برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط
فیلتر توسط
موجود بودن
قیمت
  • ‎2,900 تومان - ‎1,890,000 تومان

مناسبت اصلی
گروه سنی
رنگ
جنس
تکنیک چاپ
شاخه‌ها
رنگ
ارتفاع

کتیبه و پرچم فاطمیه

فیلتر توسط

قیمت و خرید انواع پرچم و کتیبه فاطمیه [شهادت حضرت زهرا]

برای زینت بخشیدن به مجالس مذهبی در ایام فاطمیه، کتیبه، بیرق و پرچم‌هایی با ذکرهای خاص مانند یا فاطمه الزهرا، السلام علیک ایتها الصدیقه الشهیده، اللهم صل علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و غیره بهترین انتخاب به‌شمار می‌روند.

ایام فاطمیه و پرچم یا فاطمه الزهرا

از آن جایی که از زمان دقیق شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، ایامی را برای این واقعه درنظر می‌گیرند.

معمولا دهه اول و دهه دوم فاطمیه در ماه‌های آذر و دی است و از ایام مهم عزاداری برای مسلمانان و دوست‌داران اهل بیت به‌حساب می‌آید.

روش‌های محبوب چاپ کتیبه و پرچم فاطمیه

برای چاپ کتیبه، بیرق و پرچم مخصوص ایام فاطمیه می‌توانید از بین چند نوع روش چاپ دیجیتال، سابلیمیشن، سیلک یک مورد را انتخاب کنید.

هر کدام از انواع تکنیک چاپ، ویژگی‌های خاص خود را دارند، برای مثال چاپ سابلیمیشن در کنار قیمت مقطوع از کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است.

انواع جنس پارچه کتیبه و پرچم فاطمیه

از آن جایی که در مساجد و هیئت‌ها، روش نگهداری از کتیبه، بیرق و پرچم خیلی مناسب نیست، باید جنس مناسبی را برای پارچه درنظر بگیرید، تا در کنار زیبایی و ایستایی عالی، دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.

معمولا از سه نوع پارچه ساتن، مخمل و پاناما برای تولید کتیبه و پرچم فاطمیه استفاده می‌کنند. از بین این سه مورد بهترین کیفیت متعلق به جنس مخمل است.

قیمت کتیبه و پرچم فاطمیه

قیمت کتیبه و پرچم برای ایام فاطمیه تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می‌شود، برای مثال جنس پارچه، تکنیک چاپ به‌کار رفته و اندازه بیشترین تاثیر را در تعیین قیمت دارند. به‌طوری که بعضی از کتیبه‌ها با گلدوزی‌های خاص قیمتی بیشتر از یک میلیون تومان دارند.

دسته های مفید کتیبه و پرچم فاطمیه:

کتیبه عمودی فاطمیه

کتیبه مخمل فاطمیه

کتیبه افقی فاطمیه

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب اربعین

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود