تصویر پروفایل و تصویر زمینه غدیرآثار گرافیکی غدیربزرگسالغدیرفایل تصویریمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوا

تصویر پروفایل غدیر

با تغییر عکس پروفایل خود به تصویر پروفایل غدیر احیاگر غدیر در فضای مجازی باشید.

تصویر پروفایل غدیر توسط تیم طراحان خدمتگزاران برای شما بزرگواران طراحی شده تا با تغییر تصویر پروفایل خود به این تصاویر، احیاگر غدیر باشیم.

يا صاحب الزمان! امروز وارث غدير و امير قلب ما شما هستيد.

یا امیرالمومنین! آن روز که در غدیر، خاتم النبیین صلی الله علیه و آله شما و فرزندانتان را به عنوان تنها امیر قلوب شیعیان معرفی کردند، هزاران نفر این پیام را به فراموشی سپردند. امروز اما ما دوستداران شما در تلاشیم تا تمام قلبمان را به شما و امام زنده مان، صاحب الزمان علیه السلام پیوند بزنیم.

تصویر پروفایل بختش بلند هرکه گره خورده با غدیر (غدیر 1400)

برای مشاهده و دانلود تصویر پروفایل بختش بلند هرکه گره خورده با غدیر بر روی تصاویر کلیک کنید.

برای دانلود تصاویر بختش بلند هرکه گره خورده با غدیر به صورت فایل zip کلیک کنید. برای دانلود تصویر بختش بلند هرکه گره خورده با غدیر مناسب بنر به صورت فایل zip کلیک کنید. برای دانلود تصویر بختش بلند هرکه گره خورده با غدیر انگلیسی کلیک کنید.


تصویر پروفایل تا ابد با غدیر می مانم (غدیر ۱۳۹۹)

برای مشاهده و دانلود تصویر پروفایل تا ابد با غدیر می مانم بر روی تصاویر کلیک کنید.

 

جهت دانلود تصویر پروفایل تا ابد با غدیر می مانم در ابعاد مختلف و باکیفیت می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

برای دانلود تصویر در ابعاد: 200*100 کلیک کنید. برای دانلود تصویر در ابعاد: 100*200 کلیک کنید. برای دانلود تصویر در ابعاد: 300*200 کلیک کنید. برای دانلود تصویر در ابعاد: 200*300 کلیک کنید. برای دانلود تصویر در ابعاد: 400*300 کلیک کنید. برای دانلود تصویر در ابعاد: 420*300 کلیک کنید. برای دانلود تصویر در ابعاد: 300*400 کلیک کنید.

برای دانلود تصویر در ابعاد: A3 کلیک کنید. برای دانلود تصویر در ابعاد: A4 کلیک کنید. برای دانلود تصویر در ابعاد: A5 کلیک کنید.

برای دانلود تصویر پروفایل عربی کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل فارسی کلیک کنید.

پیامبر خدا صلی‌ الله‌ علیه‌ و‌ آله در انتهای خطبه غدیر چنین فرمودند:

فَقُولُوا بِأَجْمَعِکُمْ: «نُبایِعُکَ عَلی ذالِکَ بِقُلوُبِنا وَ أَنْفُسِنا وَ أَلْسِنَتِنا وَ أَیْدینا. علی ذالِکَ نَحْیی وَ عَلَیْهِ نَموتُ وَ عَلَیْهِ نُبْعَثُ.»

همه بگویید: ما بر ولایت علی و امامان از نسل او با دل ها و جان ها و دست و زبانمان پیمان می بندیم. بر این عهد زنده ایم، با آن می میریم و با همان پیمان سر از قبر بر میداریم. خطبه غدیر

متن انگلیسی تصویر پروفایل تا ابد با غدیر می مانم

I WILL STAY WITH GHADIR FOR EVER

DEIR MAHDI
I WILL STAY WITH YOU
ON THIS PATH

  The Messenger of God (SAW) said at the end of Ghadir’s sermon

فَقُولُوا بِأَجْمَعِکُمْ: «نُبایِعُکَ عَلی ذالِکَ بِقُلوُبِنا وَ أَنْفُسِنا وَ أَلْسِنَتِنا وَ أَیْدینا. علی ذالِکَ نَحْیی وَ عَلَیْهِ نَموتُ وَ عَلَیْهِ نُبْعَثُ.»

Everybody say

We make a pact with our hearts, souls, hands and tongues on the guardianship of Ali and the Imams of his generation. We live by this covenant, we die with it, and we rise from the grave with the same covenant

By changing your profile photo to the above , spread the message of Ghadir

متن عربی تصویر پروفایل تا ابد با غدیر می مانم

إلَی الأبَدَ سابقَی مَعَ ألغَدیر

یامهدی
سَابقی مَعَک في هَذا الطَریق

قال رسول الله صل الله عليه وآله وسلم في انتهاء خطبته في يوم الغدير: فَقُولُوا بِأَجْمَعِکُمْ: «نُبایِعُکَ عَلی ذالِکَ بِقُلوُبِنا وَ أَنْفُسِنا وَ أَلْسِنَتِنا وَ أَیْدینا. علی ذالِکَ نَحْیی وَ عَلَیْهِ نَموتُ وَ عَلَیْهِ نُبْعَثُ.» خطبه غدیر

کونوا مبلغین لواقعة الغدیر عبر تغییر أیقونتکم (profile ) الی هذه الصورة


تصویر پروفایل یک دل دارم یک امیر (غدیر 1398)

تصویر پروفایل یک دل دارم یک امیر غدیر 1398 است. پيامبر صلی الله عليه و آله در خطبه غدیر فرمودند: ای مردم، بدانید که من پیامبرم و علی (عليه السلام) امام و وصی بعد از من است، و امامان بعد از او فرزندان او هستند.

بدانید که من پدر آنانم و آنها از صلب او به وجود می‏ آیند. بدانید که آخرینِ امامان، مهدی قائم (عليه السلام) از ماست. اوست غالب بر ادیان، اوست انتقام گیرنده از ظالمین، اوست فاتح قلعه‏ ها و منهدم کننده آنها، اوست غالب بر هر قبیله ‏ای از اهل شرک و هدایت کننده آنان.

 My Heart belong to one King

O’ Amir Al-Momenin!
Thousands of people have forgotten the message of Ghadir, where the Prophet (peace be upon him) introduced you and your family as the only succesor of Islam.

 Today, your lovers, are trying to link all our hearts to you, the Prophet and the Imam of our of our time.

#Ghadir 2019 #Profile_pic

By setting this image as your profile picture, spread the message of Ghadir.

برای مشاهده تصاویر پروفایل یک دل دارم یک امیر روی هر تصویر کلیک کنید.

 

جهت دانلود تصاویر پروفایل یک دل دارم یک امیر با کیفیت بالا به لینک های زیر مراجعه نمایید.

برای دانلود تصویر پروفایل یک دل دارم یک امیر در اندازه 200*100کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل یک دل دارم یک امیر در اندازه 800*400 کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل یک دل دارم یک امیر در اندازه 300*400 کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل یک دل دارم یک امیر در اندازه 300*250 کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل یک دل دارم یک امیر در اندازه 300*200 کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل یک دل دارم یک امیر انگلیسی در اندازه 35*60 کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل یک دل دارم یک امیر انگلیسی در اندازه 400*270 کلیک کنید.


غدیر بهار هم عهدی – تصویر پروفایل غدیر 1397

تصویر پروفایل بهار هم عهدی غدیر 1397، با عنوان غدیر بهار هم عهدی است. پیامبر صلی الله عليه و آله در غدیر به مردم فرمودند که بگویید: بر آنچه ازسوى پروردگارمان در امامت امیرالمؤمنین و دیگر امامان عليهم السلام به ما ابلاغ کردى، با تو پیمان مى بندیم؛ پیمانى با دل، جان، دست و زبان.

پيامبر صلی الله عليه و آله در خطابه غدیر فرمودند: ای مردم، این آخرین باری است که در چنین اجتماعی بپا می‏ایستم. پس بشنوید و اطاعت کنید و در مقابل امر خداوند پروردگارتان سر تسلیم فرود آورید، چرا که خداوند عزوجل صاحب اختیار شما و معبود شماست، و بعد از خداوند رسولش و پیامبرش که شما را مخاطب قرار داده، و بعد از من علی صاحب اختیار شما و امام شما به امر خداوند است، و بعد از او امامت در نسل من از فرزندان اوست تا روزی که خدا و رسولش را ملاقات خواهید کرد.

ای مردم، من امر خلافت را به عنوان امامت و وراثتِ آن در نسل خودم تا روز قیامت به ودیعه می‏سپارم، و من رسانیدم آنچه مأمور به ابلاغش بودم تا حجت باشد بر حاضر و غایب و بر همه کسانی که حضور دارند یا ندارند، به دنیا آمده ‏اند یا نیامده‏ اند. پس حاضران به غایبان و پدران به فرزندان تا روز قیامت برسانند.

نسخه انگلیسی ویژه نشر در بین مسلمانان خارج از کشور

The Holy Prophet told the people in Ghadir to say
From what is proclaimed to us by Allah through Ali ibn Abitaleb and other Imam’s, we pledge allegiance to with our heart, soul, hand and tongue.

برای مشاهده تصویر غدیر بهار هم عهدی روی هر تصویر کلیک کنید.

 

برای دانلود تصویر پروفایل غدیر بهار هم عهدی کلیک کنید.

برای دانلود تصویر پروفایل غدیر بهار هم عهدی انگلیسی کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل غدیر بهار هم عهدی انگلیسی مناسب صفحه Desktop کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل غدیر بهار هم عهدی فارسی مناسب صفحه Desktop کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل غدیر بهار هم عهدی انگلیسی مناسب پس زمینه موبایل کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل غدیر بهار هم عهدی فارسی مناسب پس زمینه موبایل کلیک کنید.


تصویر پروفایل غدیر تا بی نهایت (غدیر 1396)

تصویر پروفایل غدیر 1396 ، با عنوان غدیر تا بی نهایت است. و من یاد آن عهدی افتادم که پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله در روز غدیر، نه تنها برحاضرین که بر جهانیان ولایت امیرالمؤمنین علیه السلام را واجب کرد. به پاسداشت این عهدِ ادامه دار تا بی نهایت، عکس پروفایل خود را به این عکس تغییر میدهیم تا پیام رسان غدیر باشیم.

بیعت در غدیر

عنوان اصلىِ بیعت در غدیر عبارت بود از اقرار و قبولِ امامت امیرالمؤمنین علیه السلام و امامان از فرزندان او تا آخرینِ آن ها كه حضرت مهدى علیه السلام بوده و امامت شان تا روز قیامت است، با قبول تمام شئون و مقاماتى كه درباره ى آن در متنِ خطبه ذكر شده است.

پس موضوع اصلىِ بیعت غدیر فقط امامت و خلافتِ على بن ابى طالب علیه السلام نیست، بلكه امامت همه ى ائمه علیهم السلام است كه امامت شان تا روز قیامت ادامه دارد و قبل و بعد از ایشان امامى نیست و كسى جز آن ها حق چنین ادعایى را ندارد. مردم كه با على علیه السلام بیعت كردند، در واقع مستقیماً با همه ى امامان بیعت نمودند.

 غدیر تا بی نهایت، مهدی جان! ما برآن عهد که بستیم برآنیم هنوز


برای مشاهده تصاویر پروفایل غدیر تا بی نهایت روی هر تصویر کلیک کنید.

برای دانلود تصویر پروفایل غدیر تا بی نهایت کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل غدیر تا بی نهایت انگلیسی کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل غدیر تا بی نهایت مناسب صفحه Desktop کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل غدیر تا بی نهایت انگلیسی مناسب صفحه Desktop کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل غدیر تا بی نهایت مناسب پس زمینه موبایل کلیک کنید. برای دانلود تصویر پروفایل غدیر تا بی نهایت انگلیسی مناسب پس زمینه موبایل کلیک کنید.


خدا را شکر مولایم علی شد – تصویر پروفایل غدیر 1395

تصویر پروفایل غدیر 1395، با عنوان خدا را شکر مولایم علی (علیه السلام) شد. يا رسول الله! در آخرين سال حضورت، در بيابانی سوزان، در ميان جمعيتی بی سابقه و در خطبه ای فاخر از ما خواستی تا مُبلّغ غدير باشيم. و ما برای فریاد این پیام، عکس پروفايل خود را به این عکس تغییر می دهیم.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در بخشی از خطابه غدیر فرمودند: ای مردم پس بگویید، تمام ستایش و سپاس خدایی را است که ما را به این راه، ولایت علی علیه السلام و ائمه علیهم السلام، هدایت فرمود وگرنه راه نمی یافتیم. (اشاره به آیه 42 سوره اعراف)

برای مشاهده تصویر خدا را شکر مولایم علی شد روی تصویر کلیک کنید.

تصویر پروفایل غدیر

برای دانلود تصویر پروفایل خدا را شکر مولایم علی شد کلیک کنید.

ارزش و پشتوانه بيعت غدير

همان‌ طور كه تمام احكام و مسائلى كه مربوط به دين است آن‌گاه ارزش پيدا مى‌كند كه اتصال به خداوند داشته باشد و فرمانش از جانب الهى صادر شده باشد، بيعت غدير هم كه در واقع التزام به همه‌ى فرامين الهى است احتياج به پشتوانه‌ى الهى دارد.
پيامبر صلى‌ اللَّه‌ عليه‌ و آله در اين مورد تأكيد خاصى داشتند كه اين بيعت‌ نه تنها از جانب خداوند دستور داده شده، بلكه در حكمِ بيعت‌ با خود خداوند است.در اين باره جملات زير را فرمودند:
  1. اين بيعت از جانبِ خداوند و به امر اوست.
  2. آنان كه اين بيعت را انجام مى‌دهند در واقع با خدا بيعت‌ مى‌كنند.
  3. من با خدا بيعت كرده‌ام و على هم با من بيعت‌ كرده است.
  4. با خداوند بيعت كنيد، و با من و على و حسن و حسين و امامان بيعت كنيد.
  5. آنان كه در بيعت نمودن با او از يك‌ ديگر سبقت بگيرند رستگارانند و در باغ‌ هاى نعمت خواهند بود.
  6. هركس اين بيعت را بشكند بر ضرر خود كار كرده، و هر كس به آن‌چه با خدا عهد كرده وفا كند خداوند به او اجر عظيم عنايت فرمايد.
دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا