برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست

چادر مشکی

فیلتر توسط

خرید اینترنتی انواع چادر مشکی [+۴۰ مدل با بهترین کیفیت]

چادر مشکی از جمله مهم ترین لباس هایی است که بانوان از آن استفاده می کنند. چادر مشکی از مهم ترین محصولات حجاب است که امروز مورد استفاده بسیاری از بانوان محجبه قرار می گیرد. بنابراین خرید چادر مشکی با کیفیت و مقاوم از مهم ترین نیازهایی است که باید برای بانوان کشور به درستی پاسخ داده شود. فروشگاه خدمتگزاران در این راستا با ارائه بهترین و جدیدترین مدل های چادر مشکی سعی کرده است تا بتواند به خوبی برای شما بانوان محترم چادر مشکی های با کیفیت و مناسب را فراهم کند. این چادرها در مدل های مختلفی عرضه می شوند که شما می توانید با بررسی هرکدام از آن ها و با در نظر گرفتن استایل مورد علاقه خود، آن ها را تهیه کرده و از آن ها استفاده کنید. در ادامه به معرفی برخی از مدل های چادر مشکی می پردازیم. 

انواع مدل های چادر مشکی 

چادر مشکی ها انواع مختلفی دارند که با توجه به استایل و علاقه بانوان و همچنین جنس پارچه های این چادرها دارای تنوع زیادی هستند. این مدل ها به شرح ذیل هستند: 

1. چادر اماراتی

2. چادر لبنانی 

3. چادر بحرینی 

4. چادر کویتی 

5. چادر بیروتی 

6. چادر عربی 

7. چادر ایرانی 

8. چادر دانشجویی 

9. چادر قاجاری (قجری)

10. چادر حسنا 

11. چادر زینت 

12. چادر ملی

چادر اماراتی  

چادر اماراتی یکی از محبوب ترین انواع چادرهای پوشش و حجاب بانوان در خاورمیانه است. این چادرها به دلیل طرح و نقش زیبا، رنگ های جذاب و استفاده از پارچه های با کیفیت بسیار محبوب هستند. چادر اماراتی به صورت یک تکه بزرگ از پارچه ساخته شده است و برای پوشش سر و بدن بانوان استفاده می شود. این چادرها دارای طرح های خلاقانه و زیبا هستند که به آنها جلوه ای شیک و مدرن می بخشد. همچنین چادر اماراتی دارای پارچه های نسبتاً سنگین است که به خوبی از نور خورشید و حرارت محافظت می کند. به طور کلی، چادر اماراتی یک گزینه عالی برای پوشش و حجاب بانوان است.

چادر لبنانی 

چادر لبنانی نیز یکی از معروف ترین انواع چادرها است این چادرها با طرح های زیبا و جذاب، رنگ های شاد و استفاده از پارچه های با کیفیت بسیار محبوب هستند. چادر لبنانی برای پوشش سر و بدن بانوان استفاده می شود. این چادرها دارای طرح های خلاقانه و جذاب هستند که به آنها جلوه ای شیک و مدرن می بخشد. به طور کلی، چادر لبنانی نیز یک گزینه عالی برای پوشش و حجاب بانوان است.

چادر بحرینی

چادرهای بحرینی از محبوب ترین محصولات حجاب و چادر مشکی در بازار است. چادر مشکی بحرینی به دلیل ترکیب با چادرهای عربی و لبنانی، بحرینی نامیده می شود. در بعضی از مدل های این نوع چادر به دلیل آستین 15 سانتی متری آن، صدفی نیز نامیده می شوند. در کل چادر های بحرینی به دلیل تلفیق مدل های عربی و لبنانی می تواند یکی از گزینه های مناسب برای بانوان باشد. شما می توانید بر حسب استایل مورد نظر خود مدل های مختلف چادر های بحرینی را انتخاب کنید. 

چادر کویتی

چادر کویتی یکی از محصولات با کیفیت چادر مشکی و حجاب فروشگاه خدمتگزاران است. چادر کویتی بسیار شبیه به چادر عربی می باشد با این تفاوت که به طور یکنواخت از سردست عربی تا باز و به صورت محسوسی عرض چادر کمتر و نسبت به عربی کم عریض تر دیده می شود. این چادر اندامی ترین چادر در بین مدلهای عربی بوده و بواسطه آستین های بلند و یکسره زیبایی خاصی دارد.

چادر بیروتی 

چادر های بیروتی از بهترین جنس های چادر مشکی و محصولات حجاب در فروشگاه خدمتگزاران است. چادرهای بیروتی نیز ترکیبی از چادرهای لبنانی و عربی است. یعنی شما ترکیبی از عبا را با چادر لبنانی دارید. یکی از بهترین مدل ها و ترکیب های چادرهای عربی نیز به حساب می آید. چادر های بیروتی را نیز می توانید در ابعاد و اندازه ها و همچنین در مدل ها و استایل های مورد نظر خود تهیه کنید به این دلیل که این چادرها به شکل سفارشی دوخته می شوند و شما می توانید از فروشگاه خدمتگزاران به راحتی آن ها را تهیه کنید. 

چادر عربی

چادر عربی اصیل (جده) از محصولات با کیفیت چادر مشکی و حجاب فروشگاه خدمتگزاران است. چادر مشکی عربی همچنین از بهترین انواع محصولات حجاب و پوشش بانوان در ایران به حساب می آید. این چادرها با طرح های ساده و البته زیبا، رنگ مشکی و استفاده از پارچه های با کیفیت بسیار محبوب هستند. چادر عربی در طرح ها و برای استایل ها مختلف بانوان مدل های مختلفی دارد که می توانید از فروشگاه خدمتگزاران خریداری کنید. چادر عربی یکی از مشهورترین و پرتقاضاترین چادرهای موجود و مصرفی در بازار ایران است. به همین دلیل می توان آن را به همه افرادی که قصد دارند چادر برای خود خریداری کنند پیشنهاد کرد. 

چادر ایرانی

چادر ایرانی از جمله بهترین محصولات چادر مشکی و حجاب در فروشگاه خدمتگزاران است. چادر مشکی ایرانی یکی از پرطرفدارترین انواع چادرهای حجاب و پوشش بانوان در ایران است. این چادرها با طرح های ساده و البته زیبا، رنگ مشکی و استفاده از پارچه های با کیفیت بسیار محبوب هستند. چادر مشکی ایرانی به صورت یک تکه بزرگ از پارچه ساخته شده است و برای پوشش سر و بدن بانوان استفاده می شود. این چادرها دارای طرح های ساده و البته جذاب هستند که به آنها جلوه ای شیک و مدرن می بخشد. چادر مشکی ایرانی نیز یک گزینه عالی برای پوشش و حجاب بانوان است. همچنین تهیه و خرید چادر مشکی ایرانی می تواند یکی از کارهای مثبت در جهت کمک به تولیدی های ایرانی باشد. 

چادر دانشجویی

چادرهای دانشجویی از موارد محبوب در میان دختران جوان است. این محصولات از بهترین محصولات چادر مشکی و حجاب در فروشگاه خدمتگزاران است. این محصول در دو طرح ساده و مچ دار عرضه می شود. این چادر عموماً به صورت مخصوص برای دانشجویان طراحی شده و در طول روزهای تحصیل استفاده می‌شود. چادر مشکی دانشجویی از جنس پارچه‌ای مقاوم تهیه می‌شود و در طرح‌ها و طرز استفاده‌های مختلفی وجود دارد. البته صرفا برای دانشجویان نیست و همه بانوان می توانند از این نوع چادر استفاده کنند. همانطور که در بالاتر اشاره کردیم چادر دانشجویی در دو مدل: مچ دار و ساده در بازار عرضه می شود. هرکدام از این مدل ها نیز ویژگی های خاص خود را دارند که می توانید با بررسی آن ها اقدام به خرید کنید. خوبی این چادر مخصوصا برای بانوان جوان در این مورد است که آازادی عمل آن ها با این چادر بیشتر خواهد بود و به همین دلیل برای دوران دانشجویی که زمان پویایی و فعالیت بیشتر افراد است بسیار مناسب خواهد بود. 

چادر قاجاری (قجری)

چادرهای قجری (قاجاری) از انواع پرقروش چادر مشکی و محصولات حجاب در بازار است. چادرهای قجری همانطور که از نامشان پیداست از دوران قاجار در کشور رواج داشته است. به همین دلیل می توان از قدیمی ترین چادرهای موجود در بازار از این نوع چادرها یاد کرد. این چادرها معمولا از دو قسمت تهیه می شوند قسمتی که پایین تنه را به مانند دامن می پوشاند و قسمتی که بالا تنه را به مانند چادر ایرانی می پوشاند. به همین دلیل می توان این نوع چادر را تلفیقی از چادر ایرانی دانست. شما این نوع چادر را نیز می توانید به شکل سفارشی تهیه کنید. به این صورت که مدل مدنظر خود را به فروشگاه سفارش می دهید و برای شما دوخته و در نهایت ارسال خواهد شد. 

چادر حسنا

این چادر از بهترین نمونه های چادر مشکی و محصولات حجاب در فروشگاه خدمتگزاران است. چادر مشکی حسنا یکی از پرطرفدارترین محصولات حجاب و پوشش بانوان در ایران نیز است. این چادرها با طرح های ساده و البته زیبا، رنگ مشکی و استفاده از پارچه های با کیفیت بسیار محبوب هستند. چادر مشکی حسنا به صورت یک تکه بزرگ از پارچه ساخته شده است و برای پوشش سر و بدن بانوان استفاده می شود. این چادرها دارای طرح های ساده و البته جذاب هستند که به آنها جلوه ای شیک و مدرن می بخشد. چادر مشکی حسنا نیز دارای پارچه های نسبتاً سنگین است که از نور خورشید و حرارت محافظت می کند. به طور کلی، چادر مشکی حسنا نیز یک گزینه عالی برای پوشش و حجاب بانوان است.

چادر زینت

چادر زینت از محصولات حجاب و چادر مشکی در فروشگاه خدمتگزاران است. این مدل چادر با طراحی بسیار زیبا و راحت، بخش عمده ای از نیاز بانوان را بابت داشتن پوشش کامل و مناسب برآورده کرده است. از خصوصیات این چادر داشتن آستین های زیپ دار، زیپ مخفی جلوی چادر و جیب داخلی آن می باشد. چادر زینت را نیز می توانید به صورت سفارشی تهیه کنید و پس از آن که مدل و استایل و اندازه های مورد نظر خود را به فروشگاه دادید پس از 6 روز کاری می توانید سفارش خود را دریافت کنید. این نوع از چادرها نیز از جمله پرفروش ترین مدل های موجود در بازار است و ما به شما پیشنهاد می دهیم. 

چادر ملی

چادر مشکی ملی یکی از پرفروش ترین انواع چادرهای حجاب و پوشش بانوان در ایران است. این چادرها با طرح های ساده و البته زیبا، رنگ مشکی و استفاده از پارچه های با کیفیت بسیار محبوب هستند. چادر مشکی برای پوشش سر و بدن بانوان استفاده می شود. این چادرها دارای طرح های ساده و البته جذاب هستند که به آنها جلوه ای شیک و مدرن می بخشد. شاید برای شما هم این پرسش به وجود بیاید که چادر ملی با چادر ایرانی چه تفاوتی دارد؟ در پاسخ باید گفت که چادر ملی یکی از زیر مجموعه های چادر ایرانی است. تنها تفاوت چادر ملی با ایرانی در این است که به جای دست ها شکافی ایجاد شده است تا آزادی عمل فرد در آن بیشتر باشد. 

حساب کاربری

خانه

جمعه پرتخفیف

90٪ تخفیف

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب فاطمیه

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود