برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط
فیلتر توسط
موجود بودن
قیمت
  • ‎59,000 تومان - ‎195,000 تومان

مناسبت اصلی
گروه سنی
رنگ
جنس
تکنیک چاپ

ریسه مشکی محرم

فیلتر توسط

قیمت و خرید اینترنتی ریسه مشکی محرم [ساده و چاپ دار]

قیمت و خرید ریسه مشکی محرم که توسط سایت خدمتگزاران عرضه می‌شود، کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه است. اغلب نهادها و ارگان‌های دولتی از این ریسه‌ها، برای سیاه‌پوش کردن فضا در ایام سوگواری امام حسین علیه السلام استفاده می‌کنند. با فرا رسیدن ماه محرم، حال و هوای شهر، رنگ و بوی دیگری می‌گیرد و گویی گَرد ماتم بر سرتاسر شهر پاشیده می‌شود. از سردر خانه‌ها و مغازه‌ها گرفته تا میدان‌ها، مدارس و ادارات همه سیاه پوش می‌شوند‌. یکی از این وسایل که برای سیاه پوش کردن سطح شهر از آن استفاده می‌شود، ریسه مشکی محرم است. خرید ریسه مشکی محرم آشنایی با ویژگی‌های ریسه مشکی محرم، می‌تواند یاری‌گر شما در امر خرید باشد.

● ریسه‌های مشکی محرم ساده و بدون چاپ هستند، به همین علت علاوه بر ایام سوگواری سیدالشهدا علیه السلام، برای سایر مناسبت‌های مذهبی دیگر از جمله ایام فاطمیه نیز کاربرد دارند.

● رنگ پارچه به کار رفته شده برای تولید این ریسه‌ها کاملاً مشکی است و بر اثر نصب طولانی مدت در زیر نور آفتاب، دچار تغییر رنگ نمی‌شود.

● طول این ریسه‌ها بسته به مدل ۷ یا ۸ متر است که با توجه به فضای خود می‌توانید ثبت سفارش انجام دهید.

● جنس پارچه به کار رفته شده در تولید ریسه‌ها اغلب از ساتن و در برخی از موارد از پارچه نانو است که کیفیت بسیار مطلوب و قابل قبولی دارد.

● جنس ریسمان به کار رفته شده برای اتصال آویزهای مشکی، الیاف پروپیلن است که در برابر شرایط جوی و باد مستحکم هستند.

قیمت ریسه مشکی محرم

از آنجایی که ریسه‌های مشکی محرم سبک هستند و قیمت مناسبی دارند؛ بنابراین برای فضاهای بزرگ، مثل سطح شهر، گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. قیمت ریسه مشکی محرم تحت تاثیر عواملی چون جنس پارچه، متراژ ریسه و ساده یا طرح چاپ دار بودن ریسه‌ها، متغیر است.

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب اربعین

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود