آثار صوتی نیمه شعبانبزرگسالسخنرانی صوتی نیمه شعبانصوت تذکری نیمه شعبانفایل صوتیمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه نیمه شعبان خدمتگزارانیاقوت نیمه شعبان

معرفت به امام زمان علیه السلام (یاقوت140)

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

معرفت به امام زمان (علیه السلام) – برای منتظران ظهور

امام باقر (علیه السلام) نیز در زمینه نقش عمل به دانسته ها در افزایش دانایی می فرماید: «هرکس به آن چه می داند، عمل کند، خداوند آن چه را نمی داند به او می آموزد».

بنابراین، کسانی که در پی امام عصر، معرفت امام زمان (علیه السلام) و راه یافتن به ولایت ایشان هستند باید افزون بر مطالعه و تحقیق و تدبّر در ویژگی های امامان معصوم (علیه السلام)، در پیروی از این بزرگواران و دوری از مخالفت آن ها نیز بکوشند و خود را از همه آلودگی هایی که پیشوایان معصوم نمی پسندند، پیراسته سازند.


فایل صوتی سخنرانی معرفت به امام زمان علیه السلام (یاقوت140)

 

او شجاع ترین مردم است…

از صفات امام زمان علیه السلام و اسماء او ویژگی ها هرچی میتونید به یاد بیارید. خب من می خوام همه اینا رو که شما شنیدید ببینید امام من اشجع الناس است. شجاع ترین مردم فاصله شجاعتش با شجاع ترین مردم مثلاً یک درجه دو درجه نیست.

اگر شجاع ترین مردم در شجاعت ده باشند او بیست و صد و هزار نیست اصلا قابل قیاس نیست. او فرزند کسی است که زره او پشت ندارد. او فرزند کسی است وقتی میخواست بره کربلا میگفت: اینا با من کار دارن با شما کار ندارن تنها از هیچی نمیترسه از هیچی نمیترسه خب؟

امام زمان علیه السلام همه عالم مال اوست. زمين همه ی اونایی که روی زمین زندگی میکنن هر چی که روی زمینه مال اوست. هر چه که در آسمانها و زمین هر چه مقالید آنها دست اوست.

بگیم ثروتمند بگیم قدرتمند بگیم اهل تدبیر بگیم عالمه. چی بگیم؟ بگیم مهربان؟ همه صفاتو بگیم دیگه نه مهربانترین عالم ترین ثروتمند ترین بگیم می خوام بحث معرفت رو عرض کنم.

قبلا اینا رو بلد بودم تست میزدم ۲۰ می گرفتم حالا امشب می خوام ان‌ شاءالله به لطف خدای متعال و عنایت امام زمان علیه السلام ان‌ شاءالله بفهمم میدونی این صفت ها صفت های کیه اون کسی است که رسول خدا….

جهت اطلاع از ادامه متن به فایل صوتی مراجعه کنید.


جهت مشاهده دیگر مقالات یاقوت، و همچنین مطالعه و مشاهده مطالب بیشتر در مورد امام زمان علیه السلام، نیمه شعبان می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

فهرست نیمه شعبان    فهرست یاقوت

 

image_pdfدانلود PDF این صفحه
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن