برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست

کتیبه و پرچم فاطمیه

فیلتر توسط
کتیبه عمودی پایین مثلثی فاطمیه طرح یا فاطمه الزهرا سلام الله علیها 50*110 پارچه فلامنت
‎−30%
پیشنهاد زمان محدود
ناموجود
‎10,500 تومان ‎15,000 تومان
کتیبه فاطمیه مناسب برای نصب در منازل، محل روضه و مراسمات عرضه شده در سایت خدمتگزاران این کتیبه از نوع کتیبه های عمودی فاطمیه است که برای روی دیوار و یا کنار منبر بسیار مناسب است. 

کتیبه و پرچم فاطمیه

برای زینت بخشیدن به مجالس مذهبی در ایام فاطمیه، کتیبه، بیرق و پرچم‌هایی با ذکرهای خاص مانند یا فاطمه الزهرا، السلام علیک ایتها الصدیقه الشهیده، اللهم صل علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و غیره بهترین انتخاب به‌شمار می‌روند.

ایام فاطمیه

از آن جایی که از زمان دقیق شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، ایامی را برای این واقعه درنظر می‌گیرند.

معمولا دهه اول و دهه دوم فاطمیه در ماه‌های آذر و دی است و از ایام مهم عزاداری برای مسلمانان و دوست‌داران اهل بیت به‌حساب می‌آید.

روش‌های محبوب چاپ کتیبه و پرچم فاطمیه

برای چاپ کتیبه، بیرق و پرچم مخصوص ایام فاطمیه می‌توانید از بین چند نوع روش چاپ دیجیتال، سابلیمیشن، سیلک یک مورد را انتخاب کنید.

هر کدام از انواع تکنیک چاپ، ویژگی‌های خاص خود را دارند، برای مثال چاپ سابلیمیشن در کنار قیمت مقطوع از کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است.

انواع جنس پارچه کتیبه و پرچم فاطمیه

از آن جایی که در مساجد و هیئت‌ها، روش نگهداری از کتیبه، بیرق و پرچم خیلی مناسب نیست، باید جنس مناسبی را برای پارچه درنظر بگیرید، تا در کنار زیبایی و ایستایی عالی، دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.

معمولا از سه نوع پارچه ساتن، مخمل و پاناما برای تولید کتیبه و پرچم فاطمیه استفاده می‌کنند. از بین این سه مورد بهترین کیفیت متعلق به جنس مخمل است.

قیمت کتیبه و پرچم فاطمیه

قیمت کتیبه و پرچم برای ایام فاطمیه تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می‌شود، برای مثال جنس پارچه، تکنیک چاپ به‌کار رفته و اندازه بیشترین تاثیر را در تعیین قیمت دارند. به‌طوری که بعضی از کتیبه‌ها با گلدوزی‌های خاص قیمتی بیشتر از یک میلیون تومان دارند.

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود