آثار گرافیکی نیمه شعبانآثار نوشتاری و اجرایی نیمه شعبانبروشور و کارت دعوت نیمه شعبانبزرگسالبنر، طرح گرافیکی و اینفوگرافی نیمه شعبانفایل تصویریمتن کارت دعوت نیمه شعبانمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبان

طرح کارت و پوستر نیمه شعبان

طرح کارت و پوستر نیمه شعبان حاوی سی و چهار طرح

این مقاله حاوی سی دو طرح کارت و پوستر نیمه شعبان است که شما بزرگواران در ایام تولد امام عصر علیه السلام می توانید از آنها در مکان های مختلف و در فضای مجازی استفاده کنید و یادآور آخرین یادگار اهل بیت علیهم السلام باشید.


  • مولایم

مولایم ما را ببخش که یک عمر چه کودکانه نشستیم و انتظار کشیدیم تا صدای شلیک یک توپ، نوید آمدن بهار را سردهد. ای صد حيف که تو بهار بودی و من بی تو هر فروردینم دی بود و نمی‌دانستم. حضرت صادق «علیه السلام» فرموند: که نوروز و اول بهار روزی است که ما توقع فرج حضرت مهدی «عجل الله تعالی فرجه» را داریم.

کودک که بودم پدرم جمعه ها صبح درب خانه را آب و جارو میکرد تا اگر مولا ازآن حوالی عبور کند  و نو روز هر باره این حس را درمن زنده می کند مردمی را می‌بینم که سراسر شوق و شورند، خانه تکانی می کنند و لباسهای نو برتن اما برای چه ؟ برای که ؟ اینان منتظرند تا بهار شود ؟

سالهاست می اندیشم که هنگام بهار مگر چه می شود که آن گونه به هم می ریزیم، مهربان می شویم، به سراغ هم می‌رویم و از همه ی مهمتر منتظر می شویم.

آری نیمه شعبان است روزی که مهدی موعود متولد شد و برای همیشه نور امیدی در دل مومنان روشن گردید. تا در تپش مدام زمین و نگاه زهرآلود زمان به امید طلب دست‌های پر مهرش روزگار بگذرانند و بدانند کسی هست که خواهد آمد و در ظلمت بی فردای این روزگار کس را از ناکس جدا خواهد کرد و بر لب‌های خشک زمین خواهد بارید.

امروز که سپیدی‌ها همه ی در سیاهی دل‌های آدمیان رنگ باخته‌اند؛ دیدگان زمین در انتظار اندکی سپیده دم بارانی ست. راه درازیست از این جا تا صداقت و زمین در انتظار است تا مردی بیاید از جنس آسمان تا با قدوم نازنینش جسورانه شقاوت را؛ خیانت را از هستی پاک کند.

تا شب دریده شود و دیدگان آدمیان طلوعی از جنس عدالت رابه نظاره بنشینند. و همین امروز کاش که بیایی امروز که آدمیان صداقت را به زیر آوار فراموشی‌ها از یاد برده‌اند؛ حالا که خاک از خون سرخ عدالت گلگون است؛ زمین در حسرت یک مرد می‌سوزد و ما در بین تمامی ظلمت‌ها امروز شادیم و شیرینی و شربت است که دست به دست میشود و باد دانه های گرگرفته اسپند را از روی منقل فوت میکند.

چرا که امروز نیمه شعبان است روز تولد توست، روز تولد امید.


  • برای مشاهده هر تصویر روی آن کلیک کنید.

برای دانلود تصاویر به صورت فایل (zip) به لینک زیر مراجعه نمایید.
کارت و پوستر

برای مشاهده مقالاتی که در مورد امام عصر علیه السلام است می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.
فهرست نیمه شعبان

 

برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا