برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط
فیلتر توسط
موجود بودن
قیمت
  • ‎0 تومان - ‎1,890,000 تومان

مناسبت اصلی
رنگ
جنس
تکنیک چاپ

کتیبه شهادت امیرالمومنین

فیلتر توسط
کتیبه پاناما افقی با شعار علی بن ابی طالب علیه السلام رنگ مشکی (700984)
پیش خرید
جنس: پاناما با شعار علی بن ابی طالب علیه السلام رنگ مشکی ابعاد: ۷۰×۱۰۰ و ۱۴۰×۲۳۰ سانتیمتر چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو "رنگ ریشه های کتیبه براساس ریشه موجود در بازار متغیر (سفید یا قهوه ای) می باشد."
کتیبه مخمل پایین هلالی با شعار علی القرآن العظیم (700978)
پیش خرید
جنس : مخمل نوع چاپ : سابلیمیشن و قابل شستشو طرح  علی القرآن العظیم ابعاد:70*100 و  140*200 سانتیمتر "رنگ ریشه های کتیبه براساس ریشه موجود در بازار متغیر (سفید یا قهوه ای) می باشد."
‎45,000 تومان
کتیبه مخمل بدون آویز جهت نصب کنار آیفون منزل عبارت "تَهَدَّمَتْ وَ اللَّهِ‏ أَرْکَانُ‏ الْهُدَى‏ قُتِلَ عَلِیٌّ الْمُرْتَضَى" به زیبایی روی آن چاپ شده است. این کتیبه با ابعاد کوچک 20*40  گزینه مناسب جهت نصب کنار آیفون...
جنس: پاناما با شعار یا عالی بحق علی علیه السلام رنگ‌مشکی ابعاد: ۱۰۰×۷۰ و ۱۴۰×۲۳۰ سانتیمتر چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو "رنگ ریشه های کتیبه براساس ریشه موجود در بازار متغیر (سفید یا قهوه ای) می باشد."
‎195,000 تومان
کتیبه مخمل تک عددی پایین هلالی عبارت "تَهَدَّمَتْ وَ اللَّهِ‏ أَرْکَانُ‏ الْهُدَى‏ قُتِلَ عَلِیٌّ الْمُرْتَضَى" با خطی زیبا روی کتیبه چاپ شده است. ابعاد این کتیبه 65*135 سانتیمتر است. چاپ روی کتیبه از نوع سابلیمیشن و...
جنس: مخمل با شعار یا عالی بحق علی علیه السلام رنگ مشکی ابعاد: ۷۰×۱۰۰ و ۱۴۰×۲۳۰ سانتیمتر چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو "رنگ ریشه های کتیبه براساس ریشه موجود در بازار متغیر (سفید یا قهوه ای) می باشد."
جنس: مخمل چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو با طرح السلام علیکم یا اهل بیت النبوه ابعاد: 70*150 و 140*300 سانتیمتر "رنگ ریشه های کتیبه براساس ریشه موجود در بازار متغیر (سفید یا قهوه ای) می باشد."
‎45,000 تومان
کتیبه مخمل بدون آویز جهت نصب کنار آیفون منزل عبارت "علی ولی الله" به زیبایی روی آن چاپ شده است. این کتیبه با ابعاد حدودی 20*40 سانتیمتر گزینه مناسب جهت نصب کنار آیفون می باشد. این کتیبه از جنس مخمل با چاپ سابلیمیشن و...
جنس : پاناما نوع چاپ : سابلیمیشن و قابل شستشو طرح  علی القرآن العظیم ابعاد:70*100 و  140*200 سانتیمتر "رنگ ریشه های کتیبه براساس ریشه موجود در بازار متغیر (سفید یا قهوه ای) می باشد."
‎100,000 تومان
کتیبه مخمل تک عددی پایین هلالی مخصوص نصب در مجالس اهل بیت علیهم السلام ابعاد این کتیبه 33*130 سانتیمتر است. عبارت "علی ولی الله" با خطی زیبا روی کتیبه چاپ شده است. چاپ روی کتیبه از نوع سابلیمیشن و قابل شستشو می باشد.
جنس : مخمل نوع چاپ : سابلیمیشن و قابل شستشو با شعار "صلی الله علیک یا علی بن ابی طالب"  ابعاد: 70*125 و 140*250 سانتیمتر "رنگ ریشه های کتیبه براساس ریشه موجود در بازار متغیر (سفید یا قهوه ای) می باشد."
‎100,000 تومان
کتیبه مخمل تک عددی پایین هلالی مخصوص نصب در مجالس اهل بیت علیهم السلام ابعاد حدودی این کتیبه 33*130 سانتیمتر است. عبارت "فزت و رب الکعبه" با خطی زیبا روی کتیبه چاپ شده است. چاپ روی کتیبه از نوع سابلیمیشن و قابل شستشو...
‎1,890,000 تومان
جنس : مخمل نوع چاپ : سابلیمیشن و قابل شستشو طرح  اجرک الله یا صاحب الزمان عجل الله تعالی فرج الشریف ابعاد:  140*500 سانتیمتر "رنگ ریشه های کتیبه براساس ریشه موجود در بازار متغیر (سفید یا قهوه ای) می باشد."
‎120,000 تومان
کتیبه غدیر زمینه سورمه ای جنس پارچه کتیبه از پاناما است بر روی کتیبه عبارت یا علی ابن ابی طالب با خطی زیبا جا نمایی شده نوع چاپ محصول به روش سابلیمیشن است ابعاد این محصول 65*135 سانتی متر
جنس: مخمل با شعار علی بن ابی طالب علیه السلام رنگ مشکی ابعاد: ۷۰×۱۰۰ و ۱۴۰×۲۳۰ سانتیمتر چاپ: سابلیمیشن و قابل شستشو "رنگ ریشه های کتیبه براساس ریشه موجود در بازار متغیر (سفید یا قهوه ای) می باشد."

قیمت و خرید انواع کتیبه شهادت امیرالمومنین (ع)

با فرارسیدن ماه مبارک رمضان مراسمات و عزاداری‌هایی که به مناسبت شهادت امام علی علیه السلام انجام می‌گیرد، بسیار رواج پیدا می‌کند. از آنجایی که قطعاً با زبان روزه و ترافیک شهری، بخواهید به صورت حضوری به فروشگاه‌های عرضه کننده محصولات مذهبی مراجعه کنید، برایتان سخت و دشوار است؛ سایت خدمتگزاران، انواع کتیبه‌های مناسبتی از جمله کتیبه شهادت امام علی علیه السلام را به صورت اینترنتی عرضه می‌کند.

کاربردهای کتیبه شهادت امام علی علیه السلام

·       استفاده از کتیبه شهادت امام علی علیه السلام در مراسماتی که در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، مرسوم است. این مراسمات می‌تواند در حسینیه‌ها و تکیه‌ها برگزار شود یا اینکه شما برای اجرای مراسمات عزاداری در منزل خود نیز برای تزیین محیط از این کتیبه‌ها استفاده کنید.

·       شما می‌توانید این کتیبه‌ها را با مضامین و شعرهای بسیار زیبایی که در روی برخی از آنها نوشته شده است؛ مثل "فقط حیدر امیر مومنین است" به دوستان و آشنایان خود دهید و اینگونه در انس بیشتر با اهل بیت قدمی برداشته باشید.

·       حتماً لازم نیست که کتیبه‌های شهادت امام علی (ع) را در ماه مبارک رمضان و به مناسبت شهادت این امام بزرگوار، روی دیوار نصب کنید. شما می‌توانید در تمام ایام سال این کتیبه‌ها را به عنوان یک تابلوی دکوراتیو و زیبا در محل کار و منزل خود نصب کنید و از انرژی مثبت و بار معنوی آن‌ها بهره‌مند شوید.

جنس پارچه کتیبه شهادت امام علی علیه السلام

در گذشته تنها کتیبه‌های شهادت و ولادت از جنس پارچه مخمل تولید می‌شدند اما امروزه پارچه‌های بسیاری هستند که از زیبایی و کیفیت مناسبی برخوردار بوده و از آنها برای طراحی و چاپ کتیبه‌های شهادت استفاده می‌شود. از جمله این پارچه‌ها می‌توان به پارچه تترون، نانو، کجرا و ساتن اشاره کرد. توجه کنید که هر چقدر پارچه‌ها ضخیم‌تر باشند و ایستایی بهتری داشته باشند، کیفیت و طول عمر آنها نیز بالاتر است. همچنین توجه کنید که برخی از کتیبه‌ها لبه آنها ریشه دوزی شده است و کتیبه‌هایی که در مجموعه ما به فروش می‌رسد، در صورت داشتن ریشه دوزی این ریشه دوزی به صورت دوبل انجام گرفته است که در شست و شو و استفاده‌های مستمر، ریشه از پارچه جدا نمی‌شود.

ویژگی‌های مهم در خرید کتیبه شهادت امام علی علیه السلام

توجه به برخی نکات و ویژگی‌ها در هنگام خرید کتیبه شهادت امام علی علیه السلام می‌تواند به شما کمک کند تا از این کتیبه‌ها برای سال‌های متمادی استفاده کنید.

·       فرقی نمی‌کند که این کتیبه‌ها در مراسمات خاص یا در تمام طول سال بر روی دیوار نصب شوند. به هر حال قابلیت شستشو، یکی از ویژگی‌هایی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید. رنگ پارچه و رنگ چاپ کتیبه‌های شهادت امام علی (ع) باید به گونه‌ای باشد که در اثر شست و شو تغییر رنگ ندهد.

·       ایستایی مناسب یکی دیگر از ویژگی‌های انواع کتیبه‌ها در هنگام خرید است. البته ایستایی تا حد زیادی به جنس پارچه‌ای که در تولید و طراحی کتیبه به کار رفته، بستگی دارد. بنابراین شما باید با توجه به مکان نصب کتیبه‌ها که ممکن است فضای بیرون یا داخل خانه باشد، پارچه مناسب را انتخاب کنید. مثلاً پارچه‌های ساتن نازک‌تر هستند و برای مکان‌هایی که در معرض باد شدید قرار دارد، گزینه مناسبی محسوب نمی‌شود.

·       یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید کتیبه شهادت امام علی علیه السلام باید توجه کنید، متن چاپ شده بر روی کتیبه است. برخی از کتیبه‌ها تنها به نام این امام بزرگوار مزین شده‌اند و در برخی دیگر شعر، آیه و حدیثی در ارتباط با این امام بزرگوار درج شده است که می‌توانید از جملات زیبا و تاثیر برانگیز استفاده کنید تا میهمانان و مدعوین عزاداری از خواندن این جملات و آیات استفاده معنوی ببرند.

·       از آنجایی که کتیبه‌ها در سایزهای مختلف افقی، کنار آیفونی، کتیبه‌های عمودی، کتیبه‌های زیر هلالی و کتیبه‌های با طرح مثلث و اشک در بازار وجود دارند؛ بنابراین شما پیش از خرید کتیبه‌ها، ابتدا باید مکانی که قرار است محل نصب این کتیبه‌ها باشد را مشخص کنید و سپس با توجه به فضای موجود کتیبه، سایز مناسب را انتخاب نمایید.

برای افزایش طول عمر کتیبه‌ها چه اقداماتی باید انجام دهید؟

چنانچه از کتیبه‌ها به صورت اصولی و درست مراقبت کنید آنها در طول سال‌های زیادی زیبایی، درخشش و کیفیت بالای خود را حفظ خواهند کرد.

1.     برای شستشو کتیبه‌ها هرگز از ماشین لباسشویی استفاده نکنید. بهترین شرایط برای شستشوی کتیبه‌ها، استفاده از مایع ظرفشویی یا لباسشویی و آب سرد است.

2.     برای خشک کردن کتیبه‌ها آنها را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار ندهید، چون نور خورشید موجب تغییر رنگ پارچه و چاپ کتیبه‌ها می‌شود.

3.     از گرمای بخاری و شوفاژ برای خشک کردن کتیبه‌ها استفاده نکنید. چون برخی از پارچه‌ها قابلیت اشتعال دارند و بر اثر گرمای زیاد، حالت چروکیده پیدا می‌کنند.

4.     بعد از شستشوی کتیبه‌ها برای اینکه آب اضافی آنها خارج شود، آنها را فشار ندهید، این کار سبب ایجاد چروک‌های عمیق در کتیبه‌ها می‌شود.

5.     در هنگام اتوکشی حتماً درجه حرارت اتو را در پایین‌ترین حد ممکن قرار دهید و اتوکشی را از پشت کار کتیبه انجام دهید.

6.     برای حمل کردن و یا نگهداری کتیبه‌ها درون کمد، حتی المقدور آنها را لوله کنید و‌ از تا کردن آن‌‌ها اجتناب کنید.

کلام آخر

از کتیبه شهادت امام علی علیه السلام می‌توانید در مراسم عزاداری این امام بزرگوار و یا به عنوان یک تابلوی دکوراتیو در تمام طول سال استفاده کنید. شستشو با آب سرد و عدم اتوکشی از جلوی کتیبه، می‌تواند روی افزایش طول عمر کتیبه‌ها اثرگذار باشد. سایت خدمتگزاران با سابقه‌ای درخشان در زمینه عرضه و فروش انواع کتیبه‌های مناسبتی با طرح‌ها، رنگ‌ها و مضامین گوناگون فعالیت می‌کند. شما می‌توانید از طریق این سایت به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید. در مشهد ظرف مدت ۸ ساعت و در سایر شهرها بسته به موقعیت حداقل ۲۴ ساعت و حداکثر ۵ روز کاری، مرسوله به دست شما می‌رسد.

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب غدیر

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود