برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فهرست

قوانین و مقررات خرید از خدمتگزاران

قوانین مرکز خرید آنلاین به‌منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای مرکز خرید آنلاین خدمتگزاران و خریدار محترم الزامی است. عضویت در سایت یا خرید از آن به‌منزلۀ مطالعه و پذیرفتن شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. لازم است خریداران گرامی پیش از ثبت هر سفارش، کلیه قوانین جدید در این بخش را بدانند.

ماده 1 - عضویت در سایت:
  برای خرید ثبت سفارش و خرید، خریدار ابتدا باید در سایت خدمتگزاران ثبت‌نام کند. اطلاعات خریدار باید به‌صورت کامل، دقیق و صحیح وارد شود.

تبصره 1) کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ شکل صحیح در فرم ثبت‌نام اعلام کند. مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات ثبت‌شده با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد است و مرکز خرید آنلاین هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش‌های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت‌نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.

تبصره 2 ) کاربر نباید در سایت اظهاراتی را قرار دهد یا به  اقدامی دست بزند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد یا عمل مجرمانه‌ای را در پی داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ‌کدام منتشر نخواهد شد. چنانچه هر یک از کاربران، این ماده را رعایت نکنند، از همکاری با مرکز خرید آنلاین محروم و تسویه‌حساب کامل در صورت بدهی طرفین به یکدیگر به‌سرعت انجام خواهد شد.

ماده 2 - ثبت سفارش:

تبصره 1) دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش بر عهده خریدار است. پس پیش از تائید سفارش، موارد ذکرشده را به‌دقت بررسی کنید. همچنین پیش از تحویل گرفتن سفارش از صحت بسته ارسالی مطمئن شوید و در صورت بروز مشکل با شماره‌های پشتیبانی سایت تماس بگیرید یا از طریق چت سایت موضوع را با ما در میان بگذارید.

تبصره 2) قیمت‌ محصولات موجود در وب‌سایت به‌روز است. همچنین قیمتی که هنگام سفارش مشتری در پیش ‌­فاکتور منظور شده معتبر خواهد بود.

تبصره 3) پس از هر ثبت سفارش در سیستم، ایمیل و پیامک تائید ثبت سفارش برای مشتریان ارسال می‌شود.

تبصره 4) پس از ثبت سفارش، در صورت لزوم طی تماس تلفنی با مشتری، صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد؛ بنابراین خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به‌طور صحیح در فرم‌های مربوطه وارد کنید و از ثبت سفارش‌های غیرواقعی بپرهیزید.

تبصره 5) ثبت سفارش و خریدهای عمده باید طبق هماهنگی قبلی با مرکز خرید آنلاین انجام شود و در صورت ثبت سفارش بدون هماهنگی، تصمیم در مورد پردازش یا لغو آن‌ها بر عهده مرکز خرید آنلاین خدمتگزاران است.

همچنین با توجه به شرایط جشنواره‌ها محدودیت تعداد در انتخاب کالاها متفاوت است. در صورت تکرار خرید کالاهای یکسان یا مشابه در سفارش‌های متعدد، خدمتگزاران می‌تواند سفارش را لغو نماید.

ماده 3– پرداخت هزینه:
  دریافت مبلغ سفارش‌های ثبت‌شده از طریق پرداخت آنلاین صورت می‌پذیرد.

تبصره 1) در حال حاضر هیچ‌گونه مالیاتی به‌عنوان مالیات بر ارزش‌افزوده محاسبه نمی‌شود و خریدار تنها بهای کالای خریداری‌شده را بدون مالیات پرداخت می‌کند.

تبصره 2)  توجه فرمایید که قیمت‌های درج‌شده بر روی کالاهای وب‌سایت به تومان است.

تبصره 3) در صورت خرید اقساطی کیف پول شارژ می‌شود.

ماده 4 –بسته‌بندی و ارسال سفارش: 

   سفارش‌های ثبت شده در سایت مرکز خرید آنلاین بانی مد پس از دریافت تاییدیه از مشتری، جهت ارسال و تحویل بنا به نوع ارسال انتخابی مشتری (ارسال فوری، ارسال سریع، ارسال معمولی) که هزینه هر نوع ارسال شامل هزینه شرکت حمل و کارتن و بسته بندی محصولات می باشد بنا به صلاحدید و تجربه مجموعه خدمتگزاران به یکی از شرکت های پست، تیپاکس، ماهکس، بارهوایی پیام کیهان، اتوبوس و اسنپ (برای سفارشات مشهد) تحویل خواهد شد. امکان تحویل حضوری سفارش به مشتری در انبار خدمتگزاران میسر نیست.

تبصره 2 ) سفارشات در سریعترین زمان ممکن (1 تا 3 روز) به شرکت های حمل و نقل تحویل می شود و توسط شرکت حمل طی 24 ساعت تا 5 روز به مشتری تحویل می شود. هزینه ارسال توسط مشتری کامل پرداخت شده و توسط خدمتگزاران به صورت کامل با شرکت حمل تسویه می شود و در صورت مطالبه وجه از مشتری در هنگام تحویل بسته لازم است که مراتب به خدمتگزاران اطلاع داده شود تا برای مشتری جبران خسارت شود.
تبصره 3) مشتریان عزیز دقت فرمایند در هنگام دریافت بسته‌ها و سفارشات پستی خود لطفا سفارش خود را در حضور مامور پست باز کرده و بررسی نمایند و در صورت کسر بودن اقلام سفارش و یا ضربه و آسیب به کالا از مامور پست درخواست صورتجلسه نمایند و بلافاصله با شماره پشتیبانی سایت 05134201 تماس حاصل فرمایند. در صورت چک نکردن سفارشات در لحظه تحویل، مسئولیت کسری سفارشات بر عهده مشتری خواهد بود.

تبصره 4 ) سفارش‌های مشهد به‌وسیله اسنپ در روز و بازه زمانی مشخص‌شده از سوی مشتری  ارسال می‌شوند. اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارش را تحویل بگیرد، همکاران پشتیبان برای هماهنگ کردن زمان ارسال بعدی با مشتری تماس می‌گیرند. همچنین هزینه ارسال برای بار دوم به عهده مشتری است.

تبصره 5) در نظر داشته باشید زمانی که سفارش شما تایید شود و آماده سازی (بسته‌بندی) انجام شود، در صورتی که درخواست لغو سفارش را داشته باشید هزینه بسته‌بندی انجام شده کسر خواهد شد.

ماده 5 – تحویل سفارش: 

تبصره 1) تحویل‌گیرنده کالا یا نماینده ایشان (با ارائه کد تحویل) باید هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی ثبت کرده است، حضور داشته باشد و کالا را شخصا تحویل بگیرد. در صورت عدم حضور تحویل‌گیرنده در محل، کالای موردنظر با هماهنگی واحد پشتیبانی و پرداخت مجدد هزینه ارسال دوباره ارسال خواهد شد.

تبصره 2 ) درصورتی‌که در دریافت سفارش خود با تأخیر نامعقولی مواجه شدید، حتماً با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جداً بپرهیزید.

تبصره 3) لطفاً با دیگر اعضای خانواده یا محل کار خود هماهنگ کنید تا در صورت نبودن شما، بسته را تحویل بگیرند؛ در غیر این صورت، بسته برگشت داده می‌شود.

ماده 6 – درخواست مرجوعی کالا:

ثبت درخواست مرجوعی (برگشت کالا) در قسمت پیگیری سفارش/درخواست مرجوعی یا از طریق چت سایت انجام می‌گیرد. هم‌چنین در نظر داشته باشید در صورت مرجوعی بازگشت وجه در صورتی انجام می‌شود که خرید اقساطی نباشد و در ازای آن اعتبار کیف پول صادر می‌گردد و تخفیف‌ها و امتیازهای دریافت شده در سفارش سوخت می‌شود.


تبصره 1) چنانچه کالای خریداری‌شده با محصول ارسالی برای مشتری مغایرت داشته باشد، در صورت هرگونه اشتباه از سوی مرکز خرید آنلاین، کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ‌گونه هزینه‌ای به مشتری، مشروط به اطلاع در 24 ساعت اولیه و ضمن اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد برگشت داده می‌شود و در صورتی که خرید اقساطی نباشد بازگشت وجه انجام و اعتبار کیف پول صادر می‌گردد.

تبصره 2) تعویض کالا تنها در شرایطی انجام خواهد شد که محصول ارسالی کاملاً سالم باقی‌مانده باشد. تگ کالا روی محصول نباید مخدوش شود. همچنین لازم است کالا در بسته‌بندی ارسالی خدمتگزاران، بدون هیچ صدمه‌ای قرار گیرد.

تبصره 3) در صورت هرگونه مغایرت احتمالی اجناس خریداری‌ شده در فاکتور مشتری و با محصولی که برای کاربر ارسال می‌شود، پس از احراز موضوع، کلیه هزینه‌های ارسال بر عهده مرکز خرید آنلاین خدمتگزاران خواهد بود و مرکز خرید آنلاین در بازگشت وجه در صورت عدم خرید اقساطی و اعتبار کیف پول متعهد است.

تبصره 4) در صورت تمایل به تعویض محصولاتی که هنگام حراج تهیه‌شده‌اند، توجه داشته باشید که قیمت در نظر گرفته‌شده برای دریافت اجناس دیگر، همان قیمت پرداختی در زمان حراج است.

تبصره 5) در صورت درخواست استرداد وجه کالاهای خریداری شده از پروموشن 1+1، لازم است کالای خریداری‌شده و کالای هدیه را باهم بازگردانید و درصورتی‌که کالای هدیه شرایط بازگشت نداشت یا علاقه‌ای به بازگرداندن آن نداشتید، به‌اندازۀ ارزش کالای هدیه از مبلغ کل، وجه کسر می‌شود.

تبصره 6) در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق فسخ کردن سفارش و خرید انجام‌شده توسط مشتری، برای وب‌سایت محفوظ است. در ادامه‌، وجوه دریافتی طی 48 الی 72 ساعت کاری در صورت عدم استفاده از خرید اقساطی به حساب اعلام‌شده از سوی مشتری واریز می‌شود و مشتری با ورود به سایت  می‌پذیرد از این امر آگاه است و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

تبصره 6) پس از درخواست مشتریان مبنی بر افزودن مبلغ کالای مرجوعی به کیف پول، امکان عودت وجه کیف پول وجود ندارد.

تبصره 7) سکه های خدمتگزارانی که در مناسبت‌های مختلف از سمت خدمتگزاران به عنوان هدیه دریافت نموده‌اید، دارای محدودیت زمانی بوده و طی بازه‌ای که مشخص شده، منقضی خواهند شد.

تبصره 8) در نظر داشته باشید در صورتی که خرید شما با کد تخفیف باشد، مبلغ پرداختی شما به اعتبار کیف پول و یا کارت بانکی شما منتقل می‌شود و تعویض امکان‌پذیر نیست.
تبصره 9) توجه فرمایید که در صورت بازگشت کالا هزینه ارسال و بسته‌بندی از مبلغ پرداختی کسر می‌گردد. 

تبصره 10) در صورت انتخاب کیف پول هزینه ارسال و بسته‌بندی کسر نخواهد شد. در نظر داشته باشید در برگشت سفارش و یا لغو سفارش در صورتی که اعتبار کیف پول را انتخاب کنید، امکان عودت وجه پس از صدور کیف پول وجود ندارد. لذا در تصمیم‌گیری کالای مرجوعی دقت لازم را داشته باشید.

 


ماده 7 – ارتباط با ما:

واحد ارتباط با مشتریان خدمتگزاران از طریق شماره تلفن 34201-051 و ارتباط آنلاین به ویژه چت باکس موجود در صفحات سایت، پاسخگوی سوالات مشتریان است.

حساب کاربری

خانه

جستجو و دسته بندی

محصولات منتخب غدیر

محصولات منتخب محرم

برای ذخیره محصولات مورد علاقه تان وارد حساب کاربری شوید.

ورود