یاقوت نیمه شعبانبزرگسالمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوانیمه شعبانویژه نیمه شعبان خدمتگزاران

ندای کمک خواهی امام زمان علیه السلام ( یاقوت 151 )

تذكر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

ندای کمک خواهی امام زمان علیه السلام ( طلب یاری از اهل ایمان ) 

 گوش دلتان را بگشایید تا ندای مولایمان آقا امام زمان علیه السلام را بشنوید و ندای کمک خواهی امام زمان علیه السلام را پاسخ بدهیم.

پس من باقیمانده از آدم و ذخیره از نوح و برگزیده از ابراهیم و پاکیزه خالص از محمد صلی الله علیهم اجمعین می‌باشم. هر آنکه درباره کتاب خدا با من محاجه کند من نزدیکترین مردم به کتاب خدا هستم، و هر که درباره سنّت رسول اللَّه صلی الله علیه و آله و سلم با من بحث کند من به سنّت رسول خدا از همه نزدیکترم.

کسانی که سخن امروز مرا شنیدند آنان را به خدا سوگند می‌دهم که به کسانی که غایب بوده اند برسانند، و از شما می‌ خواهم که به حقّ خدا و به حقّ رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم و به حقّ خودم بر شما که حقّ قرابت به رسول الله صلی الله علیه و آله وسلم می‌باشد.

اینکه ما را کمک کنید و کسانی که به ما ظلم می‌کنند از ما منع نمایید، که ترسانیده شدیم و به ما ظلم شد، و از شهر و فرزندانمان رانده شدیم و بر ما سرکشی کردند و از حقّمان کنارمان زدند و اهل باطل بر ما افترا بستند، خدا را خدا را درباره ما، که ما را وا مگذارید و یاریمان نمایید که خداوند شما را یاری کند. (بحار الانوار، ۵۲ / ۲۳۸)

اگر گوش دلمان را بگشاییم، ندای امام زمانمان را در این زمان خواهیم شنید که از اهل ایمان یاری می‌ طلبد.دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا