برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط
فیلتر توسط
موجود بودن
قیمت
  • ‎75,000 تومان - ‎1,215,000 تومان

مناسبت اصلی
رنگ
جنس
تکنیک چاپ

کتیبه گلدوزی محرم

فیلتر توسط

قیمت و خرید کتیبه و پرچم گلدوزی محرم 

شکی نیست یکی از زیباترین کتیبه‌هایی که می‌تواند فضای برگزاری هیئت‌ها و مراسمات مذهبی محرم را معنوی و روحانی کند، کتیبه‌های گلدوزی محرم است. انواع مختلف این نوع کتیبه‌ها از طریق سایت خدمتگزاران به صورت اینترنتی عرضه می‌شود و امیدواریم که کتیبه‌های مجموعه ما زینت بخش هیئت و محافل روضه‌خوانی شما باشد.

خرید کتیبه گلدوزی محرم

کتیبه‌ گلدوزی و پرچم گلدوزی محرم در طرح‌های گوناگونی چون مستطیلی، کتیبه‌های طرح اشک، عمودی یا پرچم گلدوزی محرم به فروش می‌رسد. در مورد جنس این کتیبه‌ها نیز باید بگوییم اغلب از پارچه‌های پاناما و مخمل استفاده می‌شود که هر دو پارچه بعد از گلدوزی کیفیت و زیبایی خوبی دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌ کتیبه‌های گلدوزی محرم می‌توان موارد زیر اشاره کرد.

● گلدوزی یک هنر اصیل و قدیمی ایران زمین است. تلفیق هنر سنتی با اسلامی می‌تواند جلوه بسیار زیبایی بر کتیبه‌های ارائه شده ببخشد.

● کیفیت گلدوزی‌های به کار رفته شده در کتیبه‌های محرم بالا بوده؛ به طوری که می‌توانید از این کتیبه‌ها در سال‌های آینده نیز برای مراسم عزاداری‌های امام حسین (ع)، استفاده کنید.

نکات مهم در هنگام خرید کتیبه گلدوزی محرم

● توجه کنید که کتیبه‌ها را برای چه فضایی می‌خواهید. چون کتیبه‌هایی که برای راهروها، هیئت‌ها، ایستگاه‌های صلواتی و فضا فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرد، با یکدیگر متفاوت هستند.

● به طرح، رنگ و نوشته کتیبه‌ها در هنگام خرید توجه کنید. این امر به خصوص برای زمانی که بخواهید تعدادی از این کتیبه‌های مختلف را کنار هم نصب کنید، بیشتر حائز اهمیت است. چون به هر حال باید بین انواع کتیبه‌هایی که برای زیباسازی فضای تکایا، مورد استفاده قرار می‌گیرد، هماهنگی داشته باشد.

● قیمت کتیبه‌های گلدوزی محرم، یکی دیگر از نکات مهم مورد توجه در هنگام خرید کتیبه است. خرید کتیبه با هر قیمتی به بودجه شما بستگی دارد اما خرید کتیبه‌های گلدوزی با کیفیت باعث می‌شود تا در بودجه هیئت صرفه جویی شود. چون کتیبه‌های باکیفیت در اثر شست و شو و استفاده مداوم عمر مفید طولانی‌تری خواهند داشت.

● به ثبات رنگ نخ‌های به کار رفته شده در گلدوزی کتیبه محرم توجه کنید. برای این منظور می‌توانید جهت خرید انواع پرچم و کتیبه گلدوزی محرم، سایت‌های معتبری چون خدمتگزاران را انتخاب نمایید.

قیمت کتیبه گلدوزی محرم

سایز کتیبه گلدوزی محرم یکی از فاکتورهای موثر در تعیین قیمت کتیبه‌ گلدوزی محرم است. همچنین میزان گلدوزی به کار رفته شده در کتیبه‌ها نیز، می‌تواند روی قیمت این کتیبه‌ها تاثیرگذار باشد.‌ کیفیت نخ‌هایی که در انواع کتیبه‌ و پرچم‌ محرم مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز، روی قیمت این کتیبه‌ها اثر دارد. جنس پارچه پرچم گلدوزی محرم نیز روی قیمت آن نقش موثری ایفا می‌کند. کتیبه‌هایی که از پارچه‌های مخمل هستند، قیمت بیشتری دارند. در مقابل کتیبه‌های گلدوزی ساتن قیمت مقرون به صرفه و مناسب‌تری دارند.

چنانچه بخواهید در مورد جزئیات قیمت کتیبه گلدوزی شده محرم اطلاعات دقیق‌تری حاصل کنید، می‌توانید به سایت خدمتگزاران رجوع کرده و پیرامون هر محصول توضیحات آن را مطالعه نموده و قیمت آن را مشاهده فرمایید. چنانچه در زمینه خرید و قیمت کتیبه گلدوزی محرم، سوالی داشته باشید می‌توانید از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب اربعین

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود