آثار صوتی غدیرآثار ویدیویی غدیرسرود و دکلمه غدیرغدیرفایل اجرایی ( پاورپوینت ، فلش و ... )فایل ویدیوییکودکمخاطبیننوجواننوع محتواویدیو کلیپ غدیر

مجموعه کلیپ کودک غدیر – عید غدیر کودک

مجموعه کلیپ کودک غدیر

مجموعه کلیپ کودک غدیر شامل 5 کلیپ، به همراه قسمت کوتاهی از متن، که موضوع کلیپ ها در رابطه با زندگی نامه و شخصیت امیرالمومنین علیه السلام، جهت آگاهی رساندن به کودکان دلنبدتان، برای شما بزرگواران آماده شده است.

مجموعه کلیپ کودک غدیر 1: غدیر خم که نام برکه ایست

در غدیر خم که نام برکه ایست / داد احمد را خدا فرمان ایست / همرهان را خواند، احمد با شعف / رفتگان باز آمدند از هر طرف / از جهاز اشتران کاروان / منبری بر ساخته اندش در میان / گرد آن پیغمبر والا تبار / اجتماعی شد فزون از صدهزار / پس نبی بر اوج منبر پا نهاد / مرتضی را در کنارش جا داد…


کلیپ شماره 2: عید غدیره مولا علی امیره

امروز که روز شادی و نوبت خوشحالیه / روز قشنگ  زندگی روز گل و عیدی / امروز همون روزیه که عید بزرگ خداست / دلا همه بهاریه جشن همه شیعه هاست / عید غدیره مولا علی امیره


مجموعه کلیپ کودک غدیر 3: قسمت اول با علی یا علی (علیه السلام)

مولای ما حضرت علی، همیشه کنار پیامبر بودند. همیشه، از لحظه تولد تا لحظه ای که پیامبر از دنیا رفتند. مولای ما حضرت علی  اگر از پیامبر جدا می شدند برای انجام دستورات خدا بوده. مولای ما حضرت علی کنار پیامبر تربیت شدند کنار پیامبر بزرگ شدند.


کلیپ شماره 4: قسمت دوم با علی یا علی (علیه السلام)

اسم پدرشون حضرت ابیطالب اسم مادرشون فاطمه بنت اسد، روز سیزدهم رجب هیچکس اون موقع نبود که به مادرشون کمک کنه. فرزندون داشت به دنیا میومد خیلی درد داشتن. مثل همه مادرا که وقتی بچشون می خواد به دنیا بیاد درد دارن اما نه مثل همه ماد را این مادر فرق می کرد. چون فرزندشونم با همه بچه ها فرق داشت.


مجموعه کلیپ کودک غدیر 5: من بچه شیعه هستم

من بچه شیعه هستم، خدا را می پرستم. خدای پاک و دانا، مهربان و توانا. پیامبرم محمّد، که با او قرآن آمد. دین را به ما رسانده، او ما را شیعه خوانده. دختر او زهرا بود، فاطمه کبری بود. فدای دین شدجانش، لعنت به دشمنانش. در روز عید غدیر، برما علی شد امیر. امیرِمومنین است، امامِ اوّلین است. امام دوم ما، بخشنده بود و تنها.  نام ایشان حسن بود، صبور و خوش سخن بود. حسین که شاه دین است، امام سوّمین است.


برای مطالعه و مشاهده مطالب بیشتر در مورد امیرالمؤمنین علیه السلام، و غدیر می توانید به لینک فهرست مطالب غدیر و همچنین مشاهده بیشتر کلیپ های دیگر به آپارات خدمتگزاران مراجعه نمایید.
فهرست غدیر    آپارات خدمتگزاران

برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

  1. سلام علیکم کلیپ داستان هم لطفا قرار دهید
    کلیپ شعر برای کودکان هفت هشت ساله قابل استفاده نیست
    کلیپ ها قدیمی اند لطفا جدید هم قرار دهید
    باتشکر واروزی توفیق روز افزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا