آثار صوتی دیگر مناسبت هاآثار صوتی نیمه شعبانبزرگسالدیگر مناسبت هاسخنرانی صوتی نیمه شعبانصوت تذکری نیمه شعبانفایل صوتیمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه نیمه شعبان خدمتگزارانیاقوت نیمه شعبان

یاقوت125 تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

یاقوت125 صاحبمان را بشناسیم…

📌 یاقوت125
دعای مهربانترین پدر…
پدرجان دعایمان کن…

ما همش می گوییم، می گوییم: امام رضا علیه السلام این جور بودند، امام حسن علیه السلام اینجوری بودند، امام حسین علیه السلام اینجوری بودند، امیرالمومنین علیه السلام اینجوری بودند… به چه عظمتی به چه شوکتی به چه خوبی ای می گوییم، می گوییم، می گوییم: که هرچی هم بگیم کمه… همش درس، همش پنده، همش نور، همش خوبه… نام اهل بیت خوبه.. اسم بردن از اهل بیت موجب شفا و نورانیت.

کلام اهل بیت نور، امرشان رشد، وصیت و سفارششون تقوا و پرهیزگاریست. اینا که مسلم خوبه اما… همه اینارو ما می گوییم. امام مجتبی چنین بود، امام حسین چنین بود، امیرالمومنین چنین بود، پیغمبر اکرم چنین بودند. اما امروز کسی هست که چنین هست.. امام حسن مجتبی موجود است، ظاهر نیست اما حاضر است. این خیلی نکته مهمیه ظاهر نیست، اما حاضر است و حضورش رحمت است و برکت است و نعمت است و او امام عصر است. امام حسن موجود مهدی زهراست. خیلی بد که ما کم بهش دل سپردیم، خیلی بده که ما کم بهش متوجهیم، کم بهش دل دادیم.

اگر امروز امام مجتبی می بودند میگفتند: هر چی دل دارید به امام زمانتون بدید، هر چی وقف دارید به امام زمانتون وقف کنید. عمرتون را وقف خدمت به اون بکنیم. خیلی دل دادنیست خیلی دیدنی ست کلام او خیلی شنیدنیست تحفه روزگاران است موعود انبیا خوبان است تمامی انبیا انتظار او را می کشیدند همه بشارت به آمدن او می دادند حتی من امام مجتبی هم می گفتم که او خواهد آمد. و اگر خدا بخواهد برای عیدی من امام مجتبی به شما بهترین عیدیانه روبدهد این است که بلکه لحظه ی حضور او را درک بکنم، محضر او را درک می کنم. بلکه ظهور او را برای شما نزدیکتر بکند……….

جهت اطلاع از ادامه متن به فایل صوتی زیر مراجعه کنید.

لینک دانلود


برای مطالعه مقالات یاقوت و همچنين مطالعه بیشتر در مورد امام عصر علیه السلام می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.
فهرست نيمه شعبان فهرست یاقوت

image_pdfدانلود PDF این صفحه
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن