آثار نوشتاری و اجرایی نیمه شعبانبزرگسالفایل تصویریمتنیمخاطبینمعرفی کتاب نیمه شعباننوع محتوانیمه شعبان

کتاب آثار و برکات دعا برای امام زمان علیه السلام – معرفی کتاب نیمه شعبان

کتاب آثار و برکات دعا برای امام زمان علیه السلام باز نويسي كتاب” كنزالغنايم في فوايدالدعاءللقائم” است.

کتاب آثار و برکات دعا برای امام زمان علیه السلام بازنویسی و تحقیق کتاب کنزالغنائم فی فوائد الدعا للقائم «عجلّ اللَّه تعالی فرجه الشریف» تألیف مرحوم حضرت آیت اللَّه محمّد تقی اصفهانی می باشد. از سرفصل های این کتاب میتوان به عناوین دعای حضرت صاحب الزمان در حق دعا کننده برای تعجیل فرج، تشرف آیه الله العظمی نجفی مرعشی به محضر مبارک ولی عصر، دگرگونی جهان، تقسیم ثروت به طور مساوی، رضایت و خشنودی عمومی، بی نیازی همگانی، امنیت در تمام آفرینش، نزول برکات آسمانی و خروج نعمات زمینی، بهترین اوقات و اماکن اجابت دعا، اوقات اجابت دعا، اماکن اجابت دعا و خلاصه آثار و فواید دعا برای فرج آن بزرگوار اشاره کرد.


 مشخصات کتاب:

  • نام کتاب: کتاب آثار و برکات دعا برای امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف
  • ناشر: مسجد مقدس جمکران
  • پدیدآورنده: محمد تقی اصفهانی

کتاب آثار و برکات دعا برای امام زمان


معرفی کتاب آثار و برکات دعا برای امام زمان علیه السلام

بحث از وجود نازنین صاحب العصر و الزمان، قطب دائره کون و مکان، امام الانس و الجان، مهدی موعود، حجّت بن الحسن بن علی بن محمّد بن علی بن موسی بن جعفر بن محمّد بن علی بن الحسین بن علی بن ابی طالب، صلوات اللَّه علیهم اجمعین، موضوعی است که سال ها و قرن ها، عاشقان الهی و ارادتمندان خاندان رسالت و امامت را مجذوب خود نموده است.

امام زمان «عجّل اللَّه تعالی فرجه الشریف» در نیمه شعبان سال 255 هجری قمری، جهان را به نور وجود خود روشن فرمود و با شهادت پدر بزرگوارش امام حسن عسکری علیه السلام در سال 260 هجری و در سن پنج سالگی به اذن خدای متعال، امامت و رهبری امّت اسلامی را به عهده گرفت؛ لکن به جهت عدم آمادگی مردم، و ستم طاغوت زمان و مصالح و حکمت هایی که خداوند متعال بهتر از آن آگاه است، آن حضرت از دیده ها پنهان شد و از پس پرده غیبت، پیروان خود و همه مستضعفان و دادخواهان را هدایت و دست گیری می فرماید.

از آن زمان تا کنون، شیفتگان و عاشقان آن امام غایب از نظر، در فراق و عشق مولای خود سرگردان و به امید ظهور و دیدارش، روز و شب می گذرانند و مردم را به وجود مبارک آن حضرت آشنا می سازند.


جهت دانلود و مطالعه لینک دانلود کتاب آثار و برکات دعا برای امام زمان علیه السلام به لینک زیرمراجعه کنید.


 

دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا