برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست

توزیع کتیبه رایگان محرم برای سفارشات بالای 100 هزار تومان

باز محرم رسید و بساط عزاداری برپا شد...

بیایید برای تسلیت به صاحب عزا، حضرت صاحب الزمان علیه السلام خانه هایمان را سیاهپوش کنیم.

کتیبه رایگان برای سفارشات بالای 100 هزارتومان از طریق کد تخفیف زیر به سبد شما اضافه می گردد:

   کد تخفیف: 313  

تعداد پرچم ها ان شاء الله ده  هزار عدد خواهد بود و هر نفر فقط یک بار می تواند از این تخفیف استفاده نماید.  

لینک مشاهده مشخصات کتیبه و خرید آن به صورت جداگانه

لوازم محرم

جدیدترین محصولات محرم

پرفروش‌ترین محصولات محرم

خرید اینترنتی انواع "محصولات محرم" برای هیئت‌ها و حسینیه‌ها

در ماه محرم مراسم متفاوتی در ایران برگزار می شود. از برپایی تکیه ها و حسینیه ها گرفته تا ساختن ایستگاه صلواتی. برای برپایی هر کدام از این نمادهای مذهبی نیاز به ابزار و وسیله هست. ما در سایت خدمتگزاران این وسایل را در دسته بندی محصولات محرم قرار داده ایم. در اینجا برخی از محصولات، وسایل و لوازم محرم پرکاربرد را به اختصار معرفی میکنیم:

کتیبه و پرچم محرم:

کتیبه و پرچم محرم برای نصب روی دیوار هیئت ها و حسینه ها و همچنین سیاه پوش کردن منازل مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با نصب پرچم جلوی درب منزل می توان عزادار بودن صاحب خانه را به سایرین اعلام کرد. 

استکان محرم:

یکی از ثابت ترین سنت های هیئت ها و روضه ها چای دادن به عزاداران حسینی است. با استفاده از استکان های مذهبی که مزین به نام اهل بیت علیهم السلام هستند می تواند حال و هوای روضه را متفاوت کرد.

گلاب پاش محرمی: 

یکی از لوازم مورد نیاز در مراسمات مذهبی و هیئات گلاب و گلاب پاش است. به خصوص در فصل گرما برای خوشبو کردن فضا می توان از آن‌ها استفاده کرد. گلاب پاش محرمی مخصوص عزاداری های ماه محرم است.

پارچه مشکی محرم:

حسینیه ها و هیئت ها اگر قصد داشته باشند تمام دیوارهای روضه را سیاه پوش کنند نیاز به پارچه مشکی دارند. این پارچه انواع و جنس های مختلفی دارد که صفحه مربوطه قابل مشاهده و خرید است. 

چوب پر خادم:

اگر هیئت شما مخاطبین زیادی دارد و یا ایستگاه صلواتی راه اندازی کرده اید قطعا نیاز به خادمینی دارید که مردم و ماشین ها را هدایت و راهنمایی کنند تا موجب شلوغی و آزرده خاطر شدن سایرین نگردد. در دست داشتن یک چوب پر می تواند نشانه خوبی برای خادمین هیئت باشد. 

ریسه مشکی محرم:

ریسه های مشکی محرم هم برای روضه ها و هیئت ها و هم برای سیاه پوش کردن خانه ها کاربرد دارد. نصب آن هم بسیار ساده است. 

اسپند دودکن:

اسپند دودکن حضرتی یا حرمی برای هیئت ها و ایستگاه های صلواتی کاربرد دارد تا بتوانند اسپند دود کنند.

بازوبند محرم:

بازوبند برای کودکان و نوجوانان بسیار کاربردی و جذاب است. البته خادمین هیئت هم می توانند با استفاده از این بازوبند ها خود را از سایرین متمایز کنند. 

سربند محرم:

فرض کنید همه کودکان و نوجوانان حاضر در یک هیئت عزاداری از سربند های متحد الشکل استفاده کنند. قطعا حس و حال خوبی در مراسم ایجاد می شود. 

کاور خادم

اگر هیئت شما مخاطبین زیادی دارد و یا ایستگاه صلواتی راه اندازی کرده اید قطعا نیاز به خادمینی دارید که مردم و ماشین ها را هدایت و راهنمایی کنند تا موجب شلوغی و آزرده خاطر شدن سایرین نگردد. پوشیدن یک کاور می تواند نشانه خوبی برای خادمین هیئت باشد. 

حمایل خادم هیئت:

اگر هیئت شما مخاطبین زیادی دارد و یا ایستگاه صلواتی راه اندازی کرده اید قطعا نیاز به خادمینی دارید که مردم و ماشین ها را هدایت و راهنمایی کنند تا موجب شلوغی و آزرده خاطر شدن سایرین نگردد. پوشیدن یک حمایل می تواند نشانه خوبی برای خادمین هیئت باشد. 

شال عزاداری:

شال عزاداری محرم از قدیم الایام بسیار مرسوم بوده. به خصوص در دهه اول محرم. این شال اغلب به رنگ مشکی است. برخی از سادات هم هستند که از شال سبز سیدی استفاده می کنند. 

پیکسل محرم:

پیکسل های مذهبی محرم چند سالی است که بین نوجوانان و جوانان رواج پیدا کرده است. از این پیکسل ها می توان هم روی کیف و کوله استفاده کرد و هم روی سینه. خادمین هیئت هم میتوانند برای متحد الشکل بودن از این پیکسل ها استفاده کنند. 

دستمال اشک:

دستمال اشک روضه یادگاری است که از اشک های عزاداری برای سید الشهدا باقی می ماند و دلخوشی ما این است که هنگام دفن این دستمال را با ما دفن کنند. 

پایه پرچم، چوب پرچم:

برای نصب پرچم محرم روی دیوار نیاز به پایه فلزی پرچم و چوب پرچم دارید که همه وسایل مورد نیاز در سایت خدمتگزاران تهیه شده و قابل سفارش است.

شمعدان مذهبی:

یکی از لوازمی که برای تزیین مراسمات مذهبی و عزاداری به خصوص در ماه محرم به کار می رود شمعدان لاله مذهبی است. این شمعدان ها در رنگ ها و با شعارها و نام اهل بیت علیهم السلام مزین شده اند. 

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب اربعین

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود