تاک شو نیمه شعبان

تاک شو غیبت در امت های پیشین با اشاره به داستان زندگی حضرت ابراهیم، حضرت موسی، حضرت یوسف به بیان شباهت غیبت پیامبران با غیبت امام زمان پرداخته است.

متن ادبی و دکلمه نیمه شعبان

بحر طویل انتظار

بحر طویل انتظار  متنی است زیبا، از دکتر ساسان اسدپور در رابطه با امام عصر علیهم السلام . به تصویر کشیدن آمدن ایشان و اتفاقاتی که با آمدنشان رخ می دهد.

بحر طویل مهدوی

بحر طویل مهدوی درد و دلی است با امام عصر علیه السلام که چرا غیبتشان طولانی شده آیا همه حاضر و آماده برای ظهور هستند آیا جان های خود را تقدیم مولا می کنند؟

دل نوشته مهدوی

درد و دلی کوتاه همراه با نثری روان با نام دل نوشته مهدوی به صورت چندین شماره تهیه و تنظیم شده و برای استفاده در جشن های نیمه شعبان می باشد.

کشتی نجات امت – دکلمه نیمه شعبان

درمقاله کشتی نجات امت آموزش صحیح دکلمه گفتن و سه متن دکلمه آورده شده تا هرکسی که میخواهد قدمی برای امام بردارد از این دکلمه ها استفاده نماید.

متن یادبود نیمه شعبان

متن یادبود نیمه شعبان شامل 4 متن ادبی که شما می توانید برای تبلیغ یاد و نام امام عصر آنها را در فضای مجازی نشر دهید تا قدمی برای خدمتگزاری حضرت برداشته باشید.

متن شعر ، سرود نیمه شعبان

اشعار نیمه شعبان

مقاله اشعار نیمه شعبان شامل شعر و دیوار نوشته است که به صورت یک پست روزانه برای تبلیغ یاد و نام امام عصر علیه السلام می توانید در فضای مجازی استفاده نمایید.

مولودی نیمه شعبان

مقاله مولودی نیمه شعبان شامل چهار مولودی در وصف امام عصر علیه السلام و انتظار است که می توانید در جشن ها و یا مکان های مختلف استفاده نمایید.

متن نمایشنامه نیمه شعبان

متن مسابقه و نظرسنجی نیمه شعبان

مسابقه امید منتظران نیمه شعبان

ما برای اینکه یک نشانی از باقی مانده حجت خدا در روی زمین دهیم از کتاب هایی که منتسب به ایشان است، مسابقه امید منتظران برای شما طراحی کرده ایم.

مسابقه بادکنک و توپ ها – مسابقه کودک نیمه شعبان

برای برقراری ارتباط ، ساختن فضایبرای برقراری ارتباط ، ساختن فضایی شاد تر و آموزش مسایل دینی مذهبی به کودکان میتوانید از این بازیهای مسابقه بادکنک در جشن ها و اعیاد استفاده کنید.ی شاد تر و آموزش مسائل دینی مذهبی به کودکان میتوانید از بازیهای مسابقه بادکنک در جشن ها و اعیاد استفاده کنید.

مسابقه کودک نیمه شعبان

مسابقه کودک نیمه شعبان شامل؛ سوالات شناسنامه ای، پیدا کردن القاب و کنیه های حضرت مهدی علیه السلام، همراه با رنگ آمیزی و حل جدول می باشد.

مسابقه موعود روزگاران

گروه خدمتگزاران به منظور ارتقای علمی شما بزرگواران، مسابقه موعود روزگاران را از منابع مختلفی که در مورد امام عصر طراحی کرده است.

متن کارت دعوت نیمه شعبان

کارت دعوت کودک نیمه شعبان

مقاله کارت دعوت کودک نیمه شعبان ، شامل چندین طرح دعوت برای جشن های نیمه شعبان است شما بزرگواران می توانید از این طرح ها برای برگزاری جشن های خود استفاده نمایید.

متن تبریک نیمه شعبان

متن تبریک نیمه شعبان به همراه تصاویر گرافیکی این متن شامل: پیامک، پیام تبریک و شعر برای تبریک نیمه شعبان، میلاد امام زمان علیه السلام به همراه تصاویر گرافیکی، توسط گروه طراحان

متن کارت دعوت نیمه شعبان

متن کارت دعوت نیمه شعبان شامل 16 متن زیبا در مورد امام عصر علیه السلام برای شما جمع آوری شده تا بتوانید از آنها در برگزاری جشن های خود استفاده نمایید.

جشن میز نیمه شعبان

نمایشگاه نیمه شعبان

برگزاری جشن نیمه شعبان

اتاق کودک نیمه شعبان

محتوای این مقاله برای جشن اتاق کودک نیمه شعبان ، مناسب است که در آن بخش های مختلفی برای سرگرم کردن کودکان و آشنایی با امام عصر علیه السلام است.

احیای شب نیمه شعبان

در مقاله احیای شب نیمه شعبان توضیح مختصری در مورد فضیلت سحر نیمه شعبان و همچنین اعمال و زیاراتی که در این شب مهم تاکید شده، به صورت خلاصه جمع آوری شده است.

ایده جشن نیمه شعبان

ایده جشن نیمه شعبان حاوی راهکارهایی برای برگزاری هرچه باشکوه تر جشن های نیمه شعبان می باشد.

ایده های برگزاری جشن

مقاله ایده های برگزاری جشن شامل ویس هایی از ایده هایی مخاطبین جهت برگزاری مراسم جشن ، تبلیغات و همچنین اطلاع رسانی و ماندگاری در ذهن هاست .

ایستگاه صلواتی نیمه شعبان

راهکارهایی برای برپایی کار فرهنگی در ایستگاه صلواتی نیمه شعبان به همراه لینک های خرید محصولات فرهنگی برای تبلیغ نام ویاد امام عصر علیه السلام در ایام نیمه شعبان

جشن خانگی نیمه شعبان

در جشن خانگی نیمه شعبان تمام مواردی که برای یک جشن لازم است آماده شده که می توانید از متن ها و فیلم های آموزشی برای برگزاری جشن شعبان در خانه استفاده کنید.

جشن شکرگزاری نیمه شعبان سال 1396

جشن شکرگزاری نیمه شعبان برای سپاسگزاری و قدر دانی از خدای متعال بعد از نیمه شعبان برگزار شده است که یک نیمه شعبان دیگر توانستیم جشنی برای امام عصر برگزارکنیم.

راهنمای اجرای جشن نیمه شعبان

تمامیه اقدامات لازم برای برگزاری جشن نیمه شعبان را برای شما بزرگواران به صورت لیست آماده کرده ایم تا در این جشن باشکوه همراه شما باشیم.

راهنمای جشن های نیمه شعبان

راهنمای جشن های نیمه شعبان ، شامل برنامه هایی به صورت گروهی و انفرادی است تا هر فردی به اندازه توان و توفیق خود قدمی برای خدمتگزاری امام عصر علیه السلام بردارد.

طرح های تبلیغی نیمه شعبان 

مقاله طرح های تبلیغی نیمه شعبان، چگونگی ابلاغ و تبلیغ نیمه شعبان در مکان های مختلف برای تبلیغ یاد و نام امام عصر علیه السلام را بیان کرده است.

فرم خام جشن نیمه شعبان

فرم خام جشن نیمه شعبان برای برنامه ریزی نیازها  و برنامه های جشن نیمه شعبان برای شما بزرگواران طراحی شده است.

مراسم سحر نیمه شعبان سال 1397

سحر نیمه شعبان دیگر از راه رسید و برای شب زنده داری این سحر گران قدر مراسمی برای شما با برنامه های متنوع در نظر گرفته ایم که می توانید از آنها استفاده نمایید.

‎⁨جشن کودکانه نیمه شعبان در خانه

جشن کودکانه نیمه شعبان در خانه راهکاری برای آگاهی فرزندتان از وجود امام زمان علیه السلام به همراه نقاشی داستان و کاردستی های زیبا, با خدمتگزاران همراه باشید.

تصویر پروفایل و تصویر زمینه نیمه شعبان

تصویر پروفایل نیمه شعبان

تصویر پروفایل نیمه شعبان توسط گروه طراحان خدمتگزاران طراحی شده و هرکس می تواند برای احیا و تبلیغ یاد و نام امام عصر علیه السلام استفاده نمایید.

بنر ، طرح گرافیکی و اینفوگرافی نیمه شعبان

بیلبورد تبلیغاتی مذهبی

بیلبورد تبلیغاتی مذهبی – بیلبوردهای شهری ویژه ایام فاطمیه، نیمه شعبان، غدیر و محرم  در مقاله بیلبورد تبلیغاتی مذهبی به اطلاع شما می رسانم که فایل طراحی بیلبوردهای فوق توسط بانیان بزرگوار

تابلو مصور طرح دوست (نیمه شعبان ٩٧)

تابلو مصور طرح دوست شامل 7 تابلو با متن های زیبا در مورد اُنس، الفت و دوستی با امام عصر علیه السلام مطالبی را برای برای تبلیغ یاد و نام امام زمان بیان کرده است.

تابلو مصور نیمه شعبان

تابلو مصور نیمه شعبان شامل چندین نسخه تابلو مصور همراه با فایل های pdf و لینک خرید از فروشگاه خدمتگزاران می باشد.

روزنامه دیواری نوجوان نیمه شعبان

با دریافت و چاپ تصاویر روزنامه دیواری، می توانید مسابقه بهترین روزنامه دیواری نوجوان نیمه شعبان با ساختار یکسان در مدارس برگزار نمایید.

طرح کارت و پوستر نیمه شعبان

طرح کارت و پوستر نیمه شعبان ، حاوی سی و چهار طرح د رمورد نیمه شعبان است که شما بزرگواران در ایام تولد امام عصر علیه السلام می توانید ازآنها استفاده کنید.

مجموعه تصاویر مهدوی

مجموعه ی تصاویر مهدوی و یا کارت های دعوت ،مناسب برای استفاده در پس زمینه،و جشن های نیمه شعبان است.

مسابقه کودک نیمه شعبان

مسابقه کودک نیمه شعبان شامل؛ سوالات شناسنامه ای، پیدا کردن القاب و کنیه های حضرت مهدی علیه السلام، همراه با رنگ آمیزی و حل جدول می باشد.

مهربان تر از خورشید – نیمه شعبان کودک

پیک مهربان تر از خورشید شامل؛ کاردستی، داستان، رنگ آمیزی، بازی، هوش… که به مناسبت میلاد امام عصر علیه السلام در واحد کودک خدمتگزاران تهیه و تولید شده است.

بروشور و کارت دعوت نیمه شعبان

بروشور نیمه شعبان

بروشور نیمه شعبان در اولین گام به  آشنایی با امام زمان علیه السلام می پردازد و از القابی رخ می نماید که هریک از آنها به تنهایی برای افتخار و بالیدن بس است.

طرح کارت و پوستر نیمه شعبان

طرح کارت و پوستر نیمه شعبان ، حاوی سی و چهار طرح د رمورد نیمه شعبان است که شما بزرگواران در ایام تولد امام عصر علیه السلام می توانید ازآنها استفاده کنید.

سرود و دکلمه نیمه شعبان

دکلمه تصویری نیمه شعبان

دکلمه تصویری نیمه شعبان شامل چهار دکلمه زیبا در رابطه با امام عصر علیه السلام است که شما بزرگواران می توانید از آنها در ایام نیمه شعبان استفاده نمایید..

دکلمه صوتی نیمه شعبان

13 فایل صوتی با موضوعات مختلف در دکلمه صوتی نیمه شعبان برای استفاده شما بزرگواران در جشن های نیمه شعبان جمع آوری شده است.

نوای مهدوی نیمه شعبان

مجموعه نوای مهدوی نیمه شعبان شامل نواهای مختلف در مورد امام عصر علیه السلام، به صورت دسته بندی های مجزا برای شما خدمتگزاران گرامی جمع آوری شده است.

سخنرانی صوتی نیمه شعبان

ادعیه و زیارات نیمه شعبان

دعای سلامتی امام زمان علیه السلام

دعای سلامتی امام زمان (مقاله همراه با صوت) یکی از دعاهای مناسب برای قنوت همه نمازها، دعایی است که ائمه طاهرین خواندن آن را به ما سفارش کرده اند.

دعای عهد – مجموعه ادعیه مهدوی

دعای عهد پیمان با حضرت صاحب الامر علیه السلام است که هر صبح با ایشان عهدی ببندیم و به آن پابیند باشیم و یادمان نرود که ایشان در میان ما زندگی می کنند.

دعای قنوت نماز جمعه

دعای قنوت نماز جمعه را حضرت علی بن موسی الرضا برای اصلاح و تعجیل ظهور امام زمان توصیه به خواندن این دعا در نمازهای روز جمعه کرده اند.

قرائت چهل دعا تا نیمه شعبان در 40 روز

طرح قرائت چهل دعا تا نیمه شعبان در 40 روز برای سلامتی و فرج امام عصر علیه السلام،از این طرح در فضای مجازی برای تبلیغ یاد و نام امام زمان استفاده نمایید.

زیر صدا نیمه شعبان

مجموعه زیر صدا مذهبی

در مجموعه زیر صدا ، مجموعه ای از زیرصدا و Vocal کوتاه و بلند، حماسی و احساسی در اختیار خدمتگزاران امام عصر(علیه السلام) قرار گرفته است.

صوت تذکری نیمه شعبان

 اعمال شایسته (یاقوت 19)

یکی از اهداف مهم اسلام در جامعه انجام کار و اعمال شایسته است. او هر صبح و شام اعمال ما را می بینید و همچنان ما را مورد لطف و عنایت خود قرار می دهد

حساب اعمال (یاقوت 87)

در  مقاله حساب اعمال با بیان هر روز به حساب اعمال خود رسیدگی کنید و با اشاره به روایتی به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

خادم امام زمان علیه السلام (یاقوت 69)

در مقاله خادم امام زمان سخنران بیان میکند که در محضر امام زمان  بودن و اوقات خویش را به انجام امور مربوط به آن حضرت صرف کردن والاترین و ارزشمند ترین جایگاه هاست.  

روز شمار صوتی نیمه شعبان

روز شمار صوتی نیمه شعبان شامل34 فایل صوتی سخنرانی کوتاه برای نشر و احیا کردن یاد و نام امام عصر علیه السلام در فضای مجازی می باشید.

قرائت چهل دعا تا نیمه شعبان در 40 روز

طرح قرائت چهل دعا تا نیمه شعبان در 40 روز برای سلامتی و فرج امام عصر علیه السلام،از این طرح در فضای مجازی برای تبلیغ یاد و نام امام زمان استفاده نمایید.

لیله القدر (یاقوت 90)

شب قدر یعنی شب بزرگ و با عظمت، زیرا در قرآن کریم قدر به معنی شرافت و بزرگی هم آمده است. در مقاله لیله القدر با سخنرانی کوتاهی به شرح این شب با عظمت پرداخته ایم.

محب امام عصر علیه السلام (یاقوت 82)

سخنران به توصیف محب امام زمان پرداخته و به طور کلی بیان میکند که کسی که محب امام عصر است باید رفتار و گفتارش رنگ امام زمان را به خود بگیرد.

محبت اهل بیت علیهم السلام(یاقوت 39)

محبت اهل بیت علیهم السلام در بعضی روایات، اساس اسلام یا ایمان معرفی شده است. سخنران با استفاده از  روایات راه های  محبت به اهل بیت علیهم السلام اشاره میکند. 

ویدیو کلیپ نیمه شعبان

دکلمه تصویری نیمه شعبان

دکلمه تصویری نیمه شعبان شامل چهار دکلمه زیبا در رابطه با امام عصر علیه السلام است که شما بزرگواران می توانید از آنها در ایام نیمه شعبان استفاده نمایید..

مجموعه 24 عیار

مجموعه 24 عیار شامل کلیپ هایی با هدف شناخت و معرفت به امام زمان علیه السلام است.

مجموعه کلیپ مهدی امید دلها

مجموعه کلیپ های مهدی امید دلها درباره انگیزه و امید به زندگی و رسیدن به هدف صحبت می کند. و اینکه در زندگی در جهتی باید زندگی کنیم که در دو دنیا خوشبخت شویم.

ویدیو محتوایی نیمه شعبان

انگیزش خدمتگزاری نیمه شعبان

ایده ای برای انگیزش خدمتگزاری نیمه شعبان جهت اجرای هرچه با شکوه تر و همگانی تر نیمه شعبان برای شما بزرگواران آماده کرده ایم.

تیزر تلویزیون شهری

در مقاله تیزر تلویزیون شهری این امکان برای شما بزرگواران ایجاد شده که این تیزرها را به راحتی دانلود و برای تبلیغ چهار مناسبت بزرگ مذهبی از آنها استفاده نمایید.

نامه ای از یک دوست

حتماً سال جدیدتون رو با دیدن این ویدئوی نامه ای از یک دوست آغاز کنید. نامه ای که به دست 25 جوان رسید و آنها را شوکه کرد.

روزشمار نیمه شعبان

روز شمار چهل سلام نیمه شعبان

روز شمار چهل سلام نیمه شعبان با سلام‌های روزانه به استقبال میلاد پدر مهربان مان می‌رویم، روز شمار را می توان برای احیای یاد و نام امام عصر علیه السلام نشر داد.

روز شمار صوتی نیمه شعبان

روز شمار صوتی نیمه شعبان شامل34 فایل صوتی سخنرانی کوتاه برای نشر و احیا کردن یاد و نام امام عصر علیه السلام در فضای مجازی می باشید.

قرائت چهل دعا تا نیمه شعبان در 40 روز

طرح قرائت چهل دعا تا نیمه شعبان در 40 روز برای سلامتی و فرج امام عصر علیه السلام،از این طرح در فضای مجازی برای تبلیغ یاد و نام امام زمان استفاده نمایید.

یاقوت نیمه شعبان

 اعمال شایسته (یاقوت 19)

یکی از اهداف مهم اسلام در جامعه انجام کار و اعمال شایسته است. او هر صبح و شام اعمال ما را می بینید و همچنان ما را مورد لطف و عنایت خود قرار می دهد

آخرین حجت خدا (یاقوت 120)

مقاله کوتاه درباره آخرین حجت خدا در روی زمین امام زمان که وجود نازنینش به منظور تحقق یک حکومت عدل الهی وریشه کن ساختن ظلم وفساد ذخیره شده است

آداب حضور در اماکن مذهبی (یاقوت 50)

یاقوت 50 مقاله ای کوتاه در رابطه با آداب حضور در اماکن مذهبی را بیان میکند تا با احترام به این اماکن مقدس باعث خشنودی و رضایت امام زمان و معصومین باشیم.

اذن دخول حرم (یاقوت 54)

اذن دخول حرم مقاله کوتاه از سخنان یک منتظر با مولایمان به هنگام خواندن اذن دخول حرم علی بن موسی الرضا علیه السلام است.

انتظار فرج (یاقوت 37)

انتظار فرج سخنرانی کوتاهی که با اشاره به روایات بیان میکند که برای تعجیل در فرج و ظهور، از خداوند متعال زیاد درخواست کنید.

حر بن یزید ریاحی (یاقوت 81)

یاقوت 81 روایتی کوتاه از حر بن یزید ریاحی است کسی که نیامده بود شهید شود؛ اما ناگهان همه چیز در ورطه ای که افتاده بود تغییر کرد

حساب اعمال (یاقوت 87)

در  مقاله حساب اعمال با بیان هر روز به حساب اعمال خود رسیدگی کنید و با اشاره به روایتی به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

خادم امام زمان علیه السلام (یاقوت 69)

در مقاله خادم امام زمان سخنران بیان میکند که در محضر امام زمان  بودن و اوقات خویش را به انجام امور مربوط به آن حضرت صرف کردن والاترین و ارزشمند ترین جایگاه هاست.  

خورشید پشت ابر (یاقوت 133)

مقاله خورشید پشت ابر به چگونگی بهره وری جامعه و مردم در عصر غیبت اشاره میکند مثل بهره وری زمین و پدیده های آن از خورشید زمانی که ابر آن را از چشم ها پوشانده.

دوری از گناه (یاقوت 58)

این مقاله اشاره دارد به این موضوع که باید برای جلب رضایت امام زمان علیه السلام ، به سراغ کلید اصلی که همان توسل به آن حضرت و دوری از گناه است، حرکت کنیم.

دولت امام زمان علیه السلام (یاقوت 86)

دولت امام زمان علیه السلام دولت مستضعفان ( دولت مهدوی ) فقط به هدف پایان دادن به رنج ها و ظلم هایی که بشر در طول تاریخ با آن دست به گریبان بوده برپاست.

رحمت امام زمان علیه السلام (یاقوت 128)

در مقاله رحمت امام زمان علیه السلام به این موضوع اشاره می شود که آن حضرت مظهر رحمت بی کران الهی و پدر مهربان امّت و همدمی دلسوز و همراهی خیرخواه است. 

روز قدر (یاقوت 91)

روز قدر تصویری با موضوع سخن امام صادق علیه السلام: صبح روز شب قدر، مثل شب قدر است. پس، عمل و تلاش کن.

زیبنده ترین چهره ی اسلام (یاقوت 66)

سخنرانی آیت الله شیخ محمد سند بحرانی با اشاره به تعبیر پروفسور یوخن روبکا درباره امام زمان علیه السلام زیبنده ترین چهره اسلام را معرفی میکنند.

سخت‌ تر از فقدان پدر (یاقوت 110)

سخت‌ تر از فقدان پدر مقاله ای کوتاه برای عرض تسلیت شهادت حضرت اباالمهدی، حسن بن علی العسکری علیه السلام به محضر یگانه عالم امام زمان علیه اسلام است.

صحبت با امام زمان علیه السلام (یاقوت 3)

یکی از راه‌های مراقبه صحبت با امام زمان است. هر روز یک مقدار با امام زمان درد و دل کنید. خوب نیست شیعه‌ روزش شب شود و شب‌اش روز شود و اصلاً به یاد او نباشد. 

صله امام زمان به وسیله مال (یاقوت 35)

از وظایف دیگر شیعیان، صله امام زمان به وسیله مال است که در سخنان ائمه علیهم السلام به عنوان فریضه عنوان شده در این مقاله به سخن امام صادق اشاره کرده ایم.

ظهور امام زمان علیه السلام(یاقوت 55)

مقاله ظهور امام زمان علیه السلام با اشاره به داستان یوسف پیامبر بیان میکند که وقتی امام منتظرمان همواره به یاد ماست و برایمان دعا می کند، چرا ما به یادش نباشیم؟

عید حقیقی (یاقوت 126)

عید حقیقی با رفع ظلم و محرومیت از جهان محقق می‌شود. ما به دنبال عید واقعی یعنی تحقق حکومت مهدوی هستیم (سخنرانی کوتاهی برای شناخت بیشتر عید حقیقی عید فطر )

قلب ماه رمضان (یاقوت 88)

شب‌های قدر، قلب ماه رمضان و آغاز سال و تنفیذ حسابرسی اعمال انسان است.امشب ظهور مولا و سرورمان را برای ما مقدر بفرما

لیله القدر (یاقوت 90)

شب قدر یعنی شب بزرگ و با عظمت، زیرا در قرآن کریم قدر به معنی شرافت و بزرگی هم آمده است. در مقاله لیله القدر با سخنرانی کوتاهی به شرح این شب با عظمت پرداخته ایم.

محب امام عصر علیه السلام (یاقوت 82)

سخنران به توصیف محب امام زمان پرداخته و به طور کلی بیان میکند که کسی که محب امام عصر است باید رفتار و گفتارش رنگ امام زمان را به خود بگیرد.

محبت اهل بیت علیهم السلام(یاقوت 39)

محبت اهل بیت علیهم السلام در بعضی روایات، اساس اسلام یا ایمان معرفی شده است. سخنران با استفاده از  روایات راه های  محبت به اهل بیت علیهم السلام اشاره میکند. 

مظهر قدرت خداوند (یاقوت 117)

یاقوت 117 درباره مظهر قدرت خداوند که امام زمان علیه السلام است صحبت کرده پس باید با توسل، توجه و ارتباط بیشتر با امام زمان خود را به منبع قدرت خداوند متصل کنیم.

منتظر امام عصر علیه السلام (یاقوت 115)

این سخنرانی بیان میکند که اگر ما منتظر امام عصر علیه اسلام هستیم، باید زندگی امروز را در جهتی که حکومت امام زمان علیه السلام تشکیل خواهد شد، بسازیم و بنا کنیم. 

منتظران ظهور (یاقوت 5)

منتظران ظهور ، خیره به راه آمدن بقیه الله هستند. و نور دیده خود را نذر قدم های مبارک آن حضرت میکنند، شادی دل آنها با آمدن آن نضره الایام تحقق می یابد.

مولای مهربانم (یاقوت 93)

یاقوت 93 سخنرانی کوتاهی با عنوان مولای مهربانم آقا امام زمان علیه السلام که به مهربانی و معرفت ایشان اشاره دارد.

مومن برادر مومن است (یاقوت 106)

دراین قسمت از یاقوت با نام مومن برادر مومن است با اشاره به حدیثی عنوان میکند آنچه را که شما برای برادرتان از خیر و صلاح می‌خواهید برای تمام ملتتان باید بخواهید.

او یک خدمتگزار بود نیمه شعبان

روایت تشرف علی بن مهزیار

در این قسمت از مجموعه ی روایت های او یک خدمتگزار بود تشرف علی بن مهزیار خدمت امام عصر علیه السلام بعد از بیست سال چشم انتظاری است.

روایت شیخ مفید

این قسمت از مجموعه ی روایت های او یک خدمتگزار بود روایت شیخ مفید برادر استوار و هدایت شده از جانب امام عصر علیه السلام است.

روایت مفضل بن عمر نخعی

در این قسمت از مجموعه ی روایت های او یک خدمتگزار بود روایت مفضل بن عمر نخعی کسی که از وکلای امام صادق و از یاران و خاص حضرت در مدینه بود را آماده کرده ایم.

روایت هشام بن حکم

در این قسمت از  او یک خدمتگزار بود روایت هشام بن حکم از یاران امام صادق علیه السلام است.

سرگذشت شیخ حسن عراقی

در این قسمت از مجموعه ی روایت های او یک خدمتگزار بود سرگذشت شیخ حسن عراقی  و ماجرای تشرف امام عصر پرداخته ایم.

سید بن طاووس و فضیلت دعا

داستان کوتاهی از سید بن طاووس شخصی که فضیلت دعا برای امام عصر علیه السلام را در کتاب فلاح السائل بیان کرده است.

شرح حال شیخ صدوق

در این قسمت از مجموعه ی روایت های او یک خدمتگزار بود شرح حال شیخ صدوق در دیدار با امام عصر علیه السلام در کنار خانه کعبه را بیان میکند.

داستان های کوتاه نیمه شعبان

محصولات نیمه شعبان خدمتگزاران

با خرید محصولات فرهنگی در اشاعه ی فرهنگ مهدوی، علوی، حسینی و فاطمی سهیم بشویم. یکی از راه های تبلیغ و رساندن دین خدا و سیره و روش اهل بیت علیهم السلام هدیه دادن است. مخصوصا محصولات فرهنگی – مذهبی که با مناسبت مرتبط خودش نور علی نور میشود. تلاش گروه خدمتگزاران در چهار مناسبت نیمه شعبان، غدیر، محرم، فاطمیه در رساندن همین پیام است که با تولید محصولات فرهنگی کمک یار شما در این مناسبت های مهم مذهبی میشود. که این محصولات با تخفیف در فروشگاه و سایت خدمتگزارارن به شما ارائه می‌شود.

 

محصولات نظیر: پرچم، قاب، لوازم التحریر، ماگ، پوستر، کتاب، سی دی، هدایای کودک و…. راه های ارتباطی شما با ما از طریق کانال تلگرامی و ربات، سایت فروشگاه خدمتگزاران می باشد.

سی دی و دی وی دی

انواع CD و DVD صوتی و تصویری نیمه شعبان
سرود، مناجات، سخنرانی، تئاتر و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

گلدان، ساعت و لوازم تزئینی

تابلو، گلدان، ساعت، جاشمعی و کلی محصولات تزئینی با طراحی و شعار مهدوی
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

ملزومات ویژه خودرو

انواع پرچم و آویز و برچسب مخصوص خودرو
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

لوازم التحریر

دفترچه یادداشت، مدادرنگی، خودکار، جامدادی و کلی محصولات لوازم التحریر با طرح های مهدوی
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

کتیبه مخمل

کتیبه های مخمل با کیفیت عالی
در اندازه و تعدادهای مختلف / یک تیکه، سه تیکه و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

داستان، بازی و سرگرمی

تنوع بازی و خلاقیت کودکان و نوجوانان
در بخش ها و تنوع های مختلف: کتاب داستان، اسباب بازی، پازل، استوری برد، خمیر بازی، کاردستی، مدل نقاشی، روزنامه دیواری و ...
توضیحات بیشتر و خرید اینترنتی

 


دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه

برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر

دکمه بازگشت به بالا