آثار صوتی محرمبزرگسالسخنرانی صوتی محرمصوت تذکری محرمفایل صوتیمتنیمحرممخاطبیننوجواننوع محتواویژه محرم خدمتگزارانیاقوت محرم

یاقوت ۱۰۸ تذکر دهنده ی خدمتگزاران به امام عصر (علیه السلام)

یاقوت ۱۰۸ از عاشورا تا اربعین توسل می‌کنیم به قصد فرج امام عصر (علیه السلام)

📌 یاقوت ۱۰۸
دعای مهربانترین پدر…
پدرجان دعایمان کن…

درد رفقای جوان… تورات به این تحریف شدگی.. ۱۷ نوعش آیاتش را ببینید توی تورات. حالا رفقا بعضی ها توفیق داشتن عبری خواندن در حوزه، ما نه.. ترجمه هاش را ببینید.

تشرین یعنی چه محرم نهم تشرین میشه تاسوعا دهم تشرین عاشورا… این روایتی که در کمال الدین صدوق علیه رحمه در غیبت شیخ الطائفه ابوجعفر طوسی ابو رحمه و کتب دیگر وقت نداریم.

که امام صادق علیه السلام فرمود بنی اسرائیل ۴۰۰ سال قرار بود مبتلا بشن گرفتار بشن. اربعون صباحا ضجوا و بکوا ۴۰ صبح ضجه زدن و گریه کردند خدا از ۱۷۰ سال الباقی صرف نظر کرد و فرج آمد براشون شما هم در آخرالزمان اربعون صباحا دوستانمون ضجوا و بکوا کنن تا امامشون بیاد سلام الله علیه.

و الا ینتهی الامر الی منتها این گریه بنی اسرائیل به چه بود چهل حدیث چاپ خواهد شد انشاالله. چهل حدیث که فرمود موسی علیه السلام به این ها گفت از عاشورا تا اربعین گریه کنید برای اباعبدالله الحسین.

لینک دانلود


برای مطالعه مقالات یاقوت و همچنین مطالعه بیشتر در مورد محرم و امام حسین علیه السلام می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.
فهرست محرم فهرست یاقوت
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن