تصویر پروفایل و تصویر زمینه غدیرآثار گرافیکی غدیربزرگسالبنر ، طرح گرافیکی و اینفوگرافی غدیرغدیرفایل تصویریمتنیمخاطبیننوجواننوع محتوا

بهار هم عهدی – تصویر پروفایل غدیر 1397

با نشر تصویر پروفایل غدیر بهار هم عهدی مبلغ غدیر باشید

تصویر پروفایل بهار هم عهدی غدیر 1397 ، با عنوان غدیر بهار هم عهدی است. پیامبر صلي الله عليه و آله در غدیر به مردم فرمودند که بگویید: بر آنچه ازسوى پروردگارمان در امامت امیرالمؤمنین و دیگر امامان عليهم السلام به ما ابلاغ کردى، با تو پیمان مى بندیم؛ پیمانى با دل، جان، دست و زبان.

پيامبر صلی الله عليه و آله در خطابه غدیر فرمودند: ای مردم، این آخرین باری است که در چنین اجتماعی بپا می‏ایستم. پس بشنوید و اطاعت کنید و در مقابل امر خداوند پروردگارتان سر تسلیم فرود آورید، چرا که خداوند عزوجل صاحب اختیار شما و معبود شماست، و بعد از خداوند رسولش و پیامبرش که شما را مخاطب قرار داده، و بعد از من علی صاحب اختیار شما و امام شما به امر خداوند است، و بعد از او امامت در نسل من از فرزندان اوست تا روزی که خدا و رسولش را ملاقات خواهید کرد.

ای مردم، من امر خلافت را به عنوان امامت و وراثتِ آن در نسل خودم تا روز قیامت به ودیعه می‏سپارم، و من رسانیدم آنچه مأمور به ابلاغش بودم تا حجت باشد بر حاضر و غایب و بر همه کسانی که حضور دارند یا ندارند، به دنیا آمده ‏اند یا نیامده‏ اند. پس حاضران به غایبان و پدران به فرزندان تا روز قیامت برسانند.

 با تغيير دادن عکس پروفايل خود در فضای مجازی مبلغ غدیر باشيم.

نسخه انگلیسی ویژه نشر در بین مسلمانان خارج از کشور

The Holy Prophet told the people in Ghadir to say
From what is proclaimed to us by Allah through Ali ibn Abitaleb and other Imam’s, we pledge allegiance to with our heart, soul, hand and tongue.

برای مشاهده تصویر غدیر بهار هم عهدی روی هر تصویر کلیک کنید.

برای مطالعه و آشنایی بیشتر با مطالبی که در مورد امیرالمؤمنین علیه السلام، و غدیر است. می توانید به لینک فهرست مطالب غدیر مراجعه نمایید.
فهرست غدیر
دسترسی سریع و آسان به راهکار و محتوا برای مناسبت‌های نیمه شعبان، غدیر، محرم و فاطمیه
برای مطالعه و مشاهده مطالب خدمتگزاران میتوانید به فهرست مطالب در زیر مراجعه نمایید.

فهرست مطالب محرم فهرست مطالب فاطمیه فهرست مطالب نیمه‌شعبان فهرست مطالب غدیر کتابخانه خدمتگزاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا