یاقوت نیمه شعبانآثار صوتی نیمه شعبانبزرگسالصوت تذکری نیمه شعبانفایل صوتیمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه نیمه شعبان خدمتگزاران

انس با امام زمان علیه السلام ( یاقوت 144 )

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر(علیه السلام)

انس با امام زمان علیه السلام روح و حقیقت قرآن

 انس گرفتن با امام زمان (ارواحنا فداه) که شریک قرآن، روح و حقیقت قرآن است، انس و اتصال با قرآن و تحقق بخشیدن حقایق و معارف آن را می طلبد.

فایل صوتی انس با امام زمان علیه السلام

 

حالا شاید بتوانیم بفهمیم که چرا امام صادق علیه السلام بعد از نماز ظهرش دست به سوی خدا دراز می کرد اینقدر گریه می کرد که قطرات اشک از محاسنش میریخت اللهم انجز لولیک خدایا وعده‌ای که به ولی ات داده ای وفا کن حالا شاید اندکی این حقیقت را نفهمیم بویش را استشمام کنیم که چرا موسی بن جعفر علیه السلام بعد از هر نماز عصری دستش را دراز می‌کند و اشک می ریزد و از خدا آن روز را می  خواهد.

به امام صادق علیه السلام عرض کرد برای خودتون دعا می کنید؟ فرمود: نه من برای آقای احمد بن داوود سید اهل بیت ادعو لسيدهم و نورهم. برای او دارم دعا می کنم شاید حالا بفهمیم چرا امام هادی علیه السلام در دعای دست نماز واجب شون برای او و فرج او دعا می کردند. عرضم همینجا تمام، یه چند جمله تذکر بدهم با امام عصر انس بگیرید…..


نکته

  مقالات یاقوت پیرامون روایت های کوتاه در رابطه با یاران و دلدادگان اهل بیت علیهم السلام است که نتیجه ی هر بخش به امام عصر علیه السلام مربوط می شود.
منتظر شماره های بعدی باشید…


برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا