یاقوت نیمه شعبانآثار صوتی نیمه شعبانبزرگسالصوت تذکری نیمه شعبانفایل صوتیمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه نیمه شعبان خدمتگزاران

یاقوت125 تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

یاقوت125 صاحبمان را بشناسیم…

یاقوت125
دعای مهربانترین پدر…
پدرجان دعایمان کن…

فایل صوتی یاقوت125

ما همش می گوییم، می گوییم: امام رضا علیه السلام این جور بودند، امام حسن علیه السلام اینجوری بودند، امام حسین علیه السلام اینجوری بودند، امیرالمومنین علیه السلام اینجوری بودند… به چه عظمتی به چه شوکتی به چه خوبی ای می گوییم، می گوییم، می گوییم: که هرچی هم بگیم کمه… همش درس، همش پنده، همش نور، همش خوبه… نام اهل بیت خوبه.. اسم بردن از اهل بیت موجب شفا و نورانیت.

کلام اهل بیت نور، امرشان رشد، وصیت و سفارششون تقوا و پرهیزگاریست. اینا که مسلم خوبه اما… همه اینارو ما می گوییم. امام مجتبی چنین بود، امام حسین چنین بود، امیرالمومنین چنین بود، پیغمبر اکرم چنین بودند. اما امروز کسی هست که چنین هست.. امام حسن مجتبی موجود است، ظاهر نیست اما حاضر است.

این خیلی نکته مهمیه ظاهر نیست، اما حاضر است و حضورش رحمت است و برکت است و نعمت است و او امام عصر است. امام حسن موجود مهدی زهراست. خیلی بد که ما کم بهش دل سپردیم، خیلی بده که ما کم بهش متوجهیم، کم بهش دل دادیم.

اگر امروز امام مجتبی می بودند میگفتند: هر چی دل دارید به امام زمانتون بدید، هر چی وقف دارید به امام زمانتون وقف کنید. عمرتون را وقف خدمت به اون بکنیم. خیلی دل داد نیست خیلی دیدنی ست کلام او خیلی شنیدنیست تحفه روزگاران است موعود انبیا خوبان است تمامی انبیا انتظار او را می کشیدند همه بشارت به آمدن او می دادند حتی من امام مجتبی هم می گفتم که او خواهد آمد.

و اگر خدا بخواهد برای عیدی من امام مجتبی به شما بهترین عیدیانه رو بدهد این است که بلکه لحظه ی حضور او را درک بکنم، محضر او را درک می کنم. بلکه ظهور او را برای شما نزدیکتر بکند……….


نکته

  مقالات یاقوت پیرامون روایت های کوتاه در رابطه با یاران و دلدادگان اهل بیت علیهم السلام است که نتیجه ی هر بخش به امام عصر علیه السلام مربوط می شود.
منتظر شماره های بعدی باشید…


برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.
فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب محرم کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا