برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست

کاغذ کادو تحریر انگلیسی با شعار MY IMAM

کاغذ کادو مناسب برای بسته بندی هدایای شما در انواع مناسبت ها

جنس این محصول از نوع تحریر  می باشد 

شما می توانید با استفاده از این کاغذ کادو مذهبی در ایام مناسبتی در ایستگاه های صلواتی یا مسابقات مذهبی هدایای خود را بسته بندی کنید و جلوه زیباتری به هدیه خود بدهید

ابعاد این محصول 45*62 سانتی متر می باشد 

‎8,500 تومان
موجود در انبار 521 قلم
با خرید 3 عدد از این محصول 1 سکه به شما تعلق می گیرد
وضعیت
محصول جدید
کد محصول:
190035
توضیحات

هدیه دادن یکی از کار هایی است که ما برای شاد کردن عزیزان و دوستان انجام می دهیم.

این جزء کار هایی است که از گذشته تا به حال در میان عموم مردم دنیا به شکل های مختلفی وجود داشته است.

از همان زمان های گذشته مرسوم این بود که هدیه را درون یک کاغذ بپیچند تا احترام به طرف مقابل را  نشان دهند.

انواع مختلف کاغذ کادو، جای پارچه های مخمل و ساتن قدیم را گرفته اند

و در طرح های متنوعی در بازار یافت می شوند.

این محصول از نوع تحریر  می باشد که به هدیه ای که شما به عزیزانتان می دهید جلوه زیباتری می دهد چون یاد و خاطر نیمه شعبان را هم زنده نگه می دارید

این محصول با نقش های زیبا  طراحی شده که در کنار آن متن زیبای  MY IMAM MY KIND FATHER نقش بسته است.

تفاوت این کاغذ کادو مذهبی با محصولات مشابه در حس معنوی و ترویج شعائرالله می باشد 

این محصول کاغذ کادو نیمه شعبان مناسب در ایام خاص اعیاد نیز می باشد

جزئیات محصول
190035
مرتبط با نام اهل البیت علیهم السلام
حضرت علی علیه السلام
مناسبت اصلی
نیمه شعبان
جنس
کاغذی
ابعاد
45*62 سانتی متر
جنس کاغذ
تحریر
وزن با بسته‌بندی
2 گرم
نمایش همه
پیشنهاد کاربران
‎8,500 تومان
کاغذ کادو با شعار "تو کهکشان نوشته غدیر راه بهشته" این محصول  در دو نوع تحریر و گلاسه می باشد  ابعاد : 45*62 سانتی متر  کاغذ کادو مناسب برای بسته بندی هدایای شما در انواع مناسبت ها
‎8,900 تومان
جا مهری جیبی مخمل جنس پارچه محصول از مخمل و نوع چاپ آن سابلیمیشن است. بر روی آن شعار تو را من چشم در راهم چاپ شده ابعاد این محصول 7*7 سانتی متر می باشد. این جانماز فاقد مهر است. طرح دوخت جانماز به صورت تصادفی ارسال می...
بادکنک رنگی با شعار امام زمان مهربان دوست تمام کودکان این محصول جهت تزئین مجالس جشن نیمه شعبان و هدیه دادن در ایام ولادت امام زمان عج الله این بادکنک در 10 رنگ مختلف عرضه شده
‎8,500 تومان
کاغذ کادو تک عددی با شعار "من غدیری ام" ابعاد: 45*60 سانتی متر شما می توانید با استفاده از این کاغذ کادو مذهبی  در ایام مناسبتی در ایستگاه های صلواتی یا مسابقات مذهبی هدایای خود را بسته بندی کنید و جلوه زیباتری به...
این محصول به صورت متری به فروش می رسد این روبان از جنس ساتن است. کلیه روبان ها به صورت متری فروخته می شود و قیمتی که در سایت مشاهده می کنید قیمت هر متر از محصول است عرض روبان حدودا 0.5 سانتی متر است. از این روبان که...
8 محصول دیگر در این شاخه:
‎9,500 تومان
کاغذ کادو تک عددی با شعار "امام زمان مهربون من با کارای خوبم دوست شما می مونم" ابعاد: 45*60 سانتی متر شما می توانید با استفاده از این کاغذ کادو مذهبی  در ایام مناسبتی در ایستگاه های صلواتی یا مسابقات مذهبی هدایای خود...
‎8,500 تومان
کاغذ کادو تک عددی با شعار "تو را من چشم در راهم" ابعاد: 45*60 سانتی متر شما می توانید با استفاده از این کاغذ کادو مذهبی  در ایام مناسبتی در ایستگاه های صلواتی یا مسابقات مذهبی هدایای خود را بسته بندی کنید و جلوه...
‎8,500 تومان
کاغذ کادو تک عددی با شعار "من غدیری ام" ابعاد: 45*60 سانتی متر شما می توانید با استفاده از این کاغذ کادو مذهبی  در ایام مناسبتی در ایستگاه های صلواتی یا مسابقات مذهبی هدایای خود را بسته بندی کنید و جلوه زیباتری به...
‎8,500 تومان
کاغذ کادو با شعار "تو کهکشان نوشته غدیر راه بهشته" این محصول  در دو نوع تحریر و گلاسه می باشد  ابعاد : 45*62 سانتی متر  کاغذ کادو مناسب برای بسته بندی هدایای شما در انواع مناسبت ها

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب غدیر

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود