آثار صوتی دیگر مناسبت هاآثار نوشتاری و اجرایی دیگر مناسبت هابزرگسالدیگر مناسبت هامخاطبیننوع محتوا

سخنرانی پاداش اعمال

سخنرانی پاداش اعمال (مناسبت عید سعید فطر)

سخنرانی پاداش اعمال مناسب مناسبت عید فطر میباشد. پاداش اعمال اینک شکفته شد، ماه گردون و فصل جدیدی از نو شدن برایمان آغاز گشت؛ طعمی از تربت عشق می‌چشم، و به سوی میعاد عیدانه‌ ام روان می‌شوم؛ به که چه شیرین است، طعم حلوای قندت محبت دیرینه‌ ام.

ای بر گزیننده محمّد صلّی الله و علیه و آله و یاور او، درود فرست بر محمّد و آل محمّد و بیامرز از من هر گناهی که شماره کرده‌ ای؛ من نیز جامه نو می‌کنم، برائت می‌جویم از ظلمی که پیشتر بر خویش روا کرده‌ ام و اظهار شرم می‌کنم. دست دعا به سوی عرش می سایم که معبودا عیدی مان را تعجیل در فرج حضرتش قرار بده.

مولاجان
رواق منظر چشم من آشیانه توست
کرم نما و فرود آ که خانه خانه ی توست مولا جان

فایل صوتی

 

با تقدیم سبد سبد سلام و ادب و احترام خدمت شما برادران و خواهران ایمانی شیعیان امیرالمؤمنین علیه السلام تبریک عرض میکنم دریا دریا خدمت شما بزرگواران دریایی عید سعید فطر رو ان شاءالله به عنایات امام زمان علیه السلام حال و روز همه ی من و شما نیکو باشد به طیب محبت و رایحه دل انگیز لطف امام عصر علیه السلام. خب ماه مبارک رمضان هم به پایان رسید و امروز و امشب لیله و سحر فطر است روزی که در پیش داریم یوم الفطر است.

نکات زیادی رو تنظیم کرده بودم که در این نشست پایان رمضانی تقدیم شما بکنم. ترانه های مختلفی در روایات ما نسبت به عید فطر نقل شده است. خطب مختلف اهل بیت علیهم السلام که در عید فطر بیان شده است، خطبه ها و تحفه های که اهل بیت علیهم السلام در لابه لای فرمایشات خودشان نسبت به اهمیت یوم الفطر، اتفاف یوم الفطر، مسائل مربوط به یوم الفطر مطرح کرده اند. چند مسئله رو با شما در میان میاورم.
همه ی روزهها و شب های…..


برای مطالعه و مشاهده مطالبی که در مورد ماه مبارک رمضان است. می توانید به فهرست مطالب رمضان در لینک زیر مراجعه نمایید.
فهرست رمضان
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا