درخواست وام بلاعوض

الف. شرایط
خدمتگزار بزرگوار با عرض سلام و آرزوی توفیقات هرچه بیشتر برای شما
شرایط دریافت وام بلاعوض از صندوق قرض الحسنه خدمتگزاران به شرح ذیل است:
1- تمام مبلغ وام باید در مسیر اعتلای چهار مناسبت غدیر، محرم، فاطمیه و نیمه شعبان با نظر شورای صندوق مورد استفاده قرار گیرد. صندوق ممکن است بر مبنای نیاز بخشی از مبلغ وام را به صورت کالا و بخشی را به صورت نقدی به وام گیرنده پرداخت نماید.
2- لازم است که مطابق فرم ذیل گزارش دقیق از کاری که قرار است انجام دهید به همراه جزئیات و لیست هزینه هایی که برای تامین آن نیاز به کمک صندوق دارید را اعلام نمایید. شورای صندوق با توجه به درخواست های مختلف و اولویت بندی آنان به شما اعلام نتیجه می کند.
3- با توجه به مسئولیت سنگین صندوق در مقابل کسانی که در آن سهم خریده اند، شورای صندوق مجاز است در صورت لزوم در مورد نحوه مصرف وجه توسط شما تحقیقات لازم را به عمل آورد و در موارد مورد نیاز اعمال نظر کند.
4- ارسال درخواست شما در قالب فرم زیر توسط شورای صندوق مورد بررسی قرار می گیرد و در کمتر از 72 ساعت نتیجه به شما اعلام خواهد شد. (تلاش شورای صندوق بر این است که به مدد صاحب الزمان علیه السلام هیچ درخواستی رد نشود و حتی الامکان برای بخشی از درخواست کارسازی شود اما صندوق در مقابل درخواست های ارسالی تعهدی به تایید صد در صد ندارد. اگر درخواستی رد شود بدین معناست که در آن زمان صندوق شرایط پردخت نداشته یا درخواست در اولویت قرار نگرفته است.)
5- در صورت تایید پرداخت وام و توافق شورای صندوق و پرداخت وجه شما موظفید گزارش تصویری از پروژه انجام شده به همراه عکس فاکتور تمامی هزینه هایی که با وجه وام انجام شده است را طی حداکثر یک هفته پس از انجام برنامه خود برای دستیار خدمتگزاران به آدرس زیر ارسال نمایید:
لینک دستیار خدمتگزاران 

6- در صورتی که پس از اعطای وام هریک از شرایط فوق را نقض کنید (برای مثال یک هفته پس از برنامه خود گزارش تصویری را برای صندوق ارسال نکنید) صندوق حق دارد که در مراجعات بعدی هیچ گونه همکاری در حوزه پرداخت وام بلاعوض با شما نداشته باشد.

 

ب. فرم درخواست

[contact-form-7 id=”5871″ title=”درخواست وام بلاعوض”]
دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران
دکمه بازگشت به بالا