نوع محتوا

برنامه پیشنهادی نیمه شعبان – جشن کنفرانسی نیمه شعبان

جشن کنفرانسی نیمه شعبان

جشن کنفرانسی نیمه شعبان شامل روش اجرای جشن،فایل های متن مجری، کلیپ ها ، متن کارت دعوت  ، کتاب و مسابقه می باشد

برنامه تفصیلی جشن

  1. معرفی قرآن : مجری متن شماره ۱ معرفی قرآن را اجرا می کند و با ادای احترام رو به پرده می ایستد تا قرآن تلاوت شود. مسئول لب تاپ پس از اتمام صحبتهای مجری پاورپوینت یا کلیپ قرآن را پخش می کند.
  2. مجری پس از اتمام قرآن متن خوشامدگویی را با انرژی اجرا می کند و به محض اتمام صحبت هایش کلیپ صوتی شاد پخش می شود.
  3. در این بخش پس از اینکه کلیپ تما شد مجری متن معرفی گروه سرود یا نمایش را می خواند و از آنها دعوت به آمدن می کند.اگر گروه سرود یا نمایش نبود مجری در مورد یک کلیپ تشرف به ساحت حضرت که قرار است پخش بشود صحبت می کند و از مدعوین می خواهد توجه کنند چون از کلیپ در بخش مسابقه سوال پرسیده می شود. مسئول لب تاب کلیپ را پخش می کند در این بخش به هماهنگی کادر تدارکات در نظم بخشیدن به محیط و رعایت سکوت جهت تاثیرگذاری بیشتر کلیپ نیاز است.
  4. پس از آن مجری از همراهی مدعوین تشکر می کند (متن نظرخواهی) و از آنان دعوت می کند با پذیرایی استراحت کنند و متن های نظرسنجی ای که  به آنها داده می شود را داشته باشند و تا آ[ر جشن پر کنند.
  5. پس از پذیرایی ، مجری از سخنران دعوت به آمدن می کند و به حضار تدکر می دهد که از متن سخنرانی سوال در بخش مسابقه پرسیده خواهد شد. لازم است که سخنران از متن سخنرانی به نسبت تعداد مدعوین سوال طراحی کند(بین ۲تا۷ سوال)
  6. پس از سخنرانی مجری از توجه حضار تشکر می کند و مسابقه پاورپوینت را با شور اجرا می کند(همچنین مسابقه از کلیپ و پذیرایی و اهدا جایزه به اولین نفری که به موقع آمده است). لازم است مجری قبل از اجرای مسابقه با پاورپوینت ، آن را مطالعه کرده باشد تا هم جوابها را بداند و هم در روخوانی آنها دچار مشکل نشود.در این بخش مسئول لب تاب و مجری باید هماهنگ باشند. پس از اجرای مسابقه یک سرود کوتاه شاد پخش می شود.
  7. پس از اجرای مسابقه و سرود کوتاه مجری از مداح دعوت می کند برای اجرای مولودی (اگر مداح نبود اجرای فایل های تصویری مولودی عربی و فارسی شاد)
  8. پس ازآن مجری با تشکر از مداح،متن مربوط به کلیپ با صد امید را اجرا می کند و در سکوت و کم کردن نور کلیپ توسط مسئول لب تاب اجرا می شود.
  9. پس از آن مجری متن خداحافظی را اجرا می کند و با تشکر از حضار از آنها دعوت به خواندن دعای فرج می کند و مسئول لب تاب کلیپ آخر (دعای فرج) را پخش می کند.

متون مربوط به اجرای مجری :

برای مطالعه متون مربوط به اجرای مجری برنامه ، به لینک های زیر مراجعه کنید :

برای داشتن یک اجرای خوب به عنوان یک مجری فایل پی دی اف خصوصیات یک مجری خوب را مطالعه کنید

جهت دانلود همه فایل ها به صورت یکجا و فایل های پاورپونت ، فایل های صوتی/تصویری  فایل پکیج زیر را دانلود کنید

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن