آثار نوشتاری و اجرایی غدیربزرگسالغدیرفایل صوتیمخاطبینمعرفی کتاب غدیرنوجواننوع محتوا

کتاب شبهای پیشاور – معرفی کتاب غدیر

کتاب شبهای پیشاور مناظره سلطان الواعظین شیرازی با عالمان حنفی (کتاب صوتی)

کتاب شبهای پیشاور نام کتابی با مضمون ده شب مناظره یک مبلّغ شیعی، مشهور به سلطان الواعظین شیرازی، با دو نفر از عالمان حنفی مذهب اهل سنت افغانستان است. کتاب شبهای پیشاور به زبان فارسی است و از ویژگی‌های این اثر آن است که حالت داستانیِ مستند و جذاب دارد و ضمن بیان اسناد و ادله شرعی و عقلی، صبغه تاریخی بسیاری از مباحث بر جذابیت و گیرایی آن افزوده است.

فایل های صوتی کتاب شبهای پیشاور را در زير مشاهده و دانلود نماييد.


مناظره شب اول و دوم کتاب شبهای پیشاور:

داستانی که در این لوح فشرده در قالب نمایش رادیویی تقدیم شما مومنان جویایی حق و حقیقت می گردد براساس کتاب شبهای پیشاور، مشروع مناظرات عالم توانایی شیعه با عالم بزرگان اهل سنت است….


مناظره شب سوم:

پس از نماز مغرب آقایان علما و حاضران تشریف آوردن و پس از پذیرایی جلسه خالت رسمی به خود گرفت….


مناظره شب چهارم:

هنگام مغرب چند تن از آقایان اهل تسنن یادآوری کردند که در این چند روز گذشته در مساجد، ادارات و بازار صحبت از مجالسی است که در این مجلس مطرح میشود.انتشار این گفتگوها در روزنامه ها باعث…..


مناظره شب پنجم:

امروز درباره صحبت های دیشب شما فکر میکردم به این نتیجه رسیدم که گویا شما به سحر بیان میخواهید حلافت بلافصل علی علیه السلام را ثابت کنید در حالیکه میدانید……


مناظره شب ششم:

قبل از شروع جلسه يکي از تجار اهل سنت به جناب واعظ گفت ؛زودتر خدمت رسيدم تامطلبي را خدمتتان عرض کنم.صحبتهاي شما در اين جلسات در روزنامه هاي محلي چاپ ميشود و عده اي بسياري را مجذوب خود کرده است……


مناظره شب هفتم:

در ابتدای مجلس جناب نواب که یکی از بزرگان شهر بود سوالی را مطرح کرد؛ حضرت آقا چند شب قبل جناب آقای حافظ سوالی را مطرح کردند…..


مناظره شب هشتم:

در اول مچلس جناب واعظ بحث را شروع کردند: میخواهم به عنوان اولین مطلب سوالی را از شما بپرسم…..


مناظره شب نهم:

هنگان غروب چند نفر از آقایان سنت به محضر جناب واعظ امدند و اظهار داشتند که حق برآنها آشکار شده و میخوان در این جلسه علنا اظهار تشیع کنند…


مناظره شب دهم:

امشب شب میلاد اباعبدالله الحسین علیه السلام است و به همین علت جمعیت بیشتری در جلسه حضور داشتند و بعد از صرف شربت و شیرینی….


برای مطالعه و مشاهده بیشتر در مورد امیرالمؤمنین علیه السلام، غدیر و همچنین کتب مذهبی دیگر می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.
فهرست غدیر کتابخانه خدمتگزاران
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا