آثار گرافیکی غدیربزرگسالبنر، طرح گرافیکی و اینفوگرافی غدیرتصویر پروفایل و تصویر زمینه غدیرغدیرفایل تصویریمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوا

تصویر پروفایل مباهله

تصویر پروفایل مباهله – مباهله درخواست لعن و نفرین الهی برای اثبات حقانیت است.

تصویر پروفایل مباهله را می توانید در ایام مباهله در فضای مجازی نشر دهید. تا همگان با این واقعه عظیم بیشتر آشنا شوند و فضیلت اهل بیت علیهم السلام را بشناسند. این تصاویر توسط گروه خدمتگزاران برای شما بزرگواران طراحی شده و هرکس می تواند به راحتی در کانال خود منتشر نماید. شما هم در این نشر سهیم باشید.

مباهله، درخواست لعن و نفرین الهی برای اثبات حقانیت است و بین دو طرفی رخ می‌دهد که هر کدام ادعای حقانیت دارند. در اعتقادات شیعه جریان مباهله پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم با مسیحیان نجران نه تنها نشانگر حقانیت دعوت رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم است.

بلکه فضیلت اهل بیت ایشان را در این ماجرا دلالت می کند. واقعه مباهله در ۲۴ ذی‌الحجه سال نهم هجری روی داد و آیه ۶۱ سوره آل عمران به آن اشاره دارد. و مفسرین در ذیل این آیه می گویند؛ جان و نفس پیامبر، علی بن ابیطالب علیهم السلام است.

حضرت رضا علیه السلام می فرمایند: بزرگترین فضیلت امیرالمؤمنین علیه السلام در قرآن ماجرای مباهله است.

جهت مشاهده تصویر پروفایل مباهله بر روی هر تصویر کلیک کنید.

 


برای مطالعه و آشنایی بیشتر با مطالبی که در مورد امیرالمؤمنین علیه السلام، غدیر و مباهله است. می توانید به فهرست مطالب غدیر در لینک زیر مراجعه نمایید.
فهرست غدیر
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا