یاقوت غدیربزرگسالغدیرفایل ویدیوییمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه غدیر خدمتگزارانویژه نیمه شعبان خدمتگزارانیاقوت نیمه شعبان

وظیفه ابلاغی هر مؤمن (یاقوت 23)

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

وظیفه ابلاغی هر مؤمن (سخنران دکتر دولتی)

این یاقوت وظیفه معرفی امام علیه السلام را در تمامی دوران امری واجب و ضروری دانسته است. وظیفه ابلاغی هر مؤمن معرفی و شناخت امام زمان علیه السلام به اطرافیان، خصوصاً به خانواده از دستورات پیامبر صلی الله علیه و آله در غدیر است. چرا که در خطبه غدیر فرمودند: این امر را حاضران به غائبان، پدران به پسران برسانند تا روز قیامت.

کلیپ سخنرانی وظیفه ابلاغی هر مؤمن

 

همه ی اون کسانی که معرفت دارن نسبت به اهل بیت علیهم السلام یک چیز رو در طول زندگیشون علی الدوام و به شکل متعالی به اطرافیانشون خصوصا اهلشون و فرزندانشون متذکرند علی الدوام و به شکل متعالی یعنی قشنگ، خوب این همان دستوری است.

که حضرتش فرمودند:

فَلْیُبَلِّغِ الْحَاضِرُ الْغَائِبَ وَ الْوَالِدُ الْوَلَدَ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ. خطبه غدیر

فلیبلغ یعنی به شکل تام و تمام و زیبا عرضه کردن نه خراب کردن و ناقص، خوب و بلند و متعالی اینجور باید ابلاغ بکنیم. هرکس امام زمان علیه السلام را بگه من شناختم نشانش اینه هرکس و پیدا کرده هرجا فرصت شد قطعا امام زمان علیه السلام رو معرفی میکنه چرا؟

چون می داند او باب نجات است می داند اگر این دوستش رفیقیش، همسرش، قوم و خویشش، همکارش اگر امام زمان علیه السلام را بشناسد بر سفینة النجاة سوار است. خیالش راحت است و اگر به این امامش را نشناساند.

این خصارت دیده وقت تلف کرده. این کنارِ پیام غدیر است، نمی‌گم قبل از پیام غدیر پیامِ عقل است. بزرگواران آن کس که نداند و نداند که نداند چه کسی باید این رو آگاه کند. شمایی که می‌دانید امام حسین را می‌شناسید.  ان الحسین مصباح الهدی و سفینة النجاة و یا سفینة النجاة مصباح الهدی می‌شناسی!!!

چرا به رفیقات نمی‌گویی؟؟ این داستانِ آقای سلمان حدادی را که احتمالا خیلی از شما شنیده‌ اید می‌گه من چند سال با این رفیق شیعه که داشتم، سُنی یه می‌گه من بین ۵۰۰ تا۱۰۰۰ نفر وهابی را شیعه کُش کردم، می‌گه رفیق شیعه داشتیم من براش کتاب می‌بردم که اون رو هم وهابی کنم. اونم می‌خوند خیلی هم مودب بود با من برخورد تند نمی‌کرد.

یک روز بهش گفتم ما قرارمون این بود ما کتاب می‌دیم تو بخونی تو کتاب می‌دی ما بخونیم تو هم یک کتاب بده ما بخونیم اونم کتاب نمی داد. بیا بریم روضه امام حسین علیه‌السلام وهابی که برود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر رو به قول خودش وهابی شیعه کُش کرده اومده مجلس امام حسین علیه السلام زندگیش زیرو رو شده!!!

سختته به رفیقت بگی؟؟ یک بار بیا بریم روضه. چطوری بگی؟؟؟ دیگه خودت باید با لطایف عین بگی، خودت باید قشنگش کنی خودت باید بسته بندی کنی، خودت باید یک جایی ببری که اون بتونه…..دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا