اپلیکیشن یاس باران

اپلیکیشن یاس باران میزبان گروه های فرهنگی و مذهبی

اپلیکیشن یاس باران یک سوپر اپلیکیشن مذهبی است که میزبان گروه های فرهنگی و مذهبی مختلف برای ارائه خدمات به دوستداران اهل بیت علیهم السلام می باشد. این بستر توسط جمعی از خیرین به صورت کاملا غیر انتفاعی راه اندازی شده و با چندین بخش آماده ارائه می باشد. و در ابتدای رمضان سال 1440 آغاز به کار کرده است. امید که به عنایت حضرت رضا علیه السلام این اپلیکیشن بتواند در آینده قدم های بزرگی در مسیر اعتلای نام اهل بیت علیهم السلام بردارد.

جهت دانلود سوپر اپلیکیشن مذهبی یاس باران برای سیستم عامل اندروید به لینک های زیر مراجعه کنید.

نصب اپلیکیشن مذهبی یاس باران از گوگل پلی   نصب اپلیکیشن مذهبی یاس باران از سیب اپ    نصب اپلیکیشن مذهبی یاس باران از سیبچه

معرفی بخش های مختلف خدمتگزاران و طریقه ثبت نام از طریق اپلیکیشن یاس باران به شرح زیر می باشد.

 • ربات ختم قرآن
 • کانال و سایت محتوایی خدمتگزاران
 • طرح پیمان همدلی
 • گروه آموزشی سفیران
 • طرح صله امام عصر علیه السلام
 • رادیو خدمتگزاران

معرفی بخش سایت و کانال خدمتگزاران (این بخش نیازمند ثبت نام نیست)

از روز شنبه پنجم دی ماه 1394 معادل 14 ربیع الاول 1437 با ایجاد گروهی در تلگرام به نیت افزایش شور خدمتگزاری به فاطمیه آغاز کردیم و امروز با گذشت ماه ها از آن تاریخ داریم با قدرتی بیشتر این مسیر را با چشم انداز زیر ادامه می دهیم: انگیزش و تسهیل کار خدمتگزاران امام زمان علیه السلام در چهار مناسبت فاطمیه، نیمه شعبان، غدیر و محرم.

در راستای رسیدن به این چشم انداز جمعی رو به افزایش از شهرها و کشورهای مختلف را در دو کانال خدمتگزاران و اتاق فکر دور هم جمع کرده ایم تا با همفکری و هم افزایی یکدیگر خدمتی موثرتر و بیشتر را به آن غریب دوران تقدیم کنیم. امید است که با مدد خداوند متعال بتوانیم هرچه بهتر و بیشتر این مسیر را ادامه دهیم.

معرفی ربات ختم قرآن برای امام زمان علیه السلام

این سرویس با هدف ختم یک دوره قرآن به صورت روزانه به نیت سلامتی و فرج حضرت بقیه الله اعظم روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه القداء راه اندازی شده است. برای ختم هر دوره به صورت روزانه ۳۰1 نفر متعهد می‌شوند که روزانه دو صفحه قرآن که توسط ربات برایشان ارسال می شود را یا خود قرائت کنند و یا به کسی بسپارند تا قرائت کند.

 سرویس بر اساس ساعت انتخاب شده هر روز دو صفحه قرآن برای تان ارسال می کند که شما موظف به قرائت آن تا ساعت ۲۴ آن روز هستید در صورتی که قرائت صفحات را اعلام نکنید ربات در طول روز شما را یادآوری می کند و در نهایت در صورتی که غیر از انجام نشود همکاران ما با شما از طریق تلگرام، پیامک و تلفن با شما تماس می گیرند.

 نکته مهم این است که ثبت نام شما به منزله پذیرفتن این موضوع چرا اگر در یک روز دو صفحه قرائت نشود ختم یک گروه ۳۰۰ نفری ناقص می ماند.

 در صورتی که مطالب بالا را مطالعه کردید و پذیرفتید روی کلید تایید کلیک کنید. با کلیک بر روی دکمه تایید شما به صفحه مشخصات منتقل می شوید در این قسمت فرم مربوط به مشخصات شما برای شما نمایش داده می شود با پر کردن فرم و ثبت نام شما عضوی از گروه ۳۰۰ نفره جهت قرائت می‌شوید.اپلیکیشن یاس باران


معرفی بخش پیمان همدلی

  امام زمان علیه السلام فرمودند: اگر شیعیان ما، که خداوند توفیق طاعت شان دهد. در راه ایفای پیمانی که بر دوش دارند، همدل می شدند، میمنت ملاقات ما از ایشان به تاخیر نمی افتاد. احتجاج جلد ۲ صفحه ۳۱۵، بحارالانوار جلد ۵۳ صفحه ۱۷۷ ح ۸

 مخاطب گرامی! بنابراین دستور امام زمان علیه السلام و دستورات مکرر اهل بیت علیهم السلام بر این موضوع که شیعیان بایسته است که برای فرج امام زمان شان همت کنند، ما در گروه خدمتگزاران بر الان شدیم که طرح پیمان همدلی را اجرا کنیم. امید که مورد توجه مولایمان قرار گرفته و در راستای کم کردن دوران غیبت آن بزرگوار موثر افتد. ان شاء الله.

 افرادی که در این طرح عضو می‌شوند با هم پیمان می بندند که روزانه به کارهای زیر همت کنند:

 •   سلام به امام عصر علیه السلام به نیت فرج در هنگام بیدار شدن از خواب در صبحگاه
 •  تلاش برای خواندن نماز اول وقت به نیت فرج (سعی کنیم همچون امام عصر علیه السلام نمازهایمان را اول وقت بخوانیم)
 •  اکرام پدر و مادر (اگر زنده هستند از ایشان خبر بگیریم، یک کار کوچک برایشان انجام دهیم و اگر از دنیا رفته اند برایشان خیلی زیادی انجام دهیم هر چند کوچک)

نکاتی قابل توجه

دستیار پیمان همدلی شما را در یادآوری و انجام این کارها کمک کار است. این طرح را با سه پیمانه فوق آغاز می کنیم و امیدواریم که بتوانیم بندهایی را در آینده به این پیمان نامه اضافه کنیم. ان شاء الله.

در انتهای متن بالا دو کلید موجود است با عنوان های پیمان می بندم و انصراف می دهم با انتخاب پیمان میبندم شما شرایط عضویت در پیمان همدلی را قبول کرده سپس فرمی برای شما نمایان می شود با پر کردن این فرم عضویت شما کامل می شود.

اپلیکیشن یاس باران


معرفی بخش گروه آموزشی سفیران

گروه آموزشی سفیران مجموعه‌ ای است که در حوزه آموزش و تربیت افراد علاقمند به خدمتگزاری اهل بیت علیهم السلام در چهار مناسبت غدیر، فاطمیه، محرم و نیمه شعبان فعالیت می کند. برگزاری کلاس های آنلاین، کارگاه های آموزشی صوتی و ارائه مجالس اینترنتی اهم فعالیت های این گروه می باشد.

اپلیکیشن یاس باران


معرفی بخش صله امام عصر علیه السلام

ما با همکاری شما و جمعی از دوستداران امام عصر علیه السلام همت کرده ایم که با پرداخت مبلغی اندک به صورت هفتگی یا ماهیانه به عنوان صله به امام عصر علیه السلام و هزینه کردن این مبالغ در پروژه های مختلف برای احیای چهار مناسبت غدیر، محرم، فاطمیه و نیمه شعبان قدمی در راه جلب رضایت مولایمان امام عصر علیه السلام برداریم.

اپلیکیشن یاس باران


معرفی رادیو خدمتگزارن

رادیو خدمتگزاران، رسانه ای گرم و صمیمی، برای لحظات خلوت و دلتنگی هدفش این است که نشر دهنده‌ی آگاهی باشد و امید و انگیزه تا عزیزانی که آرزوی خدمتگزاری قرآن و اهل بیت علیهم السلام را دارند همواره با روحیه بالا و دانش کافی در این مسیر قدم بردارند‌. در این فضا برنامه‌ی کامل رادیویی با مشارکت و همراهی مخاطبین گرامی تولید و پخش می شود. تاکنون عمده برنامه های تولیدی به شرح زیر است:

 •  “قصه های بی غصه” با محوریت قصه گویی برای کودکان
 •  “فانوس” برنامه‌‌‌ی کارشناس محور با حضور اساتید مختلف
 • “قرارهمدلی” برنامه ای ترکیبی با هدف انگیزه بخشی به مخاطبِ خدمتگزار

اپلیکیشن یاس باران


خیلی خوشحال می شویم اگر در این طرح ها با ما همراهی کنید.

 

دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران
دکمه بازگشت به بالا

خرید اینترنتی جدیدترین محصولات عید غدیر

 

+ هدیه: پوستر رایگان

 

محصولات غدیر