برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست
فیلتر توسط

چادر لبنانی

فیلتر توسط

خرید و فروش انواع چادر لبنانی [جدیدترین مدل های 1403]

چادر لبنانی از مشهورترین مدل‌های چادر مشکی و حجاب در بازار به شمار می آید. چادر مشکی لبنانی یکی از پرطرفدارترین محصولات حجاب و پوشش بانوان در ایران نیز است. این چادرها با طرح های ساده و البته زیبا، رنگ مشکی و استفاده از پارچه های با کیفیت بسیار محبوب هستند. چادر مشکی لبنانی به صورت یک تکه بزرگ از پارچه ساخته شده است و برای پوشش سر و بدن بانوان استفاده می شود. این چادرها دارای طرح های ساده و البته جذاب هستند که به آنها جلوه ای شیک و مدرن می بخشد. چادر لبنانی را می توانید در مدل ها و طرح های مختلف و مورد علاقه خود تهیه کنید

چادر لبنانی؛ پوششی مناسب برای دختران و خانم‌ها

بسیاری از دختران و خانم‌ها پوشش چادر را برای خود می‌پسندد. این پوشش خصوصاً در محیط کار، دانشگاه یا زمانی که فرزند خود را در بغل دارید، می‌تواند سختی‌هایی به همراه داشته باشد. از این رو در چند سال اخیر چادرهای مدل‌داری وارد بازار شده است که علاوه بر شیک و شکیل بودن و حفظ حجاب، راحتی بیشتری را برای استفاده کنندگان به همراه دارد. یکی از این چادرهای پرطرفدار و زیبا، چادر لبنانی است که شما می‌توانید برای خرید این چادر از طریق سایت خدمتگزاران اقدام کنید.

چادر لبنانی ساده

چادرهای لبنانی به این دلیل که بیشتر در کشورهای کویت و لبنان مورد استفاده قرار می‌گیرند، تحت این نام معروف شده است. تفاوت این چادرها با چادرهای جده در این است که از پارچه‌های کمتری برای دوخت آنها استفاده می‌شود، به همین دلیل حالت جمع و جور تری دارند و افرادی که درشت هیکل و چاق هستند، می‌توانند از این چادرها بدون آنکه آنها را چاق‌تر نشان دهد، استفاده کنند. حتی برخی از مدل‌های چادر لبنانی به گونه‌ای طراحی شده است که برای مادرانی که فرزند خود را شیر می‌دهند، مناسب‌تر و راحت‌تر است. از ویژگی‌های چادر لبنانی ساده می‌توان به جلو باز بودن و وجود پوشینه در بالای سر آن اشاره کرد که برای افرادی که تمایلی به استفاده از نقاب ندارند، می‌توانند آن را بالای سر بگذارند. آستین‌های این چادر پهن و حدوداً ۱۷ سانتی‌متر است که در عین زیبا، بودن راحت نیز هست.

چادر لبنانی صدفی

چادر لبنانی صدفی یکی از زیر مجموعه‌های چادر لبنانی است که شباهت زیادی به چادر لبنانی ساده دارد. تنها فرق چادر صدفی لبنانی با ساده در این است که برای اینکه جلوی چادر باز نشود به وسیله یک کش یا دکمه بسته می‌شود. آستین دار بودن و مچ‌دار بودن این چادر، می‌تواند پوشش خوبی برای دستان شما باشد؛ به طوری که می‌توانید در فصل گرم، لباس‌های راحت‌تری زیر چادر بپوشید.

چادر لبنانی جلو زیپ‌دار

چادر لبنانی جلو زیپ‌دار، در واقع همان چادر لبنانی ساده است که قسمت پایین جلوی چادر دوخت می‌شود و قسمت جلوی چادر به وسیله به زیپ سرتاسری بسته می‌شود. این مدل چادر برای بانوانی که دوست ندارند جلوی چادر در هنگام حرکت کردن باز شود، گزینه مناسبی محسوب می‌شود. این چادر نیز دارای پوشینه و آستین است.

تفاوت چادر لبنانی و بحرینی

ممکن است در برخی از فروشگاه‌ها و سایت‌ها چادر لبنانی و بحرینی یک مدل چادر معرفی شود اما در حقیقت این دو چادر متفاوت هستند. از جمله مهمترین تفاوت‌هایی که در چادر لبنانی و بحرینی وجود دارد، درز سرشانه آن است که چادر لبنانی این درز سرشانه را ندارد؛ به همین دلیل قواره آن ظریف‌تر است. همچنین از دیگر تفاوت‌های چادر لبنانی و بحرینی در این است که در بالای چادر لبنانی کاپ یا نقاب وجود دارد؛ در حالی که مدل‌های چادر بحرینی این پوشینه را ندارند.

اگرچه چادر لبنانی و بحرینی هر دو جلو باز و آستین دار هستند اما در مدل آستین آنها نیز تفاوت‌هایی وجود دارد. آستین در چادر بحرینی حالت سرخود دارد اما در چادرهای لبنانی آستین از چادر جدا بوده و به آن متصل می‌شود.

چه افرادی می‌توانند از چادر لبنانی استفاده کنند؟

چادر لبنانی به علت راحتی و سبک بودن در استفاده‌های روزمره بسیار مناسب است. همچنین مادرانی که فرزند کوچک دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند، بدون آنکه چادر از سر آنها لیز بخورد. این چادر در اصل جلو باز است و به علت عدم وجود درز در سرشانه موجب می‌شود که شما کشیده‌تر و قد بلندتر به نظر برسید. اگر چادر لبنانی با پارچه‌های مجلسی از جمله پارچه ندا و الماس دوخته شود و روی سرآستین آن منجوق کاری گردد، می‌توانید از آن به عنوان چادر مجلسی نیز استفاده نمایید.

آیا دختران دانش آموز می‌توانند از این چادر استفاده کنند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله، از آنجایی که این چادر خیلی عریض نیست، برای دختران نوجوان نیز سبک بوده و قابلیت استفاده دارد. همچنین آستین دار بودن این چادر، باعث می‌شود تا دانش آموزان بتوانند کیف دوشی یا کوله روی چادر بیندازند. در صورتی که بخواهید برای دختران دانش آموز این چادر را تهیه کنید، مدل جلو زیپ‌دار یا چادر لبنانی صدفی را پیشنهاد می‌کنیم که برای این سن مناسب‌تر بوده و راحت‌تر است.

آیا چادر لبنانی برای فصل تابستان نیز مناسب است؟

از آنجایی که این چادر دارای آستین است و قسمت مچ دست شما را کاملاً می‌پوشاند؛ بنابراین هیچ نیازی به استفاده از ساق دست ندارید. همچنین در مدل‌های جلو بسته این چادر، شما می‌توانید پوشش سبک‌تر و راحت‌تری در زیر چادر بپوشید. بهتر است چنانچه این چادر را برای فصل تابستان خریداری می‌کنید، از پارچه‌های خنک‌تر مثل کرپ یا مهاراجه استفاده کنید. چون این پارچه‌ها علاوه بر سبکی، مرغوب هستند و دوام بالایی نیز دارند.

کلام آخر

چادر لبنانی یکی از مدل‌های چادر عربی بوده که به دلیل راحتی و پوشش کامل، انتخاب بسیاری از بانوان ایرانی است. این چادر در اصل جلو باز است اما در برخی از مدل‌های آن از زیپ، کش یا دکمه برای بسته شدن جلوی چادر استفاده می‌شود. شما می‌توانید این چادر مدل دار را از طریق سایت خدمتگزاران تهیه کنید.

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب غدیر

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود