یاقوت نیمه شعبانآثار صوتی نیمه شعبانبزرگسالصوت تذکری نیمه شعبانفایل صوتیمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه نیمه شعبان خدمتگزاران

غربت امام زمان علیه السلام ( یاقوت 123 )

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

غربت امام زمان علیه السلام (به مردم بگوئید، من غریب ترین فرد عالم هستم، برای ظهورم دعا کنند!)

یکی از مسائلی که برای اهل‌بیت علیهم السلام از ابتدای اسلام تاکنون وجود دارد غربت آن‌هاست. اما غربت امام زمان علیه السلام بیش از هر امام دیگری دل انسان را جریحه‌دار می‌کند و منتظران آن حضرت را آزرده می‌سازد. غربت دو معنا دارد، یکی به‌معنای دوری از وطن و دیگری به‌معنای کمی یار و یاور که هر دو معنا، در امام زمان علیه السلام وجود دارد.

در ادامه سخنرانی کوتاهی در رابطه با غربت امام زمان علیه السلام برای شما به اشتراک گذاشته ایم.

فایل صوتی یاقوت 123 غربت امام زمان علیه السلام

آقا فرمودند که این شیعیان ما دوستان ما تا به اندازه ی آب خوردن نمی خوام به نام رب مهدی لب بگشا ایم سرود غیبتش را می سرایم سخن از غربت مهدی زهراس سخن از بی وفایی من و ماس فرمود که به مردم بگویید که برای من مثل یک زندانی و یک مریض لااقل دعا کنند همانطور که یکسیشون مریض میشه چقدر دعا میکنین چقدر نیاز می کنین وجدانن برای امام عصر علیه السلام کار میکنین. کجا یوسف چنین زندان کشیده کجا یعقوب این هجران کشیده هزار و یکصد و ۸۰ سال است که میداند که مولا در چه حال است.

خطاب به حضرتش به امام حسین علیه السلام یا جدا شما در کربلا تنها ماندید من هم در این زمان تنها ماندم من هم در صحرا ها تنها هستم کسی به ندای من توجه ندارد و توجه نمی کند مردم در یک طرف هستند و برای خود زندگی می‌کنند من هم در یک طرف تنها ماندم.

فدای غربت اش یاور ندارد به این غربت کسی باور ندارد. چرا به مردم نمی گویند من مظلوم هستم مردم، مردم مرا فراموش کرده اند برو، برو به مردم بگو که که امام زمانتان مظلوم و غریب است. من مظلوم‌ ترین فرد عالم هستم دلم خون است.

بيا هجرت کنیم اینک به سویش رویم عفو گویان رو به سویش ز رنج غربتش یادی نماییم امام خویش را یاری نماییم. برای ظهورم دعا کنید اگر دعا کنید ظهور من به سرعت یک چشم بر هم زدن درست می شود طبق همون روایتی که فرمودند…دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا