برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط
فیلتر توسط
موجود بودن
قیمت
  • ‎555,500 تومان - ‎1,315,875 تومان

قد چادر
مدل چادر

چادر کودک (دخترانه)

فیلتر توسط

قیمت و خرید انواع چادر مشکی کودک (دخترانه) +معرفی جدیدترین مدلها

چادر دخترانه یکی از محصولات چادر مشکی و حجاب فروشگاه خدمتگزاران است. شما می توانید برای دختران خود به صورت سفارشی چادر مدنظر خود را در طرح ها و ابعاد مختلف تهیه کنید. باید بدانید که این نوع از چادرهای مشکی از پرطرفدارترین چادرهای بازار است. این چادر با جنس نخی سبک و مقاوم، در برابر باد و باران مقاومت خوبی دارد و باعث حفظ حریم شخصی و راحتی در هنگام استفاده می شود.

چادر کودک

سایت خدمتگزاران علاوه بر عرضه و فروش انواع محصولات حجاب مربوط به بزرگسالان، در زمینه فروش محصولات حجاب برای کودکان و نوجوانان نیز فعالیت می‌کند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که تمایل دارید، کودکان دختر شما از سن پایین حجاب را رعایت کنند، باید یک چادر متناسب با سن و سایز کودک خود انتخاب کنید. از آنجایی که خیلی از فروشگاه‌ها، چادری که برای سن کودک مناسب باشد را عرضه نمی‌کنند، سایت خدمتگزاران اقدام به عرضه و فروش انواع چادر مشکی مدل دار برای کودکان نموده است. شما می‌توانید بعد از مراجعه به این سایت، با توجه به قد و سایز فرزند خود، چادر مناسب را سفارش دهید.

ویژگی‌های چادر کودک

آنجایی که کودکان خیلی راحت نمی‌توانند چادر به سر کنند، بنابراین از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک چادر کودک باید داشته باشد، این است که سبک و راحت باشد. علاوه بر این چادرهایی که دارای آستین هستند، تحرک و آزادی عمل بیشتری را برای کودکان فراهم می‌کنند و کودک از چادر احساس رضایت و خشنودی دارد. وجود مچ در چادر مشکی کودک باعث می‌شود تا فرزند شما خیلی راحت‌تر، بتواند فعالیت‌های روزمره خود را هنگامی که چادر به سر کرده است، انجام دهد.نکته مهم دیگری که در مورد چادر کودک باید رعایت شود، این است که جلوی چادر به وسیله دکمه یا زیپ بسته شود. این امر خصوصاً در فصل گرم سال بیشتر حائز اهمیت است. چون ممکن است کودکان در فصل گرم سال، نتوانند در زیر چادر حجاب کامل را رعایت کنند و تمایل داشته باشند که لباس‌های راحت تری بپوشند.

کدام مدل چادرها برای کودک مناسب‌تر است؟

خیلی از افراد تمایل دارند که فرزندشان از چادر ساده ایرانی به عنوان حجاب و پوشش برتر استفاده کنند. البته این چادر با وجود حجاب کامل، دشواری‌هایی نیز برای استفاده کنندگان دارد. اگر تمایل دارید که فرزندتان از چادرهای مدل دار برای حجاب بهره بگیرد، پیشنهاد ما به شما این است که حتماً از چادرهای راحتی از جمله چادر جده ، چادر لبنانی ، چادر دانشجویی، چادر ملی و چادر حسنا استفاده کنید. این چادرها جزء راحت‌ترین چادرهای مدل دار هستند که حجاب و پوشش کاملی را نیز برای استفاده کنندگان به همراه خواهد داشت. در میان چادرهای نام برده، چادر حسنا به دلیل اینکه مدل کمری است، باعث می‌شود تا وزن چادر کمتر شود. همچنین مدل این چادر به گونه ای است که به هیچ عنوان روی زمین کشیده نمی‌شود و قسمت پایین چادر، در مقایسه با سایر چادرها کمتر در معرض تماس با اجسام نوک قرار می‌گیرد.

نحوه نگهداری از چادر کودک

نحوه شست و شوی چادر مشکی، می‌تواند روی دوام و حفظ زیبایی آن تاثیرگذار باشد. بهتر است برای شستن چادر مشکی از مایع مخصوص لباس‌های مشکی یا شامپو استفاده شود. همچنین در صورتی که چادر را به صورت دستی بشویید، بر عمر مفید چادر افزوده می‌شود. برای اینکه چادر بعد از شست و شو دچار الکتریسیته  نشود، توصیه می‌شود تا در انتهای شست و شو از مایع نرم کننده استفاده شود.‌ از چلاندن چادر مشکی بعد از شستن بپرهیزید. این کار موجب ایجاد چروک‌های عمیقی در پارچه چادر می‌شود و آن وقت باید حتماً بعد از شستن، چادر را با دقت اتو کنید. برخی  از پارچه‌های چادری از جمله کرپ، ضد چروک هستند اما اگر تمایل دارید بعد از شستن چادر، آن را اتو کنید، حتماً درجه حرارت اتو را روی پایین‌‌ترین درجه قرار دهید. بهتر است برای جلوگیری از بور شدن پارچه چادر کودک، هنگام اتو کردن، اتو کشی را از پشت چادر انجام دهید.

نکاتی برای خرید چادر کودک

همواره توجه داشته باشید، چادری که برای کودک تهیه می‌کنید، دقیقاً سایز و اندازه کودک باشد. این امر خصوصاً در مورد قد چادر بیشتر حائز اهمیت است. چون اگر قد چادر کودک بلند باشد، آن وقت بر روی زمین کشیده می‌شود و کثیف می‌گردد. برای اینکه کودک شما به رعایت حجاب و استفاده از چادر علاقمند شود، می‌توانید از مدل‌هایی که بر روی سرآستین و هد آنها منجوق کاری و گلدوزی شده است، استفاده کنید که زیبایی بیشتری داشته باشد. همواره برای چادر کودک از پارچه‌های سبک استفاده کنید تا کودکان در هنگام پوشیدن چادر، احساس سنگینی نداشته باشند. از آنجایی که کودکان پر جنب و جوش‌تر هستند؛ بنابراین چادرهایی که برای کودکان خریداری می‌کنید، باید ضد چروک، ضد الکتریسیته و ضد جذب گرد و غبار باشد. چون در غیر این صورت شما مجبور به شستشو و اتوکشی مداوم این چادرها هستید. حتماً توجه کنید چادرهای مدل داری که برای کودک خریداری می‌نمایید، جلو بسته باشد یا اگر جلو باز هستند امکان بسته شدن چادر به وسیله دکمه یا زیپ مقدور باشد.

کلام آخر

اگر تمایل دارید که دختران تازه به سن تکلیف رسیده شما، حجاب کامل را رعایت کنند؛ بنابراین باید به عنوان پوشش اسلامی، برای آنها یک چادر راحت، زیبا و سبک را خریداری نمایید. بهترین مدل چادر برای کودک، چادر ملی، حسنا، جده و چادر دانشجویی است. شما می‌توانید جهت خرید انواع چادرهای مشکی مناسب کودک، از طریق سایت خدمتگزاران اقدام نمایید.‌

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب غدیر

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود