یاقوت نیمه شعبانبزرگسالفاطمیهمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه فاطمیه خدمتگزارانویژه نیمه شعبان خدمتگزارانیاقوت فاطمیه

دلنوشته برای ظهور امام زمان علیه السلام ( یاقوت 153 )

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

دلنوشته برای ظهور امام زمان علیه السلام در عصر جمعه

غروب جمعه رسیده است و باز تنهایی…می نویسم دلنوشته برای ظهور امام زمان علیه السلام ، آن گوهر آسمانی.. مولایم…! بی تو دفتر دلمان پر است از مشق‌ های انتظار و من با دلم می‌خواهم آن روز که می‌آیی زیباترین مدال ایثار را تقدیم نگاه تو کنم.

دلنوشته برای ظهور امام زمان علیه السلام

می دانید پدر! عصر جمعه و صبح شنبه که تفاوتی ندارند…من هرزمان که به شما فکر می کنم، قلبم پر می شود از یاد شما و خوبی هایتان. فرقی هم نمی کند ساعت چندِ روزگار است و هوا بارانیست یا آفتابی! تمام دل و جانم می شود شما و مهربانی هایتان و عطر خوش حضورتان!

بانوی دو عالم فرمودند: در روز جمعه ساعتی است که هرکس آن را مراقبت کند و در آن لحظه دعا کند دعایش مستجاب شود، و آن زمانی است که نیمی از خورشید غروب کرده باشد…

امروز هم در این عصر جمعه پاییزی که دل تنها شما را می طلبد و دیده تنها روی ماهِ دلربایتان را می جوید، می خوانم شما را با این دل گنهکار و این قلب زنگار گرفته، تا به خاطر مادر پهلو شکسته تان هم که شده نظر لطف و عنایتی نمایید!

ای مهربان تر از پدر و مادرم! تنها با ظهور شما غروب جمعه، دست از این همه گرفتگی اش برمی دارد و دل های تفتیده رنگ باران به خود می بیند. آخر غم غروب جمعه ها را تنها در کنار شما می شود به دست فراموشی سپرد.

غروب جمعه رسیده است و باز تنهایی…


نکته

  مقالات یاقوت پیرامون روایت های کوتاه در رابطه با یاران و دلدادگان اهل بیت علیهم السلام است که نتیجه ی هر بخش به امام عصر علیه السلام مربوط می شود.
منتظر شماره های بعدی باشید…


برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا