یاقوت نیمه شعبانآثار صوتی نیمه شعبانبزرگسالصوت تذکری نیمه شعبانفایل ویدیوییمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه نیمه شعبان خدمتگزاران

احیاگر دین امام زمان علیه السلام ( یاقوت 4 )

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

احیاگر دین امام زمان علیه السلام ( همراه با سخنرانی استاد معاونیان )

احیاگر دین امام زمان علیه السلام است. که بعد از ظهور این احیاگری اتفاق ميفتد. به اميد روزی که امام عصر علیه السلام ظهور کنند و دين را احیا کنند.

دعای مهربانترین پدر…
پدرجان دعایمان کن…

کلیپ سخنرانی احیاگر دین امام زمان (علیه السلام)

یا صاحب الزمان (علیه السلام) به آن مستظهرم جانا كه دل مأوای تو گردد مرا روزی مباد آن دم که بی یاد تو بنشینم… از آن ترسم من بی دل که پیش از روز وصل تو به تلخی ناگهان از تن برآید جان شیرینم…  هرگه که یاد روی تو کردم جوان شدم یابن الحسن….

امام زمان علاوه براینکه احیاگر قران است احیاگر اصل اسلام است احیاگر سنت است و احیاگر احکام الاهیه حقیقی است احیاگر این چهار مقوله است و همه بعد از ظهور اتفاق میفتد اما یک احیاگری دارد امام زمان که ظهورش و بروزش و اوجش و شکوهش در بعد از ظهوره ولی می شود.

قبل از ظهور هم انجام بده برای کسانی اون چیه دل منم مرده از چیزهایی که میمیرد دل مومنین است به قساوت قلب به کثرت گناه … روزگاران بر آنها طولانی شد دلهاشون قساوت قلب پیدا کرد…..

نکته

  مقالات یاقوت پیرامون روایت های کوتاه در رابطه با یاران و دلدادگان اهل بیت علیهم السلام است که نتیجه ی هر بخش به امام عصر علیه السلام مربوط می شود.
منتظر شماره های بعدی باشید…


دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا