برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست

لوازم چایخانه هیئت

فیلتر توسط
‎11,500 تومان
استکان محرمی تک عددی نیم لیوان با چاپ کوره ای  مناسب جهت استفاده در منازل و مجالس اهل البیت علیهم السلام این محصول از جنس شیشه و ساخت بلور کاوه می باشد. ارتفاع آن 7.5 سانتی متر و قطر دهانه آن 5 سانتی متر است این...
‎75,000 تومان
مناسب جهت استفاده در منازل و مجالس اهل البیت علیهم السلام استکان کمرباریک مذهبی بدون دسته ارتفاع این محصول  8 سانتی متر و قطر دهانه آن 5.5 سانتی متر است. جنس استکان شیشه و ساخت ایران بلور کاوه می باشد.
‎75,000 تومان
این محصول از جنس شیشه و ساخت بلور کاوه می باشد. ارتفاع آن 8 سانتی متر و قطر دهانه آن 5.5 سانتی متر است این محصول به صورت شش عددی می باشد. نوع چاپ این استکان ها چاپ کوره ای می باشد و بهتر است هنگام شستشو از مواد شوینده...
‎75,000 تومان
این محصول از جنس شیشه و ساخت بلور کاوه می باشد. ارتفاع آن 8 سانتی متر و قطر دهانه آن 5.5 سانتی متر است این محصول به صورت شش عددی می باشد. نوع چاپ این استکان ها چاپ کوره ای می باشد و بهتر است هنگام شستشو از مواد شوینده...
‎75,000 تومان
این محصول از جنس شیشه و ساخت بلور کاوه می باشد. ارتفاع آن 8 سانتی متر و قطر دهانه آن 5.5 سانتی متر است این محصول به صورت شش عددی می باشد. نوع چاپ این استکان ها چاپ کوره ای می باشد و بهتر است هنگام شستشو از مواد...
ناموجود
‎50,000 تومان
قندان مذهبی قندان بلور کاوه قندان چهار سلام قابل استفاده برای مناسبات مذهبی قابل شستشو بدون پاک شدن طرح  دارای چاپ کوره ای این محصول بیرنگ است و با جعبه ارائه می شود ابعاد این محصول با درب ارتفاع 8 سانتیمتر و عرض 10...
ناموجود
‎800 تومان
مناسب جهت استفاده در مجالس روضه اهل بیت این محصول به صورت تک عددی به فروش می رسد

لوازم چایخانه هیئت مانند استکان و نعلبکی و قوری و قندان یکی از مهم ترین لوازم هیئت است که در سایت خدمتگزاران به صورت آنلاین قابل خرید است. 

لوازم چایخانه هیئت

امروزه در هیئت‌ها برای مراسم‌های مختلف مانند اربعین، محرم، نیمه شعبان و غیره در چایخانه هیئت به تهیه انواع غذا نذری و نوشیدنی‌های مختلف می‌پردازند.

از این رو، برخورداری از تجهیزات مناسب برای چایخانه هیئت به‌اندازه لوازم دیگر هیئت اهمیت دارد، چرا که می‌توان با تهیه یک چای خستگی و تشنگی عزاداران را رفع کرد.

برای چایخانه هیئت لوازمی مانند استکان و نعلبکی، قوری، قندان و غیره مورد نیاز است که محصولات موجود در این دسته به اسامی اهل بیت و شعارهای زیبا مزین شده‌اند.

استکان نعلبکی مذهبی

برای تکمیل لوازم چایخانه هیئت ابتدا باید سراغ خرید لیوان بروید. برای خرید استکان و نعلبکی مذهبی چند جنس استیل، سرامیک، شیشه‌ای و چینی بیشتر در بازار موجود هستند.

البته همان‌طور که می‌دانید، استکان‌های شیشه‌ای کمر باریک که به نوشته‌های زیبایی در مورد ائمه اطهار مزین شده‌اند، جلوه زیباتری دارند.

معمولا برای نوشته‌های روی لیوان از تکنیک چاپ کوره‌ای استفاده می‌کنند، از این رو دقت داشته باشید هنگام شستشو از مواد شوینده قوی و اسکاج زبر استفاده نکنید.

لیوان کاغذی مذهبی

برای جشن‌ها و مراسم‌های مذهبی در خیابان و ایستگاه‌های صلواتی، لیوان کاغذی گزینه مناسب‌تری است. از طرفی این جنس از لیوان از نظر بهداشتی بهتر است. 

لیوان‌های کاغذی مذهبی نیز در رنگ‌های متنوع و شعارهای زیبا برای مثال باز این چه شور است که در خلق عالم است و غیره در بازار به‌فروش می‌رسند. 

حساب کاربری

خانه

وبلاگ محتوا

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب غدیر

مشاهده خدمتگزاران بن

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود