سخنرانیطرح های خدمتگزارانغدیرفاطمیهکلیپ صوتیمحرمنیمه شعبانیاقوت

یاقوت۱۳۷ تذکر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

یاقوت۱۳۷ پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام به یاد امام عصر (علیه السلام)

📌 یاقوت۱۳۷
دعای مهربانترین پدر…
پدرجان دعایمان کن…

باز هم ما بدبختا چهره امام ندیدیم که آخه.. لذا نمی توانیم بفهمیم وقتی امام را می بینی یعنی چی؟ اصلا نمی توانیم تصور کنیم. لذا میگیم آقا بیاید یک فکری برای بدبختیمون برداریم بریم اربعین، توی بیابان های کربلا و مکه بنشینیم.

امام صادق فرموده است تا ننشنید نرید تو بیابون، تضرع نکنید ظهور نمیشه. بریم تو بیابون کربلا و نجف بشینیم بهترین جا آنجاست بگیم یارب فرج امام ما را برسان، از این کوری در بیاریم از این بدبختی در بیایم. از این همه گناهکاری در بیایم اصلا فایده ای نداره اینجوری توبه کردنا.. هی توبه می کنیم بر می گردیم جهان آخرالزمان تمامش غرق معصیت است فردا می میریم مارو چال می کنن یه جایی تموم بشه بره. لااقل آه حسرتشو کشیده باشیم. جوانها پیاده برین اربعین ناتوان بشید با همون ناتوانی تون وارد حرم امام حسین بشین بزارید فشار بخورید توی اون زوارالحسین لبیک یا حسین بگید ما که عمرمون رو باختیم شما از خدا بخواهید تا جوانید چشمتون بازبشه به جمال نورانی او..

ولی واقعیت داره بودن نیکبختانی که دیدند با او صحبت کردن نشستن خدمتش مهمانش شدن. براشون روضه خوانده، روضه براش خواندن آرزو کنید که یک مرتبه گرسیتن او را ببینید و آرزو کنید که یک مرتبه زیارت نامه خواندن او را ببینید آرزو کنید که…..

جهت اطلاع از ادامه متن به فایل صوتی زیر مراجعه کنید.

لینک

فهرست مقالات یاقوت

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن