یاقوت نیمه شعبانبزرگسالفایل صوتیمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه نیمه شعبان خدمتگزاران

زندان غیبت امام زمان علیه السلام ( یاقوت 122 )

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

زندان غیبت امام زمان علیه السلام (تا حقیقتا قدرشناس حجت خدا نشویم، خبری از ظهور نیست)

اگر پدر ما در زندان قرار بگیرد، ما به در و دیوار می زنیم که پدر خودمان را از زندان آزاد کنیم. امام زمان دوازده قرن است که در زندان غیبت است! این هشداری است برای همه ما، آیا تلاش می‌کنیم این نعمت بزرگ، این پدر مهربان را از زندان غیبت آزاد کنیم؟

دلیل غائب شدن امام زمان علیه السلام بشر است و مردم در غیبت امام زمان علیه السلام مقصرند ولی در ظهور مؤثر هستند. این مقاله به این موضوع اشاره دارد که تا حقیقتا قدرشناس حجت خدا نشویم، خبری از ظهور نیست.

فایل صوتی یاقوت 122 زندان غیبت

خوب همه بچه ها وابستن به پدر و مادر دیگه درسته یعنی همه زندگیشون را پدر و مادر دارن تامین می کنند اون موقع که متولد شده حالا اون اقدامات بهداشتی و پزشکی و نمیدون مبحث تغذیه و نمیدونم هرچی که داره بعد سلامتش تحصیلاتش و حضورش در اجتماع و فلان همه اینارو می بینید دیگه…

دیگه تعارف که نداره ولی وقتی با بچه ها حرف میزنید برید تو جمع جوانا به ندرت پیش میاد از پدر مادرشون بگن اگر هم از پدر مادرشون حرف میزنن بیشتر گله می کنند نمیذاره این کارو بکنیم نمیذاره اون کارو بکنیم درسته؟

حالا بریم پیش پدر مادرا بچش کافیه مثلاً مدرسه میره سرویسش یک ربع دیر بیاد وسط حرف هي میگه یه زنگ بزنم ها بگم چرا دیر اومدی میگه بابا ترافیک حالا میاد میگه حالا صبر کن یه زنگ بزنم بچه هم میاد این به روی خودشم نمیاره که نگران بوده ولی خب دلش یک ربع مثل سیر و سرکه میجوشه بزرگوارانی که تو مجلسید و پدرین بزرگوارانی که مادرین اگر غلط میگم بگید غلط میگم.

فرزندت یک رو یک ساعت دیر میاد چقدر دلت شور میزنه. حضرت درون توقیع شریف نفرمودند که به ما خبر میرسه که شما تو امر ما به تهدید افتادین تو ولایت ما این ما را ناراحت می کنه به ما ضرری نمیزنه شما اذیت میشید هر چه که نسبت به فرزندت داری میکشی اینو برگرد به بالا سرت نگاه کن ببین امام زمان علیه السلام که هزاران هزاران بار بیشتر و بیشتر و بیشتر پاک تر و بدون قیاس نسبت به ما دارن….دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا