یاقوت نیمه شعبانبزرگسالفایل صوتیمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه نیمه شعبان خدمتگزاران

یاد امام زمان علیه السلام ( یاقوت 143 )

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

یاد امام زمان علیه السلام (همیشه به یادش باشیم)

اگر می‌ خواهی بدانی یادت کرده، بدان همین قدر که اجازه داده همیشه به یادش باشی، معلوم است تو را دوست دارد و به تو عشق می‌ ورزد که اجازه داده به یادش باشی. بیایید همیشه به یاد امام زمان خویش باشیم و از یادش غافل نشویم.

فایل صوتی یاد امام زمان علیه السلام – ارتباط با خاتم‌‏الاوصيا

 

کسی که حقیقت جو است کسی که حق طلب است کسی که از سر میل و رغبت اینگونه است  صبح  شب روز نیمروز در همه این  ساعات  گاه و بیگاه دلش پر میکشه به یاد اون بزرگوار میفته و اگر  آدم دید این اتفاق برای  آدم نمیوفته باید یه تاملی بکنه ببین کدوم  گرفتاری دنیایی کدوم اشتغال دنیایی منو به خودش مشغول کرده که امروز بر من گذشت.

اصلا یاد امام زمان علیه السلام نیفتادم نه سلامی عرض کردم نه از ایشان چیزی خوندم نه در مورد ایشان گفت و گو کردم نه سخنی شنیده ام و اونوقت خسارت دیده ام من. اگر من بر این ذکر و بر این یادآوری و بر این تذکر مداومت کردم امیدوارم انشالله این دوام ذکر موجب تثبیت و تعمیق ارتباط من با ائمه هدی علیهم السلام باشه.

همونطور که اول محرم که میرسه شاید حالا من به خودم قیاس می کنم شاید آدم یکمی همچین یخش با نشده کم احساس مثلاً سردی و غریبگی میکنه ولی هر چی که جلوتر میره ادم گرمای محبت این ارتباط را بیشتر و بیشتر  میچشه اگر یک نیمه شعبانی من توفیق پیدا کردم ۲ هفته ۳ هفته ۱ ماه ۲ ماه مونده به من گفتند آقا یک کاری می خواهیم بکنیم تو میتونی بیای این رو بنویسی این رو پس و پیش بکنی این کتاب اینش رو در بیاری…..دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا