درخواست وام قرض الحسنه

الف. شرایط
خدمتگزار بزرگوار با عرض سلام و آرزوی توفیقات هرچه بیشتر برای شما
شرایط دریافت وام قرض الحسنه از صندوق قرض الحسنه خدمتگزاران به شرح ذیل است:
1- تمام مبلغ وام باید در مسیر اعتلای چهار مناسبت غدیر، محرم، فاطمیه و نیمه شعبان مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از کل مبلغ یا بخشی از آن در جهت مسائل شخصی ممنوع است.
2- لازم است که ما به ازای مبلغی که از صندوق به عنوان قرض الحسنه دریافت می کنید بنا بر پرداخت هایی که با صندوق توافق می کنید چک یا چک های بانکی (چک های تعاونی ها قابل قبول نیست) از حسابی که قبلا چک برگشتی نداشته است قبل از دریافت وام به صندوق تحویل دهید. (ارسال پستی هم مقدور است)
3- با توجه به مسئولیت سنگین صندوق در مقابل کسانی که در آن سهم خریده اند، شورای صندوق مجاز است در صورت لزوم در مورد نحوه مصرف وجه قرض الحسنه توسط شما تحقیقات لازم را به عمل آورد و در موارد مورد نیاز اعمال نظر کند.
4- ارسال درخواست شما در قالب فرم زیر توسط شورای صندوق مورد بررسی قرار می گیرد و در کمتر از 48 ساعت نتیجه به شما اعلام خواهد شد. (تلاش شورای صندوق بر این است که به مدد صاحب الزمان علیه السلام هیچ درخواستی رد نشود و حتی الامکان برای بخشی از درخواست کارسازی شود اما صندوق در مقابل درخواست های ارسالی تعهدی به تایید صد در صد ندارد. اگر درخواستی رد شود بدین معناست که در آن زمان صندوق شرایط پردخت نداشته است.)
5- در صورت تایید پرداخت وام و توافق شورای صندوق و شما برای نحوه تسویه لازم است که در اسرع وقت عکس چک یا چک ها برای دستیار خدمتگزاران ارسال کرده و اصل چک یا چک ها را از طریق پست پیشتاز به آدرس ذیل ارسال کنید:
مشهد، ابوذرغفاری 5، پلاک 96، طبقه دوم، کد پستی: 11111111

ب. فرم درخواست

[contact-form-7 id=”5867″ title=”درخواست وام قرض الحسنه”]
دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران
دکمه بازگشت به بالا