آثار صوتی نیمه شعبانبزرگسالسخنرانی صوتی نیمه شعبانصوت تذکری نیمه شعبانفایل صوتیمتنیمحرممخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه محرم خدمتگزارانویژه نیمه شعبان خدمتگزارانیاقوت محرمیاقوت نیمه شعبان

یاد امام زمان (یاقوت 143)

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

یاد امام زمان : همیشه به یادش باشیم …

اگر می‌خواهی بدانی یادت کرده، بدان همین قدر که اجازه داده همیشه به یادش باشی، معلوم است تو را دوست دارد و به تو عشق می‌ورزد که اجازه داده به یادش باشی. بیایید همیشه به یاد امام زمان خویش باشیم و از یادش غافل نشویم.
دعای مهربانترین پدر…
پدرجان دعایمان کن…

ارتباط با خاتم‌‏الاوصيا:

کسی که حقیقت جو است کسی که حق طلب است کسی که از سر میل و رغبت اینگونه است  صبح  شب روز نیمروز در همه این  ساعات  گاه و بیگاه دلش پر میکشه به یاد اون بزرگوار میفته و اگر  آدم   دید این اتفاق برای  آدم نمیوفته باید یه تاملی بکنه ببین کدوم  گرفتاری دنیایی کدوم اشتغال دنیایی منو به خودش مشغول کرده که امروز بر من گذشت اصلا یاد امام زمان علیه السلام نیفتادم نه سلامی عرض کردم نه از ایشان چیزی خوندم نه در مورد ایشان گفت و گو کردم نه سخنی شنیده ام و اونوقت خسارت دیده ام من.

اگر من بر این ذکر و بر این یادآوری و بر این تذکر مداومت کردم امیدوارم انشالله این دوام ذکر موجب تثبیت و تعمیق ارتباط من با ائمه هدی علیهم السلام باشه. همونطور که اول محرم که میرسه شاید حالا من به خودم قیاس می کنم شاید آدم یکمی همچین یخش با نشده کم احساس مثلاً سردی و غریبگی میکنه ولی هر چی که جلوتر میره ادم گرمای محبت این ارتباط را بیشتر و بیشتر  میچشه اگر یک نیمه شعبانی من توفیق پیدا کردم ۲ هفته ۳ هفته ۱ ماه ۲ ماه مونده به من گفتند آقا یک کاری می خواهیم بکنیم تو میتونی بیای این رو بنویسی این رو پس و پیش بکنی این کتاب اینش رو در بیاری…..

جهت اطلاع از ادامه متن به فایل صوتی زیر مراجعه کنید.

 

جهت دیدن مقالات یاقوت ، و مطالعه بیشتر در مورد امام زمان علیه السلام می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

فهرست نیمه شعبان فهرست یاقوت

 

image_pdfدانلود PDF این صفحه
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن