کتاب پیرامون غدیر – معرفی کتاب غدیر

کتاب پیرامون غدیر (غدیر، مهمترین شعائر الهی)

تعظیم غدیر، مهمترین شعائر الهی به حساب می آید و بنا به فرمایش خاتم انبیا ترویج و تبلیغ غدیر و رساندن پیام آن روز به دیگران و نشر فضایل و مناقب امیر سرفراز غدیر، شاه ولایت حضرت علی بن ابی طالب وظیفه آحاد امت اسلامی است. کتاب پیرامون غدیر کوشش ناقابل در راستای امتثال امر مطاع رسول گرامی اسلام صورت گرفته است.

مشخصات کتاب

نام کتاب: ⁣کتاب پیرامون غدیر
مولف: دکتر علی هراتیان
ناشر: گنجینه مهر ماندگار


کتاب پیرامون غدیر

 بخشی از کتاب پیرامون غدیر

بار دیگر غدیر از راه می رسد و شایسته است هر یک از ما و شما که خود را مسلمان و امت خاتم انبیا صلی الله علیه و آله می دانیم از خود بپرسیم: با غدیر و برای صاحبان غدیر چه کرده ایم؟…روزی سرنوشت سازتر از غدیر در تاریخ بشر ثبت نشده است.

در چندین روزی آفریدگار جهان، اصلی ترین سخن خود را با بشر در میان نهاده و حساس ترین توقع خود را از بندگان خویش بیان داشته است. به عبارت دیگر در غدیر از مقصد نهایی خلفت، راز آفرینش، هدف بعثت انبیا و نزول کتاب های آسمانی و رمز سعادت و رستگاری بشر در دنیا و آخرت به دست بهترین بندگان خداوند رونمایی شده است.

در غدیر، مهم ترین پیام آسمانی یا همان نبا عظمی ابلاغ گردیده است. در چنین روزی، برترین آفریدگان و اشرف پیامبران، مأموریت یافت شاهکار خدا در خلقت یعنی امیر مومنان علیه السلام و امامان منصوب و رهبران برگزیده از سوی پروردگار عالم را به جهانیان معرفی نماید.برای خرید کتاب هایی با موضوع غدیر از سایت فروشگاه خدمتگزاران کلیک نمایید.

دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا